EKSTRA
MENÜ

Cemal Metin Avcı

Cemal Metin Avcı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cemal Metin Avcı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 213 Cemal Metin Avcı haberi bulunmuştur.

Cemal Metin Avcı Haberleri

Pınar Gültekinin babasından yürek dağlayan sözler

Pınar Gültekin'in babasından yürek dağlayan sözler

Muğla'da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27)  babası Sadık Gültekin, "Kızım öldü, öldürüldü, katledildi, yakıldı, beton döküldü. İftiralar atıldı. Hiçbir kimse Pınar gibi öldürülmesin. Hiçbir kadın katledilmesin, hep beraber bu şiddete 'Dur' diyelim" dedi.

25.11.2020Gündem
Son dakika haberi… Pınar Gültekin’in katil zanlısı Avcı’dan iğrenç savunma

Son dakika haberi… Pınar Gültekin’in katil zanlısı Avcı’dan iğrenç savunma

Son dakika haberleri... Muğla'nın Menteşe ilçesinde vahşice öldürülen Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı bugün hakim karşısına çıktı. 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya Cemal Metin Avcı'nın ek ifadesi damga vurdu.

9.11.2020Gündem
Son dakika Pınar Gültekinin katil zanlısı hakim karşısına çıkacak

Son dakika! Pınar Gültekin'in katil zanlısı hakim karşısına çıkacak

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanık Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı'nın yargılanmasına başlandı. Duruşma öncesi açıklama yapan Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, ''Başka faillerin de olduğunu düşünüyoruz. Ayten ve Selim Avcı ile Gökhan Orhan'la ilgili şikayetçi olmuştuk ancak beklemediğimiz bir şekilde kovuşturmaya yer olmadığı kararı verildi. Karara itiraz ettik ancak başvurumuz reddedildi'' dedi.

9.11.2020Haber
Son dakika... Pınar Gültekin davası başladı... Avukattan dikkat çeken iddia

Son dakika... Pınar Gültekin davası başladı... Avukattan dikkat çeken iddia

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanık Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı'nın yargılanmasına başlandı. Duruşma öncesi açıklama yapan Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, ''Başka faillerin de olduğunu düşünüyoruz. Ayten ve Selim Avcı ile Gökhan Orhan'la ilgili şikayetçi olmuştuk ancak beklemediğimiz bir şekilde kovuşturmaya yer olmadığı kararı verildi. Karara itiraz ettik ancak başvurumuz reddedildi'' dedi.

9.11.2020Gündem
Son dakika haberleri... Pınar Gültekin davası başlıyor

Son dakika haberleri... Pınar Gültekin davası başlıyor

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğarak öldürdükten sonra cesedini varile koyup yakan ve üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) ile yardım ve yataklıktan tutuklanan kardeşi Mertcan Avcı'nın (26) yargılanmasına bugün başlanacak.

9.11.2020Gündem
Pınar Gültekin davası başlıyor

Pınar Gültekin davası başlıyor

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldüren ve cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) hakkında 'canavarca hisle adam öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis, kardeşi Mertcan Avcı'nın (26) kendisine 'yardım ve yataklık' ettiği suçlamasıyla 5 yıl hapis istemiyle yargılanmasına yarın Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanacak. Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin'in telefonuna gönderilen SMS'teki kiralık katil iddialarına ilişkin olarak açıklama yapan Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, "Muğla'dan bir vatandaşın ona attığı mesajlardan bahsediliyor. Bana da göndermişti o mesajı. Gerçeklik payı var mı yok mu diye etraflıca araştırıyoruz'' dedi.

8.11.2020Gündem
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme Katilin anne ve babası ile ilgili şok iddia...

Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Katilin anne ve babası ile ilgili şok iddia...

Üniversiteli Pınar Gültekin’i eziyet çektirerek öldüren Cemal Metin Avcı’nın anne-babası ve bir yakınları ile ilgili, kanun yararına bozma talebiyle Adalet Bakanlığı’na başvuruldu. Gültekin ailesinin avukatının yaptığı başvuruda, olay günü şüphelilere ait araçların cinayetin işlendiği bağ evine girip çıktığı, Avcı ile anne-babası arasında yoğun bir telefon trafiğinin olduğu kaydedildi. Bakanlık başvurusunda, Avcı’nın gözaltına alındığı günün akşamı saat 22.35’de, anne-babası ile kız kardeşinin, cinayetin işlendiği bağ evine, delilleri yok etme amacı ile gittikleri öne sürüldü.

6.11.2020Gündem
Son dakika haberler: Pınar Gültekin davasında flaş gelişme Katil zanlısı Cemal Metin Avcı, mahkeme huzurunda yargılanacak

Son dakika haberler: Pınar Gültekin davasında flaş gelişme! Katil zanlısı Cemal Metin Avcı, mahkeme huzurunda yargılanacak

Son dakika haberi... Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanık Cemal Metin Avcı'nın duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılma talebi mahkemece reddedildi.

3.11.2020Gündem
Son dakika haberi: Pınar Gültekinin katilinden kızdıran talep Aile avukatı reddini istedi

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'in katilinden kızdıran talep! Aile avukatı reddini istedi

Muğla'da öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in aile avukatı Rezan Epözdemir, sanık Cemal Metin Avcı'nın duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılma talebinin reddedilmesi için mahkemeye dilekçe verdi. Epözdemir, bunun ceza muhakemesinin temel ilke ve amaçlarıyla bağdaşmayacağını, sanığın duruşmada hazır edilmesi gerektiğini bildirdi.

20.10.2020Gündem
Son dakika... Pınarın katilinin ifadeleri tüyler ürpertti

Son dakika... Pınar'ın katilinin ifadeleri tüyler ürpertti

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldürüp cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı'nın (32) ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianamedeki ifadesi vahşeti ortaya koydu. Avcı, ifadesinde "Yumruk attım, yere düşüp, başını çarptı. Sanırım başının arka kısmını yere çarptı. Biraz kan aktı. Yerdeyken yüzüne bir yumruk daha attım. Hatırladığım kadarıyla yere düştükten sonra bir kere vurdum. Hareket etmediğini fark ettim ve boğazını 15-20 saniye kadar sıktım" dedi.

9.10.2020Gündem
Son dakika haberleri... Pınar Gültekinin katili Cemal Metin Avcı için istenen ceza belli oldu

Son dakika haberleri... Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı için istenen ceza belli oldu

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldürüp cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) hakkında 'canavarca hisle adam öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Avcı'nın kardeşi Mertcan Avcı hakkında da 'yardım ve yataklık' suçundan 5 yıl hapis cezası istendi.

8.10.2020Gündem
Son dakika haberleri...Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme Aileye soruşturma yok

Son dakika haberleri...Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! Aileye soruşturma yok

Muğla’da Pınar Gültekin cinayetinde Cemal Metin Avcı’nın ailesi ve akrabası hakkında Muğla Cumhuriyet Başsavcılığında ek kavuşturmaya yer olmadığına dair karara aile avukatı itiraz etti. Aile avukatı Rezan Epözdemir, bu kararı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine itiraz için Muğla’ya geldi.

8.10.2020Gündem
Üniversiteli Pınarın katilinin boşanma davası başladı 5 milyon lira vermeyi kabul etti

Üniversiteli Pınar'ın katilinin boşanma davası başladı! 5 milyon lira vermeyi kabul etti

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32), eşi Eda Avcı'nın (28), avukatı aracılığıyla Muğla Aile Mahkemesi'ne açtığı boşanma davası görülmeye başlandı. Cemal Metin Avcı'nın eşi Eda Avcı'ya maddi, manevi toplam 5 milyon lira tazminat ödemeyi ve Muğla'daki bir taşınmaz ile iki aracı vermeyi kabul ettiği protokol de mahkemeye sunuldu. Duruşmaya gelmeyen Eda Avcı, avukatı aracılığıyla yazılı ifadesini mahkemeye sunarken, mahkeme hakimi duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. Cezaevinde olan Cemal Metin Avcı'nın ise talimatla Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesi'nde ifadesinin alındığı öğrenildi.

6.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Pınar Gültekin soruşturmasında sürpriz tanık

Son dakika haberler: Pınar Gültekin soruşturmasında sürpriz tanık

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in canice öldürülmesine ilişkin soruşturmada film ve klip yönetmeni Bedran Güzel’in de ifadesinin alındığı ortaya çıktı.

23.09.2020Gündem
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme Kan donduran detaylar raporda...

Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! Kan donduran detaylar raporda...

Muğla'nın Ula ilçesinde varil içinde yakılmış cesedi bulunan üniversiteli Pınar Gültekin'in (27) bar işletmecisi eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından öldürülmesinde otopsi raporu vahşeti ortaya koydu. Muğla Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nce hazırlanarak soruşturma dosyasına gönderilen otopsi raporunda katil zanlısının genç kızın cesedini 1, 5 santimetre kalınlığındaki halatı biri dişlerinin arasından geçecek şekilde 7 kez boynuna dolayarak sıkıca bağlayıp cenin şeklinde varile koyduğu bildirildi.

15.09.2020Gündem
Son dakika haberler: Pınar Gültekinin katil zanlısı Cemal Metin Avcı, anlaşmalı boşanma için ifade verdi

Son dakika haberler: Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı, anlaşmalı boşanma için ifade verdi

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı, eşi tarafından Muğla'da açılan anlaşmalı boşanma davası için Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesinde ifade verdi.

12.09.2020Gündem
Son dakika haberi: Canice öldürülmüştü... Pınar Gültekin davasında flaş gelişme

Son dakika haberi: Canice öldürülmüştü... Pınar Gültekin davasında flaş gelişme

MUĞLA'nın Ula ilçesinde, bar işletmecisi Cemal Metin Avcı tarafından öldürüldükten sonra varil içinde cesedi bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ailesinin avukatı Rezan Epözdemir'in dosyada mevcut olan kamera ve HTS kayıtları ile olay yeri inceleme raporlarının kendisine verilmesi yönündeki talebi, mahkemece kabul edildi.

21.08.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme Aile avukatının tatbikat raporu ve HTS talebi kabul edildi

Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! Aile avukatının tatbikat raporu ve HTS talebi kabul edildi

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in ailesinin avukatının kamera kayıt, HTS sinyal analiz ve tatbikat raporları talebinin başsavcılıkça reddedilmesine ilişkin yaptığı itiraz, mahkemece kabul edildi. Öte yandan cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı'nın jandarmadaki ifadesinde, "Çok pişmanım. Büyük bir hata yaptım. Etkin pişmanlıktan faydalanmak istiyorum." diyerek cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

20.08.2020Gündem
Vahşice öldürülmüştü Pınar Gültekinin ailesinin avukatı: Bu olayda başka aktörlerin olduğu kanaatindeyiz

Vahşice öldürülmüştü! Pınar Gültekin'in ailesinin avukatı: Bu olayda başka aktörlerin olduğu kanaatindeyiz

Muğla'da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen, cesedi varil içinde konulduktan sonra yakılmış halde yol kenarında bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, süreçle ilgili açıklamada bulundu. Avukat Epözdemir, bütün sürecin planlandığını iddia ederek, "Bu olayın içinde başka aktörlerin olduğu kanaatindeyiz. Cinayet öncesi ve sonrasında soğukkanlı davranışlar bulunuyor. Ortada hunharca bir cinayet var" dedi.

20.08.2020Gündem
Bir yalanı daha ortaya çıktı

Bir yalanı daha ortaya çıktı!

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i acımasızca katledilmesine dair soruşturma devam ediyor. Cinayetin faili olarak tutuklanan Cemal Metin Avcı’nın ifadesinden yeni bir detay daha ortaya çıktı.

19.08.2020Gündem
Vahşice öldürülen Pınarın babasından dikkat çeken iddia: Kızımla en son görüşen kişi...

Vahşice öldürülen Pınar'ın babasından dikkat çeken iddia: Kızımla en son görüşen kişi...

MUĞLA'da, eski erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) babası Sıddık Gültekin, kızının en son görüştüğü kişinin içkili mekan işletmecisi Nazlı B. olduğunu ileri sürdü. Baba Gültekin, Nazlı B.'nin ifadesi alınması için avukatı aracılığıyla savcılığa başvurdu. Baba Gültekin, DHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Polis merkezinde ifadesi alınan kız ile AVM'deki restoranda Pınar ile görülen kişi Ceren T. değil. Bu, görüntülerden de anlaşılıyor. Ceren T.'nin ifadesi ile kızımla en son görüşen kişinin Nazlı B. olduğu ortaya çıktı.'' dedi.

14.08.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayeti... Kilit isim konuştu: Yanındaki kişi ben değilim

Pınar Gültekin cinayeti... Kilit isim konuştu: Yanındaki kişi ben değilim

Muğla’da eski erkek arkadaşı tarafından vahşice öldürülen Pınar Gültekin’in yakın arkadaşı Ceren T. ilk kez konuştu. Pınar’a ulaşamayınca şüphelenip katil zanlısı Cemal Metin Avcı’yı aradığını belirten Ceren: Pınar’dan haberin var mı? diye sordum. Sesi titriyordu.

13.08.2020Gündem
Vahşi cinayete kurban giden Pınar Gültekinin adı Adanada yaşatılacak

Vahşi cinayete kurban giden Pınar Gültekin'in adı Adana'da yaşatılacak

Muğla'da 16 Temmuz'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış, üzerine beton dökülmüş halde bulunan ve memleketi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde toprağa verilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ismi Adana'nın Yüreğir ilçesinde parka verilecek.

10.08.2020Gündem
Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme İfadesine başvurulacak...

Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! İfadesine başvurulacak...

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmeden önce görüştüğü belirlenen arkadaşının ifadesinin yeniden alınması için Muğla Cumhuriyet Başsavcılığından talepte bulunuldu.

10.08.2020Gündem
Son dakika haberi... Pınar Gültekini vahşice öldürmüştü Bu soruya cevap veremedi

Son dakika haberi... Pınar Gültekin'i vahşice öldürmüştü! Bu soruya cevap veremedi

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i acımasızca katleden Cemal Metin Avcı’nın ifadesinden yeni bir detay daha ortaya çıktı.

4.08.2020Gündem
Feminist yönetmen Agnès Varda’nın dediği gibi: ‘Biz de neşeli bir feminizm isterdik ama çok öfkeliyiz’

Feminist yönetmen Agnès Varda’nın dediği gibi: ‘Biz de neşeli bir feminizm isterdik ama çok öfkeliyiz’

Kadın kuruluşlarının sonlanması için mücadele verdiği cinayetler yasaların tam uygulanmaması nedeniyle artmaya devam ediyor. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun haziran verilerine göre sadece geçen ay 27 kadın öldürüldü. Bu cinayetlerin önlenmesinde medyaya da büyük sorumluluk düşüyor çünkü haberin dili ve görsel seçimi başka cinayetleri tetikleyebiliyor. Haberlerdeki hatalar neler ve bunları nasıl değiştireceğiz? Uzmanlara danıştık...

Son dakika haberi: Pınar Gültekinin acılı babasından şok iddia: Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'in acılı babasından şok iddia: Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın

Muğla’da canice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin, "Arkadaşı olduğu söylenen Ceren'den şüpheleniyoruz. Kızımın kaybolmadan önce bir AVM'de yemek yerken görüntüleri ortaya çıktı. Burada Ceren yanına gelerek, onunla tehdit eder gibi bir konuşma yapıyor. Sonra da kızım, o adamın arabasına biniyor. Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın" dedi.

1.08.2020Gündem
Pınarın katiline eşi boşanma davası açtı

Pınar'ın katiline eşi boşanma davası açtı

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32), eşi Eda Avcı (28), avukatı aracılığıyla Muğla Aile Mahkemesi'ne boşanma davası için dilekçe verdirdiği öğrenildi.

29.07.2020Gündem
Son dakika haberi... Pınar Gültekini öldürdü, eşini mahvetti Katil delilleri görünce...

Son dakika haberi... Pınar Gültekin'i öldürdü, eşini mahvetti! Katil delilleri görünce...

Muğla’da Pınar Gültekin’in öldürülmesine ilişkin soruşturma devam ediyor. Hürriyet’in ulaştığı bilgilere göre cinayet şüphelisi Cemal Metin Avcı’nın eşi E.A., olaydan sonra kocasıyla birlikte yaşadığı evden ayrılarak ailesinin yanına yerleşti.

29.07.2020Gündem
Pınar Gültekinin katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Pınar Gültekin'in katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe’de üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) işlettiği bar yakınları tarafından hizmete kapatıldı. Avcı'nın iş yerinin camına sprey boyayla yazılan 'katil' kelimesi yakınlarınca silinirken, cinayet haberinin yer aldığı gazeteler de kaldırıldı.

28.07.2020Haber
Pınar Gültekinin katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Pınar Gültekin'in katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe’de üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) işlettiği bar yakınları tarafından hizmete kapatıldı. Avcı'nın iş yerinin camına sprey boyayla yazılan 'katil' kelimesi yakınlarınca silinirken, cinayet haberinin yer aldığı gazeteler de kaldırıldı.

28.07.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayetinde zanlıya keşif yaptırılsın talebi

Pınar Gültekin cinayetinde 'zanlıya keşif yaptırılsın' talebi

Muğla’da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti. Epözdemir, "Şüphelinin anlatımları, hayatın olağan akışına ve fizik kurallarına aykırıdır" dedi.

27.07.2020Haber
Pınar Gültekin cinayetinde aile avukatından flaş talep

Pınar Gültekin cinayetinde aile avukatından flaş talep

Muğla’da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti. Epözdemir, "Şüphelinin anlatımları, hayatın olağan akışına ve fizik kurallarına aykırıdır" dedi.

27.07.2020Gündem
Başka bir vahşet tablosu: Duygusal istismar

Başka bir vahşet tablosu: Duygusal istismar

Muğla’da katledilen Pınar Gültekin’in ölümü tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Genç kızı vahşice öldüren Cemal Metin Avcı tutuklandı. Bu üzücü olay sosyal medyada konuşulurken hiçbir suçu olmadığı halde Cemal Metin Avcı’nın eşinin ve küçük kızının fotoğrafları da paylaşıldı. Bu fotoğrafların paylaşılmasının başka bir vahşet tablosu ortaya çıkardığının altını çizen Pedagog Elif İpek, konuyla ilgili uyarılarda bulundu.

Telefon görüşmeleri ortaya çıktı Pınar Gültekin cinayetini aydınlatacak detaylar

Telefon görüşmeleri ortaya çıktı! Pınar Gültekin cinayetini aydınlatacak detaylar

Son dakika gelen habere göre; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin’i vahşice öldürülmesi ile ilgili önemli ayrıntılar ortaya çıktı. Pınar’ın kaybolmasının ardından Jandarma tarafından açık kimliği gizli tutulan Ceren’in ilk ifadesinin alındığı, mahkeme sürecinde de tekrar ifadesine başvurulacağı öğrenildi. Pınar'ın telefon görüşmelerinin incelenmesi sonrasında Pınar'ın Bodrum'da yaşayan ve eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen bir kişinin daha ifadesine başvuruldu.

27.07.2020Gündem
Caninin barı kapatıldı

Caninin barı kapatıldı

Muğla’nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapatıldı.

27.07.2020Gündem
Son dakika haber... Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapandı

Son dakika haber... Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapandı

Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapandı. İsim Levhası siyah naylon ile kaplanarak kapatıldı. Duvarlarına boya ile ‘katil’ yazıldı.

26.07.2020Haber
Son dakika haberleri... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme O bar kapatıldı Duvarlarına katil yazdılar...

Son dakika haberleri... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! O bar kapatıldı! Duvarlarına katil yazdılar...

Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın Muğla'daki‘ Cüce’ adlı barı kapandı. İsim Levhası siyah naylon ile kaplanarak kapatıldı. Duvarlarına boya ile ‘katil’ yazıldı.

26.07.2020Gündem
Binlerce kadının hayatını kurtardı

Binlerce kadının hayatını kurtardı

Bu hafta yine bir kadın cinayetiyle sarsıldık. Pınar Gültekin’in Cemal Metin Avcı tarafından vahşice öldürülmesi ülkeyi yasa boğdu. Bir yandan da Türkiye’nin, İstanbul Sözleşmesi’nden imzasını çekip çekmeyeceğiyle ilgili tartışma devam ediyor. Gündemdeki bu konuları konuşmak için aradığımız Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun kurucularından Gülsüm Kav: “2011’de İstanbul Sözleşmesi’nden olumlu bahsedilmesi cinayetleri nasıl azalttıysa, şu anda da olumsuz bir şekilde gündeme gelmesi cinayetlerde sıçrama yaratıyor.”

26.07.2020Hürriyet Pazar
Pınar’ın katiline boşanma davası

Pınar’ın katiline boşanma davası

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i (27) canice öldüren Cemal Metin Avcı’nın (32), 1 çocuk annesi eşi Eda Avcı’nın pazartesi günü boşanma davası açacağı öğrenildi.

26.07.2020Gündem
Pınarı canice öldürmüştü Katil hakkında yeni gelişme

Pınar'ı canice öldürmüştü! Katil hakkında yeni gelişme

Ölümü ve öldürülme şekli tüm Türkiye’yi ayağa kaldıran Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin’in katil zanlısı Cemal Metin Avcı, Afyon Yüksek Güvenlikli T Tipi Cezaevine nakledildi. Öte yandan, Cemal Metin Avcı’nın eşi E. A.’nın da önümüzdeki hafta içinde avukatı kanalı ile boşanma davası açmaya hazırlandığı öğrenildi.

25.07.2020Gündem
Ekipler, Pınarın cinayetini aydınlatmak için 2 bin saatlik görüntü izlemiş

Ekipler, Pınar'ın cinayetini aydınlatmak için 2 bin saatlik görüntü izlemiş

MUĞLA'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27), Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice katledildiği cinayetin nasıl aydınlatıldığının detayları ortaya çıktı. Avcı'ya 100'ün üzerinde görgü tanığının ifadesi, 2 bin saatlik görüntü ve telefon kayıtlarının incelenmesi sonucu ulaşıldığı öğrenildi. Zanlının, 6 aydır görüşmediğini belirttiği Gültekin ile 16 Temmuz'da aralarında çok sayıda görüşme olduğu da belirlendi.

24.07.2020Gündem
Pınar Gültekini vahşice katletmişti Çarpıcı detaylar ortaya çıktı

Pınar Gültekin'i vahşice katletmişti! Çarpıcı detaylar ortaya çıktı

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in tutuklanan katil zanlısı Cemal Metin Avcı'ya yüzün üzerinde görgü tanığının ifadesi, 2 bin saatlik görüntü ve telefon kayıtlarından ulaşıldığı öğrenildi. Zanlının, 6 aydır görüşmediğini belirttiği Gültekin ile 16 Temmuz'da telefon görüşmesi yaptığı ve aralarında çok sayıda görüşme olduğu belirlendi.

24.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Pınar Gültekinin annesi Şefika Gültekinden flaş iddia...Kameralara baktım tek değildi

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'in annesi Şefika Gültekin'den flaş iddia...Kameralara baktım tek değildi

Pınar’ın katline 75 yaşındaki Melek Set’in farkında olmadan şahitlik ettiği ortaya çıktı. Hürriyet’in ulaştığı bilgilere göre, katil Avcı varildeki cesedi yakarken komşu Melek Teyze, “Her yeri yakacaksın” diye çıkıştı. Melek Set o anları, “Panik hali yoktu, soğukkanlıydı. ‘Boş bira kasalarını yakıyorum’ dedi” diye anlattı. Pınar'ın acılı annesi Şefika Gültekin ise “Ben oraya gittim, kameralara baktım. Tek kişi değil ama tek kişi yakalanmış” dedi. Özellikle katilin, genç kızın bedenini yaktığı varili nasıl taşıdığı araştırılıyor. Katile birisinin yardımcı olup olmadığı hâlâ soru işareti.

24.07.2020Gündem
Pınar Gültekinin katili Cemal Metin Avcı tek kişilik hücreye konuldu

Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı tek kişilik hücreye konuldu

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tutuklu bulunduğu cezaevinde tek kişilik hücreye konuldu. Avcı'nın ailesinin işlenen cinayete ilişkin haberlerin engellenmesi için savcılığa gizlilik talebinde bulunduğu öğrenildi.

23.07.2020Gündem
Son dakika haberi: İşte Pınar Gültekinin katledildiği o dehşet evi Katilin yalanı ortaya çıktı

Son dakika haberi: İşte Pınar Gültekin'in katledildiği o dehşet evi! Katilin yalanı ortaya çıktı

Pınar Gültekin’in vahşice öldürüldüğü bağ evindeyim. Burası romantik bir buluşma adresi olmaktan çok uzak, gerçek bir dehşet evi. İçinde cinayetin izlerini gördükçe tüylerim ürperiyor. Ve bir varil... Üzerinde yanık izleri, yanında da küller var. Belli ki katil Cemal Metin Avcı, Pınar’ı bu bahçede yakmış ve bir varile koyup götürmüş...

23.07.2020Gündem
Artık yeter Ünlülerden Pınar Gültekin tepkisi...

Artık yeter! Ünlülerden Pınar Gültekin tepkisi...

Pınar Gültekin cinayeti Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Kadına yönelik şiddetin son bulması için düzenlenen protestolara ünlüler de katıldı. Sanat dünyasından çok sayıda isim de tepkisini sosyal medyada dile getirdi.

23.07.2020Magazin
Son dakika haberi: Pınar Gültekinin katili Cemal Metin Avcıdan kan donduran ifade: 20 saniye boyunca boğazını sıktım

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı'dan kan donduran ifade: 20 saniye boyunca boğazını sıktım

Muğla'da, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) son dakika jandarmada ve savcılıkta verdiği ifadesi ortaya çıktı. Pınar'ın 15-20 saniye boyunca boğazını sıktığını itiraf eden Avcı, genç kızın cansız bedenini varile koyarken elinden kaydığı için iple boğazını sardığını anlattı. Pınar'ın cansız bedenini yakarken kendisini komşunun gördüğünü de anlatan Avcı, komşusunun "Ne yakıyorsun?" sorusunda "Plastik kasalar var onları yaktım" dediğini itiraf etti. Cinayeti işledikten sonra iş yerine gittiğini söyleyen Avcı, "Ara ara giderek yanıp yanmadığını kontrol ettim" dedi.

22.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Pınar Gültekini katleden Cemal Metin Avcı dumanı gören komşularına bu cevabı vermiş

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'i katleden Cemal Metin Avcı dumanı gören komşularına bu cevabı vermiş

Muğla'nın Ula ilçesinde, 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) vahşice katledilmesinin ardından cinayete dair yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Gelen son dakika haberine göre, cinayetin zanlısı Cemal Metin Avcı'nın, benzin dökerek genç kızı yaktığı esnada evden çıkan dumandan şüphelenen komşularına, "Mangal yapıyorum. Onun dumanı" şeklinde açıklama yaptığı öğrenildi. Tutuklanan bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32), genç kızı kıskançlık nedeniyle aralarında çıkan kavgada elleriyle boğup, öldürdüğünü, ormanlık alanda cesedini çöp varilinde yakıp, üzerine beton döktüğünü itiraf etti. Bölgede yapılan aramada, Gültekin’in, varil içerisinde üzerine beton dökülmüş yanmış cesedine ulaşıldı. Katilin ilk beyanlarına da Hurriyet.com.tr ulaştı. Cemal Metin Avcı ilk beyanlarında vahşice katlettiği Pınar Gültekin'i suçladı. Öte yandan, Jandarmanın bilgi notunda cinayetle ilgili korkunç ayrıntılar ortaya çıktı. Gültekin'in kaybolmasıyla ilgili detay bulmak için Akyaka ve Menteşe ilçesindeki çok sayıda güvenlik kamerası kaydı izlendiği ve Avcı'nın bir petrol istasyonundan 16 TL’lik benzin aldığı tespit edildi. Jandarma ve polis ekiplerince alınan yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkarılan Avcı, ’canavarca hisle ve eziyet çektirerek öldürme’ suçundan tutuklandı. Yapılan incelemede, Pınar Gültekin’in sosyal medya hesabından 16 Temmuz tarihinde cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı’yı engellediği ortaya çıktı.

22.07.2020Gündem

Yazar Sonuçları

İsyanım katilden kahraman yaratanlara

Ne zaman bir kadın cinayeti olsa sosyal medyada bir güruh harekete geçiyor. Katili kutsuyorlar. Öyle ki bir tek havai fişek patlatmadıkları kalıyor. Vahşi bir cinayete kurban giden kadını tekrar tekrar öldürmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

23.07.2020