EKSTRA
MENÜ

Azra Gülendam Haytaoğlu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 30 haberi bulunmuştur.

Azra Gülendam Haytaoğlu Haberleri

Savcılıktan Adli Tıp’a kritik soru: Azra parçalanırken sağ mıydı, ölü müydü

Savcılıktan Adli Tıp’a kritik soru: Azra parçalanırken sağ mıydı, ölü müydü?

Antalya’da üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21), 28 Temmuz’da evden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamamış, Adana’dan gelen babası Mustafa Haytaoğlu kızı için polise kayıp başvurusunda bulunmuştu.

30.09.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlu cinayetinde savcılık Adli Tıptan parçalanırken sağ mıydı, ölü müydü raporu istedi

Azra Gülendam Haytaoğlu cinayetinde savcılık Adli Tıp'tan 'parçalanırken sağ mıydı, ölü müydü' raporu istedi

Antalya'da 28 Temmuz'da kaybolan ve kendisinden 5 gün haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (21), iş insanı Mustafa Murat Ayhan tarafından 13 parçaya bölünerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Adli tıptan Azra'nın kesin ölüm nedenini soran savcılık, maktulün canlıyken mi ya da öldükten sonra mı parçalara ayrıldığının tespitini istedi.

29.09.2021Gündem
Arkadaşları, katledilen Azranın haberini, gözyaşlarıyla yazdı

Arkadaşları, katledilen Azra'nın haberini, gözyaşlarıyla yazdı

Antalya'da vahşice öldürülen Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (21) okul arkadaşları ve hocaları, 20 yıldır yayımlanan Akdeniz İletişim Gazetesi'nin ilk sayfasını Azra'ya ayırdı. Azra'nın fotoğrafının yer aldığı sayfada Güldeste Demirtaş ve Altuğ Gömleksiz imzalı haberin girişinde, "Hayattan koparılan fakültemiz gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu asla unutmayacağız. Hayallerinle, umutlarınla, yaşam doluluğunla hatırlayacağız seni. Kadın hakları için verdiğin mücadeleyle, mesleğine olan bağlılığın ve hep gülen yüzünle hatırlayacağız. Acımız tarif edilemez" ifadeleri yer aldı.

2.09.2021Haber
Vahşice katledilmişti Arkadaşlarından duygulandıran sözler

Vahşice katledilmişti! Arkadaşlarından duygulandıran sözler

Antalya'da vahşice öldürülen Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (21) okul arkadaşları ve hocaları, 20 yıldır yayımlanan Akdeniz İletişim Gazetesi'nin ilk sayfasını Azra'ya ayırdı. Azra'nın fotoğrafının yer aldığı sayfada Güldeste Demirtaş ve Altuğ Gömleksiz imzalı haberin girişinde, "Hayallerinle, umutlarınla, yaşam doluluğunla hatırlayacağız seni. Kadın hakları için verdiğin mücadeleyle, mesleğine olan bağlılığın ve hep gülen yüzünle hatırlayacağız." ifadelerine yer verildi.

2.09.2021Gündem
Gülistan Doku dosyasında yeni gelişme

Gülistan Doku dosyasında yeni gelişme

Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana hakkında haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun dosyasında önemli bir gelişme yaşandı. Doku ailesinin avukatı Ali Çimen, Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığının, 81 il Cumhuriyet başsavcılıklarına, emniyet müdürlüklerine ve jandarma komutanlıklarına talimat yazısı göndererek, illerinde 5 Ocak 2020 tarihinden itibaren kimliği tespit edilemeyen buluntu kadın cesetlerinin araştırılmasını ve bununla birlikte bir müracaat ya da soruşturma kaydının olup olmadığı bilgisinin ivedilikle paylaşılmasını talep etti. Talimat ile karadan çalışmaların başladığını da belirten Çimen "Bu şu anlamı ifade ediyor; Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı da artık Gülistan'ın intihar etmediğini ve bunun bir insan öldürme şeklinde olabileceğini değerlendiriyor" dedi.

27.08.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlunun ablasından duygulandıran mesaj Gülistan Dokunun ablası paylaştı...

Azra Gülendam Haytaoğlu'nun ablasından duygulandıran mesaj! Gülistan Doku'nun ablası paylaştı...

Antalya'da vahşice katledilen Azra Gülendam Haytaoğlu'nun ablası Ezgi Haytaoğlu, 5 Ocak 2020'den bu yana kayıp olan Gülistan Doku'nun ablasına mesaj gönderdi. Haytaoğlu mesajında "Ben Azra'nın ablasıyım. Kardeşimi 19 gün önce kaybettim. Beş gün kayıptı. İki gün yalnız aradım ve yaşadığın şeyin çeyreği bile olamaz biliyorum. Ne zaman konuşmak istersen buradayım" ifadelerini kullandı. Gülistan Doku'nun ablası ise "Keşke bizi bir araya getiren yüreğimizde hiç bitmeyecek olan bu acı olmasaydı, çok öfkeliyim" yanıtını verdi.

20.08.2021Gündem
Adalet Bakanı Gül, Azra Gülendam Haytaoğlunun babasıyla telefonla görüştü

Adalet Bakanı Gül, Azra Gülendam Haytaoğlu'nun babasıyla telefonla görüştü

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Antalya'da ormanlık alanda cesedi bulunan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun babası Mustafa Haytaoğlu ile cep telefonuyla görüştü.

5.08.2021Gündem
Canice öldürülen Azra’nın annesi böyle feryat etti: Bu son olsun

Canice öldürülen Azra’nın annesi böyle feryat etti: Bu son olsun

Canice öldürülen 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde taziyeleri kabul eden anne Mezide Haytaoğlu, “Annelerin ciğerini yaktılar. Ne olur bunun devamı gelmesin. Ne olur benim kuzumu yaktılar, başka annelerin yanmasın” diyerek gözyaşı döktü.

5.08.2021Gündem
Üniversiteli Azranın katil zanlısının iş yerine saldırı

Üniversiteli Azra'nın katil zanlısının iş yerine saldırı

Antalya’da, üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu (21) vahşice öldüren katil zanlısı Mustafa Murat Ayhan'ın (48) emlak ofisinin cam kapısı, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırıldı.

4.08.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlu son yolculuğuna uğurlandı

Azra Gülendam Haytaoğlu son yolculuğuna uğurlandı

Antalya'da ormanlık alanda cesedi bulunan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cenazesi, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. Baba Haytaoğlu ise, “Benim kızım üniversite öğrencisiydi, bunları hak etmemişti. Ben yüce Türk adaletine güveniyorum. Ağırlaştırılmış müebbet cezasından aşağısı kurtarıyor mu sizce? Hak etmedi mi? Hiç olmasa iyi. Tamam çocuğu boğdun, öldürdün, parça parça edip götürüp ormana atmak ne?" dedi.

4.08.2021Haber
Azra Gülendam Haytaoğluna acı veda... Babadan yürek yakan sözler

Azra Gülendam Haytaoğlu'na acı veda... Babadan yürek yakan sözler

Antalya'da ormanlık alanda cesedi bulunan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cenazesi, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. Baba Haytaoğlu ise, “Benim kızım üniversite öğrencisiydi, bunları hak etmemişti. Ben yüce Türk adaletine güveniyorum. Ağırlaştırılmış müebbet cezasından aşağısı kurtarıyor mu sizce? Hak etmedi mi? Hiç olmasa iyi. Tamam çocuğu boğdun, öldürdün, parça parça edip götürüp ormana atmak ne?" dedi.

4.08.2021Gündem
Azraya son veda... Gözyaşları sel oldu

Azra'ya son veda... Gözyaşları sel oldu

Antalya'da ormanlık alanda cesedi bulunan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun annesi Mezide Haytaoğlu, "Başka annelerin de ciğeri yanmasın artık. Artık son bulsun." dedi.

4.08.2021Gündem
Canice öldürülen Azra Gülendam Haytaoğlunun annesi konuştu

Canice öldürülen Azra Gülendam Haytaoğlu'nun annesi konuştu

Antalya'da kayıp üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (21) vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı. Vahşetle ilgili Mustafa Murat Ayhan tutuklandı. Dün ilk kez Kanal D'de yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programında konuşan genç kızın babası Mustafa Haytaoğlu, tutuklu Mustafa Murat Ayhan için "Adam bir nevi avcı. Bu adamın daha çok olayları var, soğukkanlı ve profesyonel'' demişti. Azra'nın gözü yaşlı annesi Mezide Haytaoğlu ise "Başka annelerin de ciğeri yanmasın artık. Artık son bulsun" diye feryat etti.

4.08.2021Gündem
Katilin ifadeleri kan dondurdu Caninin 96 saati

Katilin ifadeleri kan dondurdu! Caninin 96 saati

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’nu öldüren 48 yaşındaki Mustafa Murat Ayhan’ın, insanı dehşete düşüren savcılık ifadesine Hürriyet ulaştı. Şüpheli Ayhan, 5 sayfalık ifadesinde 28 Temmuz’dan 31 Temmuz’a kadar olanları tüm detaylarıyla anlattı. Ayhan, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’ndaki ifadesinde özetle şunları söyledi:

4.08.2021Gündem
Mustafa Murat Ayhan kimdir nereli mesleği ne Azra Gülendam Haytaoğlunun katili Mustafa Murat Ayhan ile ilgili İnşaat Mühendisleri Odasından açıklama

Mustafa Murat Ayhan kimdir nereli mesleği ne? Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katili Mustafa Murat Ayhan ile ilgili İnşaat Mühendisleri Odası'ndan açıklama

Antalya'da kayıp olarak aranan üniversitesi öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katil zanlısı Mustafa Murat Ayhan ifadesinde cinayeti itiraf etti. Çapraz sorguda anlattıklarıyla kan donduran Mustafa Murat Ayhan, evinde Azra’ya tecavüz ettiğini, boğarak öldürdüğünü daha sonra banyoda kızı 5 parçaya ayırarak ormana gömdüğünü söyledi. Emlak ve inşaat işleriyle uğraşan katil zanlısı Mustafa Murat Ayhan ile ilgili İnşaat Mühendisleri Odası'ndan açıklama geldi. Peki, Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katili Mustafa Murat Ayhan' kimdir, nereli, mesleği ne? İşte, ayrıntılar...

3.08.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu, ilk kez  “Neler Oluyor Hayatta”ya konuştu

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu, ilk kez “Neler Oluyor Hayatta”ya konuştu!

Antalya'da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu vahşi bir cinayete kurban gitti. Tutuklanan Mustafa Murat Ayhan’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldürdüğü; daha sonra banyoda Azra’yı 5 parçaya ayırdığı ortaya çıktı. Azra’nın babası Mustafa Haytaoğlu ilk kez Kanal D'ye konuştu. Azra ile Mustafa Murat Ayhan'ın bir kafede tanıştığını söyleyen acılı baba, "Adam bir nevi avcı. Bu adamın daha çok olayları var, soğukkanlı ve profesyonel." ifadelerini kullandı.

3.08.2021Televizyon
Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu “Neler Oluyor Hayatta”na ilk kez konuştu

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu “Neler Oluyor Hayatta”na ilk kez konuştu!

Antalya'da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu vahşi bir cinayete kurban gitti. Tutuklanan Mustafa Murat Ayhan’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldürdüğü; daha sonra banyoda Azra’yı 5 parçaya ayırdığı ortaya çıktı.

3.08.2021Magazin
Ünlü sunucu Elif Yılmazdan şoke eden taciz itirafı Elif Yılmaz, Azra Gülendam Haytaoğlunun katledilmesinin ardından açıkladı

Ünlü sunucu Elif Yılmaz'dan şoke eden taciz itirafı! Elif Yılmaz, Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katledilmesinin ardından açıkladı

21 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun vahşice katledilmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Pek çok isim üzüntüsünü sosyal medyadan dile getirirken, Miss Fashion 2020 güzeli seçilen Elif Yılmaz yaşadığı cinsel saldırıyı anlattı.

3.08.2021Magazin
Bahçeliden orman yangınlarıyla ilgili açıklama: Ağacımızı yakanlar analarından doğduklarına bin pişman olacaklardır

Bahçeli'den orman yangınlarıyla ilgili açıklama: Ağacımızı yakanlar analarından doğduklarına bin pişman olacaklardır

MHP lideri Devlet Bahçeli, orman yangınlarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Bahçeli, yabancı ülkelere yardım taleplerinin Türkiye'yi aciz bir ülke olarak gösterme sinsiliğinin şifreli bir mesajı olduğunu söyledi. Bahçeli, "Elbette ormanlarımızın nasıl ateşe verildiği, kundakçıların hüviyet ve aidiyetleri kısa süre içinde çok daha netlik kazanacaktır. Failler er ya da geç ortaya çıkarılacak, dünya da başlarına yıkılacaktır." dedi.

3.08.2021Gündem
Türkiye cinayete kurban giden Azra Gülendam Haytaoğluna ağladı: Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşındaydı

Türkiye cinayete kurban giden Azra Gülendam Haytaoğlu'na ağladı: Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşındaydı?

Antalya'da 28 Temmuz'dan beri haber alınamayan 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu, Antalya Kepez'de bir ormanlık alanda ölü bulundu. Azra Gülendam Haytaoğlu'nu (21) öldürüp, parçalara ayırıp ormanlık alana attığını sorgusunda itiraf eden Mustafa Murat Ayhan cezaevine gönderildi. Peki, Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katili Mustafa Murat Ayhan kimdir, mesleği ne?

3.08.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlunu canice katletti Katil Mustafa Murat Ayhanın anatomisi... Üst düzey bir cani

Azra Gülendam Haytaoğlu'nu canice katletti! Katil Mustafa Murat Ayhan'ın anatomisi... Üst düzey bir cani!

Türkiye Antalya’dan gelen acı haberle sarsıldı. 28 Temmuz’dan bu yana kayıp olan 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’nun vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan 48 yaşındaki Mustafa Murat Ayhan, evinde Azra’ya tecavüz ettiğini, boğarak öldürdüğünü daha sonra banyoda kızı 5 parçaya ayırarak ormana gömdüğünü itiraf etti. Mustafa Murat Ayhan, lükse düşkün, nazik ve içe kapanık biri olarak tanınıyor.

3.08.2021Gündem
Azrayı öldüren cinayet şüphelisine ormanlık alanda keşif yaptırıldı

Azra'yı öldüren cinayet şüphelisine ormanlık alanda keşif yaptırıldı

Antalya'da hunharca öldürülen gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cinayet şüphelisi Mustafa Murat Ayhan'a cesedin parçalarını gömdüğü ormanlıkalanda keşif yaptırıldı.

2.08.2021Haber
Antalyada üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu öldürülmüş

Antalya'da üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu öldürülmüş

Antalya'da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21) ölü bulundu. Üniversiteli kızı evinde cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp, valizle taşıdığı ormanda gömen inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan (48), gözaltına alındı. Polisin, genç kızın cep telefonu sinyallerinden ulaştığı Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etti. Azra'nın ailesinin evinde gözyaşı var.

2.08.2021Gündem
Acımasızca öldürülen Azra Gülendam Haytaoğlunun baba evinde yas

Acımasızca öldürülen Azra Gülendam Haytaoğlu'nun baba evinde yas

Antalya'da boğularak öldürülüp, cesedi 5 parçaya ayrılan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun Osmaniye'nin Kadirli ilçesindeki baba evi acı haberle yasa boğuldu. Genç kızın vahşice öldürüldüğünü duyan yakınları, baba Mustafa Haytaoğlu'nun 3 dönemdir muhtarlığı yaptığı Derviş Paşa Mahallesi'ndeki evine akın etti. 2'si erkek 4 çocuk babası olan muhtar Mustafa ile anne Nezide Haytaoğlu'nun Antalya'da olduğunu belirten yakınları, genç kızın cenazenin Kadirli?de toprağa verileceğini söyledi.

2.08.2021Haber
Son dakika... Antalyada üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu kayıptı Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş

Son dakika... Antalya'da üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu kayıptı! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş

Antalya'da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21) ölü bulundu. Üniversiteli kızı evinde cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp, valizle taşıdığı ormanda gömen inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan (48), gözaltına alındı. Polisin, genç kızın cep telefonu sinyallerinden ulaştığı Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "İnsanlık dışı bir şekilde katledilen Azra Gülendam Haytaoğlu’na Allah’tan rahmet; acılı ailesine başsağlığı diliyorum. Katilin mümkün olan en ağır cezayı alması için davanın takipçisiyiz" dedi. Ayhan, savcılıktaki ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. ’Canavarca hisle adam öldürmek suçundan’ tutuklanan Ayhan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

2.08.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlu sır olmuştu... Evden kaçırtan korona tartışması

Azra Gülendam Haytaoğlu sır olmuştu... Evden kaçırtan korona tartışması

Antalya’da Azra Gülendam Haytaoğlu (26), Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okuyordu. Ablası Ezgi Haytaoğlu’nun yanında kalıyordu. Azra Gülendam Haytaoğlu, bazı belirtiler hissedince, 28 Temmuz 2021 günü hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıktı. Testinin pozitif çıktığını ablasıyla paylaştı. Ablası sinirlenerek, dikkat etmediği için hastalığa yakalandığını söyledi. Bunun üzerine aralarında tartışma başladı.

2.08.2021Gündem
Kahramanmaraşta kayıp öğretmen Emine Gökkız her yerde aranıyor

Kahramanmaraş'ta kayıp öğretmen Emine Gökkız her yerde aranıyor

Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde 2 gün önce yürüyüş yapmak için evden çıkan öğretmen Emine Gökkız (43) her yerde aranıyor. Cumhuriyet Savcısı Murat Korkut'un da aralarında olduğu yaklaşık 500 kişi Emine öğretmeni ararken, diğer taraftan cep telefonu sinyalinden yeri bulunmaya çalışıldı ve gelen bilgiler doğrultusunda çalışmalara yön verildi. Öğretmenin telefonu belirli aralıklarla arandı ancak açan olmadı. Emine Gökkız'ın telefonu dün saat 15.30 itibariyle kapandı ve bir daha sinyal alınamadı.

1.08.2021Gündem
Üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu sır oldu

Üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu sır oldu

ANTALYA’da, gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'ndan 4 gündür haber alınamıyor. Polis, Haytaoğlu'nun bulunması için güvenlik kamerası görüntülerini inceliyor.

1.08.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Bir katil zanlısının anatomisi: üst düzey cani

Türkiye, henüz hayatının baharında, çevresi tarafından ‘lükse düşkün ve nazik biri’ olarak tanınan 48 yaşındaki mühendis, emlak şirketi sahibi, 1 çocuk babası Mustafa Murat Ayhan tarafından vahşice katledilen Azra Gülendam Haytaoğlu cinayetini konuşuyor. Katil zanlısı, genç kızı boğarak öldürdüğünü sonra da banyoda 5 parçaya ayırarak cesetten kurtulmaya çalıştığını itiraf etti. Peki, nasıl bir insan gözünü bile kırpmadan böylesine canice bir cinayet işleyebilir? Cem Garipoğlu, Cemal Metin Avcı ve şimdi de Mustafa Murat Ayhan... Canilerin ortak bir portresi olabilir mi? Sordum.

5.08.2021

Yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe

Bir yanda pandemi, müsilaj, sel felaketi, deprem ve şimdi de orman yangınları... Diğer yanda Mete Gazoz’un olimpiyat şampiyonluğu, voleybolcu kadınlarımızın muhteşem başarısı, boksta Busenaz Sürmeli ve Buse Naz Çakıroğlu’nun yarı final sevinci. Hasan Hüseyin Korkmazgil’in şiirinde de dediği gibi; ‘Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe.’ Üzülelim mi? Sevinelim mi? Karışık duygular içerisindeyiz. Ruh halimiz hiç de iyi değil. Peki, böylesi sancılı süreçlerden nasıl çıkmalı? Kaygı, korku, suçluluk, öfke ile başa çıkmanın bir yolu var mı? Uzmanlar yanıtladı.

3.08.2021