EKSTRA
MENÜ

Sefirin Kızı Fragman

Sefirin Kızı Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sefirin Kızı Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Sefirin Kızı Fragman haberi bulunmuştur.

Sefirin Kızı Fragman Haberleri

Sefirin Kızı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sefirin Kızı 20. bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Sefirin Kızı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 20. bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı 21 Eylül Pazartesi akşamı 20. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Sefirin Kızı son bölümüne, Nare'nin Melek'i alıp memleketine gitmek istemesi damga vurdu. Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı son bölümün ardından gözler Sefirin Kızı 21. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Sefirin Kızı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Sefirin Kızı son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

22.09.2020Televizyon
Sefirin Kızı 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Sancar Nareyi kaçıranı öğreniyor Sefirin Kızı son bölüm özeti

Sefirin Kızı 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Sancar Nare'yi kaçıranı öğreniyor! Sefirin Kızı son bölüm özeti

Sefirin Kızı 19. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı 2. sezonu ile 7 Eylül Pazartesi akşamı ekranlara gelen Sefirin Kızı son bölümünde Nare'nin vurulması ve Sancar'ın onu konağa getirmesi heyecanlı anlar arasında yer aldı. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanında ise Sancar'ın Nare'yi kaçıran kişiyi öğrenmesi dikkat çekti. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Sefirin Kızı 19. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

8.09.2020Televizyon
Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman Sefirin Kızı 18. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı: Nare vuruluyor

Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman? Sefirin Kızı 18. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı: Nare vuruluyor!

Sefirin Kızı yeni sezon tanıtım fragmanı ekranlara geldi. Melek'in kaybolması ve Sancar'ın denize düşmesiyle heyecanlı bir sezon finali yapan Sefirin Kızı'nın yeni sezon fragmanında, Nare'nin konağa getirilmesi ve vurulması çarpıcı gelişmelerden oldu. Gediz'in Nare'ye yaptığı aşk itirafıyla Sancar'ı karşısında bulması ise dikkat çekti. Peki, Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, Sefirin Kızı yeni sezon tarihiyle ilgili bilgiler.

20.08.2020Televizyon
Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finali fragmanı yayında Sefirin Kızı yeni bölümde Nare kaçırılacak mı

Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finali fragmanı yayında! Sefirin Kızı yeni bölümde Nare kaçırılacak mı?

Sefirin Kızı 17. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Sefirin Kızı 22 Haziran'da heyecanlı bir sezon finaliyle sevenlerine kısa süreliğine veda edecek. Melek'in kaybolduğu son bölümün ardından, Akın’ın Nare'yi kaçırmak istemesi Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. Sancar'ın vurularak denize düşmesi ise merak uyandırdı. İşte, Sefirin Kızı 17. bölüm fragmanı ve sezon finaline dair bazı ipuçları...

21.06.2020Televizyon
Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman Sefirin Kızı neden yok 13 Nisan Star TV yayın akışı

Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? Sefirin Kızı neden yok? 13 Nisan Star TV yayın akışı

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Sefirin Kızı'nın bu hafta ekranlara gelmemesi izleyenleri meraklandırdı. 13 Nisan Star TV yayın akışında, Sefirin Kızı'nı göremeyenler, Sefirin Kızı ne zaman? Sefirin Kızı bu akşam var mı? gibi soruların yanıtını sorgulamaya başladı. Son olarak 30 Mart'ta ekranlara gelen dizinin yeni bölüm tarihi merakla araştırılıyor. Peki Sefirin Kızı neden yok? İşte, dizinin yeni bölüm tarihiyle ilgili merak edilen bazı bilgiler.

13.04.2020Televizyon
Sefirin Kızı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Nare Sancarı affedecek mi

Sefirin Kızı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nare Sancar'ı affedecek mi?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Sefirin Kızı, yayınlandığı 15. bölümü ile sevenlerine heyecanlı anlar yaşattı. Dizinin 30 Mart tarihli son bölümüne Nare'nin Sancar'dan Menekşe'nin hamilelik haberini aldığı anlar damga vurdu. Merak uyandıran bölümün ardından, izleyenlerin gözü Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Sefirin Kızı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nare Sancar'ı affedecek mi?

30.03.2020Televizyon
Sefirin Kızı 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı Sancar Müge’nin peşinde

Sefirin Kızı 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sancar Müge’nin peşinde!

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisinin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri Sefirin Kızı'nın yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Peki, Sancar gerçekleri öğrenecek mi? Sefirin Kızı'nda bu hafta başka neler olacak? İşte, Sefirin Kızı'nın merakla beklenen 9. yeni bölüm 2 fragmanı ve kısa özeti.

16.02.2020Televizyon
Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Nare Akın’dan kurtulacak mı

Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nare Akın’dan kurtulacak mı?

Pazartesi günleri ekranlara gelen Sefirin Kızı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinde bu hafta Nare Akın’dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulacak. Sancar ise canını dişine takarak Necdet’in yakalanmasını ve kendi koğuşuna yerleştirilmesini sağlayacak. Peki, Sefirin Kızı'nda bu hafta başka neler olacak? İşte, Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

2.02.2020Televizyon
Sefirin Kızının 5. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde ne olacak

Sefirin Kızı'nın 5. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde ne olacak?

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrol olarak yer aldığı Sefirin Kızı dizisi bu hafta 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüme kısa bir süre kala, 5. bölümden fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Sefirin Kızı'ın yeni bölümünde neler olacak?

19.01.2020Televizyon
Sefirin Kızı ilk bölümü yayınlandı Sefirin Kızı hangi gün

Sefirin Kızı ilk bölümü yayınlandı! Sefirin Kızı hangi gün?

Sefirin Kızı dizisi, 16 Aralık Pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Çekimlerine Bodrum'da başlanan Sefirin Kızı dizisinin ilk bölümünde, Sancar ile Nare arasındaki diyalog ön planda yer aldı. Peki, Sefirin Kızı dizisi hangi hangi günler yayınlanıyor? İşte, Sefirin Kızı 2.bölüm fragmanı ve dizinin ilk bölümünden bazı bilgiler

17.12.2019Televizyon
Sefirin Kızı’nda Sancar ve Akın öldü mü İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı

Sefirin Kızı’nda Sancar ve Akın öldü mü? İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı

Sefirin Kızı dizisi yayınlanan son bölümüyle şok etkisi yarattı. Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı’nın 26 Ekim tarihli bölümüne Sancar ve Akın’ın uçurumdan düşme sahnesi damga vurdu. İkilinin akıbetini merak eden dizi takipçileri internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Sefirin Kızı’nda Sancar ve Akın öldü mü? İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı...

28.10.2020Televizyon
Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Meleke ne olacak  İşte Sefirin Kızı son bölümde yaşananlar

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Melek'e ne olacak? İşte Sefirin Kızı son bölümde yaşananlar

Sefirin Kızı dizisinin son bölümü ardından yeni fragman araştırmalar başladı. 15 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan Sefirin Kızı'nın son bölümünde bir kardeşi olacağını öğrenen Melek, Kavruk'un arabasına gizlenmiş, ancak finale doğru korkunç bir kaza gerçekleşmişti. Heyecanlı bölüm sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Sefirin Kızı 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılar.

16.06.2020Televizyon