MENÜ

Kaçak Göçmen

Kaçak Göçmen ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kaçak Göçmen haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.944 Kaçak Göçmen haberi bulunmuştur.

Kaçak Göçmen Haberleri

Son dakika haberi: Süleyman Soyludan Türkiye sosyal izolasyona uyuyor mu sorusuna cevap

Son dakika haberi: Süleyman Soylu'dan 'Türkiye sosyal izolasyona uyuyor mu?' sorusuna cevap!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Türkiye sosyal izolasyona uyuyor mu?' sorusuna "Ters bir şey söyleyeceğim belki ama... Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde sıkıntı var. Ankara, İstanbul, İzmir'de şehir çekilmiş durumda." diye yanıt verdi ve "Türkiye'de şuan hayatın yüzde 80'i durmuş durumda." ifadelerini kullandı. Bakan Soylu, sosyal medyadaki sahte içeriklerle ilgili de konuştu. "WhatsApp gruplarını kullananlara söylüyorum..." diyen Soylu, sahte olduğu ilgili kurumlarca duyurulan içeriklerin paylaşılmaya devam edilmesine sitem etti.

26.03.2020Gündem
Umre karantinasından kaçan 28 kişi yakalandı

Umre karantinasından kaçan 28 kişi yakalandı

Umreden geldikten sonra otobüs tutarak karantinadan kaçan 28 kişi, Erzurum’a gitmeye çalışırken yakalandı. Erzurum Valisi Okay Memiş konu ile ilgili yaptığı açıklamada "En önemli risk umre ziyaretinden dönen kişiler. Önceki gün 28 kişilik bir kafilenin tuttukları özel otobüsle Erzurum'a doğru geldiği bilgisinin alınması üzerine polisiye tedbirlerle bunları Konya ve Ankara'ya yönlendirdik. Kaçak şekilde gelenler olduğunu da biliyoruz. Vatandaşlarımız lütfen bunları bize bildirsin. Bu vatandaşların mutlaka karantina altına alınması lazım" dedi.

17.03.2020Gündem
Son dakika haberler... Van Çaldıranda 7 ceset bulundu

Son dakika haberler... Van Çaldıran'da 7 ceset bulundu

Van'ın Çaldıran ilçesinin İran sınırında, Jandarma ve AFAD ekipleri tarafından, donarak öldükleri tahmin edilen 7 kaçak göçmenin cesedi bulundu.

14.03.2020Gündem
Son dakika haberler... İçişleri Bakanı Soylu: Siz bundan sonraki olacaklara bakın

Son dakika haberler... İçişleri Bakanı Soylu: Siz bundan sonraki olacaklara bakın

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Yunanistan'ın göçmenlere olan müdahalesini sert bir dille eleştirdi ve "21. yüzyılda böyle bir tabloyla karşılaşacağımızı ize söyleselerdi şaka yapıyorsunuz derdik ama bu olay bir meselenin de anlaşılmasına vesile oldu; maskeler düştü. Sözde insanlık nutukları atanların ne kadar acımasız oldukları ortaya çıktı." ifadelerini kullandı. 'Şimdi havalar sıcak, gittikçe sıcaklaşıyor. Bu daha başlangıç.' diyen Soylu, "Bu sene Balkanlarda hava kurak gitti. Su 40-45 santimetreye düştü. Ayağınızla geçebilirsiniz. Miçotakis'in sınırları tutmak gibi bir kabiliyeti yok. Siz bundan sonraki olacaklara bakın." dedi.

7.03.2020Gündem
Son dakika Türkiye genelinde büyük operasyon: Aranan 2 bin 682 kişi kıskıvrak yakalandı

Son dakika! Türkiye genelinde büyük operasyon: Aranan 2 bin 682 kişi kıskıvrak yakalandı

İçişleri Bakanlığı koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın katılımıyla Türkiye genelinde genelinde eş zamanlı Aranan Şahıslar Operasyonu yapıldı. Bu operasyona ek olarak Ağrı, Iğdır, Van, Hakkari, Şırnak, Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis ve Hatay'da da göçmen kaçakçılığı uygulaması yapıldı. Yapılan operasyon ve uygulamalarda, 8 bin 278 ekip, 32 bin 076 personel ve 162 dedektör köpek yardımı ile 5 bini aşkın adreste arama yapıldı. Toplam 2 bin 682 kişi yakalandı.

7.03.2020Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı: Yunanistan tarafından botları patlatılan 97 sığınmacı kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı: Yunanistan tarafından botları patlatılan 97 sığınmacı kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığınca, Yunanistan tarafından botları patlatılan ve yarı batık halde denizin ortasında bırakılan 3 lastik bot içindeki 97 sığınmacının kurtarıldığı bildirildi.

6.03.2020Gündem
Bodrumdan Kosa lastik bot ile geçtiler

Bodrum'dan Kos'a lastik bot ile geçtiler

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde yaklaşık 40 kaçak göçmen, iki ayrı lastik bot ile Yunanistan'ın Kos (İstanköy) Adası'na geçiş yaptı. Bot ile yola çıkan göçmenlerin yanlarında getirdikleri eşyaları ise ağırlık olmasın sahile attıkları görüldü.

6.03.2020Gündem
Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Soyludan Tarafsız Bölgede flaş açıklamalar

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Soylu'dan Tarafsız Bölge'de flaş açıklamalar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ahmet Hakan’ın CNN Türk’te sunduğu Tarafsız Bölge programında gazeteciler Özlem Gürses, Abdulkadir Selvi ve Murat Çelik’in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

5.03.2020Gündem
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CNN TÜRKte gündemi değerlendirdi

Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CNN TÜRK'te gündemi değerlendirdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında, gazeteciler Özlem Gürses, Abdulkadir Selvi ve Murat Çelik'in gündeme dair sorularını cevapladı.

4.03.2020Gündem
Yunanistan’ın ölüme terk ettiği göçmenlerin denizde 11 saatlik yaşam mücadelesi

Yunanistan’ın ölüme terk ettiği göçmenlerin denizde 11 saatlik yaşam mücadelesi

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinden Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmek isteyen bir grup kaçak göçmen, bu ülkenin Sahil Güvenlik personeli tarafından bot motorları ve yakıtları alınarak denizin ortasında ölüme terk edildi. Türk karasularına geçip telefonla yardım talep eden göçmen grup, 11 saatin sonunda Türk Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Afganistan uyruklu Kebir Muhammedi, yaşadıklarını cep telefonu ile kayda aldı.

4.03.2020Gündem
Yunanistanın Türk karasularına ittiği göçmenleri sahil güvenlik kurtardı

Yunanistan'ın Türk karasularına ittiği göçmenleri sahil güvenlik kurtardı

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinden lastik botla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmek isteyen 49 kaçak göçmen, Kadırga Burnu Sahili açıklarında Yunan sahil güvenliği tarafından Türk karasularına itildi. Yardım isteyen göçmenleri, Türk Sahil Güvenlik ekipleri kurtardı.

4.03.2020Gündem
Bakan Soyludan Yunanistana göçmen çağrısı

Bakan Soylu'dan Yunanistan'a 'göçmen' çağrısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yunanistan güvenlik güçlerince, Avrupa'ya gitmek için sınırda bekleyen kaçak göçmenlere gaz ve ses bombaları atılmasına ilişkin, "Yunanistan'ın üzerine düşen, sınırlarına gelmiş insanların sığınma taleplerini göç hukuku açısından değerlendirip, koruma sağlanması gerekenleri koruma altına almaktır. Bu süreçte Yunanistan yetkililerini 1951 Cenevre ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmeleri başta olmak üzere temel hukuki metinlere, en önemlisi de insanlığa uygun davranmaya davet ediyoruz." dedi.

2.03.2020Gündem
Çanakkalede 15 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 15 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinde, Yunanistan’ın Midilli Adası’na yasa dışı geçiş hazırlığında olan 15 kaçak göçmen yakalandı.

27.02.2020Gündem
‘Kışın ortasında’ yazı bulanlar

‘Kışın ortasında’ yazı bulanlar

Güney Amerika’nın günümüzdeki en önemli hikâye anlatıcılarından Isabel Allende ‘Kış Ortasında’da hayatları boyunca kışı yaşamış üç Latin Amerikalıyı, içlerindeki yazı bulmaları için, birlikte yapacakları bir yolculuğa çıkartıyor.

27.02.2020Kitap Sanat
İzmirde 98 kaçak göçmen yakalandı

İzmir'de 98 kaçak göçmen yakalandı

SAHİL Güvenlik Komutanlığı ekipleri, İzmir'in Seferihisar ve Çeşme ilçesi açıklarında yasa dışı yollarla Yunanistan adalarına geçmeye çalışan 98 göçmen yakaladı.

27.02.2020Gündem
Çanakkalede 36 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 36 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 36 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik tarafından yakalandı.

27.02.2020Gündem
Kuşadasında 34 kaçak göçmen yakalandı

Kuşadası'nda 34 kaçak göçmen yakalandı

AYDIN'ın Kuşadası ilçesinde, lastik botla yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Sisam Adası'na geçmeye çalıştıkları belirlenen 34 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekibi tarafından yakalandı.

26.02.2020Gündem
Didimde 58 göçmen kaçak yakalandı

Didim'de 58 göçmen kaçak yakalandı

AYDIN'ın Didim ilçesinde, bir gün arayla lastik botla yasa dışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalıştıkları belirlenen 58 göçmen sahil güvenlik tarafından yakalandı.

26.02.2020Gündem
Göçmenlerin bulunduğu araç takla attı: 8 yaralı

Göçmenlerin bulunduğu araç takla attı: 8 yaralı

EDİRNE'nin Uzunköprü ilçesinde kaçak göçmenleri taşıyan otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkarak takla attı. Kazada 8 kişi yaralandı.

26.02.2020Gündem
Çanakkalede 42 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 42 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'den, yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 42 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yakalandı.

25.02.2020Gündem
Niğde’de corona virüs şüphesi

Niğde’de corona virüs şüphesi

Niğde'de İran üzerinden Türkiye'ye kaçak girdiği belirlenen 4 Pakistan uyruklu göçmenin 2'sinden corona virüs süphesiyle kan örneği alındı. Hastane personeli ve acil servise gelenlere maske dağıtıldı.

25.02.2020Gündem
İzmir merkezli dev operasyon 104 kişi hakkında gözaltı kararı...

İzmir merkezli dev operasyon! 104 kişi hakkında gözaltı kararı...

Ege Denizi'ndeki yasa dışı geçişleri organize ettikleri öne sürülen suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında 104 kişi hakkında yakalama kararı verildi. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın operasyonla ilgili "Herhalde bu zamana kadar yapılmış en büyük planlı organize suç örgütü şeklinde yapılan göçmen kaçaklığı operasyonu oldu" ifadelerini kullandı.

25.02.2020Gündem
Erzurumda kaçak göçmenlere koronavirüs taraması

Erzurum'da kaçak göçmenlere koronavirüs taraması

Yasa dışı yollarla İran'dan Türkiye sınırlarına girdikten sonra Erzurum'da yakalanan 15 Afgan göçmen, Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi'nde koronavirüs taramasından geçirildi.

24.02.2020Gündem
Ayvacık açıklarında, 37 kaçak göçmen yakalandı

Ayvacık açıklarında, 37 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, botlarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 37 kaçak göçmen yakalandı.

21.02.2020Gündem
Çanakkalede 54 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 54 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 54 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik tarafından yakalandı.

20.02.2020Gündem
Enez açıklarında 33 kaçak göçmen yakalandı

Enez açıklarında 33 kaçak göçmen yakalandı

EDİRNE'nin Enez ilçesi açıklarında, lastik botla yasa dışı yollardan Yunanistan'a gitmeye çalışan Afganistan uyruklu 33 kaçak göçmen yakalandı.

20.02.2020Gündem
Balıkesirde 47 kaçak göçmen yakalandı

Balıkesir'de 47 kaçak göçmen yakalandı

BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmek isteyen 47 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı.

20.02.2020Gündem
Ayvacık açıklarında 106 kaçak göçmen yakalandı

Ayvacık açıklarında 106 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, yasa dışı yollardan botlarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 106 kaçak göçmen yakalandı.

19.02.2020Gündem
Kaçak göçmen taşıyan taksi şoförüne 7 bin TL ceza

Kaçak göçmen taşıyan taksi şoförüne 7 bin TL ceza

Kırşehir'de kaçak göçmen taşıdığı belirlenen taksi şoförü Metin Polat'a, toplam 6 bin 936 lira para cezası uygulandı. Polat, Afgan yolcuların kaçak olduğunu bilmediğini, para cezasına itiraz edeceğini söyledi. Polat, ''Bana Ankara'ya gideceklerini söylediler. Ceplerinde 380 TL para olduğunu ve daha fazla paralarının olmadığını söylediler. Üzerlerinde kışın soğuk olmasına rağmen mont yoktu. Ben de insanlık namına arabama aldım'' dedi.

19.02.2020Haber
Taksiciyi şoke eden ceza 380 TL için anlaştı, 7 bin TL ödeyecek

Taksiciyi şoke eden ceza! 380 TL için anlaştı, 7 bin TL ödeyecek

Kırşehir'de kaçak göçmen taşıdığı belirlenen taksi şoförü Metin Polat'a, toplam 6 bin 936 lira para cezası uygulandı. Polat, Afgan yolcuların kaçak olduğunu bilmediğini, para cezasına itiraz edeceğini söyledi. Polat, ''Bana Ankara'ya gideceklerini söylediler. Ceplerinde 380 TL para olduğunu ve daha fazla paralarının olmadığını söylediler. Üzerlerinde kışın soğuk olmasına rağmen mont yoktu. Ben de insanlık namına arabama aldım'' dedi.

19.02.2020Gündem
Ayvacık açıklarında 52 kaçak göçmen yakalandı

Ayvacık açıklarında 52 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 52 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı.

18.02.2020Gündem
İzmirde 33 kaçak göçmen yakalandı

İzmir'de 33 kaçak göçmen yakalandı

İZMİR'in Dikili ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Yunanistan adalarına gitmeye çalışan 33 kaçak göçmen yakalandı.

18.02.2020Gündem
Dikilide 20 kaçak göçmen yakalandı

Dikili'de 20 kaçak göçmen yakalandı

İZMİR'in Dikili ilçesi Madra Çayı açıklarında durdurulan fiber teknede, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 20 kaçak göçmen yakalandı.

17.02.2020Gündem
Çanakkalede 38 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 38 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 38 kaçak göçmen Sahil Güvenlik tarafından yakalandı.

17.02.2020Gündem
Enez açıklarında 48 kaçak göçmen yakalandı

Enez açıklarında 48 kaçak göçmen yakalandı

EDİRNE'nin Enez ilçesi açıklarında, lastik botla Yunanistan'a geçmeye çalışan 48 kaçak göçmen, yakalandı. Kaçak göçmenlere müdahale sırasında Sahil Güvenlik ekiplerinin eldiven ve maske taktığı görüldü.

15.02.2020Gündem
Çanakkalede 80 kaçak göçmen ile 1 organizatör yakalandı

Çanakkale'de 80 kaçak göçmen ile 1 organizatör yakalandı

ÇANAKKALE'de, jandarmanın düzenlediği 3 ayrı operasyonda, 80 kaçak göçmen yakalandı. 1 organizatör gözaltına alındı.

12.02.2020Gündem
Kaçak göçmen operasyonunda 3 gözaltı

Kaçak göçmen operasyonunda 3 gözaltı

KOCAELİ’nin Gebze ilçesinde, kaçak göçmenlerin çalışmasına ve barınmasına olanak sağlayan 3 kişi gözaltına alınırken, 48’i Afganistan, 2’si Özbekistan uyruklu 50 kişi yakalandı.

12.02.2020Gündem
Edirnede göçmen kaçakçılığına 3 tutuklama

Edirne'de göçmen kaçakçılığına 3 tutuklama

EDİRNE'nin Keşan ilçesinde, jandarma tarafından durdurulan 2 araçta yasa dışı yollarla Yunanistan'a çıkış yapmak isteyen 5 kaçak göçmen yakalanırken, gözaltına alınan 3 organizatör tutuklandı.

12.02.2020Gündem
İzmirde 75 kaçak göçmen yakalandı

İzmir'de 75 kaçak göçmen yakalandı

İZMİR'in Urla ve Dikili ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Yunanistan adalarına gitmeye çalışan 75 kaçak göçmen yakalandı.

12.02.2020Gündem
Van Gölünde göçmen kaçakçılarına göz açtırılmıyor

Van Gölü'nde göçmen kaçakçılarına göz açtırılmıyor

VAN'da, göçmen kaçaklığına karşı mücadeleye devam eden İl Jandarma Asayiş Bot Tim Komutanlığı ekipleri, karayolunda güvenlik noktalarına yakalanmamak için rota değiştirip Van Gölü'nü kullanmaya başlayan insan tacirlerine de göz açtırmıyor. Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde 7 kişinin öldüğü tekne faciasının ardından denetimlerini artıran ekipler, son bir yılda radar sistemiyle göl üzerinde tespit edilen teknelerde 240 kaçak göçmen yakaladı.

12.02.2020Gündem
Çanakkalede kaçak göçmenler yakalandı

Çanakkale'de kaçak göçmenler yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 51 kaçak göçmen yakalandı.

12.02.2020Gündem
Kovalamacada durdurulan kamyonetten 15 kaçak göçmen çıktı

Kovalamacada durdurulan kamyonetten 15 kaçak göçmen çıktı

TEKİRDAĞ'da polislerin kovalamaca sonucu durdurduğu kamyonetin kasasında yurt dışına çıkış hazırlığında olan 15 kaçak göçmen yakalandı, sürücü gözaltına alındı.

11.02.2020Gündem
Çanakkalede 73 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 73 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'de, jandarma tarafından 2 günde gerçekleştirilen 7 operasyonda, 73 kaçak göçmen yakalandı.

11.02.2020Gündem
İzmirde 30 göçmen yakalandı

İzmir'de 30 göçmen yakalandı

İZMİR'in Foça ilçesi açıklarında, lastik botla yasa dışı yollarla Yunanistan adalarına gitmeye çalışan 30 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yakalandı.

11.02.2020Gündem
Çanakkalede 37 kaçak göçmen yakalandı

Çanakkale'de 37 kaçak göçmen yakalandı

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçiş yapmak isteyen 37 kaçak göçmen Sahil Güvenlik tarafından yakalandı.

10.02.2020Gündem
Donma tehlikesi geçiren göçmenler son anda kurtarıldı

Donma tehlikesi geçiren göçmenler son anda kurtarıldı

Van'ın Gevaş ilçesine bağlı İn Mahallesi'ne, göçmen kaçakçıları tarafından yasa dışı yollarla tekne ile getirilen çoğunluğu Afganistan uyruklu 49 kaçak göçmen, donma tehlikesi geçirince güvenlik güçlerini arayarak yardım istedi. Kırsal bölgede bulunan yarım adaya bırakılan kaçak göçmenler, 5 saat süren operasyonun ardından kurtarıldı.

9.02.2020Haber
Korkunç Ölüme terk etmişler...

Korkunç! Ölüme terk etmişler...

Van’ın Gevaş ilçesine bağlı İn Mahallesi'ne, göçmen kaçakçıları tarafından yasa dışı yollarla tekne ile getirilen çoğunluğu Afganistan uyruklu 49 kaçak göçmen, donma tehlikesi geçirince güvenlik güçlerini arayarak yardım istedi. Kırsal bölgede bulunan yarım adaya bırakılan kaçak göçmenler, 5 saat süren operasyonun ardından kurtarıldı.

9.02.2020Gündem
Malkarada 7 Vietnamlı yakalandı Maskeleri dikkat çekti

Malkara'da 7 Vietnamlı yakalandı! Maskeleri dikkat çekti

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde yasa dışı geçiş hazırlığında olduğu belirlenen Vietnam uyruklu 7 kaçak göçmen yakalandı. Vietnamlıların emniyette işlemlerini beklerken yanlarında taşıdığı maskeleri ağızlarına taktığı görüldü.

9.02.2020Gündem
Keşanda 12 kaçak göçmen yakalandı

Keşan'da 12 kaçak göçmen yakalandı

EDİRNE'nin Keşan ilçesinde, polis ekiplerince durdurulan minibüste, yasa dışı yollarla Yunanistan'a çıkış yapmak isteyen 12 kaçak göçmen yakalandı.

7.02.2020Gündem
Panelvan minibüste balık istifi 27 kaçak göçmen

Panelvan minibüste balık istifi 27 kaçak göçmen

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde jandarmanın kovalamacası sonrası durdurulan panelvan minibüsten 27 kaçak göçmen çıktı.

5.02.2020Gündem