GeriKelebek Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşündü. Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanı dizi biter bitmez yayınlandı.

Tatlı İntikam'da dün akşam neler yaşandı?  Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşünür: aynısını ona yaşatarak. Kendi okuyla vurulan Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Yoksa sürüklenmeye devam mı edeceklerdir?

TATLI İNTİKAM 7.BÖLÜM FRAGMANI!SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçen bölüm Tolga’nın kalbini kırması üzerine Sinan’ın kollarına sığınarak acısını dindirmeye çalışan Pelin, bir anda parlayıp aldatıldığını kendisinden saklayan Sinan’a ağzına geleni saydırınca afallayan Sinan, Pelin’i arabaya attığı gibi sakin sakin konuşabilecekleri bir yer arayışına girdi.

Talihsizliklerle dolu orman macerasının sonunda sığındıkları tatlı mı tatlı bir köy evinde eğlenceli dakikalar geçiren çiftimizi yüzümüzde açan güllerle izledik! Pelin’in tavuk sevme merakı şenlenince bir anda kendisini kaçan horozu kovalarken bulan Sinan, ilk öpücüklerinin bu horoz sayesinde olacağını nereden bilebilirdi ki? Biz ise hem anın romantizmine kapılıp sırıt sırıt ekrana baktık, hem de olabilecek en ilginç öpücüğün mimarı tavuğa gülmekten kendimizi alamadık!

TATLI İNTİKAM 6. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Pelin’in ortadan kaybolması üzerine harekete geçen ailesi soluğu önce Sinan’ın evinde alıp kızlarını zorla arabaya bindirirken gören bir çocuğun sözüne aldanınca istikamet restoran oldu elbette! Fakat restoranda onları bekleyen Sinan ve Pelin değil, Meliha ve mahalle arkadaşlarıydı. Olanları yanlış anlayan bir teyzemiz fitili iyice ateşleyince bize manzarayı seyreylemek düştü. Zira müstakbel kaynanalar Meliha ve Süheyla öyle bir atışma yaşadı ki, gelecekte bunun on mislinin yaşanacağı sinyallerini aldık bile…

TATLI İNTİKAM 6. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Sinan ve Pelin kısa köy maceralarının ardından yuvaya döndüklerinde onları merakla bekleyen sadece aileleri değildi; olanları dinlemek için can atan bir arkadaş grupları olduğunu unuttular! Geceyi baş başa geçiren çiftimizin arasında olabilecekleri kafasında kurgulayan Başak ve Simay Pelin’i, aralarında bir şey geçmediğine kati suretle inanmayan Bülent ise Sinan’ı sıkıştırınca bizim horoz mevzusu ortalığa döküldü. Minik öpücüğü en güzel tanımlayan ise Bülent oldu: “Kardeşim siz bütün gece aynı yatakta uyudunuz, öpüşmediniz ama horoz kovalarken mi öpüştünüz?”

Sinan’ın yıllar önce Tıp Fakültesi’ni bırakmasının nedenini araştıran Ceyda’nın ilk işi Meliha ile konuşmak oldu. İyi niyetli Meliha Hanım bildiği her şeyi büyük bir duygusallıkla anlatınca “O kız”ın Pelin olduğunu öğrenen Ceyda, bu kozu kendi lehine çevirmek için çalışmalara başladı! İlk işi restorandaki herkese sanki bu büyük bir sırmış gibi anlatılarak yayılmasını sağlamak, daha sonra ise Meliha ve Havva’nın kulağına gidecek büyük sırrın nelere mal olacağını izlemekti. Ceyda’nın bu zekâsını hayırlı işlerde kullanacağı günler gelecek mi, merakla bekliyoruz!

TATLI İNTİKAM 6. BÖLÜM 3. FRAGMAN

 

Ceyda’nın oyunları bununla sınırlı kalmadı elbette, Meliha’yı devreye sokmak Sinan’ın Pelin ile yakınlaşmasını tam anlamıyla engellemeyeceği için Tolga faktörünü büyütmesi gerekiyordu. Pelin’i en savunmasız anında, çocukların ortasında yakalayan Tolga fırsatı değerlendirip af dileyince olanlar oldu! Buna şahit olan Sinan, Pelin’e olan güvenini tekrar kaybetti ve kalbi kırıldı… Peki kalbi kırılan bir Sinan ne yapar? Doğru bildiniz, acımasızlaşır!
Pelin hakkındaki gerçekleri öğrenen Havva, aynı hızla bunları Meliha’ya yetiştirince Sinan’ın depresyon dönemlerine doğru yolculuğa çıktık. Yaşadığı hayal kırıklığının çözümünü intiharda bulan Sinan’ın umutsuzlukla bakan gözleri bizi derinden etkilerken, sonsuzluğa giden yolda onu bileğinden yakalayan el hepimizi meraklı düşüncelere sürükledi. Kim bu gizemli kurtarıcı? Kafamızdaki senaryolar bize; bölümler öncesi bahsedilen yurtdışından dönmesi beklenilen Deniz olduğunu söylüyor ama hiç beklemediğimiz biri de çıkabilir. Merak içindeyiz!

OYUNCU KADROSU

Leyla Lydia Tuğutlu-Pelin
Pelin, ailenin tek çocuğu olmasından dolayı anne ve babası tarafından prensesler gibi büyütülmüştür. Bir dediği iki edilmeyen Pelin hayatının her döneminde her şeyi elde etmiş ve bu yüzden de biraz şımarıktır. Tıp fakültesini kazanıp başarılı bir diyetisyen olan Pelin’in aşk konusunda bir türlü yüzü gülmemektedir.

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Furkan Andıç-Sinan / Tankut
Sinan, severek girdiği tıp fakültesinde aşık olduğu kız tarafından kalbinin kırılması sonucunda okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olay babası ile arasını açmış, Sinan yurt dışına gidip aşçı olmaya karar vermiştir. Fakat babası ile arası hiç düzelmemiş ve yurt dışındayken babasını kaybetmiştir. Sinan, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Kalp kırıklığından dolayı kadınlara kendisini kapatmıştır. İşinde mükemmeliyetçidir.

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Zeyno Günenç-Süheyla
Pelin’in annesidir. Kendisi de bir prenses gibi yetiştirildiği için, o da kızını öyle büyütmüştür. Kendisiyle tamamen zıt olan bir adama aşık olup evlenmiştir. Hayatının her döneminde Rıza ile çatışan Süheyla ayrı yaşamalarına rağmen aslında içten içe hala kocasını sevmektedir. Tam bir İzmirlidir.

Ayşenil Şamlıoğlu-Meliha
Meliha, Sinan’ın annesidir. Sinan okulu bırakıp yurt dışına gidince çok üzülmüştür. Sinan’ın hayatını mahveden kızı bulsa bir kaşık suda boğacaktır. O kız, ailesinin dağılmasına neden olmuştur. Bu yüzden Sinan babasını kaybetmiştir. Tam bir geleneksel Türk kadınıdır. Mahalleden çok sevdiği Ceyda’yı Sinan ile evlendirmeye çalışıyordur.

Bülent Seyran-Necip
Necip, Havva’nın işe yaramaz kocasıdır. İç güveysidir. Havva’nın saflığından yararlanarak onunla evlenmiştir. Her zaman köşeyi dönme peşindedir. Bu nedenle her yaptığı zarardır. Her zaman aileyi borca sokmaktadır. Ama yine de akıllanmaz.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False