GeriTelevizyon Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika dozu yüksek sahneleriyle merak uyandıran Fazilet Hanım ve Kızları’nın 30 Aralık tarihli 29. bölümünde Yasemin köşeye sıkışıyor. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumda kalıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 29. Bölüm fragmanı ve detaylar!

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanıyla çarpıcı gelişmeleri gözler önüne serdi. En son 23 Aralık’ta izleyicileriyle buluşan Fazilet Hanım ve Kızları’nın son bölümünde azilet ve Hazan, Ece’nin masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, Yağız kafasındaki soru işaretlerinin peşindeydi. Mahkeme günü, hafızalardan silinmeyecek olaylarla gelirken, hem Fazilet hem de Egemen’ler cephesi, Gökhan’ın attığı büyük adımla neye uğradıklarını şaşırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm detayları!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ne Fazilet ne de Egemen’ler cephesi Gülten’in sahte itirafından tatmin olmuş değilken Hazım’ın kendine gelmeye başlaması Yasemin’i iyice panikletir. Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Ece’ye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir.

Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım’ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan’ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan’a karşı gardını indirmez. Sinan’ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir sokar. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız’ı korumak için attığı adım hem Kerime’yi hem de Yağız’ı karşısına almasına sebep olur. Hazan’ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece’nin hedefinde ise Yasemin vardır.

Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da!

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle