EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Ayşe Mine

Ayşe Mine haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ayşe Mine hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 665 Ayşe Mine haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ayşe Mine Haberleri

13 yıl sustuktan sonra, söyleyeceklerimi 600 sayfalık kitaba sığdırmışım çok mu

13 yıl sustuktan sonra, söyleyeceklerimi 600 sayfalık kitaba sığdırmışım çok mu?

Elimde tuttuğum kitap, insanın niyetine göre cinayet aleti ya da savunma silahı olarak kullanılabilir: 600 sayfa. Tuğladan daha ağır. Bir kitap, cüssesiyle bu kadar korkutucu olabilir. Ama elinize alıp okumaya başladığınızda, bir o kadar da şaşırtıcı. Çünkü kardeşim, o tuğlayı bir güzel yalayıp yutuyorsunuz. Tıkır tıkır akıyor. Belki de Hasan Cemal’in bugüne kadar yazdığı kitapların en akıcısı. Konu da bir hayli heyecanlı.

3.12.2005Kelebek
Devlet tiyatrolarında tartışmalı istifa

Devlet tiyatrolarında tartışmalı istifa

Kürtçe bir filmde oynamasına izin verilmediğini öne sürerek Devlet Tiyatroları’ndan istifa eden şarkıcı Rojin, Devlet Tiyatroları Başrejisörü Faik Ertener’in ‘Seni atarız, gıkın çıkamaz’ dediğini ve kendisine Che dövmesini gösterdiğini iddia etti. Ertener ise Rojin’in filmin reklamı için kendisini kullandığını ileri sürdü.

3.11.2005Kelebek
Yaz ekranı Kanal D’yle şenleniyor

Yaz ekranı Kanal D’yle şenleniyor

Televizyonseverlerin tercihi Kanal D, birbirinden kaliteli ve yepyeni dizileriyle, yaz sezonunda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Yaz dönemi için hazırlıklarını aylar öncesinden tamamlayan Kanal D, ilk olarak, ‘Aşk Her Yaşta’, ‘Tadımız Kaçmasın’, ‘Kısmet’ ve ‘Aşk Oyunu’ adlı yepyeni ve hepsi birbirinden kaliteli dört yerli dizisini izleyicilerinin beğenisine sunacak.

2.06.2005Kelebek
Kadına yönelik şiddete karşıysanız bugün bir fotoğraf satın alın

Kadına yönelik şiddete karşıysanız bugün bir fotoğraf satın alın

Kimi, pek çok savaş bölgesinde bombalar altında çalışmış bir fotoğrafçı, kimi Amerika’da fotoğraf, illüstrasyon, kolaj sergileri açmış bir sanatçı, kimi fotoğrafa yeni adım atmış bir amatör, kimi nü ve moda fotoğraflarıyla tanınan bir ünlü, kimi kısa film ve belgesel yönetmeni, kimi akademisyen, foto muhabiri...

13.05.2005Kelebek
22 solgun yüzü gülümsettiniz

22 solgun yüzü gülümsettiniz!

23 Nisan için bir çağrı yaptım size. Bedensel engelli ve fakir çocukları sevindirelim diye... Gönülden katıldınız, ama üç kuruş, ama beş kuruş. Bir tekerlekli sandayle parası (175 YTL) yatıran da oldu, 5 milyonla katılan da... Herkes imkanına göre, her kuruşun değeri aynı benim için. 22 fakir engellimizin yüzünü güldürdünüz, Allah da sizin yüzünüzü güldürsün!

2.05.2005Gündem
Eğreti gelinim olsun isterdim

Eğreti gelinim olsun isterdim

Usta yönetmen Atıf Yılmaz, çok konuşulan Eğreti Gelin filmini bitirdi, şimdi heyecanla vizyona girmesini bekliyor. Yılmaz, eğreti gelin geleneğinin eleştirilmesine karşı. ‘Ben de bir eğreti gelinim olsun isterdim. İlk deneyimi yapmak için güzel bir şey sunuluyor. Bu bizim geleneğimizde hep vardı’ diyor.

17.12.2004Kelebek
Faciadan dönüldü

Faciadan dönüldü

İstanbul, bir sinema faciasını çok ucuz atlattı. Dolmabahçe G-MALL Alışveriş Merkezi’ndeki sinemada yapılan ‘Büyü’ filminin galasında dekor mumdan tutuşunca 800 kadar insan insan ölümle burun buruna geldi Galada başlayan yangından yükselen dumanlar, tüm salonları bir anda doldurdu. Panik çıktı, insanlar çıkışlara saldırdı.

15.12.2004Kelebek
Faciadan dönüldü

Faciadan dönüldü

İstanbul, bir sinema faciasını çok ucuz atlattı. ‘Büyü’ filminin galasında dekor mumdan tutuşunca 800 kadar insan insan ölümle burun buruna geldi Galada başlayan yangından yükselen dumanlar, tüm salonları bir anda doldurdu. Panik çıktı, insanlar çıkışlara saldırdı.

14.12.2004Gündem
Faciadan dönüldü

Faciadan dönüldü

Dolmabahçe G-MALL Alışveriş Merkezi’ndeki sinemada dün 21.30’da başlayan gala sırasında çıkan yangından yükselen dumanlar, bir anda tüm salonları doldurdu. Elektrik kesildi, insanlar panik içinde çıkışlara saldırdı.

14.12.2004Kelebek
Bu çoraplarla bacaklar  daha çekici daha seksi

Bu çoraplarla bacaklar daha çekici daha seksi

Bu yıl çorap altın çağını yaşıyor. Güllüsü, dallısı, allısı, morlusu, filesi, örgülüsü derken bacaklarımız panayır yeri gibi şenlendi.

10.12.2004Kelebek
Bu çoraplarla bacaklar  daha çekici daha seksi

Bu çoraplarla bacaklar daha çekici daha seksi

Bu yıl çorap altın çağını yaşıyor. Güllüsü, dallısı, allısı, morlusu, filesi, örgülüsü derken bacaklarımız panayır yeri gibi şenlendi. Türkiye’nin en büyük çorap üreticisi Penti de trende uydu ve 50 yıldır ilk kez koleksiyonunda renklere ağırlık verdi, çok renkli ve desenli modeller üretti.

10.12.2004Kelebek
En büyük hayali bir gün Madonna’yı giydirmek

En büyük hayali bir gün Madonna’yı giydirmek

Ebru Akel’in ‘Gelinim Olur musun?’ programında giydiği kostümler de, Candan Erçetin’in birçok sahne kostümü de genç modacı Tuvana Büyükçınar imzasını taşıyor. A46 adlı butiğinin, İstanbul’dan sonra, Paris’te de açılmasının heyecanını yaşayan Büyükçınar’ın hedefleri de büyük.

23.11.2004Kelebek
Vanda iyi şeyler de oluyor

Van'da iyi şeyler de oluyor

Van, son bir ayda, bir yılda yaşayamayacağı kadar adli olaya sahne oldu. Valiye suikast teşebbüsleri, eski bir vekil ve onun uyuşturucuyla haşır neşir aile mensuplarıyla ilgili operasyonlar, CHP'nin Van raporu, başka bir eski vekilin tehditleri, soruşturmalar, tutuklamalar...

16.08.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Düğün stresini Çeşme’de attı

Fethi Pekin ile Zeynep Dereli, geçtiğimiz ay evlilik yolunda ilk adımı atmış ve nişan yüzüklerini takmışlardı.

14.08.2006

Otizm taraması başlatıldı

Otistik çocukların erken tanı ve eğitimini destekleyerek onları topluma kazandırmayı hedefleyen TOHUM Otizm Vakfı, "Otizm Tarama Projesi"ni başlattı.

21.06.2006

Gururunu dostlarıyla paylaştı

Asuman-Erkan Yolaç çifti, geçtiğimiz hafta sonu Çatalca’daki çiftliklerinde dostları için bir "yaza merhaba" daveti verdir.

13.06.2006

Hey senin haberin yok ama baba oluyorsun!

Bir kadın bir adamla birlikte oluyor. Bir süre sonra anlıyor ki...

2.06.2006

Gelin adayı şov yaptı

Nermin-Pamir Bezmen çiftinin oğlu Cazım, üç yıldır Elif Kramer ile birlikte...

3.04.2006

Üzüntüsü büyük

Geçtiğimiz ay Fransa’ya giden ve burada dünyaca ünlü Quiberon estetik ve sağlık merkezinde birkaç hafta geçiren Gül Ergi, sonunda Türkiye’ye döndü. Ancak orada depoladığı enerji ve morali çabuk tüketti.

22.03.2006

50 yaşındaki erkekler neyin peşinde: Sevilmek mi? Sevişmek mi?

SİZİ HİÇ SEVMEMSizi hiç sevmem, bunu da daha önce size yazmıştım.

21.03.2006

Ben ondan hálá şüpheleniyorum

Her şey, bir sabah bilgisayarımda karşıma çıkan bir mesajla başladı: "Gülşen Hanım’la bir gün yollarınız ayrılırsa, Alya’nın arkadaşı olarak sizinle Dubai’ye gelmek isterim. Mine..."

20.01.2006

Cemil İpekçi, THY’yi giydirdi, Tommy Hillfiger da McDonalds’ı

Türk Hava Yolları hosteslerini Cemil İpekçi’nin giydireceğini duyduğumda ne kadar sevindiysem, ortaya çıkan işi gördüğümde bir o kadar üzüldüm.

15.08.2005

Demet de sezonu açtı

Demet Akalın, birkaç hafta önce ayrıldığı sevgilisi Serdar Ergen’in Bodrum’da Yağmur Ünal’la yakınlaşmasından hemen sonra soluğu Bodrum’da aldı.

13.07.2005

Üç aylık aşk

Ayşe Çavuşoğlu, üç aydır kendinden üç yaş küçük Batu Aksoy’la aşk yaşıyor.

27.06.2005

Birand’a görkemli kutlama

Usta gazeteci Mehmet Ali Birand, yeni yaşını geçen akşam İstiklal Caddesi’ndeki 360 Derece adlı restoranda kutladı.

16.01.2005

Hesaplar Oliver Stone’dan

Geçtiğimiz günlerde Kültür ve Turizm bakanı Erkan Mumcu’nun daveti üzerine ülkemize gelen ‘Geceyarısı Ekbpresi’ filminin senaristi Oliver Stone, önceki akşam özel bir jetle Paris’e dönmeden önce Nişantaşı Centro’da akşam yemeği yedi.

17.12.2004

Eski sevgili şoku

Sezai Taşkent, iki aydır Elif Taşangil ile flört ediyor. Daha önce özel bir televizyon kanalında çalışan Taşangil ile Taşkent, geçtiğimiz gece de Beyoğlu Wanna’daydı...

28.11.2004

Ayna ayna söyle bana

Türk Pop Müziği’nin sevilen sanatçısı Leman Sam, yazın verdiği Rumeli Hisarı konserinden sonra geçen akşam Yeni Melek’te sevenleriyle buluştu.

28.10.2004

Yaz aşkı olarak kalmadı

Geçtiğimiz yaz aylarında başlamıştı Güliz Onursal ile Murat Evliyaoğlu’nun aşkı.

14.09.2004