Tatlı İntikam dizisi 19. bölüm fragmanında büyük şok!

Tatlı İntikam dizisi 19. bölüm fragmanında büyük şok

Kanal D'nin heyecanla takip edilen dizisi Tatlı İntikam dün akşam yeni bölüm yayınlamadı. 19. bölüm ile ekrana gelmesi beklenen Tatlı İntikam dizisi yeni bölümü ile 20 Ağustos'ta seyirci karşısına çıkacak. Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Haberin Devamı

Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan artık yaşadıklarından sıkılıp her şeyi itiraf etmeye karar veriyor. Peki Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanındaneler var? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

Sinan, Pelin konusunda annesini ikna edebilecek mi? Tatlı İntikam 19. Bölüm 20 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

TATLI İNTİKAM 19. BÖLÜM FRAGMANI

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pelin, kendisini kaçıranın Rüzgar olduğundan şüphelenir; ama, Sinan’ı bu konuda ikna etmek zordur. Sinan, Rüzgar’ın böyle bir şey yapmasına ihtimal bile vermiyordur. Sinan’ın her zaman Rüzgar’a olan bu sarsılmaz inancı Pelin ile arasının açılmasına neden olur. Sinan, Pelin’in gönlünü almaya çalışırken Pelin her adımda biraz daha Rüzgar’dan emin olmaya başlar.

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Haberin Devamı