EKSTRA
MENÜ

Yeni Bölüm

Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25.671 Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Haberleri

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Kırmızı Oda 36. son bölüme Nihalin kararı damga vurdu

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 36. son bölüme Nihal'in kararı damga vurdu

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Her hafta cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda'nın 7 Mayıs tarihli son bölümüne Nihal'in Zafer'le ilgili aldığı karar damga vurdu. Mitra'nın aylar sonra babasıyla ilk karşılaşmasını anlatması ise yüreklere dokundu. Tüm bunların ardından gözler Kırmızı Oda 37. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kırmızı Oda 36. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

8.05.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Hüsnüyü şoke eden haber İşte Arka Sokaklar 589. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölümde Hüsnü'yü şoke eden haber! İşte Arka Sokaklar 589. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı internet platformundan erişime açıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan “Arka Sokaklar” 7 Mayıs Cuma akşamı aksiyon dolu sahneleri ile yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Arka Sokaklar'ın 589. son bölümünde Esra'nın, uyuşturucu bağımlısı bir soyguncu tarafından vurulması merak dolu anlara sahne olurken, Pınar'ın Ali'den ayrılma kararı şoke etti. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Arka Sokaklar 589. son bölümü internetten izlemenin yolları ve son bölümde yaşananlar.

7.05.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu, kim kazandı 7 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada birincisi 15 bin TLyi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu, kim kazandı? 7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi 15 bin TL'yi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu. Bir final günü daha heyecanlı anlara sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 7 Mayıs Cuma günü ekranlara gelen bölümünde Beril Hanım’ın son gün puanlarını veren kayınvalideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Konsept yemeği Sivas hingelini en iyi yapan gelin Zilola Hanım olurken, tüm haftanın puanlarını gün sonunda açıklayan sunucu Zuhal Topal; Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

7.05.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüme damga vuran sahne: Kemal Samsonu öldürdü mü

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüme damga vuran sahne: Kemal Samson'u öldürdü mü?

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm izle ekranı internet platformundan yayınlandı. Senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran'ın kaleme aldığı, Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 6 Mayıs tarihli 6. son bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. İnci'nin Samson’un yokluğunu fırsat bilip kaçması dikkat çekerken, Samson’u yakalayan Kemal'in son sahnede tetiği çekmesi Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından dizinin son bölümünü kaçıranlar 6. bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta dizide yaşananların özeti.

7.05.2021Televizyon
Son Yaz yayın akışında neden yok, yayınlanmayacak mı İşte Son Yaz yeni bölüm açıklaması

Son Yaz yayın akışında neden yok, yayınlanmayacak mı? İşte Son Yaz yeni bölüm açıklaması

Son Yaz dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Cuma günleri yayınlanan Son Yaz dizisinin yayın akışında yer almaması zoru işaretlerine neden oldu. Peki, Son Yaz yayın akışında neden yok, yayınlanmayacak mı? İşte Son Yaz yeni bölüm açıklaması

7.05.2021Televizyon
Camdaki Kız 5. son bölüme Sedatın Cana kararı damga vurdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 5. son bölüme Sedat'ın Cana kararı damga vurdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın 6 Mayıs Perşembe akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümünde Cana'dan uzak durması gerektiğini anlayan Sedat'ın ayrılma kararı alması dikkat çekti. Kaza geçiren Sedat'ın Nalan'la birlikte olmak isteyerek gazetecilere yaptığı şok açıklama ise Camdaki Kız 5. son bölüme damga vuran anlardan oldu. Her hafta ekranlarda fırtınalar estiren Camdaki Kız'ın son bölümünü kaçıranlar 5. bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Camdaki Kız 5. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta dizide yaşananlar.

6.05.2021Televizyon
Kuruluş Osman son bölüme damga vuran an: Moğol Valisine gözdağı... İşte Kuruluş Osman 57. son bölümün özeti

Kuruluş Osman son bölüme damga vuran an: Moğol Valisi'ne gözdağı... İşte Kuruluş Osman 57. son bölümün özeti

Kuruluş Osman 57. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman'ın 5 Mayıs tarihli son bölümüne Selçuklu Sultanı Mesud tarafından başkente çağırılan Osman Bey'in Moğol valisine söylediği sözler damga vurdu. Moğol valisinin, “Togay’a vergini tez öde” sözüne, Osman Bey “Ben vergimi Togay’a değil sultanıma ödeyeceğim” cevabı vermesi dikkat çekti. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Osman Bey'in Bala Hatun'a Malhun Hatun ile evlilik kararını söylemesi merak uyandırdı. İşte, Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve 57. bölümde yaşananlar.

5.05.2021Televizyon
Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Masumiyet son bölümde İlkerden Elaya korkutan hareket

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet son bölümde İlker'den Ela'ya korkutan hareket!

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 5 Mayıs tarihli son bölümüne Hale’nin planıyla köşeye sıkışan İsmail, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmesi damga vururken, final anında İsmail'in gizli işbirliği yaptığı kişi izleyenleri şoke etti. Ela ile tartışan İlker'in üzerine yürümesi ise çarpıcı gelişmelerden oldu. Peki, Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Masumiyet 11. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler.

5.05.2021Televizyon
Sadakatsiz 28. son bölüme Derinin bebeğini düşürmesi damga vurdu... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 28. son bölüme Derin'in bebeğini düşürmesi damga vurdu... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet platformundan yayınlandı. Ekranların fenomen dizisi Sadakatsiz'in 5 Mayıs tarihli 28. son bölümde Derin'in olanlardan sonra Asya'yı suçlaması dikkat çekerken, hastaneden taburcu olan Asya'ya Volkan'ın eski günlerdeki gibi olacaklarını söylemesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Yaşadığı stresten dolayı zor günler geçiren Derin'in bebeğini düşürmesi bu durumu herkesten saklama kararı alması Sadakatsiz 28. son bölüme damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

5.05.2021Televizyon
Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yok mu Yeni bölüm saat kaçta Yayın akışında değişiklik

Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yok mu? Yeni bölüm saat kaçta? Yayın akışında değişiklik

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam yayınlanmayacağı iddia edilmişti. Çarşamba günleri ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm saatiyle ilgili bir değişiklik yapıldı. Tv 8 yayın akışına Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Survivor'ın yeni bölümünden sonra izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

5.05.2021Televizyon
Hekimoğlu 48. son bölümde Ateşe zor görev... İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 48. son bölümde Ateş'e zor görev... İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet platformundan yayınlandı. İkinci sezonu ile ekranlarda ilgi gören Hekimoğlu'nun 4 Mayıs tarihli 48. son bölümünde ekibi dağılan Ateş'in yeni bir ekip kurmak yerine zor bir vakayı tek başına çözmek istemesi dikkat çekti. Hekimoğlu’na ekip kurması konusunda baskı yapan İpek ve Orhan ona yardım etmemek konusunda karar verirken, Ateş'in yaptığı mülakat çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Hekimoğlu 48. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümün özeti.

5.05.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 32. son bölüme damga vuran buluşma... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 32. son bölüme damga vuran buluşma... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı son bölüm izle ekranı yayınlandı. Ekranların ilgi gören dizisi Masumlar Apartmanı 4 Mayıs Salı akşamı 32. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında Han çileden çıkarken, Gülben'in ayaklarını yerden kesen buluşma dikkat çekti. Dizinin final anında Safiye'nin Naci'nin geldiğini anlaması ise Masumlar Apartmanı 32. son bölüme damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Masumlar Apartmanı 32. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenler.

4.05.2021Gündem
Son Yaz dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman Açıklama geldi

Son Yaz dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman? Açıklama geldi

Son Yaz dizisinin yeni bölüm tarihiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Fox Tv'de yayınlanan Son Yaz dizisinin ekran macerasında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Dizinin yeni bölüm tarihiyle ilgili açıklama geldi. Peki, Son Yaz dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman?

4.05.2021Televizyon
Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derinden Asyaya şok suçlama

Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin'den Asya'ya şok suçlama

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen ve ilgi gören dizinin izleyici karşısına çıkan 28. yeni bölüm fragmanında, heyecan dolu gelişmeler yaşandı. Faruk'un elinden kurtulan Derin'in tüm suçu Asya'nın üzerine attığı fragmana, Gönül'ün Derin'e tokat attığı sahne damga vurdu. Volkan'ın Derin'e boşanmak istediği söylemesi ise heyecan yarattı. Kanal D'nin beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz 5 Mayıs Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

2.05.2021Televizyon
Arka Sokaklar 588. son bölümde Cemal deşifre oldu İşte Arka Sokaklar son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar 588. son bölümde Cemal deşifre oldu! İşte Arka Sokaklar son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Ekranların uzun soluklu sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 30 Nisan tarihli 588. son bölümünde Cemal'in kirli işlerini çözmek için gizli görevle cezaevine girmesi dikkat çekti. Korhan’ın yanına sızdırılan Cemal'in hapishanede deşifre olması ise Arka Sokaklar 588. son bölüme damga vurdu. Almanya'dan gelen ve yaşadıklarının etkisinden yavaş yavaş kurtulan Zeliş'in mesleğine geri dönmesi ise çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Arka Sokaklar 588. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

30.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Züleyhaya şoke eden tuzak... İşte Bir Zamanlar Çukurova 94. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Züleyha'ya şoke eden tuzak... İşte Bir Zamanlar Çukurova 94. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 94. son bölüm ekranlara geldi. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın 29 Nisan tarihli son bölümünde Fikret ve Züleyha'nın konuştuğu sırada Ümit'in onların baş başa fotoğraflarını çekmesi merak uyandırdı. Yolda kaza yapan Züleyha'nın bebeğini kaybetmesi ise Bir Zamanlar Çukurova son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından kaçıranlar için dizinin son bölümü internetten yayınlandı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 94. son bölüm izleme ekranı ve bu hafta yaşananlar.

30.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölümde Mine kayboldu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölümde Mine kayboldu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 29 Nisan tarihli son bölümü yüreklere dokundu. Kemal'in Derviş’in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenmesi dikkat çekerken Makaryos’a destek veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Mine'nin kaybolması ise aileyi perişan etti. Tüm bunların ardında diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

29.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 4. son bölümde Nalan nişanı bozdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 4. son bölümde Nalan nişanı bozdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız', dün akşam dördüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sedat ve Cana'nın fotoğraflarının basılmasıyla zor durumda kalan Koroğlu Ailesi, Muzo'nun planını uygulayarak Nalan ve ailesini yemeğe davet etti. Cana'nın da olduğu gecenin sonu ise herkesi şoke etti. Yasak aşkı anlayan Nalan, herkesin içinde yüzüğünü çıkartıp, evi terk etti. Nalan'ın bu hareketine sosyal medyadan yorum yağdı.

29.04.2021Televizyon
Hülya Avşarın tokadı hastanelik etti Ertuğrul Postoğlu o anları anlattı

Hülya Avşar'ın tokadı hastanelik etti! Ertuğrul Postoğlu o anları anlattı!

Hülya Avşar’ın rol gereği attığı tokat, Ertuğrul Postoğlu’nun çene kemiğini çıkardı. Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diyerek Avşar’ı kendisinin hırslandırdığını söyledi. Postoğlu çekim sonrası tedavi altına alındı.

29.04.2021Magazin
Kuruluş Osman 56. son bölümde Savcı Bey vuruldu... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman 56. son bölümde Savcı Bey vuruldu... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman 56. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Umur Bey'in Malhun Hatun'u sürgüne yolladığı Kuruluş Osman'nın 28 Nisan tarihli son bölümüne, savaşta Savcı Bey'in Kalonoz tarafından haince sırtından hançerlenmesi damga vurdu. Bu gelişme sonrası izleyenlerin aklına Savcı Bey öldü mü? sorusu geldi. Bu haftaki bölümde Togay’la anlaşan Osman Bey herkesi şaşırtırken, emrine verilen nökerlerle güçlenen Togay uç bölgesinde hakimiyetini pekiştirmek için bu durumu fırsata çevirmeyi planladı. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman 56. son bölüm izlemenin yolları ve bu hafta yaşananlar.

28.04.2021Televizyon
Masumiyet 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölüme Halenin İsmail ifşası damga vurdu

Masumiyet 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölüme Hale'nin İsmail ifşası damga vurdu

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölüm sonrası yayınlandı. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 28 Nisan tarihli 10. bölümünde Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişti. Kendi gerçeğinin peşinde olan Ela'nın İlker’le tehlikeli bir oyunun içinde girmesi dikkat çekerken Hale'nin İsmail'in görüntülerini çocuklara izletmesi Masumiyet son bölüme damga vurdu. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise çarpıcı anlar yaşandı. İşte, Masumiyet son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

28.04.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüme damga vuran sahne: Asya ölecek mi İşte Sadakatsiz 27. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüme damga vuran sahne: Asya ölecek mi? İşte Sadakatsiz 27. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 27. son bölüm izleme ekranı Kanal D'nin internet platformundan erişime açıldı. Ekranların fenomen dizisi Sadakatsiz bir haftalık aranın ardından heyecan dolu bölümle seyirci karşısına çıktı. Sadakatsiz'in 28 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan 27. son bölümünde Asya ve Derin'in izinin bulunması dikkat çekti. Final anında ise Faruk yakalanırken, Nazan, Derin ve Asya arasında çıkan arbede sonrası Asya'nın vurulması Sadakatsiz 27. son bölüme damga vurdu. Peki, Asya ölecek mi? İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm kesintisiz izle ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

28.04.2021Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Tipi öldü mü EDHO dizisinde büyük şok

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Tipi öldü mü? EDHO dizisinde büyük şok

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri her hafta yeni bölümleri heyecanla bekliyorlar. EDHO’nun yeni bölüm fragmanı akıllarda soru işaretleri oluşturmuştu. Kardeşi Macit'in intikamını almak için gözünü karartan Rıdvan, hedefine Tipi'yi koydu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Tipi öldü mü?

28.04.2021Televizyon
Hekimoğlu 47. son bölümde Zeynep’ten ayrılık kararı... İşte Hekimoğlu son bölümün özeti

Hekimoğlu 47. son bölümde Zeynep’ten ayrılık kararı... İşte Hekimoğlu son bölümün özeti

Hekimoğlu son bölüm Kanal D'nin internet platformundan yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Hekimoğlu'nun 27 Nisan tarihli 47. son bölümünde Ateş'in ekibinin dağılması dikkat çekti. Mehmet Ali’nin hastaneden ayrılma zamanının gelmesi ile Emre'nin değişen tavırları çarpıcı gelişmelerden oldu. Tüm bu gelişmeler Zeynep’in Emre’ye olan hislerini gözden geçirmesine neden olurken, veda kararı son bölüme damga vurdu. İşte, Hekimoğlu 47. son bölüm izleme ekranı ve dizinin yeni bölüm fragmanı.

28.04.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 31. son bölümde Safiyeyi şoke eden not... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 31. son bölümde Safiye'yi şoke eden not... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 31. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Salı akşamı ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nın 27 Nisan tarihli son bölümünde Gülben’e iyice kafayı takan Anıl'ın yeni planını devreye sokması dikkat çeken gelişmelerden oldu. Naci’yi aklından çıkaramayan Safiye'ye gelen not ise bu hafta çok konuşuldu. Sefer tasının içinden "Yardım edin Naci" yazısını gören Safiye'nin şoke olduğu anlar Masumlar Apartmanı 31. son bölüme damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Masumlar Apartmanı 31. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananlar.

27.04.2021Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı İşte dizinin 192. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin 192. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü ekranlara geldi. Dizinin 192. yeni bölüm fragmanında gündem Tipi.. Düşmanların hedefinde olan Tipi'yi korumak için Çakırbeyliler harekete geçiyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

27.04.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 29. son bölümde Nizamülmülk vuruldu... İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu 29. son bölümde Nizamülmülk vuruldu... İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle ekranı yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 26 Nisan tarihli son bölümünde Turanşah'ın planı ile Nizamülmülk’ün vurulması heyecan dolu anları ekranlara getirdi. Turanşah'ın Melikşah ile baş edebilmek için Tekiş ile ittifaka geçmesi ise merak dolu anlara neden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası Uyanış Büyük Selçuklu 30. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Uyanış Büyük Selçuklu 29. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

27.04.2021Televizyon
Beni Bırakma yeni bölüm neden yok İşte ATV yayın akışı

Beni Bırakma yeni bölüm neden yok? İşte ATV yayın akışı

Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün ekrana geliyor. Dizinin izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklemeye başladılar. 26 Nisan ATV yayın akışı içerisinde yeni bölümün yer almaması akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Peki, Beni Bırakma yeni bölüm neden yok?

26.04.2021Televizyon
Savcı Bey ölüyor mu ‘Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı merakta bıraktı

Savcı Bey ölüyor mu? ‘Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı merakta bıraktı

Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı ardından Savcı Bey’in akıbeti merak konusu oldu. Obanın gözyaşlarına boğulduğu Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Savcı Bey’in ölüp ölmediği soruları gündeme geldi. Peki, yeni bölümde Savcı Bey ölüyor mu?

26.04.2021Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster? programının başlayacağı tarih merak ediliyordu. Sunuculuğunu yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu üstlendiği "Kim Milyoner Olmak İster?’" yeniden ekranlara gelecek. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?

26.04.2021Televizyon
Yasak Elma’da Cansu ölecek mi Nilperi Şahinkaya diziden ayrılıyor iddiası

Yasak Elma’da Cansu ölecek mi? Nilperi Şahinkaya diziden ayrılıyor iddiası

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerin merakını artırdı. Her hafta pazartesi akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanına Cansu’nun silahla Hasan Ali’nin davetini basması damga vurdu. Fragmanın sonunda ise ambulans çağıran bir sesin, ‘Bir ölü, bir yaralımız var.’ demesi ile sona eriyor. Peki, Yasak Elma’da kim ölecek? Nilperi Şahinkaya diziden ayrılıyor mu?

26.04.2021Televizyon
Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, bu hafta var mı

Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, bu hafta var mı?

Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı heyecan dolu sahneleri ile ekranlara geldi. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, Asya'nın Derin'e yardım etmeye çalıştığı anda, Derin'e doğrulan silah merak dolu anlara neden oldu. Faruk tetiği çekecek mi? sorusu fragmanla beraber akıllara geldi. Geçtiğimiz hafta ekran macerasına ara veren Sadakatsiz dizisi bir haftalık aranın ardından yeniden sevenlerinin karşısına çıkacak. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölüm tarihi ile ilgili ayrıntılar.

26.04.2021Televizyon
Çukur 126. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Amca Emmiyi vuruyor

Çukur 126. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Amca Emmi'yi vuruyor!

Çukur 126. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Yamaç her yerde Emmi'yi ararken, Amca ile Emmi arasında nefes kesen anlar dikkat çekti. Amca'nın tetiği çekerek Emmi'yi vurması ise merak dolu anlara sahne oldu. Çukur yeni bölümü ile 26 Nisan Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Çukur 126. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacak gelişmeler.

25.04.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Ezgiye büyük şok İşte Arka Sokaklar 587. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölümde Ezgi'ye büyük şok! İşte Arka Sokaklar 587. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar 587. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın 23 Nisan tarihli 587. son bölümünde, ekibin torbacı İsmail’in izini sürerken, Ezgi'nin eski arkadaşı Aycan’ın evinde aradıkları adamı görmesi bu haftaya damga vurdu. Selin'in, hastanede eski bir arkadaşı Savcı Faruk ile karşılaşması ise Mesut'u tedirgin etti. Tüm bu gelişmelerin ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler, Arka Sokaklar son bölümü kesintisiz izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Arka Sokaklar 587. son bölüm izleme ekranı ve bu haftaki bölümün özeti.

24.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Camdaki Kız fragmanında Nalanın gerçek ailesi kim sorusu merak konusu oldu

Camdaki Kız 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız fragmanında Nalan'ın gerçek ailesi kim? sorusu merak konusu oldu

Camdaki Kız 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İzleyenler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Camdaki Kız'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Sedat'ın Cana ile olan yasak aşkının basına yansımasının yankıları Koroğlu evine bomba gibi düştü. Nalan büyük hayal kırıklığı yaşarken, Feride'nin evlilikten vazgeçirmek için söyledikleri dikkat çekti. Yıllar önce Feride ve Adil'in Nalan'a sahip çıktığı sahne ise akıllara Nalan'ın gerçek ailesi kim? sorusunu getirdi. Camdaki Kız yeni bölümü ile heyecanına 29 Nisan Perşembe akşamı devam edecek. İşte, Camdaki Kız 4. bölüm fragmanı ve özeti.

23.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 3. son bölüme damga vuran sahne: Nalan Sedatın gizli aşkını öğrendi İşte son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 3. son bölüme damga vuran sahne: Nalan Sedat'ın gizli aşkını öğrendi! İşte son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölüm izle ekranı internet platformundan kaçıranlar için yayınlandı. Ekranlara geldiği günden beri Kanal D'de fırtınalar estiren Camdaki Kız'ın 22 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan son bölümüne, Nalan'ın Sedat ve Cana'nın basına yansıyan gizli aşkını öğrenmesi damga vurdu. Şoke olan Nalan'ın evlilikle ilgili vereceği karar ise Camdaki Kız 3. son bölümde merak uyandırdı. Nalan'dan şüphelenen Feride'nin soluğu doktorda alması ise bu hafta Camdaki Kız izleyenlerini şoke etti. İşte, Camdaki Kız 3. son bölüm kesintisiz ve full izleme ekranı ve bu hafta yaşananlar...

23.04.2021Televizyon
Survivor Merve Aydın kimdir Merve Aydın diskalifiye mi olacak

Survivor Merve Aydın kimdir? Merve Aydın diskalifiye mi olacak?

Survivor yeni bölüm fragmanı ardından gözler Merve Aydın'a çevrildi. İletişim oyunu sırasında kaza geçiren Merve Aydın kanlar içerisinde kalmış, Acun Ilıcalı genç yarışmacının kritik olduğunu belirtmişti. Peki, Merve Aydın diskalifiye mi olacak? Survivor 2021 yarışmacısı Merve Aydın kimdir?

22.04.2021Televizyon
Survivor’da acil durum konseyi Survivor’dan kim elenecek

Survivor’da acil durum konseyi! Survivor’dan kim elenecek?

Survivor’ın yeni bölüm fragmanı akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Her hafta yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışmanın yeni bölüm fragmanında acil durum konseyi toplanıyor. Acun Ilıcalı açıklamasında bir kişinin yarışmadan ayrılacağını duyurdu. Peki, Survivor’dan kim elenecek? İşte yeni bölüm fragmanı

22.04.2021Televizyon
Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde Elayı arabadan atan kişi ortaya çıktı

Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde Ela'yı arabadan atan kişi ortaya çıktı

Masumiyet son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 21 Nisan tarihli son bölümünde Ela'yı arabadan atan kişinin görülmesi ekranlara damga vurdu. Olay gecesi İsmail'in içinde olduğu arabadan Ela'nın dövülerek atılması izleyenleri meraklandırdı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İsmail'in köşeye sıkıştığı anları dikkat çekti. İşte, Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta son bölümde yaşananlar.

21.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman 55. son bölümde ölüm kalım savaşı nefesleri kesti... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman 55. son bölümde ölüm kalım savaşı nefesleri kesti... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı yayınlandı. Dündar Bey'in ölümünün ardından dengelerin değiştiği obada Osman Bey'in hamlesi Kuruluş Osman'ın 21 Nisan tarihli bölümünde dikkat çekti. Nikola’nın Söğüt’e yapmayı planladığı baskını boşa çıkaran ve savaş meydanında Bizans ordusunun karşısına dikilen Osman Bey’in attığı hamle Kuruluş Osman 55. son bölüme damga vurdu. Malhun Hatun'un Osman Bey'le ilgili verdiği karar ise çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman 55. son bölümü kesintisiz izlemenin yolları ve dizinin yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

21.04.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölümü için açıklama: Sadakatsiz yeni bölüm yok mu, neden yok, saat kaçta yayınlanıyor

Sadakatsiz yeni bölümü için açıklama: Sadakatsiz yeni bölüm yok mu, neden yok, saat kaçta yayınlanıyor?

Sadakatsiz yeni bölümü için açıklama geldi. Çarşamba günleri izleyicilerle buluşan Sadakatsiz'in tekrarı Kanal D yayın akışında yer alıyor. Derin'den sonra Asya'nın da kaçırıldığı Sadakatsiz'in son bölümü 14 Nisan Çarşamba günü yayınlanmıştı. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm yok mu, neden yok, saat kaçta yayınlanıyor?

21.04.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 30. son bölüme damga vuran sahne... Naci geri döndü İşte son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 30. son bölüme damga vuran sahne... Naci geri döndü! İşte son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 30. son bölümü ile nefesleri kesti. Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nın 20 Nisan tarihli 30. son bölümünde Esra’nın başına gelenlerin ardından apartmandaki herkes birbirinden şüphelenirken, Gülben’in Anıl'la karşı karşıya kalması merak dolu anlara sahne oldu. Dizinin final anında ise Naci'nin görülmesi Masumlar Apartmanı 30. son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından Masumlar Apartmanı son bölüm izle ekranı internet üzerinden yayınlandı. İşte, Masumlar Apartmanı 30. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili ayrıntılar.

20.04.2021Televizyon
Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman, bu akşam yok mu Show TV yayın akışı

Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman, bu akşam yok mu? Show TV yayın akışı

Güldür Güldür Show izleyicileri heyecanla yeni bölümü bekliyorlar. Her hafta Salı akşamları ekrana gelen programın, 20 Nisan Show TV yayın akışında yer almaması akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Peki, Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman, bu akşam yok mu? İşte programın yeni yayın günü ve detaylar

20.04.2021Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. EDHO 191. fragmanında neler yaşanıyor İşte detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. EDHO 191. fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Hızır düşmanlarının üstüne yeni planlar kurarken, gizli operasyonları yapanın Alparslan olduğundan artık iyice şüphelenmeye başlıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yeni bölümün özeti ve detaylar

19.04.2021Televizyon
Çukur 125. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Efsun vurulacak mı

Çukur 125. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Efsun vurulacak mı? 

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Karaca'nın ölümü sonrası Amca'nın Karaca’nın kendiliğinden gittiğine aileyi ikna etmeye çalıştığı fragmanda, Yamaç ve Efsun'un elinde silahlar ile koşturduğu sahne aksiyon dolu anları izleyici karşısına çıkardı. Sokak arasında silah patlaması ise Efsun vuruldu mu? sorusunu akıllara getirirken, Amca'ya gelen tehdit fragmanda dikkat çekti. Çukur yeni bölümü ile 19 Nisan Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. İşte, Çukur'un 125. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

17.04.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Zeliş tutuklandı mı İşte Arka Sokaklar 586. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümde Zeliş tutuklandı mı? İşte Arka Sokaklar 586. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izleme ekranı erişime açıldı. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan “Arka Sokaklar” 16 Nisan Cuma akşamı heyecan dolu bölümle ekranlara geldi. Bu hafta Hüsnü bir taraftan Halis'in peşine düşerken, Giray'ı öldüren Zeliha'nın Rıza baba ve Selin tarafından sorgulanması akıllara, Zeliş tutuklandı mı? sorusunu getirdi. Hüsnü'nün de ifade vermesi merak dolu anları ekranlara getirdi. İşte, Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

16.04.2021Televizyon
Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Kırmızı Oda 33. son bölüme Vahitin hastalığı damga vurdu

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 33. son bölüme Vahit'in hastalığı damga vurdu

Kırmızı Oda 34. yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından izleyenler tarafından merak konusu oldu. İlk sezonu ile cuma akşamları ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinin 16 Nisan tarihli 33. son bölümünde heyecan dolu gelişmeler yaşandı. Sadi Cemre'nin ölümün ardından Abdullah ve adamlarından intikam almak için yaptığı planı anlatırken, Vahit Bey'e Doktor Hanım'ın bipolar teşhisi koyması Kırmızı Oda 33. son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kırmızı Oda 33. son bölüm ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

16.04.2021Televizyon
Seni Çok Bekledim yeni bölüm ne zaman, bu akşam neden yok İşte Star TV yayın akışı

Seni Çok Bekledim yeni bölüm ne zaman, bu akşam neden yok? İşte Star TV yayın akışı

Seni Çok Bekledim yeni bölüm tarihi ekran başındakiler tarafından merak konusu oldu. Cuma akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisi Star Tv yayın akışınsa yer almadı. 16 Nisan'da Seni Çok Bekledim'in yayın saatinde Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı yayınlanacak. Peki, Seni Çok Bekledim yeni bölüm ne zaman, bu akşam neden yok? İşte, merak edilenler.

16.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 2. son bölümde Sedattan Nalana büyük şok İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 2. son bölümde Sedat'tan Nalan'a büyük şok! İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölümü ile ekranlara damga vurdu. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan ve izleyenlerden tam not alan Camdaki Kız 15 Nisan Perşembe akşamı 2. bölümü ile ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Nalan ve Sedat'ın yüzüklerinin takılmasının ardından Sedat'ın Nalan'ı Cana ile buluştuğu eve getirmesi son bölümün final anına damga vurdu. Evlenene kadar Nalan’ı korumak için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’nin Sema'nın hayalini görmesi ise Camdaki Kız 2. son bölümde merak dolu anları ekranlara getirdi. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Camdaki Kız 2. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

16.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölüme damga vuran yüzleşme... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölüme damga vuran yüzleşme... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm izle ekranı yayılandı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde çekilen "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinin TRT 1 ekranlarında yayınlanan 15 Nisan tarihli 3. son bölümünde kızı ve karısının öldürüldüğünü düşünen Kemal’in durumu iyice ağırlaşan babasını ve gittikçe eksilen göç kafilesini, Ankara'ya götürmek için gösterdiği çaba yürekleri sızlattı. Final anında Kemal'in yaşadığı yüzleşme ise Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölümüne damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölüm ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

15.04.2021Televizyon