EKSTRA
MENÜ

Diş Tedavisi

Diş Tedavisi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Diş Tedavisi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.192 Diş Tedavisi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Diş Tedavisi Haberleri

Damak tedavisinde yüz felci olan Yeliz, hayatını kaybetti

Damak tedavisinde yüz felci olan Yeliz, hayatını kaybetti

İzmit'te 3 yıl önce ağrı şikayetiyle gittiği özel diş sağlığı merkezinde diş tedavisi gördükten sonra yüz felci geçiren Yeliz Demirli (42) hayatını kaybetti.

6.09.2021Haber
Damak tedavisinde yüz felci olmuştu Kahreden haber: Hayatını kaybetti

Damak tedavisinde yüz felci olmuştu! Kahreden haber: Hayatını kaybetti

İzmit'te 3 yıl önce ağrı şikayetiyle gittiği özel diş sağlığı merkezinde diş tedavisi gördükten sonra yüz felci geçiren Yeliz Demirli (42) hayatını kaybetti.

6.09.2021Gündem
Damak tedavisinde yüz felci olan Yeliz, hayatını kaybetti

Damak tedavisinde yüz felci olan Yeliz, hayatını kaybetti

İzmit'te 3 yıl önce diş tedavisi gördükten sonra yüz felci geçiren Yeliz Demirli (42) hayatını kaybetti.

6.09.2021Gündem
Turizmin başkenti sağlıkta da yabancıların gözdesi

'Turizmin başkenti' sağlıkta da yabancıların gözdesi

Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan, özellikle son yıllarda sağlık turizminde de atağa geçen Antalya'da, dünyanın farklı bölgelerinden gelen hastaların sağlığına ve istedikleri görüntüye kavuşması sağlanıyor.

1.09.2021Ekonomi
Beş yıldır göğsümde hain kurşunuyla yaşıyorum

'Beş yıldır göğsümde hain kurşunuyla yaşıyorum'

15 Temmuz’daki darbe girişimi gecesi Boğaziçi Köprüsü’nde yaralılara yardım ederken vurulan inşaat mühendisi Murat Aksu, 5 yıldır göğüs kafesindeki kurşunla yaşıyor. Bugüne kadar darbecilerin yargılandığı duruşma haricinde hiç konuşmayan Murat Aksu, o geceyi ilk kez Hürriyet’e anlattı.

14.07.2021Gündem
Son Dakika: N’Golo Kante: Bir gün mutlaka Türkiye’ye gelip futbol oynayacağım

Son Dakika: N’Golo Kante: "Bir gün mutlaka Türkiye’ye gelip futbol oynayacağım"

Son olarak İngiliz ekibiyle Şampiyonlar Ligi kupasına uzanan, Fransa Milli Takımı ile Dünya Kupası şampiyonluğu yaşayan Chelsea’nin Fransız ön liberosu N’Golo Kante tam bir Türkiye hayranı.

9.06.2021Futbol
Ortodonti nedir Ortodonti doktoru neye ve hangi hastalıklara bakar

Ortodonti nedir? Ortodonti doktoru neye ve hangi hastalıklara bakar?

Ortodonti hastane randevusu alanlar ya da hastaneye yolu düşenlerin merak ettiği, anlamı pek bilinmeyen bir kelimedir. Bu kelime dilimize Fransızcadan geçmiştir. Ortodonti nedir? Ortodonti doktoru neye ve hangi hastalıklara bakar? İşte, merak edilen tüm detaylar.

27.05.2021Araştırma
Uzmanından ‘bruksizm’ uyarısı: Diş ve ağız sağlığı sorunları ortaya çıkabilir

Uzmanından ‘bruksizm’ uyarısı: Diş ve ağız sağlığı sorunları ortaya çıkabilir

Halk arasında diş sıkma ve gıcırdatma olarak da bilinen ‘Bruksizm’in sebeplerini ve zararlarını anlatan Dr. Büşra Doğan, “Düzenli olarak diş gıcırdatma gerçekleştiğinde dişler zarar görebilir ve diğer ağız sağlığı sorunları ortaya çıkabilir” dedi. Dr. Doğan, bruksizmin tedavi yöntemlerini de anlattı.

12.04.2021Sağlık
Diş hastalarının yüzde 58’i Kovid-19 yüzünden doktora gitmiyor

Diş hastalarının yüzde 58’i Kovid-19 yüzünden doktora gitmiyor

İhmal edildiği takdirde bağışıklığın düşmesine neden olan ağız ve diş sağlığı, pandemi koşullarında daha da büyük önem arz ediyor. Buna rağmen salgın sürecinde Türkiye’deki diş hastalarının yalnızca yüzde 25,6’sının diş hekimine gittiğini söyleyen Prof. Dr. Birkan Taha Özkan, yüzde 40,5’lik bir kesimin ise riskli olduğu gerekçesiyle diş sağlığı merkezlerini ziyaret etmediğini belirtti.

2.03.2021Sağlık
Maske kullanımı bu sorunu açığa çıkardı

Maske kullanımı bu sorunu açığa çıkardı!

Covid-19 süreciyle birlikte günlük hayatımızın bir parçası olan maske kullanımı; kişinin kendi ağız kokusunu fark etmesini ve çözüm arayışını beraberinde getirdi. Boşanmalarda gerekçe sayılabilecek kadar ciddi bir sorun olan ağız kokusu, iş yaşamında da özellikle konuşarak iletişim kurmada sıkıntı yaşanmasına yol açıyor.

23.02.2021Sağlık
Yanlış kullanılan maskedeki tehlike Prof. Dr. İhsan Hubbezoğlu uyardı

Yanlış kullanılan maskedeki tehlike! Prof. Dr. İhsan Hubbezoğlu uyardı

Prof. Dr. İhsan Hubbezoğlu, koronavirüs salgını döneminde kullanımı zorunlu olan maskenin ağız ve diş sağlığını etkilediğini belirtti. Prof. Dr. Hubbezoğlu aynı maskeyi uzun süre kullanmanın ve kalitesiz maske tercihinin ağızda mantar oluşumuna neden olabileceğini belirtti.

18.02.2021Gündem
Alzheimer ve demans hastalarının diş tedavisi ertelenmemeli

Alzheimer ve demans hastalarının diş tedavisi ertelenmemeli

Ağız sağlığı ve diş bakımı, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkes için büyük önem taşımaktadır. Fakat yaşı ilerlemiş, özellikle Alzheimer ve demans gibi hastalıkları yaşayan kişilerde ağız sağlığı daha büyük önem kazanarak, diş tedavileri hastalığın teşhisinden hemen sonra geciktirilmeden bir an önce yapılmalıdır. Peki yaşlılarda diş bakımı nasıl olmalıdır? Alzheimer ve demans hastalarında diş tedavileri nasıl yapılmalıdır? Sorularının yanıtları ve çok daha fazlasını Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Serhat Yalçın, tüm detayları ile açıkladı.

3.02.2021Sağlık
Koronavirüsten korunurken diş tedavilerinizi ertelemeyin

Koronavirüsten korunurken diş tedavilerinizi ertelemeyin

Diş Hekimi Remziye Alyamaç Yüce, korona virüs nedeni ile ağız ve diş bakımının unutulduğuna dikkat çekerek ağız ve diş sağlığı kontrollerinin alışkanlık haline getirilmesi gerektiğini söyledi.

26.01.2021Sağlık
Gülüşüm hiç güzel değil” diyorsanız, ortodontik tedaviye ihtiyacınız olabilir

"Gülüşüm hiç güzel değil” diyorsanız, ortodontik tedaviye ihtiyacınız olabilir

Cep telefonu ve “selfie” hayatımıza gireli, yüzümüzün yakın çekim görüntülerine aşina olduk. Bu yüzden, içinde yaşadığımız “estetik ve imaj çağında”, yüzümüzün ve gülüşümüzün güzelliği eskiye nazaran çok daha önemli oldu. Ortodonti Uzmanı Prof. Dr. Arzu Arı Demirkaya, ortodontik tedaviler hakkında önemli bilgiler paylaştı.

12.01.2021Sağlık
“Beyazlatma tedavisi, diş hekimi kontrolünde yapılmalıdır”

“Beyazlatma tedavisi, diş hekimi kontrolünde yapılmalıdır”

Diş beyazlatma olarak bilinen ‘bleaching’ tedavisinin, diş yapısını korumaya öncelik veren bir tedavi olduğunu belirten Dr. Öğr. Üyesi Fatma Aytaç Bal, “Estetik bir gülüşe sahip olmak isteyen kişiler için güvenli ve etkili bir tedavi yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. Beyazlatma tedavisi, yan etkilerin gelişebileceği riski de göz önünde bulundurularak mutlaka diş hekimlerinin kontrolünde uygulanmalıdır'' dedi.

11.01.2021Sağlık
Diş Telinin Alternatifi Var mı

Diş Telinin Alternatifi Var mı?

Dişleri hizalanması gereken, ancak diş teli ile dolaşmak istemeyenlerin son yıllarda bir alternatifi var; invisalign! Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Onur Ademhan, invisalign adı verilen, rahatça takılıp çıkarılabilen şeffaf plaklar hakkında bilgiler verdi.

8.01.2021İyi Yaşam
Diş hekimi korkusuna sedasyon önerisi

Diş hekimi korkusuna sedasyon önerisi

Koronavirüs pandemisiyle beraber diş tedavilerine karşı korku da artış gösterdi. Diş Hekimi Uzm. Dr. Nurgül Demir, özellikle diş hekimi korkusu olan, bulantı refleksi gösteren ve özel gereksinimli bireylerin sedasyon yöntemiyle tedavi edilebileceğini söyledi. Demir, “Sedasyon, diş tedavileri esnasında ortaya çıkabilecek olan ağrı, endişe, korku ve mide bulantısını ortadan kaldırmak amacıyla derin uyku olarak da adlandırılan işlemin adıdır. Özellikle çocuklarda uyutularak yapılan tedaviler ile dişçi koltuğu korkusu son bulabilir” dedi.

8.01.2021Sağlık
Çocuklarda diş hekimi korkusu nasıl önlenir

Çocuklarda diş hekimi korkusu nasıl önlenir?

Çoğu yetişkinde olan diş hekimi korkusu, çocuklarda daha sık görülüyor. Bu korku önemli ölçüde ağız sağlığını etkiler. Yapılacak işlem ne olursa olsun, tedavi için koltuğa oturmak bile insanlara yetiyor. Genellikle çocukluk çağında ortaya çıkan ve düzgün yönetilmezse yetişkinlik döneminde de peşinizi bırakmayan bir fobi haline gelir. İşte bu teknikler diş hekimi korkusuyla başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Eksik Dişler İmplant ve Kaplama Yöntemiyle Nasıl Tedavi Edilir

Eksik Dişler İmplant ve Kaplama Yöntemiyle Nasıl Tedavi Edilir?

Eksik dişler eklem problemlerine, çiğneme problemlerine ve kütürdemelere sebep olabiliyor. Eksik dişin yanındaki komşu dişler boşluğa doğru hareket ettiği için aslında tek diş kaybı birçok dişi etkileyebiliyor. Bu yüzden eksik dişlerin implant veya kaplama yöntemleriyle tedavi edilmesi gerekir. Diş Hekimi İrem Erol, eksik dişler için tedavi yöntemlerini anlatıyor...

18.12.2020Kişisel Bakım
Diyarbakırda koronavirüs riskine karşı diş tedavileri özel kabinlerde yapılıyor

Diyarbakır'da koronavirüs riskine karşı diş tedavileri özel kabinlerde yapılıyor

Diyarbakır Dicle Üniversitesi (DÜ) Diş Hekimliği Fakültesince koronavirüs (Kovid-19) riskini en aza indirmek, hastaların güvenli diş tedavileri yaptırabilmelerini sağlamak amacıyla 17 özel kabin ve 13 hepafiltreli izole alan oluşturuldu.

15.12.2020Gündem
Pandemide Ağız ve Diş Bakımı Nasıl Olmalı

Pandemide Ağız ve Diş Bakımı Nasıl Olmalı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün vücuda ilk olarak ağız ve iletilen bulaştığı bilinmektedir. Virüsün yayılma hızı ve hasar verme oranını azaltmak için ağız hijyeni ve sağlığına geri dönüş, sonuç için girişini sürmek için bir bariyer gerektirir. Diş Hekimi Ömer Kadıoğlu pandemi döneminde ağız ve diş sağlığının korunması hakkında bilgiler verdi.

14.12.2020Kişisel Bakım
Covid-19 günlerinde diş hekimine giderken dikkat etmeniz gerekenler

Covid-19 günlerinde diş hekimine giderken dikkat etmeniz gerekenler

Sonbahar kış aylarında yeni koronavirüs salgınının etkisini artırması nedeniyle zorunlu haller dışında evden çıkmıyoruz. Peki ya dişimiz ağrırsa? Pandemi günlerinde diş doktoruna gitmemiz gerekirse ne yapmalıyız? Diş hekimleri hastaların ve kendi çalışanlarının sağlığı için hangi güvenlik önlemlerini alıyor? Dr. Öğretim Üyesi Çağdaş Çağlar Laçin, salgın günlerinde diş doktoruna gidecekler için tavsiyelerde bulundu.

1.12.2020Sağlık
Serhat Teoman diş bakımında

Serhat Teoman diş bakımında

Oyuncu Serhat Teoman önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

26.11.2020Magazin
Diş gıcırdatmak yüz ovalinizi bozabilir

Diş gıcırdatmak yüz ovalinizi bozabilir

İdeal bir yüz şekli kadın ve erkekler arasında farklılıklar gösterir. Yüz şeklinin belirlenmesinde en önemli detay çene ve jawline dediğimiz çene hattının belirgin olmasıdır. Erkeklerde kare yüz şekli güçlü bir ifade sağlarken, kadınlarda ince yüz şekli daha yumuşak ve estetik bir görünüm sağlamaktadır.

22.11.2020Sağlık
Çene kemiği erimesine alternatif yöntem… Ekonomik açıdan da avantajlı

Çene kemiği erimesine alternatif yöntem… Ekonomik açıdan da avantajlı

Çene kemiğinde erimeler olan bireyler, diş tedavisi konusunda ciddi sorunlarla karşılaşabiliyor. Zigoma İmplantı (elmacık kemiği) yöntemi sayesinde çene kemiğinde erime sorunu saptanan hastaların diş tedavileri problemsiz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı, Prof. Dr. Serhat Yalçın, konuyla ilgili detaylı bilgiler verdi.

17.11.2020Sağlık
Diş eti kanaması kan kanserini işaret edebilir

"Diş eti kanaması kan kanserini işaret edebilir"

Kan kanserinin en yaygın görülen belirtisinin diş ati kanaması olduğunu söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Begüm Alkan, “Kan kanseri diş etinde artmış ödem, kızarıklık ve kanama şeklinde belirti verir. Kötü huylu kan hücreleri diş etine birikir, dokular şişer ve diş eti büyümüş gözükür” dedi.

16.11.2020Sağlık
Hamilelik sürecinde diş eti enfeksiyonuna dikkat

Hamilelik sürecinde diş eti enfeksiyonuna dikkat!

Anne adaylarını diş eti enfeksiyonlarına karşı uyaran Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Derya Kaptı, “Diş eti enfeksiyonu erken doğuma sebep olabilir” dedi.

Karaciğer Kanserinden Korunmanın 5 İpucu

Karaciğer Kanserinden Korunmanın 5 İpucu

Karaciğer kanseri, en sık yaşanan kanser türleri arasında yer alıyor. Prof. Dr. Onur Yaprak, karaciğer kanserinden korunmanın yollarını anlatıyor.

14.10.2020İyi Yaşam
Karaciğer kanserinden korunmanın 5 ipucu

Karaciğer kanserinden korunmanın 5 ipucu

Karaciğer kanserinden korunmak için tavsiyelerde bulunan Prof. Dr. Onur Yaprak, Karaciğer kanserinden korunmak için alkolden ve toksinlerden uzak durun, obeziteden kaçının, kan şekerinizi kontrol edin dedi.

14.10.2020Sağlık
Yağmur son virajı dönmeyi başardı

Yağmur son virajı dönmeyi başardı!

Antalya’da iki yıl önce lösemi teşhisi konulan ve Sağlık Bakanlığı’nın girişimleriyle Almanya’dan alınan kök hücre başarıyla nakledilen Yağmur Damla Yanık, mutluluğunu sosyal medyadan yaptığı “O son virajı dönmeyi başardım ve son düzlükteyim artık” paylaşımıyla ifade etti.

30.09.2020Avrupa
Koronavirüs Diş Tedavisi Sırasında Bulaşır mı

Koronavirüs Diş Tedavisi Sırasında Bulaşır mı?

Geçen Kasım ayından bu yana tüm dünyada milyonlarca insanı etkileyerek ölümlere neden olan Koronavirüs’ün bulaşma açısından en riskli alanlarından birisi de diş klinikleri. Diş hekimi ve hastanın tedavi gereği çok yakın temasta bulunduğu bu ortama bir de tedavi aygıtlarının çalışma prensibi eklenince ortama hasta kaynaklı pek çok mikroorganizma saçılabiliyor.

10.09.2020İyi Yaşam
Beyazlatıcı diş macunu tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz

Beyazlatıcı diş macunu tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz?

Beyazlatıcı diş macunları nasıl bir etkiye sahip? Diş macunu seçiminde nelere dikkat edilmeli? Restoratif Diş Tedavisi Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Şeşen Uslu, konuyla ilgili merak edilenleri açıkladı.

10.08.2020Sağlık
Eş dosttan duyduğunuz bu bilgilere sakın kulak asmayın

Eş dosttan duyduğunuz bu bilgilere sakın kulak asmayın

Hamile olduğunuzu öğrendiniz! Heyecan ve mutlulukla birlikte korku ve anksiyete de sizinle olacak. Özellikle de ilk hamileliğiniz ise! Daha önce tecrübe etmediğiniz 40 haftalık bir yolculuğun başındasınız. Merak duygusuyla beraber internetten, kitaplardan ve çevrenizdeki tecrübeli kişilerden bazı soruların cevaplarını aramaya başladınız. Peki eş dosttan duyduğunuz öneriler gerçekten doğru mu, yoksa sizi yanlışa sürükleyebilen efsaneler mi?

Uzmanı uyardı: Gebelikteki yanlış inanışlar anne ve bebek için tehlikeli

Uzmanı uyardı: Gebelikteki yanlış inanışlar anne ve bebek için tehlikeli

Gebelik, pek çok ailenin hayatındaki en büyük heyecanlardan birisi iken halk arasındaki bazı yanlış inanışlar, bebeğin ve annenin yaşayabileceği en büyük sorunlar haline gelebiliyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ramazan Bayırlı, gebelikte yanlış bilinen bazı inanışların anne adayı ve bebeğin sağlığını tehlikeye attığını belirtti.

Diş ağrınız varsa bunlara dikkat edin

Diş ağrınız varsa bunlara dikkat edin

Diş veya diş eti ağrısı birkaç günden fazla sürerse, ağrının nedenini belirlemek ve uygun tedavi ile sağlığınıza kavuşmak için diş hekimine başvurulması gerektiğini belirten Diş Hekimi Pertev Kökdemir, diş ağrısının başlıca nedenlerini sıraladı.

30.07.2020Sağlık
Tansiyon hastalarında diş tedavisi nasıl yapılmalı

Tansiyon hastalarında diş tedavisi nasıl yapılmalı?

Tansiyon hastalarında diş problemlerine dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunan Diş Hekimi Zafer Kazak, nasıl bir tedavi uygulanması gerektiğiyle ilgili önemli bilgiler verdi.

27.07.2020Sağlık
Milyonlarca kişi hepatit virüsü taşıdığından habersiz yaşıyor

Milyonlarca kişi hepatit virüsü taşıdığından habersiz yaşıyor

Viral hepatitlere dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak amacı ile Dünya Sağlık Örgütü ve Dünya Hepatit Birliği tarafından 28 Temmuz günü, Dünya Hepatit Günü olarak kabul ediliyor. Dünya Hepatit Günü’ne özel açıklamalarda bulunan Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği (TKAD) Yönetim Kurulu adına Prof. Dr. Ramazan İdilman, hepatit B enfeksiyonundan aşı ile korunulabildiğini belirterek çoğunlukla sinsi ilerleyen hepatit C enfeksiyonuna dikkat çekti.

27.07.2020Sağlık
Hepatit C Riskiniz Nedir

Hepatit C Riskiniz Nedir ?

Dünya Sağlık Örgütü ve Dünya Hepatit Birliği’nin aldığı kararla her yıl 28 Temmuz günü “Dünya Hepatit Günü” olarak anılıyor. Tüm dünyada yaygın olarak görülen ve ciddi bir halk sağlığı sorunu olan viral hepatitlere dikkat çekmek ve hastalıkla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak üzere Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Hüsnü Pullukçu ile konuştuk. Pullukçu; “kayıp hepatitli kalmasın” diyerek risk grubunda yer aldığını düşünen kişilerin, hepatit C enfeksiyonu açısından değerlendirilmek üzere bir hekime başvurmaları gerektiğinin altını çizdi.

24.07.2020Sağlık
Diş Sıkmaya Etkili Tedavi: Botoks

Diş Sıkmaya Etkili Tedavi: Botoks

Diş sıkma, geçmeyen baş ağrılarına ve çene ağrısına sebep oluyor. Ancak bu sorun çözümsüz değil! Medikal Estetik Hekimi Dr. Meltem  Ayran konu hakkında önemli bilgiler verdi.  

Abdürrahim Albayrak maskesiz sokakta

Abdürrahim Albayrak maskesiz sokakta

İşadamı Abdürrahim Albayrak önceki gün diş tedavisi için Nişantaşı’ndaydı.

19.06.2020 Keyif
Hamilelik döneminde diş bakımı neden önemli

Hamilelik döneminde diş bakımı neden önemli?

Dt. Denizhan Uzunpınar, hamilelik döneminde diş bakımına dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu.

Yazar Sonuçları

Diş tedavilerinde anestezi uygulamaları

Diş hekimi korkusu, ek hastalıklar ya da lokal anestezinin yetersiz kalması gibi nedenlerden ötürü cerrahi girişimlerin yapılamadığı durumlarda, “sedasyon” veya “genel anestezi” ile de diş tedavilerini aksatmadan yaptırmak mümkün. Peki tüm bu anestezi uygulamaları nedir ve nasıl uygulanır? Bu konuda merak edilenleri TOBB ETÜ Hastanesi’nin anestezi doktorlarından Uz. Dr. Merve Bayraktaroğlu’na sordum ve şu yanıtları aldım:

17.07.2021

Diş Hekimi Muayenesi Kabusunuz Olmasın!

Merhabalar Sevgili Okurlar, bugün sizlere, birçok kişinin 'korkulu rüya' olarak tanımladığı 'diş hekimi fobisi' ve bu fobinin üstesinden gelmenin yollarından bahsetmek istiyorum.

27.01.2021

Daha güzel dişler daha güzel gülüşler

Estetik anlayışı günümüzde sürekli değişiyor. Ve bu değişimde, dişler de yüz estetiğinin en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri olarak kabul ediliyor.

17.10.2020

Koronavirüs salgını sonrası estetik diş hekimliği

Normalleşme sürecinin ikinci adımı haziran ayında atıldı. Koronavirüs salgını nedeniyle sadece acil hizmet veren diş hastanelerinin ve diş polikliniklerinin birçoğu hasta kabulüne başladı.

27.06.2020