Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman? Sefirin Kızı 18. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı: Nare vuruluyor!

Güncelleme Tarihi:

Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman Sefirin Kızı 18. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı: Nare vuruluyor
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 20, 2020 21:50

Sefirin Kızı yeni sezon tanıtım fragmanı ekranlara geldi. Melek'in kaybolması ve Sancar'ın denize düşmesiyle heyecanlı bir sezon finali yapan Sefirin Kızı'nın yeni sezon fragmanında, Nare'nin konağa getirilmesi ve vurulması çarpıcı gelişmelerden oldu. Gediz'in Nare'ye yaptığı aşk itirafıyla Sancar'ı karşısında bulması ise dikkat çekti. Peki, Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, Sefirin Kızı yeni sezon tarihiyle ilgili bilgiler.

Haberin Devamı

Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 17. bölümüyle 22 Haziran Pazartesi günü sezon finali yapan dizinin yayınlanan tanıtım fragmanında, Nare'nin vurulması akıllara Nare ölecek mi? sorusunu getirdi. İşte, Sefirin Kızı 18. bölüm fragmanı.

SEFİRİN KIZI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sefirin Kızı dizisinin yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. Ancak dizinin eylül ayında ekranlara dönmesi bekleniyor. Sefirin Kızı yayın tarihi kesinleştiği zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

SEFİRİN KIZI TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Haberin Devamı

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.
Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

BAKMADAN GEÇME!