GeriKelebek Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar!

Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar!

Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde; Pelin ve Sinan arasında kıskançlık krizi yaşanıyor. Pelin, Sinan'la yeni bir aşka başlamaya hazır mı? Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde..

Kanal D'nin yeni dizisi Tatlı İntikam'da bu hafta; Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşünür: aynısını ona yaşatarak. Kendi okuyla vurulan Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Yoksa sürüklenmeye devam mı edeceklerdir? İşte Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ve dahası..

TATLI İNTİKAM 7.BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Sinan, Pelin’i sinemaya davet ediyor fakat bir anda yanında Ceyda’yı bulunca neye uğradığını şaşırıyor. Pelin ise ikiliyi bir arada görünce kıskançlık krizine giriyor.

PELİN AŞKTAN KORKUYOR
Sinan’a gönlünü fena kaptıran Pelin, arkadaşı Başak’a “Ben kaçtıkça daha çok içine giriyorum.” diyerek ilk defa aşık olmaktan korktuğunu söylüyor. Öte yandan Tolga bu duruma bir hayli sinir oluyor.

SİNAN ŞİİR YAZIYOR
Sinan, Pelin’e “Portakal Çiçeği” adlı bir şiir yazıyor, Pelin ise şiiri okumadığını söylüyor. İkili dans ettiği esnada Sinan, şiiri bu sefer dans ederek Pelin’e okuyor. Şiirin sonunu Pelin söyleyince Sinan bir anda afallıyor ve “Neden şiiri okumadığını söyledin” diye tepki veriyor. Genç ve güzel kadın ağlayarak “Çünkü bizim sonumuz yok” diyor.

TATLI İNTİKAM 7.BÖLÜM 1.FRAGMANITATLI İNTİKAM 7.BÖLÜM 2.FRAGMANI

TATLI İNTİKAM 6.BÖLÜM ÖZETİ

TANKUT VE PELİN ARASINDAKİ İPLER İYİCE GERİLDİ
Tankut ve Pelin’in arasındaki ipler iyice gerilmeye başladı. Tankut’un annesinin Pelin’in gerçek yüzünü görmesiyle ortalık iyice karıştı. Tankut’un annesi Tankut’un yıllar önce tıp fakültesini Pelin yüzünden bıraktığını öğrendi. Pelin ve Tankut’un annesinin yüzleşmesi dikkat çekti.

Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar


PELİN VE TANKUT'UN ANNESİ MELİHA YÜZLEŞMESİ
Tankut’un annesi Pelin’e oğlundan uzak durmasını söyledi. Ağır laflar duyan Pelin ise gözyaşlarına hakim olamadı. Tankut ve Pelin arasındaki ipler iyice gerilirken Başak ve Bülent büyük bir plan yaparak ikiliyi tekrar bir araya getirmeyi planladı. İkilinin yaptığı büyük plan neticesinde Tankut ve Pelin tekrar bir araya geldi. Tankut ve Pelin’in bir araya geldiği sırada sürpriz bir ismin gelmesiyle ortalık tekrar karıştı.

KONUSU
Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar

OYUNCULAR
Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), cc (Tolga), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Leyla Lydia Tuğutlu: Pelin, ailenin tek çocuğu olmasından dolayı anne ve babası tarafından prensesler gibi büyütülmüştür. Bir dediği iki edilmeyen Pelin hayatının her döneminde her şeyi elde etmiş ve bu yüzden de biraz şımarıktır. Tıp fakültesini kazanıp başarılı bir diyetisyen olan Pelin’in aşk konusunda bir türlü yüzü gülmemektedir.

Furkan Andıç: Sinan, severek girdiği tıp fakültesinde aşık olduğu kız tarafından kalbinin kırılması sonucunda okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olay babası ile arasını açmış, Sinan yurt dışına gidip aşçı olmaya karar vermiştir. Fakat babası ile arası hiç düzelmemiş ve yurt dışındayken babasını kaybetmiştir. Sinan, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Kalp kırıklığından dolayı kadınlara kendisini kapatmıştır. İşinde mükemmeliyetçidir.

Can Nergis: Tolga, Pelin’in hayalindeki biricik eştir. Manken olarak hayatına devam eden Tolga, kariyerini biraz da Pelin’in çevresine borçludur. Asla bir evlilik ve aşk adamı olmayan Tolga, Pelin ile evlilik yoluna girmiş, fakat başaramamıştır. Çok çapkındır, kadınları sever. Dış görünüşünü her yerde kullanır.

Zeyno Günenç : Süheyla, Pelin’in annesidir. Kendisi de bir prenses gibi yetiştirildiği için, o da kızını öyle büyütmüştür. Kendisiyle tamamen zıt olan bir adama aşık olup evlenmiştir. Hayatının her döneminde Rıza ile çatışan Süheyla ayrı yaşamalarına rağmen aslında içten içe hala kocasını sevmektedir. Tam bir İzmirlidir.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False