EKSTRA
MENÜ

Orgazm Nasıl Olunur

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 22 haberi bulunmuştur.

Orgazm Nasıl Olunur Haberleri

Kadınlarda Orgazm Olamama (Anorgazm) Nedenleri

Kadınlarda Orgazm Olamama (Anorgazm) Nedenleri

Orgazm konusu hâlâ pek çok kadın için bir muamma. Özellikle son yıllarda kadınlar kendi bedenlerini tanımaya ve zevk aldıkları noktaları keşfetmeye daha fazla önem verse de orgazm sorunu yaşayan çok fazla kadın var. Orgazm sorunu neden kaynaklanıyor? Kadınlarda orgazm olamama nedenleri neler?

27.11.2020Cinsellik
Orgazm Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız

Orgazm Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Orgazm, birçok kadın için hala bir muamma. Şimdilerde kadınlar kendi bedenleri ve zevk aldıkları noktaları tanımaya daha hevesli olsalar da ve bilgi sahibi olmak için araştırsalar da hala orgazm sorunu yaşayan pek çok kadın var. Bazı kişiler ise, kadın-erkek fark etmez, orgazm olup olmadıklarını bilmiyorlar. Orgazmın evreleri nelerdir? Nasıl orgazm olunur? Orgazm olduğunuzu nasıl anlarsınız? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tamer Gültekin, orgazm hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

10.03.2020Cinsellik
Orgazm olamayan kadınlara tavsiyeler

Orgazm olamayan kadınlara tavsiyeler

Bu tavsiyelerden sonra artık orgazm taklidi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

24.05.2016Sağlık
Orgazm mı oluyorsunuz yoksa boşalıyor musunuz

Orgazm mı oluyorsunuz yoksa boşalıyor musunuz?

Orgazm, boşalma ve cinsel doyum aynı şeyler değildir!

17.05.2016Sağlık
Orgazmı tetikleyen pozisyon

Orgazmı tetikleyen pozisyon!

Orgazmı tetikleyen bir pozisyon var mı? Hep aynı pozisyon problem yaratır mı? Uzmanlar bu soruların yanıtını verdi...

7.01.2013Cinsellik
Orgazm hakkında en merak edilen 7 soru

Orgazm hakkında en merak edilen 7 soru

Cinsel ilişki sırasında kadın birden fazla orgazm olabilir mi?

19.08.2016Sağlık
Gerçekten orgazm oluyor musunuz

Gerçekten orgazm oluyor musunuz?

Türk kadını orgazm olamadığını saklıyor...

29.04.2016Sağlık
Kadında orgazm bozukluğu nedir

Kadında orgazm bozukluğu nedir?

Orgazm bozukluğu genç kadınlarda daha sık görülüyor!

29.04.2016Sağlık
Sekse Bakışınızı Değiştirecek 10 Soru

Sekse Bakışınızı Değiştirecek 10 Soru

Seks özellikle kadınlar için hala konuşulması yasaklı konulardan. Bu da kafalarda onlarca soruyu cevapsız bırakıyor. Kadınların jinekolog ve seks uzmanlarına en sık sorduğu 10 soru ve cevapları yazımızda...

24.06.2014Cinsellik
Kadınların Seks Soruları

Kadınların Seks Soruları

Kadınların, seks hakkında rahatça konuşamadığı ve en çok merak ettiği sorulara uzmanlar cevap verdi...

10.08.2008Cinsellik
Medyadan MAGAZİNİMTRAK

Medyadan MAGAZİNİMTRAK

Doktordan ‘i... değildir’ raporu isteyen hakemden inciler – Cüneyt Arkın için sevindim – Birgün herkes Türkçe küfredecek – Ne yani Gülben Ergen 40 trilyon liralık taksi plakası mı almışmış – Niye Pınar Altuğ’dan nefret ederler – Telefonda saygı gereği açlık ve susuzluktan ölenler – Polisin dur ihtarına uymayıp kaçana ne yaparlar bu memlekette – Bilin bakalım vücuda en faydalı besin hangisiymiş... vs alıntılar!

13.03.2005Kelebek
Tatil yapacağım, ilgililere duyrulur

Tatil yapacağım, ilgililere duyrulur

İsim vermeyeyim, geçenlerde bir köşe yazarı, Antalya’daki bir tesisi ‘Dünyanın en seksi oteli’ ilan ediyor ve öve öve bitiremiyordu. Mesela, “Hele otelin dört bir yanını gören 9.5 isimli muhteşem Presidential Suite’inde kalırsanız bir daha asla X Otel’den ayrılmak istemeyebilirsiniz” diyordu, bana başka bir meşhur köşe yazarının sözlerini hatırlatarak...

31.08.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Orgazm Olmak ya da Olmamak!

Kadında orgazmın tanımı ve kadının orgazm esnasında yaşadıkları henüz net olarak olarak tariflenememiş olsa da orgazm genel hatları ile cinsel yanıt döngüsünün tepe noktasında oluşan bedensel bir kasılmadır. Cinsel uyarıya yanıt olarak ortaya çıkar, fiziksel bir rahatlamanın yanında ruhsal bir iyilik hali de eşlik eder.

21.01.2021
Uykuda orgazm olmak mümkün mü

Uykuda orgazm olmak mümkün mü?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tamer Gültekin, kadınlarda uyku sırasında orgazmının nadir olsa da yaşanabildiğini belirterek uyku orgazmı hakkında bilgi veriyor.

4.10.2019

Cinsel sorunlar

Cinselliğin evlilikle başlamadığının kabul edilmesi ve evlilik öncesinde de bilgilerin verilmesi gerekir.

18.01.2017

Dünyayı değiştirmek için yazdım

Önce, “Kim okuyacak bu tuğlaları?” dedim... Ama o kadar çok methini duydum ki... Okumadan edemedim. Fi, Çi ve Pi. 2015 yazımı şenlendirdi. Su gibi aktı, gitti. Baştan çıkaran, insanı içine alan, “Boşver ya gel takılalım birlikte” diyen bir dil... Sıkmıyor, kolay okunuyor, bir sürü de bilgi veriyor. Varoluşu okuyorsunuz aslında. Hayatı okuyorsunuz. Roman örgüsünde yazılmış, bugüne kadar okuduklarımızdan farklı bir kişisel gelişim kitabı. İlginç olan şu: Daha önce hiç kitap yazmamış biri tarafından kaleme alındı.Bir şekilde insanlar deli gibi okudu, ilk kitap 130 bin sattı, ikinci kitap 100 binde, geçen ay piyasaya çıkan üçüncü kitap Pi ise 90 binde... Üçleme hâlâ en çok satanlar listesinde. Yazarın yarattığı karakterler de dedikodu konusu oldu, romanın kahramanı terapist o mu, şu mu, bu mu diye... Roman, sinema senaryosu gibi yazılmış, sekiz seks sahnesi var, onlar da çok konuşuldu, tartışıldı. Esas olarak yazarın dilediği kavramlar insanı çarpıyor. “Kim bu kadın?” dedim.

15.08.2015

Her mastürbasyon orgazmla sonuçlanabilir mi?

Mastürbasyonla mı yoksa cinsel ilişkiyle mi daha kolay orgazm olunur?

10.08.2015

Aşkın yaşı olur mu?

Günümüzde, özellikle ünlüler dünyasında, kadın kendinden yaşça küçük bir erkekle evlenebiliyor. 'Yaşa değil, aşka bakarız!', 'Önemli olan aşktır!'

17.10.2012