EKSTRA
MENÜ

Tatlı İntikam Son Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 129 haberi bulunmuştur.

Tatlı İntikam Son Bölüm Haberleri

Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 4 dakikada son bölüm

Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 4 dakikada son bölüm

Tatlı İntikam son bölümüyle yine heyecan dolu sahneleri ekrana taşıdı. Barış'ın yerini basan Sinan, hapse girdi. Onu kurtarmak zorunda kalan Pelin ise zor anlar yaşadı. Cumartesi günleri yayınlanmaya devam eden ancak yayın saati ileriye çekilen Tatlı İntikam 30. bölüm fragmanı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki son bölümde neler yaşandı? İşte 4 dakikada Tatlı İntikam son bölüm özeti!

7.11.2016Televizyon
Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanında Sinan pes etmiyor

Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanında Sinan pes etmiyor!

Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanıyla yarın akşam herkesin nefesini kesecek. Kanal D ekranlarının heyecan seviyesi yüksek olan dizisi Tatlı İntikam cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde Sinan, Pelin’le arasına daha fazla engel girmesine müsaade edecek mi? İşte, Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanı.

28.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin, Barışa yakalanıyor

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin, Barış'a yakalanıyor

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin arasındaki aşk yeniden gözler önüne çıkıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan, Pelin'e yakınlaşıyor fakat bu anlarda Barış onları yakalıyor. Peki Sinan'ın, Barış hakkında söyledikleri Pelin'i ne kadar etkileyecek?

22.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanında Sinan ve Barışın savaşı

Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanında Sinan ve Barış'ın savaşı!

Tatlı İntikam 26. bölüm 2. fragmanıyla sevenleriyle buluşuyor. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Tatlı İntikam cumartesi günü izleyicileriyle buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Sinan ve Barış arasında geçenler diziye damgasını vuracak. Pelin için savaşan Sinan ve Barış ikilisinden kazanan kim olacak? İşte, Tatlı İntikam 26. bölüm fragmanıyla sizlerle.

12.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin dudak dudağa

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında Sinan ve Pelin dudak dudağa

Tatlı İntikam yeni bölüm öncesinde yayınlanan fragman ile adından söz ettirdi. Tatlı İntikam 25. bölüm fragmanında Sinan ve Pelin'in dudak dudağa yaptığı konuşma yeni bölüme damga vuracak gibi gözüküyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında hiç bir şekilde Sinan'ı sevmediğini ve sevmeyeceğini söyleyen Pelin, bu durumu nasıl idare edecek? İşte Tatlı intikam 25. bölüm fragmanında yaşananlar

8.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam 24. son bölümde şoke eden anlar

Tatlı İntikam 24. son bölümde şoke eden anlar

Tatlı İntikam 24. son bölüm ile Cumartesi akşamı ekranlara geldi ve dizi yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gördü. Tatlı İntikam son bölüme bu hafta Pelin ve Sinan damga vururken, özellikle sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konusu oldu. Peki Tatlı İntikam 24. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin yayınlanan son bölümünde ekrana gelen sahneler

3.10.2016Kelebek
Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinana büyük şok

Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinan'a büyük şok!

Tatlı İntikam dizisi bu hafta 23. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin 23. bölümünde Sinan ve Pelin'in düğün sahnesi beklenirken, şoke eden bir olay yaşandı. Sinan ve Pelin düğünden apar topar çıkmak zorunda kaldı. Peki Tatlı İntikam 23. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve Tatlı İntikam'da haftanın gelişmeleri

26.09.2016Televizyon
Tatlı İntikam 23. son bölümde büyük şok

Tatlı İntikam 23. son bölümde büyük şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 23. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Tatlı İntikam dizisinin son bölümünde Sinan ve Pelin'in nikahında neler oldu? Tatlı İntikam 23. son bölümde yaşananlar haberimizde.

25.09.2016Televizyon
Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında korkunç yangın

Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında korkunç yangın!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Sinan'ın dükkanı yanıyor. Filiya'da çıkan yangın sabotaj mı? Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

21.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm 2. fragmanında düğün telaşı

Tatlı İntikam 22. bölüm 2. fragmanında düğün telaşı!

Tatlı İntikam 22. bölüm 2. fragmanıyla sizlerle buluşuyor. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Tatlı İntikam, Cumartesi akşamı sevenleriyle buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümüne heyecanlı ve komik dakikalar damgasını vuracak. İşte, Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanları ve bölüm özetiyle sizlerle birlikte.

16.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında Sinan gerçekleri öğreniyor

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanında Sinan gerçekleri öğreniyor!

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanıyla izleyenlerin nefesini kesecek. Kanal D'nin başladığı günden itibaren reytingleri altüst eden dizisi Tatlı İntikam, yeni bölümüyle Cumartesi akşamı sevenleriyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde aksiyon hiç eksik olmayacak. Sinan, Rüzgar hakkındaki tüm gerçekleri öğreniyor ve peşine düşüyor. İşte, Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı.

14.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Kanal D'nin beğeni ile izlenen dizisi Tatlı İntikam, bu hafta 22. bölüm ile ekranlara gelecek. Tatlı İntikam 22. bölüm ile ekranlara gelmeden önce dizinin fragmanı heyecanla izleyiciler tarafından bekleniyor. Dizinin bu haftaki bölümünde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki Tatlı İntikam 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin yeni bölümü hakkında detaylar

8.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 21. bölümde Sinan ortalığı karıştırıyor

Tatlı İntikam 21. bölümde Sinan ortalığı karıştırıyor!

Tatlı İntikam 21. bölümde işler karışıyor. Dizinin yeni bölümünde Sinan, öğrendiği gerçekle yıkılır. Evlenmek istediği kadın ve en yakın arkadaşı arkasından ona oyun oynamışlardır. Sinan, Bülent ve Pelin’e çok öfkelenir, onlarla görüşmek istemez. Peki Tatlı İntikam 21. bölümde başka neler yaşandı. İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelen olaylar

6.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam 21. son bölümde beklenmedik olay

Tatlı İntikam 21. son bölümde beklenmedik olay!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 21. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Tatlı İntikam dizisinde sürpriz gelişmeler yaşandı. Sinan'ın gerçekleri öğrenmesi ortalığı karıştırıyor. Tatlı İntikam 21. son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

4.09.2016Kelebek
Yeni bölümde büyük heyecan.. Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanı yayında

Yeni bölümde büyük heyecan.. Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanı yayında

Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanında heyecan dolu sahneler bu hafta izleyenleri bekliyor. Kanal D'nin kısa zamanda büyük hayran kitlesi oluşturan dizisi Tatlı İntikam, bu hafta 18. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölüm yayınlanmadan önce ekranlara gelen 18. bölüm fragmanında iki aşık muhteşem bir günün ardından buzları eritiyor. Peki Tatlı İntikam 18. bölüm fragmanında bu hafta yaşanacaklar nasıl ekranlara yansıdı?

9.08.2016Gündem
Tatlı İntikam son bölüme damga vuran yakınlaşma

Tatlı İntikam son bölüme damga vuran yakınlaşma

Tatlı İntikam dün akşam yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Tatlı İntikam'ın yayınlanan 18.son bölümünde büyük sürprizler yaşandı. Sinan ve Pelin arasında yaşananlar izleyenleri heyecanlandıracak. İşte Tatlı İntikam son bölümde yaşananlar...

7.08.2016Kelebek
Tatlı İntikam 17. yeni bölümde Pelinin zor anları..

Tatlı İntikam 17. yeni bölümde Pelin'in zor anları..

Tatlı İntikam 17. bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde Pelin kaçırılıyor. Sinan, Pelin'i kaçıranların peşine düşüyor. İşte Tatlı İntikam 17. bölüm fragmanları ve dahası..

30.07.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinin merakla beklenen 17.bölüm fragmanında şok

Tatlı İntikam dizisinin merakla beklenen 17.bölüm fragmanında şok!

Tatlı İntikam dizisinin merakla beklenen 17.bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde Pelin şoku yaşanıyor. Yayınlanan fragmanda Pelin'in ıssız bir yerde hapseldimiş halde görülüyor. İşte Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Tatlı İntikam'da bu hafta yaşanacaklar.

27.07.2016Kelebek
Tatlı İntikam 16.son bölümde nefesleri kesen sahne

Tatlı İntikam 16.son bölümde nefesleri kesen sahne!

Tatlı İntikam dün akşam 16.son bölümü ile ekranlara geldi. Tatlı İntikam'da çok sürpriz gelişmeler yaşandı. Sinan ve Pelin bütün olanlara rağmen aşklarını yaşamaya çalışırken, Pelin’i kötü bir son beklemektedir. Rüzgar, Sinan ile Pelin’i dedesinin durumundan sorumlu tutar. İşte Tatlı İntikam'da dün akşam yaşananlar..

24.07.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinin 15. bölümü ne zaman yayınlanacak

Tatlı İntikam dizisinin 15. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'nin keyifle izlenen dizisi Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanları ile herkesi ekrana kilitliyor. Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen Tatlı İntikam dizisi kolaj bölümü ile ekrana gelecek. Peki Tatlı İntikam 15. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanı..

2.07.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinin 14. bölüm 2. fragmanında izleyenleri şok eden karar

Tatlı İntikam dizisinin 14. bölüm 2. fragmanında izleyenleri şok eden karar!

Kanal D'nin keyifle takip edilen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'ın yalanını öğreniyor. İşler daha da karışacak. Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

25.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden gerçek

Tatlı İntikam dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden gerçek!

Kanal D'nin yeni bölümleri heyecanla beklenen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam'da Sinan'ın yalanı ortaya çıkıyor. Pelin babasından duydukları karşısında büyük şok yaşıyor. İşte Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları..

24.06.2016Kelebek

Tatlı İntikam dizisi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamı 13. son bölümü ile ekrana gelen Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde işler karışacak. Tankut ve Rüzgar arasındaki oyun gittikçe ciddi bir hal alıyor. Pelin'in bu duruma tepkisi ne olacak? İşte Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

20.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Pelin, Sinandan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'dan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam bu hafta çok duygusal bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde Pelin artık isyan ediyor. Sinan'dan son kararını vermesini bekliyor. Tatlı İntikam 13.bölüm fragmanında yaşananlar, sosyal medyada da büyük ses getirdi.

17.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma

Tatlı İntikam'ın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma!

Tatlı İntikam 13. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi Tatlı İntikam'ın son bölümünde Rüzgar ve Selin arasındaki sürpriz yakınlaşma ekranlara damga vurdu. 13. bölüm fragmanı yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta yine çok heyecanlı sahneler yaşanacak. İşte fragman ve detaylar..

13.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 12. son bölümde Pelin her şeyi öğrendi

Tatlı İntikam 12. son bölümde Pelin her şeyi öğrendi!

Tatlı İntikam dün akşam çok eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Tatlı İntikam'ın yayınlanan 12.son bölümüne Pelin ve Sinan arasında yaşananlar damgasını vurdu. Pelin duyduklarından sonra rahat bir nefes alabilecek mi? Ayrıca Tatlı İntikam biter bitmez 13.bölüm fragmanı da yayınlandı...

12.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek!

Tatlı İntikam yarın akşam yeni bölümüyle herkesi ekrana kilitleyecek. Kanal D ekranlarının yeni başlayan dizileri arasında olan Tatlı İntikam, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. Dizinin yeni bölümünde ilginç olaylar yaşanacak. Sinan’la Rüzgar arasında bir şey olmadığından emin olan Pelin, o kadar mutlu olur ki bir anda Rüzgar’la arkadaş oluverir. İşte Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı...

10.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 12.bölüm fragmanında izleyenlere büyük sürpriz

Tatlı İntikam 12.bölüm fragmanında izleyenlere büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisinin 12.bölüm fragmanında büyük bir sürpriz var. Tatlı İntikam dizisinin 12.bölüm fragmanında Sinan, Pelin'e karşı kendini affettirmek için harekete geçiyor. Yaşadığı her şeyi anlatmaya karar veren Sinan bunu başarabilecek mi? Tatlı İntikam da ayrıca Rüzgar'dan büyük bir itiraf gelecek.

9.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanını da izleyici ile buluşturdu. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve arkadaşları, Sinan ve Bülent'in peşine düşüyorlar. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

3.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 10. bölüm - Bölüm sonu dedikodusu

Tatlı İntikam 10. bölüm - Bölüm sonu dedikodusu

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Tatlı İntikam bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitledi... Tatlı İntikam bu hafta da aşkın türlü yüzlerini, sevip de kavuşamamayı ve hayatın hiç ummadık sürprizleri karşımıza çıkartabileceğini anlattı bizlere… O zaman lafı hiç dolandırmadan geçelim Tatlı İntikam'ın 10.bölüm dedikodusuna...

31.05.2016Keyif
Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanında heyecanlı dakikalar

Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanında heyecanlı dakikalar!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünde Sinan ve Rüzgar arasındaki yakınlık Pelin'i çileden çıkartıyor. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

30.05.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Rüzgarın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak

Tatlı İntikam'da Rüzgar'ın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak?

Tatlı İntikam bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitleyecek. Tatlı İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanında kıskançlık krizileri yaşanıyor. Pelin ve Sinan arasına hiç beklenmedik biri daha giriyor. İşte Tatlı İntikam dizisinin 10.yeni bölüm fragmanı..

27.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında şoke eden gelişme!

Kanal D'nin kahkaha dolu dizisi Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanı hayranlarını ekrana kilitledi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi Tatlı İntikam yeni bölümünde izleyicilerine romantik anlar yaşatacak. Tatlı İntikam 10.bölümünde Sinan ile Pelin arasında beklenmedik romantik bir yakınlaşma oluyor. Başak gerçeği öğrenince ortalık karışıyor. Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam Cumartesi akşam yayınlanan bölümü ile izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Tatlı İntikam 10. bölümde beklenmedik bir yakınlaşma meydana geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Pelin ve Sinan'ın sahnesi bu haftaya damga vuracak. Peki Tatlı İntikam 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisi 9. yeni bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin, Sinan ile arasını düzeltmenin yollarını arıyor. Ceyda, restorantı ellerinden alacak mı? Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

19.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında Sinan için zor karar

Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında Sinan için zor karar!

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanını yayınladı. Sinan yol ayrımında. Pelin Sinan'ı ikna edebilecek mi? Tatlı İntikam 9. bölümde neler olacak cevabı haberimizde yer alan Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında..

17.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında şok ayrılık

Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında şok ayrılık!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanını yayınladı. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Tatlı İntikam dizisi yeni bölümde Sinan, restoranı bırakıp gitme kararı alıyor. Peki Pelin, Sinan'dan ayrılmaya dayanabilecek mi? Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

16.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok

Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok!

Tatlı İntikam yeni bölümü için heyecan dorukta. Yarın akşam 8. bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve Sinan arasına soğukluk giriyor. Peki ikili aralarındaki bu soğukluğu düzeltebilecek mi? Tatlı İntikam 8. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

13.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisinin 8.bölüm fragmanı Pelin ve Sinanın davetsiz misafiri

Tatlı İntikam dizisinin 8.bölüm fragmanı Pelin ve Sinan'ın davetsiz misafiri!

Tatlı İntikam bu hafta çok romantik ve eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Tatlı İntikam'ın cumartesi günü yayınlanan son bölümüne Pelin ve Sinan'ın yakınlaşması damgasını vurdu. Sinan kendini affettirmek için Pelin'e evinde film izleme teklifinde bulunur. Ancak ikiliyi davetsiz bir misafir beklemektedir. İşte Tatlı İntikam 8.bölüm fragmanı..

9.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Kanal D'nin kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşan dizisi Tatlı İntikam son bölümüyle çok konuşulmuştu. Merakla beklenen son bölümü yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta neler yaşanacak? Pelin ve Sinan arasında aşk mı doğuyor? Sinan ve Pelin arasında yaşanan romantik sahneler Sinan'ın annesinin Pelin'le yaptığı konuşma sonrası bozulacak mı? Ceyda Sinan'ı elde etmek için daha neler yapacak? Tüm soruların cevabı Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde..

6.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar

Tatlı İntikam dizisi 7. bölüm 2. fragmanında sürpriz dakikalar!

Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde; Pelin ve Sinan arasında kıskançlık krizi yaşanıyor. Pelin, Sinan'la yeni bir aşka başlamaya hazır mı? Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde..

5.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan sahne

Tatlı İntikam dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir. Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşündü. Tatlı İntikam 7.bölüm fragmanı dizi biter bitmez yayınlandı.

2.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Tatlı İntikam bu hafta da nefesleri kesen bir bölümle ekranlara gelecek. Pelin ve Sinan arasında soğuk rüzgarların estiği son bölüme Sinan'ın annesine söyledikleri damga vurdu. Tüm konuşulanları duyan Pelin gözyaşlarına boğuldu. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği Tatlı İntikam'da neler olacak?

29.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 6.bölüm fragmanında hayranlarını üzecek sahne

Tatlı İntikam 6.bölüm fragmanında hayranlarını üzecek sahne!

Kanal D'nin Tatlı İntikam dizisi yeni başlamasına rağmen büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Merakla beklenen dizinin yeni bölümü Cumartesi günü yayınlanacak. Peki Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Sinan barışacak mı? Pelin ve Sinan ikilisi bu hafta şoke edecek bir gelişme yaşayacak. Tatlı İntikam 6.bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

26.04.2016Gündem
Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz!

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Sinan ve Pelin arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. Birlikte bir dağ evinde kalan ikili sürpriz bir gece yaşayacaklar. Pelin'in ailesi kızlarının Sinan tarafından kaçırıldığını düşünmektedir. Olaylar hiç de bekledikleri gibi olmayacaktır. Tatlı İntikam 5. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

21.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanında beklenmedik yakınlaşma

Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanında beklenmedik yakınlaşma

Tatlı İntikam Cumartesi akşamı çok eğlenceli ve heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Kanal D'nin yeni başlamasına rağmen büyük hayran kitlesi olan romantik-komedi dizisi Tatlı İntikam dün yayınlanan 3.bölümü ile reytingleri salladı. Dizinin yayınlandığı saatlerde sosyal medyada da Tatlı İntikam fırtınası vardı.

12.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam son bölümü ile sosyal medyayı salladı - İzle

Tatlı İntikam son bölümü ile sosyal medyayı salladı - İzle

Tatlı İntikam yayınlanan 2.bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Tatlı İntikam'ın son bölümüne Tankut'un kıskançlığı damgasını vurdu. Dizi izleyenleri hem duygulandırdı hem de güldürdü. Dizinin yayınlandığı sıralarda sosyal medyada da Tatlı İntikam fırtınası esti. Tatlı İntikam 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

5.04.2016Kelebek
Aşk Mantık İntikam 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Esradan Ozana şok sözler

Aşk Mantık İntikam 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Esra'dan Ozan'a şok sözler!

Aşk Mantık İntikam 6. son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam'ın 30 Temmuz tarihli son bölümünde Ozan ve Çağla bir hayır işi için yapacakları fotoğraf çekiminde gelin ve damat olacakken, Çağla'nın yerine Esra'nın geçmesi heyecanlı anlara neden oldu. Son bölüm sonrası Aşk Mantık İntikam 7. yeni bölüm fragmanında Esra'nın Ozan'a bir kez daha aşık olmadığını söylemesi ise ekranlara damga vurdu. İşte, Aşk Mantık İntikam son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

31.07.2021Televizyon
Furkan Andıç kimdir, kaç yaşında Çatı Katı Aşk dizisinin Ateş’i...

Furkan Andıç kimdir, kaç yaşında? Çatı Katı Aşk dizisinin Ateş’i...

Furkan Andıç, Çatı Katı Aşk oyuncuları arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu dizide zengin ve güçlü bir aile olan Avcı ailesinin tek oğlu Ateş karakterine hayat verecek. Peki Furkan Andıç kimdir, oynadığı diziler neler? İşte Tatlı İntikam, Her Yerde Sen, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol alan Furkan Andıç ile ilgili bilgiler…

9.07.2020Televizyon
Maide Suresi Oku - Mâide Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Maide Suresi Oku - Mâide Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Maide suresinin anlamı ve okunuşu araştırılıyor. Medine döneminde inen Maide suresi 12. ayetten oluşuyor. Sûre, adını 112. ve 114. âyetlerde yer alan “mâide” (sofra) kelimesinden almıştır. Sûrede başlıca; verilen sözlerin yerine getirilmesi, İsrailoğullarının sözlerinde durmamaları, Hıristiyanların yanlış inançları, dünyaya düşkünlükleri ve yolsuzlukları, Müslümanlar için bazı talimat, uyarı ve dinî hükümler konu edilmektedir. İşte Maide suresinin Türkçe ve Arapça okunuşu...

11.04.2020Namaz Sureleri