MENÜ

Persil

Persil ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Persil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 60 Persil haberi bulunmuştur.

Persil Haberleri

Henkel ilk çeyrek bilançosunu açıkladı

Henkel ilk çeyrek bilançosunu açıkladı

Henkel’in iş performansı 2020 mali yılının ilk çeyreğinde COVID-19 salgınından etkilendi. Grup genelinde satışlar nominal olarak yüzde -0,8 oranında azalarak 4,9 milyar euro seviyesinde gerçekleşti. COVID-19 salgınının etkilerine karşın satışlar, organik olarak geçen yılın aynı çeyreğine ait seviyenin sadece hafif bir oranda altında, yüzde -0,9 oranında bir azalma göstererek gerçekleşti.

21.05.2020Ekonomi
Üniversiteden yetenek avlıyorlar

Üniversiteden yetenek avlıyorlar

Persil, Tursil, Vernel, Pril, Gliss, Taft gibi markalarıyla bilinen Henkel, yetenekleri üniversite sıralarındayken keşfedip, kendi içinde yetiştirmek için farklı programlar uyguluyor. Şimdiye kadar Türkiye’den 50’nin üzerinde yeteneğin yurtdışında rotasyonlara katıldığını söyleyen Türk Henkel İK Yöneticisi Ralph Branderhorst sorularımızı yanıtladı.

1999 listesinden 15 Temmuza Gülen’in polisleri...

1999 listesinden 15 Temmuz'a Gülen’in polisleri...

1999‘da Ankara Emniyetinde yapılan bir çalışmada teşkilat içindeki Cemaat bağlantılı polisleri tespit etmişti. O isimler hakkında hiçbir işlem yapılmadı ancak listeyi ortaya çıkartan polisler mahkeme mahkeme süründü. Listedekiler daha sonraki dönemde daire başkanı, emniyet müdürü, vali gibi pozisyonlara erişerek darbe girişimine kadar uzanan süreçte pekçok kumpasın içinde yer aldılar. İşte 1999 listesinden 15 darbesine Gülen’in polisleri...

10.08.2016Gündem
Persil Power-Jel, Türkiyenin en iyi sıvı deterjanı

Persil Power-Jel, Türkiye'nin en iyi sıvı deterjanı

Geliştirilmiş formülüyle yeni Persil Power-Jel lekelere karşı güçlendi.

29.06.2016Etkinlikler
Pınar Altuğ Atacan Persil için kızıyla ekranlarda

Pınar Altuğ Atacan Persil için kızıyla ekranlarda

Persil Power-Jel’in yeni reklam filmi, hoş bir sürprizle ekranlarda...

30.05.2016Alışveriş
Pınar Altuğ kızı Su’ya yasak getirdi

Pınar Altuğ kızı Su’ya yasak getirdi

Kendisinden 9 yaş küçük oyuncu Yağmur Atacan ile 2008 yılında dünya evine giren Pınar Altuğ, bu evliliğinden olan kızı Su’ya bazı yasaklar getirdi. Ünlü oyuncu 7 yaşındaki kızının makyaj yapmasını veya herhangi bir kozmetik ürün kullanmasını istemiyor. İşte detaylar…

30.03.2016Hayat
Gliss ile hayata on kat değer kat

Gliss ile hayata on kat değer kat!

Kadınlara daha iyi bir yaşam fırsatı sunmak için bir araya geldiler...

8.03.2016Etkinlikler
Adidasa yeni CEO piyasayı salladı

Adidas'a yeni CEO piyasayı salladı

Adidas görev süresinin dolmasına 1 yıl kala CEO'su Hainer ile yollarını ayırdı. Hainer'in yerine Henkel'in CEO'su Rosted gelecek. Adidas'ın hisseleri bu gelişmelerin üzerine yüzde 10 yükseldi.

18.01.2016Ekonomi
Hamarat hanımlar İzmirde buluştu

Hamarat hanımlar İzmir'de buluştu

Hanımların bulaşıktaki ilk tercihi Pril, şimdi hamarat hanımlarla buluşmak için Pril Roadshow etkinlikleri kapsamında ülkemizin farklı şehirlerini ziyaret etmek üzere yola çıktı.

6.10.2015Ege
AKP’yi Haliç’te 3 kez değil 40 kez yıkayacağım

AKP’yi Haliç’te 3 kez değil 40 kez yıkayacağım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümetin iflas ettiğini belirterek “Nasıl olsa gideceksin. Bari iyi hatırlan. Giderken Türkiye’yi batırma. Başbakanlık’tan ayrıl. Nereyi gözüne kestiriyorsan kaç oraya git. Ama Allah nasip ederse iktidar olursak, nereye gidersen git seni Türkiye’ye getirmez, senden hesap sormaz, Yüce Divan’da gereğini yapmazsak MHP olarak namerdiz dedi.

19.01.2014Gündem
Bahçeli Başbakanı eleştirdi

Bahçeli Başbakan'ı eleştirdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Küçükçekmece Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı’na katıldı. Törende konuşan Bahçeli, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Rasim Acar ve Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Muharrem Yıldız’ı tanıttı. 30 Mart 2014 yapılacak yerel seçimleri hatırlatan Bahçeli, bazı köşe yazarları ve kamuoyu araştırma şirketlerini eleştirdi.

19.01.2014Gündem
Bahçeliden önemli açıklamalar

Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin İstanbul Küçükçekmece ilçesi aday tanıtım töreninde konuştu. Konuşmasında Başbakan Tayyip Erdoğan'a yönelik sert ifadeler kullanan Bahçeli "MHP, seni, nereye gidersen git; Yüce Divan'a çıkarmazsa namerttir" dedi. İşte Bahçeli'nin sık-sık sloganlarla kesilen konuşmasının satır başları:

19.01.2014Gündem
Titiz hanımlar için en doğru seçim

Titiz hanımlar için en doğru seçim

Pınar Altuğ'un da kullandığı Persil Expert Jel, gelişmiş leke çıkarma özelliğine sahip.

18.05.2012Alışveriş
Kızımın kafasına kesekağıdı mı geçireceğim

Kızımın kafasına kesekağıdı mı geçireceğim!

Pınar Altuğ, bir magazin programının kendisinin izni olmadan kızı Su ve yanındaki arkadaşı ile röportaj yapmasına sinirlendi.

17.05.2012Kelebek
Pınar Altuğ İmza Günü ile Sizlerle

Pınar Altuğ İmza Günü ile Sizlerle!

Titiz hanımların tercihi Persil Jel'in reklam yüzü Pınar Altuğ Atacan sizlerle buluşuyor.

3.05.2011Etkinlikler
Persil’den Bir Yenilik Daha

Persil’den Bir Yenilik Daha

Persil Jel, hem renklilerde hem beyazlarda etkili Türkiye'nin ilk sıvı deterjanı!

23.03.2011Alışveriş
Bahçeliden mizahla karışık deterjanlı formül

Bahçeli'den mizahla karışık deterjanlı formül

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mizahi bir dil kullanarak ''Türkiye'de ne kadar deterjan varsa, bunların alayını alacağız, birbirine karıştıracağız ve AKP'yi içine koyup, 8 yıldaki kirliliği temizleyeceğiz'' dedi.

19.02.2011Gündem
Aslanlarına kavuştular

Aslanlarına kavuştular

2010 Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nde büyük bir başarıya imza atarak 8 Aslan ve 41 finalist sertifikası kazanan Türk reklamcılar ödülleri Sabancı Müzesi “The Seed” sergi alanında düzenlenen ödül töreninde takdim edildi. Sunuculuğunu Fatih Türkmenoğlu’nun üstlendiği gecede ajanslar ödüllerini Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit Şardan, Doğan Gazetecilik CEO’su Servet Topaloğlu, Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura ve Milliyet gazetesi Reklam Grup Başkanı Vicky Habif’ten aldılar.

2.10.2010Gündem
Engelli değil yelkenli

Engelli değil yelkenli

Engelli çocuklar Urla’da yelkenle tanıştı. “Engelli Değil Yelkenli” etkinliği ile engelli gençler, yelken sporu öğrendiler,çalıştılar ve yarıştılar.

5.07.2010Spor
Hepimiz TEMİZ-LİG-ÇİYİZ

Hepimiz TEMİZ-LİG-ÇİYİZ

TFF Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl bu yıl ligin tertemiz olduğunu savundu. Peki gerçekler böyle mi?

18.05.2010Futbol
Kriz döneminde 587 marka reklamı kesti

Kriz döneminde 587 marka reklamı kesti

Yılın ilk çeyreğinde, ekonomik kriz başta olmak üzere, çeşitli nedenlerle 587 marka reklamlarını durdururken, reklamı en çok azaltan sektörler finans, mobilya ve inşaat oldu

15.04.2009Ekonomi
Ter kokan işçi önlüğü Naomi’nin hoşuna gitmedi

Ter kokan işçi önlüğü Naomi’nin hoşuna gitmedi

Naomi Campbell, hizmetçisine cep telefonu fırlatmasına karşılık ceza olarak yapacağı temizlik hizmeti için kendisine ter kokulu bir erkek işçi önlüğü verilmesinden hoşlanmadı. Süpermodel, bugünden itibaren 5 gün boyunca yerleri süpürecek, çöpleri dökecek. Bu işi yaparken giyineceği reflektörlü işçi yeleğini yıkayıp kurutabilmesi için kendisine önceden verilmesi talebi ise reddedildi.

18.03.2007Gündem
Ertugrul Ozkok:World Cup moments: lips which dont move during national anthems

Ertugrul Ozkok:World Cup moments: lips which don't move during national anthems

Waiting for the Germany-Portugal match to start, there was a moment I was particularly interested to see: woudl the German team sing the national anthem? The reason I was so curious was that Germany's largest newspaper, Bild, had started a campaign on this subject a week before the match.

11.07.2006Gündem
Kırmızı olsun bir lira fazla olsun

Kırmızı olsun bir lira fazla olsun

Basında En iyi Gazete Reklam Kampanyası ödülünü alan Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Direktörü Eşref Biryıldız, "Kırmızı olsun bir lira fazla olsun" sözünü hatırlatarak ödülden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Biryıldız, ödülü başarının tescili olarak gördüklerini vurguladı.

14.02.2006Ekonomi
Basının ’Kıpkırmızı’sı 2005’te Buzbağ oldu

Basının ’Kıpkırmızı’sı 2005’te Buzbağ oldu

Türkiye’de basın reklamlarının Oscar’ı olarak nitelendirilen "Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri" sahiplerini buldu. Türkiye’nin en iyi basın reklamı ödülü "Kıpkırmızı"yı Rafineri Ajansı’nın hazırladığı Mey İçki’nin Buzbağ Şarabı aldı.

1.02.2006Ekonomi
Yazın Son İndirimlerini Kaçırmayın

Yazın Son İndirimlerini Kaçırmayın

En karlı alışveriş sezon sonu yapılan aışveriştir. Yazın başında bir yığın para akıtarak aldığınız ürünlerin sezon sonunda yarı yarıya ucuzladığını görmekten artık sıkıldıysanız, harekete geçin. Bu ay yüzde 70'lere varan yaz indiriminden faydalanmanız için son fırsat.

Şampuan casusluğu

Şampuan casusluğu

İş dünyası Procter and Gamble ile rakibi Unilever arasındaki sanayi casusluğunu konuşuyor. P & G, Unilever'in şampuan sırlarını ele geçirmek için özel dedektif tutup, çöplerini bile karıştırmış. P & G casusluğu itiraf etti, Universal ise tazminat için bastırıyor.

1.09.2001Dünya

Yazar Sonuçları

Bilim elbet kadının da işi

 SOKAKTAKİ insan kadının bilimdeki yeri hakkında ne düşünüyor?

2.05.2016

1 milyar TL’lik deterjanda en düşük ısıda, ambalaj açmadan yıkama yarışı

YILLIK hacmi 1 milyar liraya ulaşan deterjan sektöründe, toz deterjanın payı giderek azalırken, bunların yerini yavaş yavaş yeni nesil konsantre deterjanlar alıyor. Yeni geliştirilen hacmi küçük, işlevi fazla ürünlerle geçtiğimiz yıl yüzde 10 büyüme oranını yakalayan firmalar, hane başına düşen yıllık tüketimi de 24 kilograma çıkarmayı başardı.

26.05.2012

Çamaşır deterjanında ‘ılık su’ öne çıktı, pazar 990 milyon lira oldu

DAHA az miktarla daha fazla çamaşırın yıkanmasını sağlayan, yıkama ısısını 30 dereceye düşürerek elektrik faturalarını hafifleten yeni nesil konsantre ürünlerle deterjanlarda yıllık pazar 810 milyon liradan 990 milyon liraya ulaştı. Konsantre ürünlerle ambalajları küçülen deterjanda tüketim 480 bin tondan 348 bin tona indi. Konsantre ürünlerde rekabet tozdan sıvıya kaydı.

1.05.2010

Sürdürülebilir temizlik öne çıktı deterjan tüketimi 60 bin ton azaldı

YILDA 356 bin ton deterjan tüketiminin gerçekleştiği Türkiye’de pazar, 9 ayda yeni nesil konsantre ürünlere kaydı. 810 milyon TL’lik pazarın yüzde 85’ini ele geçiren konsantrematikler, yıllık deterjan tüketiminin de daha şimdiden 60 bin ton birden azalmasına yol açtı.

22.08.2009

Anayasa mahkemelerinin varoluş nedeni

TANBEY, 31 Aralık 2008 tarihli The New York Times’ta yayınlanan Adam Liptak imzalı bir yazı göndermiş. Yazı, ABD Yüksek Mahkemesi (Anayasa Mahkemesi) üzerine.

12.03.2009

Yerli malı Osman...

KÜRESEL kriz karşısında, arkadaşların aklına "yerli malı haftası kutlamak" gelirken, sevgili Harun Yiğit’in, bizim köşenin demirbaşı "Osman"a göndermesidir:

19.12.2008

Pompada oyuncak, ’cep’ ve çatal-bıçak yarışı

AKARYAKIT dağıtım şirketleri arasında yaşanan rekabet, yeniden promosyonlu satışlara kaydı.

10.02.2008

Çamaşır deterjanı pazarı 338 milyon Euro’ya çıktı, ’çift etki’yle köpürdü

338 milyon Euro’luk çamaşır deterjanı pazarı "temizlik" yarışına, "yumuşatma" ve "hijyen" gibi formüller de eklendi.

8.09.2007

Hiç kımıldamayan dudaklar

ALMANYA-Portekiz maçı başlarken merakla beklediğim bir sahne vardı. Alman milli takımının futbolcuları acaba milli marşlarını söyleyecekler miydi?

10.07.2006

Komik bir ikna çabası

BAŞBAKAN’ın türbanlı kadınlar ve zenciler arasında yaptığı analoji (ikna amaçlı karşılaştırma) tamamen yanlış.

13.05.2006

Deterjanın teknolojisi kadının umurunda değil yeter ki lekeler çıksın

Siz hiç deterjan, şampuan, diş macunu, sabun, çamaşır suyu reklamları arasından zeka pırıltısı saçanını gördünüz mü?

10.06.2005

Bayram yazım

Her bayram yaklaştığında, çocuklar adına sevinirim..

8.02.2003