Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinan'a büyük şok!

Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinana büyük şok

Tatlı İntikam dizisi bu hafta 23. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin 23. bölümünde Sinan ve Pelin'in düğün sahnesi beklenirken, şoke eden bir olay yaşandı. Sinan ve Pelin düğünden apar topar çıkmak zorunda kaldı. Peki Tatlı İntikam 23. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve Tatlı İntikam'da haftanın gelişmeleri

Haberin Devamı

Tatlı İntikam 23. bölüm bu hafta ekranlara gelmeden önce yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın bu haftaki fragmanında Sinan'dan şoke eden bir hamle geliyor. Sinan telefonuna gelen mesaj ile bir anda kararını mı değiştirecek? Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında izleyicileri merakta bırakan sahneler peş peşe geldi. Peki Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Tatlı İntikam 23. Bölüm Yayında! Sinan, Filiya’yı eski günlerine döndürebilecek mi?

Filiya’da Ceyda’nın çıkardığı yangın, Sinan ve Pelin’i alt üst eder. Pelin, başlarında bir uğursuzluk dolaştığını düşünmeye başlar. Sinan’la birliktelikleri bugüne kadar felaketten başka bir şey getirmemiştir. Zaten aileleri de birlikte olmalarından mutsuzdur. Bu yüzden Pelin’in aklı Sinan’la evlenme konusunda karışır. Sinan ise, Filiya’nın şokunu atlatamamışken Pelin’in kapıldığı umutsuzlukla tam anlamıyla sarsılır. Şimdi, Sinan’ı zorlu bir sınav beklemektedir. Sinan, Filiya’yı eski günlere döndürebilecek midir? Peki, bütün bunlar yaşanırken Rüzgar boş mu duracak, yoksa son kozunu oynayacak mıdır?

 TATLI İNTİKAM SON BÖLÜM İZLE

Haberin Devamı

Sinan, Filiya’yı eski günlerine döndürebilecek mi? Tatlı İntikam 23. Bölüm Yayında!