MENÜ

Atv

Atv ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Atv haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.314 Atv haberi bulunmuştur.

ATV, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. Genel merkezinin bulunduğu Türkiye'de ve tüm Avrupa ülkelerinde izlenebilmektedir. 4 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

TARİHÇE

ATV, 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuş ve 2002 yılında Ciner Grubu'na geçmiştir. 2007 yılından, 2013 yılına kadar Çalık Holding'e bağlı olarak yayın hayatını sürdürmüştür. Halen Turkuvaz Medya Grubuna bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Kanalın Sahibinin kim olduğu bilinmemektedir.2007 yılında gerçekleştirilen bir ihale sonucu atv ve Sabah gazetesinin sahibi Merkez Yayıncılık, Çalık Holding'in sahibi olduğu Turkuvaz A.Ş.'ye satılmıştır.

Atv Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde corona virüs önlemi.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" setinde corona virüs önlemi.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizinin ekibi, çekim için kullanılan mekanları ve araçları dezenfekte ederek çalışmalara devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanacak yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi.

30.03.2020Televizyon
Müge Anlıda kan donduran cinayet itirafı Cesedi parçalamış…

Müge Anlı'da kan donduran cinayet itirafı! Cesedi parçalamış…

Atv'de kriminal olayları konu alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Manisa'da öldürülen 22 yaşındaki Özcan Eren’in cinayetindeki ayrıntılar ortaya çıktı.

30.03.2020Gündem
Özcan Ereni öldürdüğünü itiraf etti

Özcan Eren'i öldürdüğünü itiraf etti

Atv'de kriminal olayları konu alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Manisa'da öldürülen 22 yaşındaki Özcan Eren’in cinayetindeki ayrıntılar ortaya çıktı.Video: Atv

30.03.2020Haber
Gel Dese Aşk son bölüm izle - Gel Dese Aşk 4. bölüm tam ve kesintisiz izle

Gel Dese Aşk son bölüm izle - Gel Dese Aşk 4. bölüm tam ve kesintisiz izle

Pazar akşamları ekranlara gelen Gel Dese Aşk dizisi 4. bölümü ile 29 Mart'ta sevenlerinin karşısına çıktı. Heyecanlı anların yaşandığı dizide bu hafta Yasemin ve Murat cephesinde tansiyon yükselirken, Bahar'ın oynadığı oyun son bölüme damga vurdu. Gel Dese Aşk'ın yayınlanan 4. bölümünü takip edemeyen izleyiciler ise, pazar akşamı dizinin son bölümüyle ilgili araştırmalarına hız verdi. İşte, Gel Dese Aşk son bölüm izleme linki ve 4. bölümün özeti.

29.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle... Kuruluş Osman 16. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm izle... Kuruluş Osman 16. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman 16. son bölümü izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Her hafta çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın yayınlanan bölümünde, Osman Bey'in Dündar Bey'e Moğollarla yaptığı işbirliğinin hesabını ödetmesi damga vurdu. Şaşırtıcı gelişmelerin yaşandığı Kuruluş Osman'ın 25 Mart tarihli son bölümünün ardından, 16. bölümü ekranları başında izleyemeyenler Kuruluş Osman son bölümle ilgili araştırmalarına hız verdi. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve 16. bölümle ilgili ayrıntılar.

25.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı izle - Yılmaz Adnanın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı izle - Yılmaz Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 61. bölümü ile ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında Demir'in Züleyha ile ilgili mahkemede verdiği ifade heyecanlı anları ekranlara getirdi. Müjgan'ın canına kıymak istemesi ise şoka eden gelişmelere damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukuova'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

25.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tam izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tam izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mart Salı akşamı 161. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını istedi. Heyecan dolu bölümü ekranları başında izleyemeyenler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve 161. bölümle ilgili ipuçları.

24.03.2020Televizyon
Gel Dese Aşk son bölüm izle - Gel Dese Aşk 3. bölüm tam ve kesintisiz izle

Gel Dese Aşk son bölüm izle - Gel Dese Aşk 3. bölüm tam ve kesintisiz izle

Pazar akşamları ekranlara gelen Gel Dese Aşk, 3. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yasemin'in aldatıldığını düşündüğü Gel Dese Aşk'ın son bölümü heyecanlı gelişmeleri seyirci karşısına çıkardı. 22 Mart Pazar akşamı Gel Dese Aşk'ın 3. bölümünü televizyondan takip edemeyenler ise Gel Dese Aşk son bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Gel Dese Aşk son bölüm izleme linki ve 3. bölümle ilgili ayrıntılı bilgiler.

22.03.2020Televizyon
Usta isim Levent Ünsal son yolculuğuna uğurlandı

Usta isim Levent Ünsal son yolculuğuna uğurlandı

Tiyatro ve sinema oyuncusu, radyocu, seslendirme sanatçısı Levent Ünsal, Kocasinan Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.

22.03.2020Magazin
Levent Ünsal kimdir Levent Ünsalın biyografisi

Levent Ünsal kimdir? Levent Ünsal'ın biyografisi

Sinema oyuncusu, dublaj ve seslendirme sanatçısı Levent Ünsal geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bu gelişmenin ardından Levent Ünsal'ın kim olduğu ve kariyeri merak konusu oldu. Peki, Levent Ünsal kimdir?

21.03.2020Magazin
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm tam ve kesintisiz izle

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova, 60. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Züleyha'nın Demir'i vurarak hapse girdiği Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde, Müjgan'ın evliliğini kurtarmak için yaptıkları şaşırtıcı anları ekranlara getirdi. Diziyi televizyondan takip edemeyenler ise Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümüyle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki ve bu hafta yaşananlar.

19.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 15. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 15. bölüm tam ve kesintisiz izle

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman 18 Mart akşamı 15. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Heyecan dolu bir bölümle yayınlanan Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde, Osman Bey'in Balgay ve Moğollar'a karşı gösterdiği hamle ekranlara damga vurdu. Sevilen dizinin son bölümü sonrası, Kuruluş Osman'ı televizyonda izleyemeyenler, Kuruluş Osman son bölümle ilgili araştırmalarını hızlandırdı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve bu hafta dizide yaşananlar...

18.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17 Mart Salı akşamı 160. bölümü ile ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan son bölümünde Boran'ın ölümü ve Hızır'ın son darbeden sonra daha da güçlenmesi damga vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan bölümü sonrası son bölümü kaçıranlar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve bu hafta dizide yaşanan gelişmeler.

17.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Her çarşamba ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Bey'in Moğol kuvvetleri ve Balgay'a karşı yaptığı hamlenin dikkat çektiği fragmana işkence gören Gündüz Bey'in kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? Bala Hatun iyileşecek mi? İşte, Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacak olayların ipuçları.

17.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm fragmanı izle - Boran öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm fragmanı izle - Boran öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Dizinin 160. yeni bölüm fragmanına cenaze töreninin yansıması, Hızır'ın son bölümde ölüm emri verdiği Boran'ın ölüp ölmediğini akıllara getirdi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde başka neler olacak? Boran öldü mü? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklara dair bazı bilgiler.

16.03.2020Televizyon
Müge Anlıda Özcan Eren olayında flaş gelişme

Müge Anlı'da Özcan Eren olayında flaş gelişme

Müge Anlı'nın aradığı Özcan Eren kaybında sıcak gelişme yaşandı. Şüpheli veteriner M.T. tutuklandı.

16.03.2020Televizyon
Gel Dese Aşk son bölüm izle - Gel Dese Aşk 2. bölüm tam ve kesintisiz izle

Gel Dese Aşk son bölüm izle - Gel Dese Aşk 2. bölüm tam ve kesintisiz izle

Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan Gel Dese Aşk dizisi bu hafta 2. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde partide sarhoş olan Murat'ın Bahar'ı Yasemin sanarak öpmesi izleyenleri şoke etti. Gel Dese Aşk 2. bölümün ardından, diziyi televizyon ekranlarından takip edemeyenler ise Gel Dese Aşk son bölümü internetten izlemek için araştırma yapmaya başladı. İşte, Gel Dese Aşk son bölüm izleme linki ve bu hafta dizide yaşanan gelişmeler.

15.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 59. bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. 12 Mart tarihinde Bir Zamanlar Çukurova'nın ekranlara gelen son bölümünde Züleyha'nın Demir'e silah doğrultması şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Dizinin yayınlanan son bölümünü televizyonda takip edemeyenler, Bir Zamanlar Çukurova'nın 59. bölümünü internetten izlemek için araştırma yapmaya başladı. İşte, kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki.

12.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 14. bölüm izle Kuruluş Osman son bölüm full ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman 14. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full ve kesintisiz izle!

Kuruluş Osman son bölüm ile temposu yüksek sahneleri izleyicisinin karşısına çıkardı. Çeşitli entrikalarla karşı karşıya kalan Osman Bey'in Balgay ile karşılaşması, Kuruluş Osman 14.son bölümde Bala Hatun'un durumunu merak ettirmiştir. İşte, Kuruluş Osman 14. son bölüm full izleme imkanı ve son bölümde yaşanan olayların detaylıca özeti

12.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Demir ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Demir ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanına, Züleyha'nın konakta Demir ve Hünkar'a silah çekmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Demir'in vurulup vurulmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları.

11.03.2020Televizyon
Mustafa Üstündağ EDHOdan ayrıldı mı

Mustafa Üstündağ EDHO'dan ayrıldı mı?

ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Burak Sergen gibi isimlerin de rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Mustafa Üstündağ'ın, dizideki durumu merak konusu oldu. Peki, Mustafa Üstündağ EDHO'dan ayrıldı mı?

11.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar 159. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar 159. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı akşamı 159. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde Boran'ın, Hızır'ın tüm ikazlarına rağmen Bicolara saldırmaya devam etmesi ve Hızır'ın Boran için infaz emrini vermesi damga vurdu. Tufan'ın kızının öldüğünün görülmesi ise son bölümde yaşanan heyecanlı gelişmelerden oldu. İşte, izleyemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve 159. bölümde yaşanan gelişmeler.

10.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgayın kılıcıyla yüz yüze

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze!

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dündar Bey'in Moğolların yayında yer alarak Osman Bey'i Balgay'a teslim ettiği Kuruluş Osman'ın 14. bölüm fragmanında Balgay ve Osman Bey'in kılıçlarını çektiği sahne damga vurdu. Peki, yaralanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Osman Bey içine düştüğü durumdan nasıl kurulacak? İşte, merakla beklenen Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların detayları.

10.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle - Boran için infaz emri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle - Boran için infaz emri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 10 Mart akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanında Hızır'ın Boran için infaz emre verdiği anlar heyecanlı gelişmelerin sinyallerini verdi. Peki, Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları...

9.03.2020Televizyon
Yarışmak güzeldir diyenler Rally Halikarnassos’ta buluşuyor

Yarışmak güzeldir diyenler Rally Halikarnassos’ta buluşuyor

Motor sporları tutkunlarını buluşturan Rally Halikarnassos, 16-19 Nisan tarihleri arasında Bodrum Belediyesi’nin desteğiyle  gerçekleştirilecek.

9.03.2020Diğer
Gel Dese Aşk ilk bölüm sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı izle

Gel Dese Aşk ilk bölüm sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı izle

Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümü ile pazar akşamı ekran macerasına başladı. Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı Gel Dese Aşk 1. bölümünde Murat ve Bahar'ın tanışması dikkat çekti. Dizinin ilk bölümünün hemen ardından 2. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Gel Dese Aşk 2. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları.

8.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 58. bölümü ile 5 Mart akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan son bölümünde Demir'in Züleyha'yı vurması heyecanlı gelişmeleri ekranlara taşıdı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünü izleyemeyenler, Züleyha ölecek mi sorusunun yanıtını sorgularken, dizinin son bölümüyle ilgili araştırmalarına hız verdi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. son bölüm izleme linki ve bu hafta yaşananlar.

5.03.2020Televizyon
Mucize Doktorun Damlası Merve Dizdar kimdir Merve Dizdar hangi dizilerde oynadı

Mucize Doktor'un Damla'sı Merve Dizdar kimdir? Merve Dizdar hangi dizilerde oynadı?

FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor'un oyuncu kadrosuna oyuncu Merve Dizdar dahil oldu. Dizide Damla karakterine hayat verecek olan Merve Dizdar, akıllı bir asistan hekimi oynayacak. Dizinin yayınlanan bölümüyle beraber Merve Dizdar'ın hayatı ve oyunculuk kariyeri izleyenler tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, Mucize Doktor'un Damla'sı Merve Dizdar kimdir? Merve Dizdar hangi dizilerde oynadı? İşte, Merve Dizdar'ın hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler.

5.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Demir ile Züleyha arasındaki çekişme ve son sahnedeki görüntüler, pek çok izleyicinin gündeminde yer almaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre Züleyha ölecek mi? İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

5.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bala Hatunun akıbeti merak ediliyor

Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bala Hatun'un akıbeti merak ediliyor

Kuruluş Osman dizisi 4 Mart Çarşamba günü 13. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Osman Bey’in Moğollarla mücadeleyi sürdürdüğü Kuruluş Osman son bölüm finaline Bala Hatun’un bıçaklanması ve ölümle burun buruna gelmesi damga vurdu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede izleyicilerle buluştu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte Kuruluş Osman 14. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

5.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 13. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 13. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kuruluş Osman'ın 4 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 13. bölümünde Samsa Çavuş'un Osman Bey'i hasım ilan etmesi ve Osman Bey’in tuzağa düşürülmesi ekranlara damga vurdu. Heyecanlı bölümle seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Bala Hatun'un karnına saplanan kılıç ise diziseverleri meraklandırdı. Son bölümü kaçıranlar Kuruluş Osman 13. bölüm ilgili araştırmalarına başladı. İşte, Kuruluş Osman 13. son bölüm kesintisiz ve tek parça izleme linki.

4.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Demir Züleyhayı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir Züleyha'yı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan fragmanında Hünkar'ın gerçekleri itiraf etmesi ve Demir'in Züleyha'yı vurması bu hafta dizide sıra dışı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Yamanlar Konağı'nda yer yerinden oynarken Müjgan'ın elinde bavuluyla gitmesi de merak uyandıran sahneleri ekranlara taşıdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

4.03.2020Televizyon
Oyuncu Emrah Akduman ile Gökçe Mavuş evlendi

Oyuncu Emrah Akduman ile Gökçe Mavuş evlendi

ATV’de yayınlanan “Beni Bırakma” dizisinin başrol oyuncusu Emrah Akduman uzun süredir birlikte olduğu Gökçe Mavuş ile Ankara’da dünyaevine girdi.

4.03.2020Magazin
Oyuncu Emrah Akduman ile Gökçe Mavuş evlendi

Oyuncu Emrah Akduman ile Gökçe Mavuş evlendi

ATV’de yayınlanan “Beni Bırakma” dizisinin başrol oyuncusu Emrah Akduman uzun süredir birlikte olduğu Gökçe Mavuş ile Ankara’da dünyaevine girdi.

4.03.2020Magazin
Hakan Karahan kimdir ve kaç yaşında Hangi dizilerde oynadı

Hakan Karahan kimdir ve kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Hakan Karahan, son günlerin araştırılan ismi olmaya başladı. Candan Erçetin ile bir süredir birliktelik yaşayan Hakan Karahan, son olarak Yasak Elma dizisinde boy göstermiştir. Peki, Hakan Karahan kimdir ve kaç yaşında? Peki, Hakan Karahan hangi dizilerde oynadı? İşte, o isimler hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

4.03.2020Hayat
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünü bekleyenler, dizinin bu hafta ekranlara gelmemesi nedeniyle araştırmalarına başladı. Dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşanan gelişmelerin ardından yeni bölüm heyecanına ortak olmak adında, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte, merak edilenler.

3.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Beye Samsa Çavuş ihanet edecek mi

Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Bey'e Samsa Çavuş ihanet edecek mi?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan dizinin 13. bölüm fragmanında Samsa Çavuş'un Osman Bey'i hasım ilan etmesi damga vurdu. Balgay'dan sancak beyliğini alan Dündar'ın beklenmedik hamlesi ise bu hafta Kuruluş Osman'da şaşırtıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Samsa Çavuş Osman Bey'e ihanet edecek mi? Kuruluş Osman'da başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

3.03.2020Televizyon
Genç kız yaşadıklarını Müge Anlının programında anlattı: 5 dakikada hayatımı bitirdi

Genç kız yaşadıklarını Müge Anlı'nın programında anlattı: '5 dakikada hayatımı bitirdi'

İzmir'de komşusu tarafından kaçırılan Tuğba Karaca, 7 gün boyunca yaşadığı dehşet dolu anları Müge Anlı'ya anlattı. Yaşadığı dehşeti anlatan genç kız, ''5 dakikada hayatımı bitirdi. Bana yaptıklarını düşününce aklımı kaçıracak gibi oluyorum'' dedi.

3.03.2020Gündem
24 hikayeden oluşan Canterbury Hikayelerinin yazarı kimdir

24 hikayeden oluşan Canterbury Hikayelerinin yazarı kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan bölümünde bir yarışmacıya sorulan soru izleyenler tarafından merak konusu oldu. Ekran başındakilerin cevabını araştırdığı soru şöyle; 24 hikayeden oluşan Canterbury Hikayelerinin yazarı kimdir? İşte, o sorunun cevabı.

2.03.2020Televizyon
Trabzonspor Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacak

Trabzonspor Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacak?

Trabzonspor ve Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde karşı karşıya gelecekler. Karşılaşma öncesinde spor severler bu önemli mücadelenin canlı yayın bilgilerini merak ediyorlar. Peki Trabzonspor Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacak?

2.03.2020Spor Arena
Hangisi Kanadanın egemenliğinin sembollerinden biridir

Hangisi Kanada'nın egemenliğinin sembollerinden biridir?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan bölümünde bir yarışmacıya sorulan soru izleyenler tarafından merak konusu oldu. Ekran başındakilerin cevabını araştırdığı soru şöyle; Hangisi Kanada'nın egemenliğinin sembollerinden biridir? İşte, o sorunun cevabı.

29.02.2020Televizyon
ATV yayın akışı: Nihat Hatipoğlu kandil programı saat kaçta

ATV yayın akışı: Nihat Hatipoğlu kandil programı saat kaçta?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Regaib Kandili’nde, atv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Nihat Hatipoğlu, Regaib Kandili Özel Programı’nda geceye özel bilgiler verecek, geceyi nasıl değerlendirmek gerektiğine dair bilgiler anlatacak. Peki, Nihat Hatipoğlu kandil programı saat kaçta yayınlanacak? Atv yayın akışında neler var?

27.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Moğol komutanı Balgay'a karşı Osman Bey'in yaptığı hamle damga vurdu. Dizinin bu haftaki bölümünde Selcan Hatun'un ölümle burun buruna gelmesi ise ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dikkat çeken anların yaşandığı Kuruluş Osman'ın son bölümünü izleyemeyenler, Kuruluş Osman'ın son bölüm ve yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölümle ilgili detaylar.

26.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 57. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Müjgan savaş açıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Müjgan savaş açıyor

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yılmaz ve Demir'in barış yolunda iş birliği yaptığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. bölüm fragmanında, Müjgan'ın iş birliğinden rahatsız olup yeni bir savaş açması, bu hafta yaşanacak heyecanlı gelişmelerin ipuçlarını verdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta başka neler yaşanacak? İşte, merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. yeni bölüm fragmanı.

26.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 25 Şubat Salı akşamı yayınlanan 158. bölümünde Hızır ve masa üyelerinin Tufan'ın evini basması ekranlara damga vurdu. Merak dolu bir bölümle seyirci karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu haftaki bölümünde Hızır'ın, Boran hakkında vereceği karar da ekran başındakileri heyecanlandırdı. Son bölümü kaçıranlar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölümle ilgili araştırmalarına başladı. İşte, Eşkıya Dünayay Hükümdar Olmaz 158. bölüm kesintisiz ve tek parça izleme linki.

25.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun ölecek mi İşte Kuruluş Osman 12. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun ölecek mi? İşte Kuruluş Osman 12. bölüm fragmanı

Geçen haftaki son bölümünde Moğol baskınının yaşandığı Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Merakla beklenen Kuruluş Osman'ın 12. bölüm fragmanında Balgay'ın zehirli kımızı Selcan Hatun'a içirmek istemesi, akıllara Selcan Hatun ölecek mi? sorusunu getirdi. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına damga vuran bir diğer an ise Gündüz ve Batur'un idamın eşiğine gelmesi oldu. İşte, Kuruluş Osman 12. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

25.02.2020Televizyon
Ispartada kaybolan 3 genç kız WhatsApptan plan yapmış Ben de para yok, dileniriz

Isparta'da kaybolan 3 genç kız WhatsApp'tan plan yapmış! 'Ben de para yok, dileniriz'

Isparta'da 5 gündür her yerde aranan 3 lise öğrencisinin anneleri Müge Anlı'nın programına katıldı. Tuana Yıldız (16), Gülizar Soy (16) ve Buse Aydoğan'ın (16) kaybolmadan önce WhatsApp'tan kaçma planı yaptıkları ortaya çıktı.

24.02.2020Gündem
Oğuzlarda, Selçuklularda ve Osmanlılarda da kullanılan bir ifade olan toy hangi anlama gelir

Oğuzlarda, Selçuklularda ve Osmanlılarda da kullanılan bir ifade olan toy hangi anlama gelir?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde, bir yarışmacıya sorulan soru merak uyandırdı. Ekran başında izleyenler sosyal medya ve internet üzerinden ilgi çeken sorunun cevabını araştırmaya başladı. Büyük para ödülüne sahip olan soru şu şekilde; Oğuzlarda Selçuklularda ve Osmanlılarda da kullanılan bir ifade olan toy hangi anlama gelir?sorusunun yanıtı

22.02.2020Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster sorusu: Dinlediğiniz Yassassin şarkıyı seslendiren şarkıcı kimdir

Kim Milyoner Olmak İster sorusu: Dinlediğiniz 'Yassassin' şarkıyı seslendiren şarkıcı kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan bölümünde bir yarışmacıya sorulan soru izleyenler tarafından merak konusu oldu. Büyük para ödülüne sahip sorunun yanıtını ekran başındakiler internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki, Dinlediğiniz 'Yassassin' şarkıyı seslendiren şarkıcı kimdir? İşte, o sorunun yanıtı.

22.02.2020Televizyon
Doya Doya Moda jüri üyesi Seray Sever kimdir, kaç yaşında, evli mi

Doya Doya Moda jüri üyesi Seray Sever kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Seray Sever, Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyelerinden biri oldu. Daha önce Gel Konuşalım isimli magazin programının sunuculuğunu üstlenen Seray Sever, Doya Doya Moda programına sonradan dahil oldu. Eğitim döneminde hobi olarak reklamlarda yer almaya başlayan Seray Sever, sunucu, oyuncu, şarkıcı ve yapımcılık gibi görevler üstlendi. Peki, Doya Doya Moda jüri üyesi Seray Sever kimdir, kaç yaşında, evli mi?

20.02.2020Magazin