EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Vodafone

Vodafone ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Vodafone haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.835 Vodafone haberi bulunmuştur.

Vodafone Haberleri

Avrupada cep telefonu baskını

Avrupa'da cep telefonu baskını

Ulusal cep telefonu hatları üzerinden yapılan uluslararası görüşmeler için tahsil edilen ‘‘roaming’’ ücretlerinde rekabete aykırı gizli fiyat anlaşması yaptıkları iddia edilen Alman ve İngiliz cep telefonu şirketlerine düzenlenen ani baskınlarda deliller arandı.

12.07.2001Ekonomi
SON ALTIN MADENİ: ÇİN

SON ALTIN MADENİ: ÇİN

2008 yılında yapılacak Yaz Olimpiyat Oyunları´nın evsahipliğini Çin yapacak. İnsan hakları ihlalleri ve antidemokratik yönetim sistemi nedeniyle ABD´nin boykot tehdidine maruz kalan ülke her şeye rağmen zoru başardı. Peki nasıl? İşte yanıtı: En büyük büyüme hızına, en az kamu borcu ve en yüksek döviz rezervine sahip gelişmekte olan ülke... Dünyaya açılmak için elinden geleni yapıyor. Dünya genelindeki ekonomik durgunluğa rağmen büyüyor. Yabancı yatırımcıların cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Çin, olimpiyatlardan sonra ikinci zaferini Dünya Ticaret Örgütü´ne (WTO) kabul edilerek kazanmayı bekliyor.

14.07.2001Gündem
Exxon, dünyanın en büyük şirketi

Exxon, dünyanın en büyük şirketi

Fortune Dergisi'nin ‘‘500 dev şirketi’’ sıralamasında, 1999'da 3'üncü olan Exxon, GM'in tahtını elinden aldı. Hiçbir Türk şirketinin giremediği listede 210 milyar dolarlık geliriyle Exxon birinci oldu.

17.07.2001Ekonomi
Cep telefonunda Türk projesi

Cep telefonunda Türk projesi

Üç Türk gencinin "Chat-walk" adlı projesi, aynı mekanda bulunan ve birbirlerinin numarasını bilmeyen insanların cep telefonuyla mesajlaşmalarını sağlıyor. Gençler chat-walk adını verdikleri bu projeyi İngiltere’de hayata geçiriyor.

24.07.2001Gündem
FTSE-100 son 33 ayın en düşük düzeyinde

FTSE-100 son 33 ayın en düşük düzeyinde

Bankacılık, yüksek teknoloji ve madencilik sektörlerindekiler başta olmak üzere, bazı şirketlerin hisse senetleri fiyatlarındaki düşüşler, FTSE-100 Endeksi'ni son 33 ayın en düşük düzeyine indirdi.

25.07.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları