GeriKelebek Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz!

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz!

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Sinan ve Pelin arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. Birlikte bir dağ evinde kalan ikili sürpriz bir gece yaşayacaklar. Pelin'in ailesi kızlarının Sinan tarafından kaçırıldığını düşünmektedir. Olaylar hiç de bekledikleri gibi olmayacaktır. Tatlı İntikam 5. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

Tatlı İntikam dizisi bu hafta da bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Tatlı İntikam'da bu hafta hayranlarını büyük sürprizler bekliyor. Pelin ve Sinan arasındaki tatlı iletişim gün geçtikçe artıyor. İşte Tatlı İntikam'dan yeni bölüm detayları..

Pelin, Sinan ile başbaşa kalmak için neler yaptı? Tatlı İntikam yeni bölümüyle 23 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

Sosyal medyada çok konuşuldu!

Kanal D'nin çok ses getiren dizisi Tatlı İntikam yayınlanan son bölümüyle yine çok konuşuldu.Ekranların yeni dizisi Tatlı İntikam cumartesi günü sosyal medyada da çok konuşuldu. #AşkınKokusu hashtagi ile kullanıcılardan binlerce tweet alan dizi TT listesinde birinci sıraya kadar yükseldi. On iki saat boyunca TT’de kalan yeni bölüm kullanıcılardan oldukça olumlu yorumlar aldı. Tatlı İntikam ekranda yakaladığı başarısını internette de sürdürmeye devam etti. Dizinin cumartesi akşamı yayınlanan dördüncü bölümü 1.099.159 kez izlendi.

Başrollerinde  Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Kerem Atabeyoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı Tatlı İntikam'ın yapımını D Productions’ın üstleniyor.

TATLI İNTİKAM 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

TATLI İNTİKAM 5. BÖLÜM FRAGMANI

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

GÖZLERİYLE NAZAR SAÇAN CEYDA

Bölüme bıraktığımız noktadan, Ceyda’nın hain tuzağına istemeden düşen Sinan’ı yanlışından döndürmek için Pelin'in yollara düşmesinden başladık. Zaferinin keyfini çıkartmaktan eksik kalmayan Ceyda sadece Pelin’e değil, vakit kaybetmeden restoranda çalışan herkese patronluk taslamaya başladı. Kaleyi içten fethedebilmek için gösterdiği çaba ise Sinan’ın annesini kendi safına tamamen çekmesiyle sonuçlandı. Başak’ın deyimiyle “Gözleriyle nazar saçan Ceyda”nın Sinan’ı elde etmek uğruna daha neler yapacağını merakla ve büyük bir korkuyla bekliyoruz.

PELİN'LE SİNAN YEPYENİ BİR SAYFA MI AÇIYOR?

En büyük gayesi Sinan’ın ağzından çıkacak bir “Affettim” kelimesini duymak olan Pelin ise işten ayrılmış olmanın üzüntüsüyle, bu içten olmadığını düşündüğü af için sevinemedi bile. Eski işine ve arkadaşlarına dönmenin keyfini ne yaparsa yapsın çıkartamayan Pelin’in yolu tekrar restorana düştüğünde ise Sinan’la yepyeni bir maceranın peşinde buldu kendini… Rahmetli babasının kendine has tarifleri içinde sakladığı siyah ciltli defteri bulabilmek için çok eskiden tanıdığı Ramiz Usta’nın kapısını çalan Sinan, yıllar önce damağını çatlatan tarifi bir türlü bulamamanın telaşı içindeydi.

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz

ARALARINDAKİ ELEKTRİĞİ BİZ BİLE HİSSETTİK!

Ramiz Usta’nın dükkanında aradığını bulamayan Sinan ve Pelin, deneme-yanılma yöntemiyle ilerlemeye karar vererek kendilerini mutfağa attılar. Bütün meyve ve baharatları elden geçiren ikilinin tatlı telaşı tüm çabalarına rağmen başarısız sonuçlanmıştı ki Pelin’in çantasından çıkartıp sıktığı bir parfüm kurtarıcıları oldu. Aralarındaki elektriği biz izleyicilere fazlasıyla geçiren bir sahneden sonra çiftin aradığı tat sonunda bulundu: gül kurusu! Mutfakta işleri bittiğinde ise Pelin’in yorgun bedeni koltukta sızıp kaldı. Bu güzel görüntünün seyrine dalan Sinan da ona eşlik edince sabah kapıları açan restoran personeline ve Ceyda’ya ufak çaplı bir şok yaşatmış oldular.

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANARMIŞ SİNAN

Öte yandan Süheyla ile olan anlaşması gereğince Pelin’in yakasından düşmeme görevini layıkıyla yerine getiren Tolga’ya kaderin oynadığı en büyük oyun; çapkınlık yaptığı gece Sinan ve Bülent’e yakalanması oldu. O gece her şeyin bittiğine kanaat getirse de Sinan yine efendiliğini koruyarak ikili ilişkilerde söz sahibi olmama hakkını kullandı. Fakat cam gözlü Tolga ne yaptı? Tüm pişkinliğiyle davet edilmediği halde restoranın özel gecesine giderek ortamı sabote etmek için elinden geleni yaptı, cevabını Sinan’dan layıkıyla alsa da Pelin’in tavrı karşısında şoke olan Sinan’ı kimseler toparlayamadı…

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz

PELİN'İN KIRILAN KALBİNİ SİNAN TAMİR EDECEK Mİ?

Bülent’in Tolga hakkında bir şeyler bildiğini anlayan Başak ise tüm cazibesini kullanarak en nihayetinde Pelin’in aldatıldığını öğrendi ve hemen telefona sarıldı. Olanlardan habersizce Tolga ile evinin yolunu tutan Pelin ise gerçekleri öğrenince kelimenin tam anlamıyla yıkıldı… Onun paramparça kalbini tamir edebilecek tek kişi ise yaşlı gözlerle kapısını çaldığı Sinan oldu. Haftaya bizi eğlenceli olduğu kadar duygusal bir bölümü beklediğini düşünüyoruz, seyirci olarak fazlasıyla meraktayız!

TATLI İNTİKAM OYUNCU KADROSU

Leyla Lydia Tuğutlu-Pelin

Pelin, ailenin tek çocuğu olmasından dolayı anne ve babası tarafından prensesler gibi büyütülmüştür. Bir dediği iki edilmeyen Pelin hayatının her döneminde her şeyi elde etmiş ve bu yüzden de biraz şımarıktır. Tıp fakültesini kazanıp başarılı bir diyetisyen olan Pelin’in aşk konusunda bir türlü yüzü gülmemektedir.

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürprizFurkan Andıç-Sinan / Tankut

Sinan, severek girdiği tıp fakültesinde aşık olduğu kız tarafından kalbinin kırılması sonucunda okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olay babası ile arasını açmış, Sinan yurt dışına gidip aşçı olmaya karar vermiştir. Fakat babası ile arası hiç düzelmemiş ve yurt dışındayken babasını kaybetmiştir. Sinan, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Kalp kırıklığından dolayı kadınlara kendisini kapatmıştır. İşinde mükemmeliyetçidir.

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürprizZeyno Günenç-Süheyla

Pelin’in annesidir. Kendisi de bir prenses gibi yetiştirildiği için, o da kızını öyle büyütmüştür. Kendisiyle tamamen zıt olan bir adama aşık olup evlenmiştir. Hayatının her döneminde Rıza ile çatışan Süheyla ayrı yaşamalarına rağmen aslında içten içe hala kocasını sevmektedir. Tam bir İzmirlidir.
Ayşenil Şamlıoğlu-MelihaMeliha, Sinan’ın annesidir. Sinan okulu bırakıp yurt dışına gidince çok üzülmüştür. Sinan’ın hayatını mahveden kızı bulsa bir kaşık suda boğacaktır. O kız, ailesinin dağılmasına neden olmuştur. Bu yüzden Sinan babasını kaybetmiştir. Tam bir geleneksel Türk kadınıdır. Mahalleden çok sevdiği Ceyda’yı Sinan ile evlendirmeye çalışıyordur.

Bülent Seyran-Necip

Necip, Havva’nın işe yaramaz kocasıdır. İç güveysidir. Havva’nın saflığından yararlanarak onunla evlenmiştir. Her zaman köşeyi dönme peşindedir. Bu nedenle her yaptığı zarardır. Her zaman aileyi borca sokmaktadır. Ama yine de akıllanmaz.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False