Gliss ile hayata on kat değer kat!

Güncelleme Tarihi:

Gliss ile hayata on kat değer kat
Oluşturulma Tarihi: Mart 08, 2016 15:56

Kadınlara daha iyi bir yaşam fırsatı sunmak için bir araya geldiler...

Haberin Devamı

KADINLARIMIZI MESLEK SAHİBİ YAPIYOR, HAYATA DEĞER KATIYOR.

Sektöründe lider üç kuruluş ve kendi alanlarında önde gelen 10 başarılı kadın, kadınlara daha iyi bir yaşam fırsatı sunmak için, "Hayata 10 Kat Değer Kat" projesiyle bir araya geldi. Saç bakımı alanında lider markalardan GLISS, Türkiye'de çok geniş bir satış ağına sahip bakım ürünleri mağazalar zinciri WATSONS ve ülkemizin en tanınmış iş kadınlarını çatısı altında toplayan etkin Sivil Toplum Kuruluşu TİKAD; kadınlarımızın meslek kazanarak, iş sahibi olmaları için güçlerini birleştirdi. Ülkemizin 10 başarılı iş kadını da hayata değer katmak için onlara destek verdi.

Gliss ile hayata on kat değer kat

10 BAŞARILI KADINDAN 10 ÇARPICI TASARIM…

“Hayata 10 Kat Değer Kat” projesi, 3 Mart 2016 Perşembe günü İstanbul St. Regis Hotel’de gerçekleşen basın daveti ile duyuruldu. Projeye Aslı Şen, Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Prof. Dr. Neşe Kavak, Nilüfer Bulut, Saba Tümer, Sema Güral Sürmeli, Şükran Güzeliş ve Tülin Şahin'den oluşan 10 başarılı kadın 10 farklı çanta deseni tasarlayarak destek verdi. Bu 10 tanınmış kadının tasarımları, başarılı modacı Evrim Timur tarafından yorumlandı. Çok sayıda ünlü ismin katılımıyla yapılan "Hayata 10 Kat Değer Kat" projesinin lansmanında, her desenin kendi sahibinin anlatımıyla sergilendiği ve bu özel tasarım çantaların yer aldığı stantlar da misafirlerden büyük ilgi gördü.

Gliss ile hayata on kat değer kat

Proje kapsamında; Henkel Grubuna ait Schwarzkopf'un ünlü saç bakım markası GLISS ürünlerinin içinde bulunduğu özel tasarım çantalar, sadece WATSONS mağazalarında satışa sunulacak ve elde edilen gelir TİKAD'ın açacağı "Kadınlara Meslek Edindirme Kursu"na aktarılacak. Kadınlar, eğitim programlarını tamamlamalarının ardından WATSONS mağazalarında çalışma fırsatı için değerlendirilecek.

Gliss ile hayata on kat değer kat

HENKEL

Dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2015 mali yılında 18 milyar 100 milyon Euro’luk satış ve 2,9 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Gliss ile hayata on kat değer kat

WATSONS

55’ten fazla şehirde 200’ün üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 1.800’den fazla Watsons personeli ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedeflemektedir.

Gliss ile hayata on kat değer kat

TİKAD

Türkiye İş Kadınları Derneği kadınların ekonomi başta olmak üzere hayatın her alanında daha fazla yer tutması ve daha çok söz sahibi olması, gücünü daha etkin biçimde kullanabilmesi ve toplumsal statüsünün yükseltilmesi doğrultusunda insiyatif üstlenmek amacıyla 2004 yılında ülkemizin önde gelen iş kadınlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş etkin bir Sivil Toplum Kuruluşudur.

 

Gliss ile hayata on kat değer kat
 

“Hayata 10 Kat Değer Kat” projesi, İstanbul St. Regis Hotel’de gerçekleşen basın daveti ile duyuruldu. Projeye Aslı Şen, Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Prof. Dr. Neşe Kavak, Nilüfer Bulut, Saba Tümer, Sema Güral Sürmeli, Şükran Güzeliş ve Tülin Şahin'den oluşan 10 başarılı kadın, 10 farklı çanta deseni tasarlayarak destek verdi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!