EKSTRA
MENÜ

Honor Magicwatch 2

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11 haberi bulunmuştur.

Honor Magicwatch 2 Haberleri

Honor uluslararası pazarlarda büyüme kaydetti

Honor uluslararası pazarlarda büyüme kaydetti

Huawei'nin kardeş markası Honor, dünya genelindeki pazar durumuyla ilgili son durumu paylaştı. Şirketin oldukça genç olmasına karşın kullanıcı kitlesini hızlı arttığı görülüyor.

13.08.2020Teknoloji
Honor MagicWatch 2 için önemli güncelleme

Honor MagicWatch 2 için önemli güncelleme

Honor'un akıllı saatlerinden Honor MagicWatch 2 için yayınlanan son güncellemeyle egzersiz modlarının sayısı 100'ü bulurken, kullanıcılar daha geniş bir ölçekte aktivitelerini yakından takip edebilecek.

16.07.2020Teknoloji
Honor MagicWatch 2nin yeni tasarımı ortaya çıktı

Honor MagicWatch 2'nin yeni tasarımı ortaya çıktı

Çin merkezli teknoloji üreticisi Huawei'nin kardeş markası Honor, yeni akıllı saati Honor MagicWatch 2 için sanatçılarla iş birliğine giderek yeni saat yüzleri ve bu yüzlerle uyumlu kayışlar tasarladı.

25.06.2020Teknoloji
Honor MagicWatch 2 model saatler için önemli güncelleme

Honor MagicWatch 2 model saatler için önemli güncelleme

Honor MagicWatch 2 için sunulan son güncelleme ile özellikle aktif bir yaşam sürdüren ve spora önem verenlerin ilgisini çekecek olan SpO2 takibi ve kadınlara yönelik periyot takibi özellikleri saatlere geliyor.

21.04.2020Teknoloji
Son teknoloji ile evde sağlıklı ve fit kalmanın ipuçları

Son teknoloji ile evde sağlıklı ve fit kalmanın ipuçları

Honor, sosyal medya üzerinden başlatılan #EvdeKal #VaktiniDeğerlendir kampanyasıyla çok sayıda kullanıcıya evdeki vakti daha değerli ve ‘sağlıklı’ kılmalarına yardımcı olacak uygulama önerilerini paylaştı.

17.04.2020Teknoloji
Honor giyilebilir cihaz satışlarını yüzde 500 arttırdı

Honor giyilebilir cihaz satışlarını yüzde 500 arttırdı

Araştırma şirketi IDC’ye göre HONOR, 2019 yılında bir önceki yıla göre giyilebilir ürünlerde %497,4’lük bir artış yakaladı. Bu ürünlerde öne çıkanlar arasında HONOR Band ve HONOR MagicWatch serisi yer alıyor.

10.04.2020Teknoloji
Honor Magic Watch 2nin yeni bir modeli Türkiyede satışa çıkıyor

Honor Magic Watch 2'nin yeni bir modeli Türkiye'de satışa çıkıyor

Çin merkezli teknoloji üreticisi Honor, akıllı saat pazarında iddialı olduğunu göstermek adına Honor Magic Watch 2 isimli saatiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türkiye'de de satışta olan modele ek olarak cihazın daha 'minik' bir modeli de geliyor.

17.03.2020Teknoloji
Honor MagicWatch 2 yeni özellikler kazanıyor, görünümü değişiyor

Honor MagicWatch 2 yeni özellikler kazanıyor, görünümü değişiyor

Huawei'nin kardeş markası Honor'un geliştirdiği ve Türkiye'de de satışını yaptığı akıllı saatleri Honor MagicWatch 2, bir dizi yeni özellik kazanıyor ve özel tasarım saat kayışlarıyla geliyor.

28.02.2020Teknoloji
Honor MagicWatch 2nin batarya ömrü iki hafta nasıl dayanıyor

Honor MagicWatch 2'nin batarya ömrü iki hafta nasıl dayanıyor?

Huawei'nin kardeş markası Honor'un yeni akıllı saati Honor MagicWatch 2, Türkiye'de satışa sunuldu. Cihaz, tasarımıyla olduğu kadar iki hafta dayanabilen batarya ömrüyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

21.02.2020Teknoloji
Honor MagicWatch 2 incelemesi: Şarjı bitmeyen saat

Honor MagicWatch 2 incelemesi: Şarjı bitmeyen saat

Çin merkezli teknoloji üreticisi Honor'un yeni nesil akıllı saati Honor MagicWatch 2, Türkiye'de satışa sunuldu. Saati satışa sunulduğu ilk gün kullanma şansı yakaladım. Tasarımı ile Huawei Watch GT serisine yakın duran cihazın en dikkat çeken yönlerinden biri batarya ömrü oldu.

7.02.2020Teknoloji
Honor Watch Magic 2 Türkiyede satışa çıkıyor İşte özellikleri

Honor Watch Magic 2 Türkiye'de satışa çıkıyor! İşte özellikleri

Huawei'nin kardeş markası Honor, yeni akıllı saati Honor Watch Magic 2'yi Türkiye'de satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Peki yeni saat hangi özelliklerle geliyor?

27.01.2020Teknoloji