EKSTRA
MENÜ

Tatlı İntikam Yeni Bölüm Fragmanı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 97 haberi bulunmuştur.

Tatlı İntikam Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 4 dakikada son bölüm

Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 4 dakikada son bölüm

Tatlı İntikam son bölümüyle yine heyecan dolu sahneleri ekrana taşıdı. Barış'ın yerini basan Sinan, hapse girdi. Onu kurtarmak zorunda kalan Pelin ise zor anlar yaşadı. Cumartesi günleri yayınlanmaya devam eden ancak yayın saati ileriye çekilen Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki son bölümde neler yaşandı? İşte 4 dakikada Tatlı İntikam son bölüm özeti!

7.11.2016Televizyon
Tatlı İntikam dizisi 22. bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Tatlı İntikam dizisi 22. bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Tatlı İnikam 22. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan, Rüzgar ile ilgili olan tüm gerçekleri öğreniyor mu? Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında bu hafta nefes kesen olaylar yaşanacak. Peki Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

11.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 19. bölüm fragmanında büyük şok

Tatlı İntikam dizisi 19. bölüm fragmanında büyük şok!

Kanal D'nin heyecanla takip edilen dizisi Tatlı İntikam dün akşam yeni bölüm yayınlamadı. 19. bölüm ile ekrana gelmesi beklenen Tatlı İntikam dizisi yeni bölümü ile 20 Ağustos'ta seyirci karşısına çıkacak. Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanı haberimizde.

14.08.2016Kelebek
Tatlı İntikamın merakla beklenen fragmanında şoke eden sahne

Tatlı İntikam'ın merakla beklenen fragmanında şoke eden sahne

Sevilen dizi Tatlı İntikam'ın merakla beklenen 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın son bölümünde aşkları resmiyet kazanan Sinan ve Pelin en mutlu anlarını yaşarken, Pelin'in babasının anlattığı gerçekler ikiliyi yıktı.Tüm hayalkırıklıklarıyla her şeyi geride bırakarak Paris'e doğru yola çıkan Pelin kararından vazgeçecek mi?

30.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinin 14. bölüm 2. fragmanında izleyenleri şok eden karar

Tatlı İntikam dizisinin 14. bölüm 2. fragmanında izleyenleri şok eden karar!

Kanal D'nin keyifle takip edilen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'ın yalanını öğreniyor. İşler daha da karışacak. Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

25.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden gerçek

Tatlı İntikam dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden gerçek!

Kanal D'nin yeni bölümleri heyecanla beklenen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam'da Sinan'ın yalanı ortaya çıkıyor. Pelin babasından duydukları karşısında büyük şok yaşıyor. İşte Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları..

24.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Peline artık yaşadıkları ağır geliyor

Tatlı İntikam'da Pelin'e artık yaşadıkları ağır geliyor!

Tatlı İntikam Cumartesi günü bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın 14.bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Sinan, Pelin ile aralarındaki buzları eritmek için her şeyi yapıyor ama Pelin'den beklediği cevabı alamıyor. Ayrıca Sinan'ın annesini yeni bölümde şaşırtan bir gelişme bekliyor. İşte Tatlı İntikam 14.bölüm fragmanı...

21.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Pelin, Sinandan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'dan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam bu hafta çok duygusal bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde Pelin artık isyan ediyor. Sinan'dan son kararını vermesini bekliyor. Tatlı İntikam 13.bölüm fragmanında yaşananlar, sosyal medyada da büyük ses getirdi.

17.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma

Tatlı İntikam'ın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma!

Tatlı İntikam 13. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi Tatlı İntikam'ın son bölümünde Rüzgar ve Selin arasındaki sürpriz yakınlaşma ekranlara damga vurdu. 13. bölüm fragmanı yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta yine çok heyecanlı sahneler yaşanacak. İşte fragman ve detaylar..

13.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek!

Tatlı İntikam yarın akşam yeni bölümüyle herkesi ekrana kilitleyecek. Kanal D ekranlarının yeni başlayan dizileri arasında olan Tatlı İntikam, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. Dizinin yeni bölümünde ilginç olaylar yaşanacak. Sinan’la Rüzgar arasında bir şey olmadığından emin olan Pelin, o kadar mutlu olur ki bir anda Rüzgar’la arkadaş oluverir. İşte Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı...

10.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme! - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında bu hafta herkesi hayrete düşürecek bir gelişme yaşanıyor. 11. bölümüyle izleyiciyle buluşan Tatlı İntikam bu hafta kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Rüzgar'ın gelmesiyle kıskançlık krizlerine giren Pelin'den bu kez şaşırtıcı bir hamle gelecek. İşte Tatlı İntikam'ın yeni bölüm detayları ve fragman

7.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 12. yeni bölüm fragmanında beklenmedik sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 12. yeni bölüm fragmanında beklenmedik sürpriz!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam'ın 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 11. bölümüyle ekranlara gelen Tatlı İntikam Sinan Rüzgar'a verdiği sözü tutmak zorundadır. Öte yandan Pelin ve Sinan Başak'ı aramak için bir araya gelirler. Tatlı İntikam yeni bölüm detaylarıyla haberimizde..

5.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm 2. fragmanında sürpriz oyun

Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm 2. fragmanında sürpriz oyun!

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanını izleyici ile buluşturdu. Cumartesi günleri yayınlanan dizi herkesin gözdesi haline geldi. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Sinan arasındaki kopukluk kızlara da yansıyor. Kızlar Sinan ve Bülent'in peşine düşüyorlar. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

1.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Rüzgarın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak

Tatlı İntikam'da Rüzgar'ın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak?

Tatlı İntikam bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitleyecek. Tatlı İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanında kıskançlık krizileri yaşanıyor. Pelin ve Sinan arasına hiç beklenmedik biri daha giriyor. İşte Tatlı İntikam dizisinin 10.yeni bölüm fragmanı..

27.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında şoke eden gelişme!

Kanal D'nin kahkaha dolu dizisi Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanı hayranlarını ekrana kilitledi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi Tatlı İntikam yeni bölümünde izleyicilerine romantik anlar yaşatacak. Tatlı İntikam 10.bölümünde Sinan ile Pelin arasında beklenmedik romantik bir yakınlaşma oluyor. Başak gerçeği öğrenince ortalık karışıyor. Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam Cumartesi akşam yayınlanan bölümü ile izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Tatlı İntikam 10. bölümde beklenmedik bir yakınlaşma meydana geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Pelin ve Sinan'ın sahnesi bu haftaya damga vuracak. Peki Tatlı İntikam 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisi 9. yeni bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin, Sinan ile arasını düzeltmenin yollarını arıyor. Ceyda, restorantı ellerinden alacak mı? Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

19.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok

Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok!

Tatlı İntikam yeni bölümü için heyecan dorukta. Yarın akşam 8. bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve Sinan arasına soğukluk giriyor. Peki ikili aralarındaki bu soğukluğu düzeltebilecek mi? Tatlı İntikam 8. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

13.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 8.bölüm fragmanında Ceydanın planları bitmiyor

Tatlı İntikam 8.bölüm fragmanında Ceyda'nın planları bitmiyor!

Tatlı İntikam bu hafta çok romantik bir bölümle ekranlara gelecek.7.son bölümüyle çok konuşulan Tatlı İntikam'ın 8.bölüm fragmanında Sinan ve Pelin'in arasında sürpriz bir isim giriyor. Peki Sinan ve Pelin arasındaki yakınlaşma devam edecek mi? Pelin Sinan'ın annesinin söylediklerini mi dinleyecek? İşte Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanı ve detaylar

9.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisinin 8.bölüm fragmanı Pelin ve Sinanın davetsiz misafiri

Tatlı İntikam dizisinin 8.bölüm fragmanı Pelin ve Sinan'ın davetsiz misafiri!

Tatlı İntikam bu hafta çok romantik ve eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Tatlı İntikam'ın cumartesi günü yayınlanan son bölümüne Pelin ve Sinan'ın yakınlaşması damgasını vurdu. Sinan kendini affettirmek için Pelin'e evinde film izleme teklifinde bulunur. Ancak ikiliyi davetsiz bir misafir beklemektedir. İşte Tatlı İntikam 8.bölüm fragmanı..

9.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Kanal D'nin kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşan dizisi Tatlı İntikam son bölümüyle çok konuşulmuştu. Merakla beklenen son bölümü yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta neler yaşanacak? Pelin ve Sinan arasında aşk mı doğuyor? Sinan ve Pelin arasında yaşanan romantik sahneler Sinan'ın annesinin Pelin'le yaptığı konuşma sonrası bozulacak mı? Ceyda Sinan'ı elde etmek için daha neler yapacak? Tüm soruların cevabı Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde..

6.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşündü. Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanı dizi biter bitmez yayınlandı.

2.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 5. yeni bölümde nefes kesen sahne

Tatlı İntikam 5. yeni bölümde nefes kesen sahne!

Tatlı İntikam hayranları Cumartesi akşamı yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını merak ediyordu. Dizinin yayınlanan son bölümüne Pelin'in, Sinan'a verdiği cevap damgasını vurdu. Heyecan dolu geçen bölümün ardından 5.bölüm fragmanı da dizinin ardından hemen yayınlandı.

18.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 4. bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Tatlı İntikam 4. bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Tatlı İntikam dizisi hem reytingleri hem de sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Kısa süre önce başlamasına her hafta izlenme oranlarını arttıran Tatlı İntikam yayınlanan son bölümü ile yine hayranlarını mestetti. Dizinin yeni fragmanın ardından sosyal medyada Tatlı İntikam fırtınası esti.

16.04.2016Kelebek
Aşk Mantık İntikam 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Esradan Ozana şok sözler

Aşk Mantık İntikam 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Esra'dan Ozan'a şok sözler!

Aşk Mantık İntikam 6. son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam'ın 30 Temmuz tarihli son bölümünde Ozan ve Çağla bir hayır işi için yapacakları fotoğraf çekiminde gelin ve damat olacakken, Çağla'nın yerine Esra'nın geçmesi heyecanlı anlara neden oldu. Son bölüm sonrası Aşk Mantık İntikam 7. yeni bölüm fragmanında Esra'nın Ozan'a bir kez daha aşık olmadığını söylemesi ise ekranlara damga vurdu. İşte, Aşk Mantık İntikam son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

31.07.2021Televizyon
Çukur son bölüm sonrası 12. yeni bölüm fragmanında Yamaçın çöküşü

Çukur son bölüm sonrası 12. yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın çöküşü

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Son bölümde büyük ümitler bağladığı para kaynağını elinden kaybeden Yamaç, eşi Sena'nın da evi terk etmesi sonrasında büyük bir çöküşün içerisine girmiştir. Peki, Çukur 12. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı bilgiler

8.01.2018Televizyon
Ufak Tefek Cinayetlerde hesaplaşma bitiyor mu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ufak Tefek Cinayetler'de hesaplaşma bitiyor mu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler son bölümünün bitmesiyle birlikte gözler 11. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Dizinin son bölümünde Merve'nin abisinin şirkette yaptıkları nedeniyle kağıt üzerinde yetkili olan Serhan'ın başı belaya girmiş ve polisler suçsuz adamı gözaltına almışlardı. Peki, Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanında durum nasıl olacak? İşte, son bölümde yaşananlar ve Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümünden bazı detaylar

26.12.2017Televizyon
Babam ve Ailesi final yapıyor

Babam ve Ailesi final yapıyor

Başrollerini Ayça Bingöl, bülent İnal ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı Babam ve Ailesi final kararı aldı.

7.12.2016Televizyon
Tatlı İntikam bu akşam yayınlanacak olan final bölümünde Pelin ve Sinan...

Tatlı İntikam bu akşam yayınlanacak olan final bölümünde Pelin ve Sinan...

Tatlı İntikam dizisinin bu akşam yayınlanacak olan son bölümünde heyecan dorukta olacak. Kanal D ekranlarının nefes kesen dizisi Tatlı İntikam yayınladığı final fragmanıyla izleyicilerine üzücü haber verdi. İlgiyle izlenen dizinin son bölüm fragmanının ekranlara gelmesi izleyiciye son bölümün heyecanlı geçeceğinin sinyalini verdi. Son bölümde Barış'ın sürpriz bir şekilde Pelin'e yaptığı evlilik teklifi nasıl sonuçlanacak? Pelin savaşının kazanan taraf Sinan mı yoksa Barış mı olacak? İşte, Tatlı İntikam 30. son bölüm final fragmanı.

12.11.2016Televizyon
Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanında Sinan tutuklanıyor

Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanında Sinan tutuklanıyor

Tatlı İntikam 29. bölüm fragman videosuyla takipçilerini heyecanlandırdı. Kanal D'nin renkli dizisi Tatlı İntikam yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu haftaki bölümünde şaşırtıcı gelişmeler var. Sinan apart topar tutuklanıyor, onu kurtarmak ise Pelin'e kalıyor. Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı ve sevilen diziyle ilgili yapılan değişiklikle ilgili detaylar haberimizde!

5.11.2016Televizyon
Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanında Sinan pes etmiyor

Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanında Sinan pes etmiyor!

Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanıyla yarın akşam herkesin nefesini kesecek. Kanal D ekranlarının heyecan seviyesi yüksek olan dizisi Tatlı İntikam cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde Sinan, Pelin’le arasına daha fazla engel girmesine müsaade edecek mi? İşte, Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanı.

28.10.2016Kelebek
Bodrum Masalı 10. bölüm 3. fragmanında Ateş ve Aslı mahsur kalıyor

Bodrum Masalı 10. bölüm 3. fragmanında Ateş ve Aslı mahsur kalıyor!

Bodrum Masalı 10. bölüm fragmanlarıyla bomba gibi geliyor. Kanal D ekranlarının nefes kesen dizileri arasında yerini alan Bodrum Masalı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Heyecan seviyesi yüksek olan dizinin yeni bölümünde denizin ortasında kalan Ateş ve Aslı yardım bekliyor. Ateş ve Aslı mahsur mu kaldı? İşte, Bodrum Masalı 10. bölüm fragmanlarıyla sizlerle.

27.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin, Barışa yakalanıyor

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin, Barış'a yakalanıyor

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin arasındaki aşk yeniden gözler önüne çıkıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan, Pelin'e yakınlaşıyor fakat bu anlarda Barış onları yakalıyor. Peki Sinan'ın, Barış hakkında söyledikleri Pelin'i ne kadar etkileyecek?

22.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında duygusal sahne

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında duygusal sahne!

Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanı şaşırtan sahneler ile ekranlara geldi.. Dizinin sevilen ikilisi Sinan ve Pelin son fragmanda daha fazla dayanamayıp birbirlerine sarılıyorlar. Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanı ile birlikte ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça duygusal sahnelerle dolu olduğu anlaşılıyor. Peki Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor. İşte Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

15.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanında Sinan ve Barışın savaşı

Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanında Sinan ve Barış'ın savaşı!

Tatlı İntikam 26. bölüm 2. fragmanıyla sevenleriyle buluşuyor. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Tatlı İntikam cumartesi günü izleyicileriyle buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Sinan ve Barış arasında geçenler diziye damgasını vuracak. Pelin için savaşan Sinan ve Barış ikilisinden kazanan kim olacak? İşte, Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanıyla sizlerle.

12.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin dudak dudağa

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin dudak dudağa

Tatlı İntikam yeni bölüm öncesinde yayınlanan fragman ile adından söz ettirdi. Tatlı İntikam 25. bölüm fragmanında Sinan ve Pelin'in dudak dudağa yaptığı konuşma yeni bölüme damga vuracak gibi gözüküyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında hiç bir şekilde Sinan'ı sevmediğini ve sevmeyeceğini söyleyen Pelin, bu durumu nasıl idare edecek? İşte Tatlı intikam 25. bölüm fragmanında yaşananlar

8.10.2016Kelebek
Hayat Sevince Güzel 15. bölüm final fragmanında Zarife nikah masasında

Hayat Sevince Güzel 15. bölüm final fragmanında Zarife nikah masasında!

Hayat Sevince Güzel 15. bölüm final fragmanıyla ekranlara geliyor. Fox TV ekranlarının hareketli dizisi Hayat Sevince Güzel bu akşam yayınlanacak olan final bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Zarife bir yandan Savaş’ı deli gibi severken diğer yandan da ondan intikam almanın yollarını düşünmektedir. İşte, Hayat Sevince Güzel 15. bölüm final fragmanı.

3.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinana büyük şok

Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinan'a büyük şok!

Tatlı İntikam dizisi bu hafta 23. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin 23. bölümünde Sinan ve Pelin'in düğün sahnesi beklenirken, şoke eden bir olay yaşandı. Sinan ve Pelin düğünden apar topar çıkmak zorunda kaldı. Peki Tatlı İntikam 23. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve Tatlı İntikam'da haftanın gelişmeleri

26.09.2016Televizyon
Tatlı İntikam 23. son bölümde büyük şok

Tatlı İntikam 23. son bölümde büyük şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 23. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Tatlı İntikam dizisinin son bölümünde Sinan ve Pelin'in nikahında neler oldu? Tatlı İntikam 23. son bölümde yaşananlar haberimizde.

25.09.2016Televizyon
Hayat Sevince Güzel 14. bölüm fragmanına Savaş damgasını vuruyor

Hayat Sevince Güzel 14. bölüm fragmanına Savaş damgasını vuruyor!

Hayat Sevince Güzel 14. bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Fox TV ekranlarının hem samimi hem de eğlenceli dizisi Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde ise heyecan hiç bitmeyecek. Zarife Ömer’le evlenmekten vazgeçmediği için Savaş onu herkesin gözü önünde kaçırıyor. İşte, Hayat Sevince Güzel 14. bölüm fragmanı.

23.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında korkunç yangın

Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında korkunç yangın!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Sinan'ın dükkanı yanıyor. Filiya'da çıkan yangın sabotaj mı? Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

21.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm 2. fragmanında düğün telaşı

Tatlı İntikam 22. bölüm 2. fragmanında düğün telaşı!

Tatlı İntikam 22. bölüm 2. fragmanıyla sizlerle buluşuyor. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Tatlı İntikam, Cumartesi akşamı sevenleriyle buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümüne heyecanlı ve komik dakikalar damgasını vuracak. İşte, Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanları ve bölüm özetiyle sizlerle birlikte.

16.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında Sinan gerçekleri öğreniyor

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında Sinan gerçekleri öğreniyor!

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanıyla izleyenlerin nefesini kesecek. Kanal D'nin başladığı günden itibaren reytingleri altüst eden dizisi Tatlı İntikam, yeni bölümüyle Cumartesi akşamı sevenleriyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde aksiyon hiç eksik olmayacak. Sinan, Rüzgar hakkındaki tüm gerçekleri öğreniyor ve peşine düşüyor. İşte, Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı.

14.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Kanal D'nin beğeni ile izlenen dizisi Tatlı İntikam, bu hafta 22. bölüm ile ekranlara gelecek. Tatlı İntikam 22. bölüm ile ekranlara gelmeden önce dizinin fragmanı heyecanla izleyiciler tarafından bekleniyor. Dizinin bu haftaki bölümünde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin yeni bölümü hakkında detaylar

8.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor!

Tatlı İntikam dizisi yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin evlilik için hazırlanırken, beklenmedik bir olay yaşanıyor. Tatlı İntikam 21. bölüm fragmanında kendisinden saklanan sırrı öğrenen Sinan, kendisine yapılanları hazmedemiyor. Peki Tatlı İntikam 21. bölüm fragmanın da başka neler yaşanıyor? İşte Tatlı İntikam 21. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar ve dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar

2.09.2016 Kelebek
Tatlı İntikam dizisinin 21.bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Tatlı İntikam dizisinin 21.bölüm fragmanında şaşırtan gelişme!

Tatlı İntikam bu hafta 21.bölüm ile ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişmeler yaşanıyor. inan, Pelin ve Bülent'in kendisininden sakladığı sırrı öğreniyor. İşte Tatlı İntikam 21.bölüm fragmanı.

31.08.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinde bu hafta Sinan zor şartlar altında

Tatlı İntikam dizisinde bu hafta Sinan zor şartlar altında!

Tatlı İntikam dizisinde bu hafta Sinan kendini ispatlamak zorunda. Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan, Pelin'in babasının isteği üzerine boks ringine çıkıyor. Tatlı İntikam 20. bölüm fragmanında eğlenceli sahneler bu hafta izleyicileri bekliyor. Peki Tatlı İntikam 20. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

27.08.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinde bu hafta gündem Sinanın halleri

Tatlı İntikam dizisinde bu hafta gündem Sinan'ın halleri!

Tatlı İntikam dizisi dolu dizgin ilerliyor. Kanal D'nin kısa zaman büyük izleyici kitlesine ulaştığı dizisi Tatlı İntikam bu hafta 20. bölüm fragmanı ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin'in babasının sahneleri bu haftaya damga vuracak. Tatlı İntikam 20. bölüm fragmanında Sinan boks ringine çıkıyor ve şoke eden hamleler yapıyor.. İşte Tatlı İntikam 20. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

25.08.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Tatlı İntikam dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanı bu hafta hem eğlenceli hem de gergin anların sahne aldığı tanıtım bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin kısa zamanda geniş hayran kitlesine ulaştığı dizisi Tatlı İntikam geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Hayranları tarafından merakla ne zaman yayınlanacağı sorulan dizinin yayın tarihi ve günü belli oldu. Peki Tatlı İntikam 19. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümden kısa özet

16.08.2016Kelebek
Tatlı İntikam 19. yeni bölümü bu akşam yok mu

Tatlı İntikam 19. yeni bölümü bu akşam yok mu?

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Tatlı İntikam 19. bölümü için heyecan dorukta. Bu akşam ekrana gelmesi beklenen Tatlı İntikam 19. yeni bölümü yayınlanmayacak. Yayın akışından çıkarılan Tatlı İntikam yeni bölümün yerine kolaj bölümü izleyici ile buluşacak. Tatlı İntikam gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek.

13.08.2016Gündem