GeriTelevizyon Sefirin Kızı'nın 5. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde ne olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sefirin Kızı'nın 5. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde ne olacak?

Sefirin Kızı'nın 5. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde ne olacak?

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrol olarak yer aldığı Sefirin Kızı dizisi bu hafta 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüme kısa bir süre kala, 5. bölümden fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Sefirin Kızı'ın yeni bölümünde neler olacak?

Star ekranlarında izleyiciyle buluşan Sefirin Kızı'nda 5. hafta heyecanı yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde, Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemeyecek. İşte, Sefirin Kızı'nın 5. bölüm fragmanları...

Sefirin Kızı'nın 20 Ocak'ta yayınlanacak bölümünde;

Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır.

Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır.

Nare ise, iş hayatının olaylı ilk gününde defterine yeni amacını yazar: “Bu kalın kafalı sadıçları birleştir.” Onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulacak, Sancar’ın “deprem” diye tanımladığı varlığının yarattığı enkazın altından ikisini de kurtaracaktır.

Ancak Sancar’ın annesi Nare’yi, Nare’nin babası ise Sancar’ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare’nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False