MENÜ

Tanıtım günleri

Tanıtım günleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tanıtım günleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tanıtım günleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.939 Tanıtım günleri haberi bulunmuştur.

Tanıtım günleri Haberleri

Malatyalılar kayısı tanıtım turunda

Malatyalılar kayısı tanıtım turunda

Malatya Valiliği, kayısı dünyaya ve Türkiye'ye tanıtmak amacıyla başlattığı “Kayısı Tanıtım Günleri”ne Antalya'dan başladı.

15.05.2009Ekonomi
Hintli güzellerle tanıtım atağı

Hintli güzellerle tanıtım atağı

TÜRK- Hindistan Turizm Konseyi Başkanı Emin Çakmak, Hindistan'da 100 milyon zengin ve dünyayı gezen insanın olduğunu belirterek, “Bunun 1 milyonunu Türkiye'ye getirmek en büyük hedefimiz” dedi. Çakmak, tanıtımı Hintli güzellerle yaptı. Güzellerden Pooja Chopra, “Hindistan'a gittiğimde halkıma şunu söyleyeceğim; Ölmeden önce mutlaka Türkiye’yi görün” dedi.

15.06.2009Gündem
Ege’de doğru tercih günleri

Ege’de doğru tercih günleri

Ege Üniversitesi Rektörlüğü, Egeli olma idealini taşıyan üniversite adaylarına tercihlerinde yardımcı olmak için “Üniversiteye Doğru Tercihim Ege” günleri düzenliyor.

10.07.2009Ege
Gazi Üniversitesinin tanıtım günleri başlıyor

Gazi Üniversitesi'nin tanıtım günleri başlıyor

2009 Öğrenci Seçme Sınavına giren üniversite adaylarına, tercihlerini belirleme süreçlerinde, Gazi Üniversitesi'ni ve programlarını tanıtmak, puanlama ve yerleştirme konularında bilgiler vermek, adayların meslek seçimlerine ve kariyer planlarına rehberlik etmek amacıyla 8'inci Gazi Tanıtım Günleri yarın başlayacak.

22.07.2009Gündem
3G yarışı kızışıyor

3G yarışı kızışıyor

Türkiye’de iletişim tarihinde bir milat olarak değerlendirilen üçüncü nesil (3G) teknolojisinin 30 Temmuz itibariyle uygulamaya başlayacak olması dolayısıyla 3 GSM operatörü arasındaki yarış iyice kızıştı.

24.07.2009Ekonomi
Suriyede Mersin Tanıtım Günleri

Suriye'de 'Mersin Tanıtım Günleri'

Mersin Ticaret ve Sanayi Odasının (MTSO) organizasyonunda Suriye'de düzenlenecek “Mersin Tanıtım Günleri”ne, Devlet Bakanları Faruk Nafiz Özak ile Zafer Çağlayan'ın da katılacağı bildirildi.

4.02.2010Ekonomi
Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı Bodrum’da turizm 12 aya yayılacak

Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı Bodrum’da turizm 12 aya yayılacak

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV), Bodrum Turizm ve Tanıtım Stratejisi’ni uygulayarak Bodrum’daki 4-5 aylık turizm süresini 12 aya yaymayı hedefliyor.

12.02.2010Ekonomi
Bu kez bal ayıyı aldı

'Bu kez bal ayıyı aldı'

60. Berlin Film Festivali'nde “Altın Ayı” ödülünü kazanan “Bal” filmine çekildiği Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde gala yapılması planlanıyor.

24.02.2010Gündem
Bu kez Bal ayyı aldı

Bu kez 'Bal' ayyı aldı

60. Berlin Film Festivali'nde “Altın Ayı” ödülünü kazanan “Bal” filmine çekildiği Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde gala yapılması planlanıyor.

24.02.2010Gündem
56 İslam ülkesinin arasında ticaret ‘yok denecek’ kadar az

56 İslam ülkesinin arasında ticaret ‘yok denecek’ kadar az

Mersin Tanıtım Günleri için dün Suriye’ye giden Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, İslam Konferansı’na üye 56 ülke olmasına rağmen bu ülkelerin kendi aralarında yok denecek kadar az ticaret olduğuna ve 60 trilyon dolarlık dünya ekonomisinden İslam ülkelerinin yeteri kadar yararlanamadığına dikkat çekti.

24.02.2010Ekonomi
SURİYELİ KADIN BAKAN DAMAT İSTEDİ

SURİYELİ KADIN BAKAN DAMAT İSTEDİ

Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, "Mersin Tanıtım Günleri" etkinliklerine katılmak üzere gittiği Şam'da resmi temaslar kapsamında Suriye Ekonomi ve Ticaret Bakanı Lamia Asi, Suriye'nin Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Abdullah Dardari ve Başbakan Naci Itri ile bir araya geldi. Renkli görüntülerin yaşandığı görüşmeler sırasında Çağlayan işadamlarının sorunlarını Suriye Ekonomi ve Ticaret Bakanı Lamia Asi'ye ilettiği sırada ev sahibesi bakan, "Evlenmekte isteyen var" demesi salonda gülüşmelere neden oldu. Bunun üzerine Çağlayan, "Bizde nikah şahitliği yaparız" diye esprili bir şekilde cevap verdi. Haber-Kamera: Mustafa ERCAN/ŞAM (SURİYE) (DHA)

25.02.2010Haber
İlk organik çay Ankarada

İlk organik çay Ankara'da

Çaykur, bu yıl ilk defa ürettiği ve kısa bir süre sonra piyasaya çıkaracağı organik çayı, başkentte düzenlenecek “Rize Tanıtım Günleri”nde vatandaşların beğenisine sunacak.

3.03.2010Gündem
Olimpik yetenekleri seçeceğiz

Olimpik yetenekleri seçeceğiz

Mersin'de, Yenişehir Kaymakamlığınca bir alışveriş merkezinde “Spor Tanıtım Günleri” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan Kaymakam Eyüp Sabri Kartal, kendisine hediye edilen şalvarı giyerek, köylü kadınlarla badminton oynadı.

7.03.2010Spor
Gümüşhaneliler hasret giderdi

Gümüşhaneliler hasret giderdi

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu’nca bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Gümüşhane Tanıtım Günleri’nde hemşerileriyle hasret giderdi.

23.05.2010Gündem
Balıkesirde kızların güreş şovu

Balıkesir'de kızların güreş şovu

Balıkesir Tanıtım Günleri etkinlikleri, Balıkesir'in simge isimlerinden Cihan Pehlivanı Kurtdereli Mehmet adına düzenlenen İllerarası Güreş Turnuvası ile başladı.

4.10.2010Spor
Kemal Sunalı unutmadılar

Kemal Sunal'ı unutmadılar

Ankara'da açılan “Malatya Tanıtım Günleri”nde ünlü sinema sanatçısı Kemal Sunal anısına oluşturulan standa hemşehrileri büyük ilgi gösterdi.

8.10.2010Gündem
Malatya hatırası

Malatya hatırası

Ankara’da açılan “Malatya Tanıtım Günleri”nde merhum 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal anısına açılan stantta, Kırgız heykeltıraş Zakir Azizov tarafından yapılan 1 metre 65 santimetre boyundaki bronzdan heykel sergilenirken, ziyaretçilere de Özal’ı anlatan kitap ve CD’ler hediye ediliyor.

9.10.2010Gündem
Uyum içinde çalışacaklar

Uyum içinde çalışacaklar

Kültür ve Turizm Ertuğrul Günay, Topkapı Sarayı Müzesi Müdürü Yusuf Benli'nin, Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Prof. Dr. İlber Ortaylı için “O sadece misafirleri ağırlamakla görevli, müzeden esas sorumlu kişi benim”' şeklinde yaptığı açıklamalara son noktayı koydu ve “Müze müdürü arkadaşımız, belki amacını aşan bazı nitelemeler yapmış.

6.01.2011Gündem
Yönetmen Akay TAKEV’e konuk

Yönetmen Akay TAKEV’e konuk

TAKEV Lisesi PDR Bölümü’nce Meslek Tanıtım Günleri düzenlendi, farklı meslek gruplarından, alanlarında başarılı 37 kişi konuk oldu.

26.02.2011Ege
Allah sizi hep var etsin

Allah sizi hep var etsin

Doğu Karadeniz’in doğal ve tarihi güzellikleri, yöresel tatları, şelaleleri, yaylaları ile ünlü ili Gümüşhane’nin rüzgarı başkentte esti. Gümüşhaneliler, Ankara’da düzenlenen “Gümüşhane Tanıtım Günleri”nde buluştu. 10-13 Mart tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte açılan 70’e yakın standda Gümüşhane’nin ilçeleri, turizm değerleri, yaylaları, doğal güzellikleri, yöresel tatları, özgün ürünleri ve el sanatları tanıtıldı.

13.03.2011Gündem
Işıkkent Kampusü’nde tanıtım günleri

Işıkkent Kampusü’nde tanıtım günleri

İZMİR’deki Işıkkent Eğitim Kampusü, 2011-2012 eğitim dönemine yönelik 5-26 Nisan tarihleri arasında anaokulu ve ilköğretim tanıtım günleri düzenleyecek.

1.04.2011Ege
Spor yaparken akıllı ayakkabı

Spor yaparken akıllı ayakkabı

DÜNYACA ünlü spor giyim markası Nike’ın, 2011 yılına özel olarak tasarladığı koşu ayakkabısı “Free” için, Barçın Spor Konak Mağazası’nda tanıtım günleri düzenleyecek.

10.04.2011Ege
CHPnin yolsuzluk iddiası Aybastıyı karıştırdı

CHP'nin yolsuzluk iddiası Aybastı'yı karıştırdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum ve Konya Milletvekili Atilla Kart’ın basın toplantısı yaparak Ordu’nun Aybastı İlçesi’nde belediyede yolsuzluk yapıldığına ilişkin ellerinde kaset ve belgeler bulunduğunu açıklaması, ilçede geniş yankı uyandırdı.

15.04.2011Gündem
BU SEFER ÇÖZDÜLER

BU SEFER ÇÖZDÜLER ! ! !

Türk Halkının en büyük sorunlarından biri çözüldü. Son 1 yılda da kanıtlandı…

15.04.2011Advertorial
Karadeniz esintisi bugün sona eriyor

Karadeniz esintisi bugün sona eriyor

Kültürpark’ta açılan ve bugün de 10.00-21.00 saatleri arasında gezilebilecek, Karadeniz Tanıtım Günleri’nde Zonguldak’ın Devrek ilçeesinde yapılan bastonlar büyük ilgi görüyor.

21.05.2011Ege
Şimdi tercih zamanı

Şimdi tercih zamanı

4 yıllık programlarda 3 kişiden biri üniversiteli olacak.

17.07.2011Gündem
Trabzon Olimpik Oyunlar için hazır

Trabzon Olimpik Oyunlar için hazır

Trabzon'da yarın yapılacak açılış töreniyle başlayacak 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF) dolayısıyla kente gelen yabancı konukların, şehrin kültürel yaşantısı ile turistik mekanlarını görmeleri sağlanacak.

23.07.2011Spor
Hüsnü Özyeğin öğrenci adaylar ile buluşacak

Hüsnü Özyeğin öğrenci adaylar ile buluşacak

Özyeğin Üniversitesi Kurucusu Hüsnü Özyeğin, üniversite adaylarıyla buluşuyor.

29.07.2011Ekonomi
Yeni Hal Kanunu ile 42.6 milyon ton meyve sebze kayda girecek

Yeni Hal Kanunu ile 42.6 milyon ton meyve sebze kayda girecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Hal Kanununun 1 Ocak 2012’de yürürlüğe girmesiyle Türkiye’de 26 milyon ton sebze ile 16 milyon 600 bin ton meyvenin, toptancı hallerine kaydının yaptırılmasının zorunlu hale geleceğini bildirdi.

22.09.2011Ekonomi

Yazar Sonuçları

Aman oğlum, işçi çıkarırken ‘vicdanlı’ davranmaya bak

ÇARŞAMBA sabahı saat 09.00 Ankara... Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’la birlikte Şam’a (Suriye) uçmak üzere önünde “Türkan” yazan uçağa doğru yöneldik.

25.02.2010

Geçmişi korurken geleceğe bakmak

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) İkinci Başkanı ve Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Seçim Aydın kültür turizminin geçmişe yönelik değerleri korurken geleceğe yönelik eserler bırakmak konusunda da çalışmalar yapılması gerektiğini söylüyor.

18.06.2010

Tatil seçenekleri henüz tükenmedi

GENEL seçimlerin hemen sonrasında başlayacak bir tatil dönemine hazırlanıyoruz. Genel seçim tarihi tatil döneminin dışında belirlendi.Okurlarımıza yaz aylarına denk gelen seçim dönemleri için kullanılan “sandıktan önce de tatil, sandıktan sonra da tatil” düşüncesinden uzak, bölünme ihtimali olmayan bir tatil ortamı diliyorum.

18.03.2011