EKSTRA
MENÜ

Tatlı İntikam Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 21 haberi bulunmuştur.

Tatlı İntikam Fragman Haberleri

Tatlı İntikam 17.bölüm fragmanında Pelin kurtulacak mı

Tatlı İntikam 17.bölüm fragmanında Pelin kurtulacak mı?

Tatlı İntikam 17.bölüm fragmanında heyecan doruktaydı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Pelin kaçırılıyor ve Sinan onun peşine düşüyor. Tatlı İntikam 17. bölüm soluk soluğa izlenecek bir bölüm ile ekranlara geliyor. Son bölümde heyecan dolu olayların yanı sıra romantik sahnelerde vardı. Peki Tatlı İntikam 17. bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanından ekranlara yansıyan sahneler

29.07.2016Kelebek
Tatlı İntikam 13. bölüm fragmanına Pelinin gözyaşları damgasını vurdu

Tatlı İntikam 13. bölüm fragmanına Pelin'in gözyaşları damgasını vurdu!

Tatlı İntikam bu hafta da bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın merakla beklenen 13.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtacak gelişmeler yaşanacak. Pelin'in gözyaşları 13.bölüm fragmanına damgasını vuracak. Pelin artık Sinan'dan bir karar vermesini bekliyor... İşte Tatlı İntikam 13.bölüm fragmanı.

15.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 12.bölüm fragmanında izleyenlere büyük sürpriz

Tatlı İntikam 12.bölüm fragmanında izleyenlere büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisinin 12.bölüm fragmanında büyük bir sürpriz var. Tatlı İntikam dizisinin 12.bölüm fragmanında Sinan, Pelin'e karşı kendini affettirmek için harekete geçiyor. Yaşadığı her şeyi anlatmaya karar veren Sinan bunu başarabilecek mi? Tatlı İntikam da ayrıca Rüzgar'dan büyük bir itiraf gelecek.

9.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanını da izleyici ile buluşturdu. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve arkadaşları, Sinan ve Bülent'in peşine düşüyorlar. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

3.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam Cumartesi akşam yayınlanan bölümü ile izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Tatlı İntikam 10. bölümde beklenmedik bir yakınlaşma meydana geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Pelin ve Sinan'ın sahnesi bu haftaya damga vuracak. Peki Tatlı İntikam 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisi 9. yeni bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin, Sinan ile arasını düzeltmenin yollarını arıyor. Ceyda, restorantı ellerinden alacak mı? Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

19.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar

Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar!

Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde; Pelin ve Sinan arasında kıskançlık krizi yaşanıyor. Pelin, Sinan'la yeni bir aşka başlamaya hazır mı? Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde..

5.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşündü. Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanı dizi biter bitmez yayınlandı.

2.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz!

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Sinan ve Pelin arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. Birlikte bir dağ evinde kalan ikili sürpriz bir gece yaşayacaklar. Pelin'in ailesi kızlarının Sinan tarafından kaçırıldığını düşünmektedir. Olaylar hiç de bekledikleri gibi olmayacaktır. Tatlı İntikam 5. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

21.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 3. yeni bölümden bir fragman daha - İzle

Tatlı İntikam 3. yeni bölümden bir fragman daha - İzle

Kanal D'nin yeni başlayan fakat şimdiden ekrana kilitlemeyi başaran dizisi Tatlı İntikam'ın 3. Bölüm fragmanları yayınlandı. Son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyen Tatlı İntikam'da Pelin, Tankut'un affetmesi için her türlü oyunu deniyor. Peki Tatlı İntikam yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar..

8.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 4 dakikada son bölüm

Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 4 dakikada son bölüm

Tatlı İntikam son bölümüyle yine heyecan dolu sahneleri ekrana taşıdı. Barış'ın yerini basan Sinan, hapse girdi. Onu kurtarmak zorunda kalan Pelin ise zor anlar yaşadı. Cumartesi günleri yayınlanmaya devam eden ancak yayın saati ileriye çekilen Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki son bölümde neler yaşandı? İşte 4 dakikada Tatlı İntikam son bölüm özeti!

7.11.2016Televizyon
Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanında Sinan tutuklanıyor

Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanında Sinan tutuklanıyor

Tatlı İntikam 29. bölüm fragman videosuyla takipçilerini heyecanlandırdı. Kanal D'nin renkli dizisi Tatlı İntikam yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu haftaki bölümünde şaşırtıcı gelişmeler var. Sinan apart topar tutuklanıyor, onu kurtarmak ise Pelin'e kalıyor. Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı ve sevilen diziyle ilgili yapılan değişiklikle ilgili detaylar haberimizde!

5.11.2016Televizyon
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin dudak dudağa

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin dudak dudağa

Tatlı İntikam yeni bölüm öncesinde yayınlanan fragman ile adından söz ettirdi. Tatlı İntikam 25. bölüm fragmanında Sinan ve Pelin'in dudak dudağa yaptığı konuşma yeni bölüme damga vuracak gibi gözüküyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında hiç bir şekilde Sinan'ı sevmediğini ve sevmeyeceğini söyleyen Pelin, bu durumu nasıl idare edecek? İşte Tatlı intikam 25. bölüm fragmanında yaşananlar

8.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam 24. son bölümde şoke eden anlar

Tatlı İntikam 24. son bölümde şoke eden anlar

Tatlı İntikam 24. son bölüm ile Cumartesi akşamı ekranlara geldi ve dizi yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gördü. Tatlı İntikam son bölüme bu hafta Pelin ve Sinan damga vururken, özellikle sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konusu oldu. Peki Tatlı İntikam 24. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin yayınlanan son bölümünde ekrana gelen sahneler

3.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 22. bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Tatlı İntikam dizisi 22. bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Tatlı İnikam 22. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan, Rüzgar ile ilgili olan tüm gerçekleri öğreniyor mu? Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında bu hafta nefes kesen olaylar yaşanacak. Peki Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

11.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Kanal D'nin beğeni ile izlenen dizisi Tatlı İntikam, bu hafta 22. bölüm ile ekranlara gelecek. Tatlı İntikam 22. bölüm ile ekranlara gelmeden önce dizinin fragmanı heyecanla izleyiciler tarafından bekleniyor. Dizinin bu haftaki bölümünde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin yeni bölümü hakkında detaylar

8.09.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Pelin, Sinandan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'dan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam bu hafta çok duygusal bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde Pelin artık isyan ediyor. Sinan'dan son kararını vermesini bekliyor. Tatlı İntikam 13.bölüm fragmanında yaşananlar, sosyal medyada da büyük ses getirdi.

17.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma

Tatlı İntikam'ın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma!

Tatlı İntikam 13. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi Tatlı İntikam'ın son bölümünde Rüzgar ve Selin arasındaki sürpriz yakınlaşma ekranlara damga vurdu. 13. bölüm fragmanı yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta yine çok heyecanlı sahneler yaşanacak. İşte fragman ve detaylar..

13.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme! - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında bu hafta herkesi hayrete düşürecek bir gelişme yaşanıyor. 11. bölümüyle izleyiciyle buluşan Tatlı İntikam bu hafta kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Rüzgar'ın gelmesiyle kıskançlık krizlerine giren Pelin'den bu kez şaşırtıcı bir hamle gelecek. İşte Tatlı İntikam'ın yeni bölüm detayları ve fragman

7.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanında beklenmedik yakınlaşma

Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanında beklenmedik yakınlaşma

Tatlı İntikam Cumartesi akşamı çok eğlenceli ve heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Kanal D'nin yeni başlamasına rağmen büyük hayran kitlesi olan romantik-komedi dizisi Tatlı İntikam dün yayınlanan 3.bölümü ile reytingleri salladı. Dizinin yayınlandığı saatlerde sosyal medyada da Tatlı İntikam fırtınası vardı.

12.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 26 Martta başlıyor - izle

Tatlı İntikam dizisi 26 Mart'ta başlıyor! - izle

Tatlı İntikam 1. bölüm 1. fragmanı ve Tatlı İntikam 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 2016 yılında yine bomba gibi dizilerle izleyicilerin kalbini fetheden Kanal D, yepyeni dizisi “Tatlı İntikam” ile yine çok ses getirecek. Tatlı İntikam dizisi 26 Mart Cumartesi akşamı ilk bölümü ile geliyor. İşte detaylar.

17.03.2016Kelebek