EKSTRA
MENÜ

Rengarenk Son Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 157 haberi bulunmuştur.

Rengarenk Son Bölüm Haberleri

Rengarenk 7. son bölümde şok eden sahne

Rengarenk 7. son bölümde şok eden sahne!

ATV'nin merakla beklenen dizisi Rengarenk 7. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin son bölümünde Renk'in Zeynep öğretmen yalanının ortaya çıkması Can'ı hayal kırıklığına uğrattı. Ayrılık arifesinde olan Can ve Renk'in arasında neler yaşandı? İşte Rengarenk son bölümde yaşananlar..

10.09.2016Kelebek
Rengarenk 6. bölümde Renkin yalanı ortaya çıkıyor

Rengarenk 6. bölümde Renk'in yalanı ortaya çıkıyor!

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Rengarenk 6. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitleyecek. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde Renk'in Zeynep öğretmen yalanı bir kez daha ortaya çıkıyor. Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.09.2016Kelebek
Rengarenk dizisinin 5. bölüm fragmanı nefesleri kesecek

Rengarenk dizisinin 5. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Rengarenk dizisi 5. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Atv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Rengarenk'te bu hafta ilginç gelişmeler yaşanacak. Renk'in hayatından çıkmasını istemeyen Can elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Renk her ne kadar direnir görünse de Can'ın onu sahiplenmesi çok hoşuna gitmiştir. İşte, Rengarenk 5. bölüm fragmanı sizlerle...

26.08.2016Kelebek
Rengarenk 5. bölüm için nefesler tutuldu

Rengarenk 5. bölüm için nefesler tutuldu!

ATV'nin heyecanla beklenen dizisi Rengarenk 5. bölüm fragmanı ile herkesi ekran başına kilitliyor. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can'ın beklenmedik konuşması herkesi şaşırtacak. Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

25.08.2016Kelebek
Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında Candan beklenmedik konuşma

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında Can'dan beklenmedik konuşma!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk 5. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı yeni bölümü ile erkana gelecek olan Rengarenk dizisinde, Can Renk'e beklemediği bir konuşma yapıyor. Peki Renk'in bu konuşmaya tepkisi ne olacak? Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

22.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Rengarenk dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV ekranının heyecan dolu dizisi Rengarenk 5. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 4. son bölümü ile ekrana gelen Rengarenk dizisinde Can ve Renk arasındaki aşk daha da büyüyor. Can artık Renk ile yeni bir hayat kurmak istiyor. Peki Renk'in cevabı ne olacak? Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

20.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanında sürpriz dakikalar

Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanında sürpriz dakikalar!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk 4. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Yarın akşam yeni bölümü yayınlanacak olan Rengarenk dizisinde Renk ve Can arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. İkilinin arasında başlayan aşk herkesi heyecanlandırıyor. Rengarenk 4. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

18.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanını yayınladı

Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanını yayınladı!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk dün akşam 3. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Rengarenk son bölümünün ardından 4. bölüm fragmanı da izleyici ile buluştu. Can Renk'in gitmesini istemiyor. İkili arasında yaşananlar herkesi ekrana başına kilitliyor. İşte Rengarenk yeni bölüm fragmanı..

13.08.2016Kelebek
Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renkin büyük çabası

Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renk'in büyük çabası!

Rengarenk bu akşam bomba bir bölümle ekranlara gelecek. ATV ekranların sevilen dizisi Rengarenk bu hafta 3.bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünde duygusal sahneler var... Can ve Renk arasında duygusal yakınlaşma yaşanırken; Renk Can'ı kandırmak istemiyor. İşte Rengarenk dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanı.

5.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi yayınladığı 2. bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek

Rengarenk dizisi yayınladığı 2. bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek!

Rengarenk 2. bölüm fragmanıyla herkesin nefesini kesti. Atv ekranlarının yeni dizisi Rengarenk, bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Yayınladığı ilk bölümüyle reytinglerden iyi sonuç alan yeni dizi 2. bölümüyle bomba gibi geliyor. Dizinin yeni bölümünde işler iyice karışacak. Renk ve Can arasında sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte, Rengarenk 2. bölüm fragmanıyla sizlerle...

15.07.2016Kelebek
Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne

Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne!

Rengarenk dizisi ilk bölümü ile hızlı bir giriş yaptı. Cuma akşamı 2. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanan Rengarenk dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Renk ve Can arasında neler olacak? Can her şeyi öğreniyor. Rengarenk 2. bölüm fragmanı ve ilk bölümde kaçırdıklarınız haberimizde.

11.07.2016Kelebek
Blizzard Arcade Koleksiyonu, Blizzard Entertainmentın temelini atan oyunları geri getiriyor

Blizzard Arcade Koleksiyonu, Blizzard Entertainment'ın temelini atan oyunları geri getiriyor

Bundan 30 yıl önce, bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda oyun geliştiricisinin kurduğu yeni bir oyun stüdyosu, kurucularının oynamayı sevdiği oyunları yapmak üzere işe koyuldu. Stüdyonun ilk yapıtlarından bazıları The Lost Vikings, Rock N Roll Racin ve Blackthorne'du. Çok iyi eleştiriler alan bu oyunlar, kısa süre içinde Blizzard Entertainment'a dönüşecek firmanın erken dönem tasarım prensiplerini yansıtıyordu. Blizzard bugün çok sevilen klasik oyunlarının güncellenmiş, Windows® PC, Nintendo Switch™, PlayStation®4 ve Xbox One uyumlu (ayrıca geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation®5 ve Xbox Series X|S'te de oynanabilen) dijital sürümlerini içeren Blizzard Arcade Koleksiyonu'nu duyurmaktan büyük gurur duyuyor.

21.02.2021eSpor
Her köşesinde kaybettiği aşkının anıları gizli: O evi satıyor

Her köşesinde kaybettiği aşkının anıları gizli: O evi satıyor

Geçen yaz hayatının en büyük acısını yaşayan, büyük aşkı ve 29 yıllık eşi Kelly Preston'ı kaybeden John Travolta, her köşesinde anıları bulunan 20 odalı malikanesini satışa çıkarıyor. Travolta ve Preston'ın evlendikleri 1991 yılında satın aldıkları özel bir adadaki malikane için aktörün istediği fiyat 5 milyon dolar.

19.02.2021Magazin
Hawaii’nin başkentinde cüzdan zorlamayan rota: 36 saatte Honolulu

Hawaii’nin başkentinde cüzdan zorlamayan rota: 36 saatte Honolulu

Hawaii Adaları’nın başkenti, aslında pek çok gezgin için sadece bir ara durak. Gezginler buraya çoğunlukla Waikiki’nin kalabalığından uzak durup sadece Maui ya da Kauai’ye giderken uğruyorlar. Oysa Honolulu’nun bulunduğu Oahu Adası’na gelen turist sayısı 2018’de 6 milyon kişiye ulaştı. Başkent, yerel kültürü derinlemesine tanıtan müzeleri, yerel malzemeleri yaratıcı yaklaşımla kullanan şefleri, barları ve kafeleriyle bir ara durak olmaktan fazlasını hak ediyor. İşte ABD’nin batı kıyısına 4 bin kilometre uzaktaki bu okyanus eyaletinde cüzdan zorlamadan tatil yapmak isteyenler için mini bir rehber.

9.02.2020Seyahat
Victor Hugo Guernesey müze-evi

Victor Hugo Guernesey müze-evi

Dünyaca ünlü yazar Victor Hugo'nun Paris'teki müze-evi şu sıralar ilginç bir sergiyle gündemde: İngiltere'nin Guernesey adasındaki Victor Hugo evi!

12.02.2019Seyahat
Uzaklardaki yalnız kardeş: Pakistan

Uzaklardaki yalnız kardeş: Pakistan

Pakistan İslam Cumhuriyeti, seyahat destinasyonu deyince akla gelen ilk yerlerden biri değil. Sahip olduğu onca doğal ve kültürel güzelliğe rağmen üstelik... Oysa Lahor ve Karaçi, kültür turizmiyle ilgilenen gezginleri memnun edecek hemen her şeye sahip. İslamabad’ın da bu iki şehirden aşağı kalır yanı yok. ‘Başkent sıkıcılığı’ndan çok uzak, vakit ayırıp gezeni etkileyici hikâyeleriyle şaşırtan, çok canlı, çok renkli, çok sürprizli bir durak İslamabad. Seyahatseverler tarafından bu kadar göz ardı edilmeyi kesinlikle hak etmiyor. Hele de görmek için en uygun mevsimi olan sonbaharda...

12.11.2018Seyahat
Enerjisi güzel ada: Bozcaada

Enerjisi güzel ada: Bozcaada

İstanbul’dan Edirne'ye oradan arabalı vapurla Eceabat, Eceabat’ta şehitlerimiz için saygı duruşu... Ardından Geyikli ve Bozcaada'ya ulaşım için arabalı vapur yolculuğu... Bozcaada'dayız...

16.10.2018Seyahat
36 saatte Kopenhag

36 saatte Kopenhag

Bir şehrin çehresinde 10 yıl ne kadar büyük değişim yapabiliyor. Kopenhag, mimariden tasarıma, restoran trendlerine pek çok konuda adeta kutup yıldızına dönüştü. Artık geçmişin uyuşuk İskandinav başkenti değil. Kışın en soğuk döneminde bile sokaklar bisiklet dolu. Geçmişin çıplak topraklarında yeni restoranlarla yepyeni bir mutfak kültürü yeşerdi. Danimarka, Avrupa’nın ünlü bağlarına çok uzak olsa da Kopenhag dünyanın en önemli doğal şarap şehirleri arasında. Tek sorun baş döndürücü hızla çoğalan yeni mekânları takip etmek, keşfetmek...

7.05.2018Seyahat
Jessica Jones’ta kadınların egemenliği

Jessica Jones’ta kadınların egemenliği

8 Mart’ta ikinci sezonunun tüm bölümleriyle izleyici karşısına çıkan Netflix orijinal yapımı dizi Jessica Jones, kadın karakterleri stereotiplere sıkıştıran film ve dizi sektörünün eril kodlarını darmadağın eden bir yapım. Bu sezon, hem konusu, hem kadın kahramanları ele alış şekli, hem de 13 bölümü çeken 13 kadın yönetmenle erkek egemenliğinin yavaş yavaş yıkıldığı Hollywood’da değişen devrin simgelerinden biri olmaya aday.

18.03.2018Magazin
Beş gezgin beş öneri (KASIM)

Beş gezgin beş öneri (KASIM)

Havaların iyice soğuyup kışa sayılı haftalar kalan şu günlerde, internet sitemizde yazan beş gezgin yazarımıza ‘Kasım’ ayında nereye gitmeli, neler yapmalı?’ diye sorduk. Beşinden de oldukça güzel, eğlenceli ve bütçeyi pek sarsmayacak öneriler geldi. Kasım ayının gelmesiyle birlikte soğuyan havalarda tatil planı hazırlığındaysanız bu listemiz tam sizlik…

9.11.2017Seyahat
Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne zaman başlayacak İşte oyuncu kadrosu

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne zaman başlayacak? İşte oyuncu kadrosu

Ufak Tefek Cinayetleri dizisi ne zaman başlayacak sorusu diziseverler tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ekranlarda yayınlanmasına az bir zaman kalan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk bölüm tanıtımlarını yayınladı. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne zaman başlayacak? İşte oyuncu kadrosu.

16.10.2017Televizyon
36 saatte Sapporo / Japonya

36 saatte Sapporo / Japonya

Ülkenin en kuzeyindeki Hokkaido Adası’nın başkenti Sapporo, 1972 Kış Olimpiyatları’yla dünyaya sesini duyurmuştu. O günden bu güne çok şey değişti. Sanat galerileri, mağazalar, deniz ürünlerinin bolluğu, heyecan verici restoranlar, sakuraların açtığı geniş parklarıyla şehir uluslararası cazibe merkezine dönüştü. Portland, Oregon gibi Amerikan şehirleriyle karşılaştırılan Sapporo’nun cazibesi ultra hızlı trenlerin servise girmesiyle iyice arttı. İşte 36 saatte Sapporo...

Sibel Arna yazdı: Dış giyimler yarışıyor

Sibel Arna yazdı: Dış giyimler yarışıyor

Palto, deri ceket, bomber, parka... Hepsinin tekstil sektöründeki ortak ismi dış giyim. Kış aylarının son günlerinde, son haftalarda dizilerde kullanılan dış giyimlere yakından bakmaya ne dersiniz?

4.03.2017Magazin
Çoban Yıldızı dizisinin sevilen oyuncusu Selin Şekerci kimdir Aslen nerelidir

Çoban Yıldızı dizisinin sevilen oyuncusu Selin Şekerci kimdir? Aslen nerelidir?

Çoban Yıldızı dizisinin sevilen oyuncusu Selin Şekerci, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Oyunculuğuyla ve eğlenceli karakteriyle diziseverler tarafından ayrı bir kefeye koyulan Selin Şekerci bu akşam yeni dizisiyle ekranlarda olacak. Kaçak Gelinler adlı dizide oynadığı karakterle insanların sevgisini kazanan Selin Şekerci kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

2.03.2017Kelebek
Çocuk dostu ada ülkesi...

Çocuk dostu ada ülkesi...

Doğal yaşam parkları, vahşi hayvanlar, safariler derken ailece kendinizi gerçek bir maceranın içinde buluyorsunuz Singapur’da. Her şey o kadar iyi düşünülmüş ki; hem çok iyi korunmuş bir orman, hem de kurallar sayesinde çok güvenli bir uydukent Singapur. Aynı zamanda çocuklarınızı evinizin bahçesindeki kadar rahat ve mutlu görebileceğiniz kocaman eğlence parkı gibi...

30.12.2016Seyahat
Çocuk dostu ada ülkesi...

Çocuk dostu ada ülkesi...

Doğal yaşam parkları, vahşi hayvanlar, safariler derken ailece kendinizi gerçek bir maceranın içinde buluyorsunuz Singapur’da. Her şey o kadar iyi düşünülmüş ki; hem çok iyi korunmuş bir orman, hem de kurallar sayesinde çok güvenli bir uydukent Singapur. Aynı zamanda çocuklarınızı evinizin bahçesindeki kadar rahat ve mutlu görebileceğiniz kocaman eğlence parkı gibi...

23.12.2016Seyahat
Sibel Arna yazdı: Tarkanı kim giydirdi

Sibel Arna yazdı: Tarkan'ı kim giydirdi

Arada sırada dizi modasının dışına çıkıp, o hafta gündemi kim kılık kıyafetiyle meşgul etmişse onu yazıyorum.

12.09.2016Magazin
Son Yılların Gözde Eğlence Adası: Mykonos

Son Yılların Gözde Eğlence Adası: Mykonos

Kurban bayramı için farklı bir tatil deneyimi isteyenler; Mykonos sizleri bekliyor. İstanbul'a 1 saat uzaklıkta olan bu eğlence adasını keşfetmeye ne dersiniz?

Rengarenk dizisi 7. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık

Rengarenk dizisi 7. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 7. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazır. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can Renk'in gerçek hayatını öğreniyor. Gerçeklerin ortaya çıkması tüm ilişkileri alt üst edecek. Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

8.09.2016Kelebek
Rengarenk 7. bölüm fragmanında Canı şok eden gerçek

Rengarenk 7. bölüm fragmanında Can'ı şok eden gerçek!

ATV ekranının heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk 7. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can, Renk'in yalanını öğrenince ayrılık kararı alıyor. Peki Renk ve Can birbirlerinden ne kadar ayrı kalabilecek? Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

7.09.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 6. yeni bölümde Renk yakalanıyor

Rengarenk dizisi 6. yeni bölümde Renk yakalanıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 6. bölüm fragmanı ile herkesi ekran başına kilitliyor. Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Rengarenk dizisinde Renk'in yalanı bir kez daha ortaya çıkıyor. Peki bu sefer nasıl sıyrılacak? Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

1.09.2016Kelebek
Artık Paris’e gitmeye gerek yok

Artık Paris’e gitmeye gerek yok

Lise son sınıftaydım. Paris’e Disneyland’e gittiğimde öylesine büyülenmiştim ki, yıllarca orada bindiğim treni, perili köşkü, yapay gölü, karakterleri, kostümleri anlatıp durdum… Ama artık Türkiye’deki tema parklar da dünyadaki örneklerini aratmıyor. Antalya’ya yeni yapılan ‘The Land of Legends’ ülkemizdekilerin en güzel örneği.

31.08.2016Seyahat
Rengarenk 5. bölüm ile ekrana kilitleyecek

Rengarenk 5. bölüm ile ekrana kilitleyecek!

ATV'nin sürprizlerle dolu dizisi Rengarenk bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek. Cuma akşamlarının merakla beklenen dizisinin yeni bölümünde Can, Renk'i kaybetmek istemiyor. Renk ise Zeynep öğretmen yalanını sürdürmekte kararsız. Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

26.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisinin 3.bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Rengarenk dizisinin 3.bölüm fragmanında şaşırtan gelişme!

Rengarenk bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek. Rengarenk'te bu hafta işler karışıyor. Renk, Can'a gerçekleri anlatmak istiyor ama işler istediği gibi gitmiyor. İşte Rengarenk dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanı.

12.08.2016Kelebek
Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renk gerçekleri açıklayacak mı

Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renk gerçekleri açıklayacak mı?

Rengarenk; Cuma günü bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Rengarenk dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşanacak. Renk ve Can arasındaki yakınlaşma devam edecek. Fakat Renk Can'a gerçekleri anlatmak isteyecek. İşte İşte Rengarenk dizisinin 3. bölüm fragmanı

11.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 3. bölümü ne zaman yayınlanacak belli oldu

Rengarenk dizisi 3. bölümü ne zaman yayınlanacak belli oldu!

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk ilk iki bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Cuma akşamlarını renklendiren yeni dizi Rengarenk 3. bölümü ile 12 Ağustos Cuma akşamı ekrana gelecek. İşte Rengarenk dizisi 3. bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar..

5.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 3. yeni bölüm için bir fragman daha yayınladı

Rengarenk dizisi 3. yeni bölüm için bir fragman daha yayınladı!

ATV'nin keyifle izlenen dizisi Rengarenk herkesi ekran başına kilitliyor. İlk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Rengarenk dizisi 3. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cuma akşamları ekrana gelen Rengarenk dizisinin yeni bölüm fragmanları ve merak edilenler haberimizde.

3.08.2016Kelebek

Rengarenk dizisi 3. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

ATV ekranının heyecan dolu dizisi Rengarenk hızlı başladı. Son olarak 3. bölüm fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Cuma akşamları yayınlanan Rengarenk dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Can ve Renk arasında neler olacak? İşte Rengarenk dizisi 3. bölüm fragmanı ve merak edilenler..

29.07.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Buradan çıkınca lança giderim

Biz acaba “Türkiye Güzeli” diye yanlışlıkla başka bir ülkenin kızını mı seçtik? Bu hanımın Türkçesi yetersiz değil. Belli ki İngilizcesi yetersiz. Konuşurken zorlanıyor, aralara Türkçe kelimeler serpiştiriyor.

9.10.2020

“Denize aşık bir ressamın canlı renklerle boyadığı tablo”

Foça’ya ilk adım attığım günü hatırlıyorum. Günün en güzel saatleriydi. Güneş Foça’daki güne veda etmeye hazırlanırken önümdeki denizi kırmızıya boyamış, üzerine içinden geldiği gibi serpiştirdiği balıkçı teknelerini küçük dalgalarla okşuyordu. Biri küçük diğeri büyük deniz adı verilen koyların önündeki irili ufaklı adacıklar ve girinti çıkıntılar ufuk çizgisini görmemi engelliyor hemen karşıdaki burunda yer alan deniz feneri ise yaklaşan akşam için sabırsızlanıyordu.

20.07.2020

Haftanın testi

Bu kez soruları pek magazin takip etmediğini söyleyen Yonca Evcimik’e sordum. Çoğunu bilemedi ama cevapları çok neşeli.

10.05.2020

Dört yaşındaki Efe’yle tam 740 basamak tırmandık

Dört yaşındaki oğlumuz Efe ile çıktığımız Kolombiya seyahatimizde, Pablo Escobar’ın şehri Medellin’den birkaç saat uzaklıktaki Guatape’yi de ziyaret ettik. Bu minik kasabayı seçmemizin sebebi, 740 basamaklı Guatape Kayası’na tırmanmaktı fakat umduğumuzdan daha da fazlası karşıladı bizi.

3.03.2019

Enerjisi güzel ada ,Bozcaada

İstanbul’dan Edirne'ye oradan arabalı vapurla Eceabat, Eceabat’ta şehitlerimiz için saygı duruşu... Ardından Geyikli ve Bozcaada'ya ulaşım için arabalı vapur yolculuğu... Bozcaada'dayız...

16.10.2018

İnsanlık tarihinin yüzde 1’i işte bu taşlarla başlıyor

BUGÜN Göbeklitepe’deyiz... “Orası neresi” diye sorarsanız cevabım şu... “Bilebildiğimiz insanlık tarihinin başladığı yer...”

26.09.2018

Tarkan'ı kim giydirdi

Arada sırada dizi modasının dışına çıkıp, o hafta gündemi kim kılık kıyafetiyle meşgul etmişse onu yazıyorum.

12.09.2016