GeriTelevizyon Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Hazan ve Yağız kurtulacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Hazan ve Yağız kurtulacak mı?

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Hazan ve Yağız kurtulacak mı?

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Olay örgüsü her geçen hafta artan Fazilet Hanım ve Kızları'nın 3 Mart tarihli 37. bölümünde Hazan- Yağız aşkını fark eden Kerime, korkunç bir plan yaptı. Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime’nin olduğu gerçeğiyle yüzleştiğinde artık çok geçti. Şimdi ise gözler yeni bölümde! İşte Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı!

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde olaylı gelişmelere tanık olan izleyiciler kısa sürede yeni fragmanla karşılaştı. Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümüne Hazan'ı diri diri gömen Kerime ve işbirlikçisi damgasını vurdu. Hazan ve Yağız'ın akıbetini merak eden izleyiciler fragmanla birlikte ilk ipuçları geldi. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler yaşanacak? Yağız ve Hazan kurtulabilecek mi? İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

HAZAN VE YAĞIZ'I KİM KURTARACAK?

Kerime ve gözü kararmış işbirlikçisi tarafından kaçırılan Hazan, Yağız tarafından aranmaktadır. Mezarlığa gömülen Hazan, Yağız'ın gayretleri sayesinde gömüldüğü yerden çıkartılmıştır. Ancak Kerime'nin bu davadan vazgeçmeye niyeti yoktur. Bir darbe ile Yağız'ı da mezara düşürmüştür. Peki, bu aşamadan sonra ikili kim tarafından kurtarılacaktır?

Yağız, Hazan’ın birden ortadan kaybolmasıyla şaşırmış halde ne olduğunu anlamaya çalışırken, Hazan dehşetin ortasındadır. Geçen her dakika Yağız’ın endişelerini arttırırken, Sinan, Hazan’ın kafasını dinlemeye gittiğinden emindir.

Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime’nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir.

Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet’i yatıştırmaya çalışırken, Sinan, Fazilet’in hedefindedir. Yağız, Fazilet’i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan’ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız’ı tamamen kontrolden çıkarır.

Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm’le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin’den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar.
Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan’ı bulmak için çırpınırken Kerime’nin hedefindedir. Yağız’ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız, Hazan’ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumları Göster
Yorumları Gizle