GeriTelevizyon Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finali fragmanı yayında! Sefirin Kızı yeni bölümde Nare kaçırılacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finali fragmanı yayında! Sefirin Kızı yeni bölümde Nare kaçırılacak mı?

Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finali fragmanı yayında! Sefirin Kızı yeni bölümde Nare kaçırılacak mı?

Sefirin Kızı 17. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Sefirin Kızı 22 Haziran'da heyecanlı bir sezon finaliyle sevenlerine kısa süreliğine veda edecek. Melek'in kaybolduğu son bölümün ardından, Akın’ın Nare'yi kaçırmak istemesi Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. Sancar'ın vurularak denize düşmesi ise merak uyandırdı. İşte, Sefirin Kızı 17. bölüm fragmanı ve sezon finaline dair bazı ipuçları...

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 22 Haziran Pazartesi günü sezon finali ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Velayet davasının ertelenmesi ve Melek'in kaybolmasından haberi olmayan Gediz’in tüm bu olayların ortasına taşınması Sefirin Kızı sezon finalinde ekranlara çarpıcı anları getirecek. Melek, Nare ve Sancar'ın akıbeti ise izleyenlere merak dolu anlar yaşatacak. İşte, Sefirin Kızı 17. bölüm fragmanı.

SEFİRİN KIZI SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı?

Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?

En lezzetli yemek tarifleri burada

False