MENÜ

Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili tüm haberleri, son dakika Takdir Teşekkür Hesaplama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Takdir Teşekkür Hesaplama haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 89 Takdir Teşekkür Hesaplama haberi bulunmuştur.

Takdir Teşekkür Hesaplama Haberleri

Takdir-teşekkür hesaplama nasıl yapılır E- okul Takdir-teşekkür hesaplama robotu

Takdir-teşekkür hesaplama nasıl yapılır? E- okul Takdir-teşekkür hesaplama robotu

Haziran ayında okulların kapanacak olması nedeniyle takdir- teşekkür hesaplama işlemleri hız kazandı. Artık ‘Veli Bilgilendirme Sistemi’ üzerinden karne notlarını görüntüleyebilen öğrenciler, takdir- teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, e-okul sistemi üzerinden takdir- teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor? Kaç puan üzerinden başarı belgesi alınabiliyor? İşte, detaylar!

1.06.2017Eğitim
E Okul - VBS neden açılmıyor eokul sistemi not sorgulama çalışıyor mu

E Okul - VBS neden açılmıyor? eokul sistemi not sorgulama çalışıyor mu?

E okul, Veli Bilgilendirme Sistemi, TEOG sonuçlarının açıklanması ile birlikte zaman zaman açılmıyor. Bu yüzden hem veliler hem de öğrenciler eokul neden açılmıyor sorusunun cevabını arıyor.. Peki E Okul ne zaman açılacak, sorgulama sayfaları çalışıyor mu? İşte detaylar

31.05.2017Gündem
Takdir- teşekkür kaç puanla alınır E- okul Takdir- teşekkür hesaplama robotu

Takdir- teşekkür kaç puanla alınır? E- okul Takdir- teşekkür hesaplama robotu

Takdir- teşekkür hesaplaması öğrencilerin gündeminde kalmaya devam ediyor. 9 Haziran Cuma günü karnelerini alarak 3 aylık bir tatil sürecine girecek olan öğrenciler, karnelerine ilave olarak bir belge alıp alamayacaklarını öğrenmek için takdir teşekkür hesaplaması yapmaya çalışıyor. Peki, E- okul üzerindentakdir teşekkür hesaplaması nasıl yapılır ve kaç puanla hangi belge alınır?

31.05.2017Eğitim
Googleda Türkiye en çok ne aradı

Google'da Türkiye en çok ne aradı?

Google'da Türkiye genelinde 22-29 Mayıs haftasında en çok kimler arandı? İşte Google'ın yayınladığı o liste...

30.05.2017Teknoloji
E-okul takdir-teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır Takdir-teşekkür hesaplama robotu nasıl kullanılır

E-okul takdir-teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Takdir-teşekkür hesaplama robotu nasıl kullanılır?

E-okul takdir-teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapılacağı milyonlarca öğrencinin gündeminde yer alıyor. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının son günlerine yaklaşılırken binlerce öğrenci okullarını rahat geçip geçmediğini ve başarı sıralamasının nasıl olacağını merak ediyorlar. Ailelerini sevindirmek isteyen öğrenciler takdir mi teşekkür mü alacağını da merak ediyorlar. Öte yandan yılsonu başarı puanının nasıl hesaplandığını da merak eden öğrenciler konuyu iyice araştırıyorlar. Peki, E-okul takdir-teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Takdir-teşekkür hesaplama robotu nasıl kullanılır?

25.05.2017Gündem
Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

Karnelerin alınmasına kısa bir süre kala gündeme gelen konulardan biri de takdir teşekkür hesaplama işlemi oldu. Hem 5, 6, 7, 8. sınıf ortaokul öğrencileri hem de 9, 10, 11, 12. sınıf lise öğrencileri notları doğrultusunda takdir veya teşekkür alıp alamayacağını öğrenmeye çalışıyor. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

19.01.2017Eğitim
Kaç puanla takdir teşekkür alırım

Kaç puanla takdir teşekkür alırım?

Kaç puanla takdir ve teşekkür alınır sorgularında bulunan birçok öğrenci, dönem ortalamalarını baz alarak takdir teşekkür hesabını yapmaya çalışıyor. Öğrenci başarı ödüllendirmesi konusunda değerli bir yere sahip olan takdir teşekkür belgeleri, dönem boyunca efor sarf eden birçok öğrencinin hayalini süslüyor. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte, kaç puana takdir teşekkür belgesi alınıyor sorusunun cevabı

17.01.2017Eğitim
Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır İşte, en kolay yöntem

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? İşte, en kolay yöntem!

Takdir teşekkür hesaplama konusu İmam Hatip, Anadolu, Fen ve Meslek Lisesi öğrencilerini yakından ilgilendiriyor. Yazılı ve sözlü sınavlardan aldıkları puanlara göre takdir teşekkür hesaplama işlemini gerçekleştiren on binlerce öğrenci,hangi belgeleri alabileceklerini bu sayede görmüş oldu. 9, 10, 11, 12. sınıf lise ile 5, 6, 7, 8. sınıf ortaokul öğrencilerinin yapabileceği takdir teşekkür hesaplama işlemleri

17.01.2017Eğitim
2016’nın Google’da yükselen trendleri

2016’nın Google’da yükselen trendleri

Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2016 Arama Trendleri” listesini açıkladı. Türkiye’de 2016 yılında yapılan aramalarda “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?” ve “Darbe” üst sıralarda yer aldı. En çok arananlar içinde Aleyna Tilki, Tarık Akan gibi isimler dikkat çekerken, Hayat Şarkısı, Kiralık Aşk gibi diziler de sık sık Google'landı.

14.12.2016Hayat
Googleda Türkiye en çok bu yıl neleri aradı

Google'da Türkiye en çok bu yıl neleri aradı?

Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2016 Arama Trendleri” listesini açıkladı. Türkiye’de 2016 yılında yapılan aramalarda “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?” ve “Darbe” üst sıralarda yer aldı.

14.12.2016Teknoloji
Googleda Googleı aradık

Google'da 'Google'ı aradık

Türkiye'deki internet kullanıcıları, 1 Ocak-31 Mart 2016 döneminde arama motoru Google'da en çok "Facebook", “Youtube", "hava durumu", "Google", "sahibinden", "haber", "eokul" kelimelerini aradı.

12.04.2016Teknoloji
e-Okul karne notları nasıl öğrenilir

e-Okul karne notları nasıl öğrenilir?

Bugün yani 22 Ocak Cuma Türkiye'de milyonlarca öğrenci için karne günü. Öğrenciler ve veliler karne notlarını büyük bir merakla bekliyorlar. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (e okul vbs) sayesinde karne almadan önce karne notlarını öğrenmek mümkün. Peki; e-okul ile karne notları nasıl öğrenilir?

21.01.2016Eğitim
Okullar tatil mi Google

Okullar tatil mi Google?

Kar yağışının başlamasıyla birlikte 11-18 Ocak haftasında Google’a en çok “Okullar tatil mi?” diye soruldu.

18.01.2016Eğitim
Googleda en çok kar tatili arandı

Google'da en çok 'kar tatili' arandı!

Hafta sonuyla birlikte etkisini göstermeye başlayan kar yağışıyla birlikte “okulların tatil olup olmadığı” sorusu, 11-18 Ocak 2016 haftasında kullanıcıların Google’da en çok merak ettiği konular arasında üst sıraya yerleşti.

18.01.2016Eğitim
Karneler ne zaman verilecek Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır

Karneler ne zaman verilecek? Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır?

2015-2016 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin sonlarına yaklaşılıyor. Sömestr tatiline çok az bir zaman kaldı. Peki, ilk dönem karneleri ne zaman verilecek? Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır? Detaylar haberimizde…

13.01.2016Gündem
Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır | e-Okul karne notları

Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır? | e-Okul karne notları

2015 2016 eğitim öğretim yılının 1. döneminin sonuna sayılı günler kaldı. Milyonlarca öğrenci karnelerini almak için gün sayıyor. Özellikle TEOG sınav sonuçları açıklandı mı? diye araştıran 8. sınıflar bir yandan da takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? diye araştırıyorlar. İşte Takdir ve teşekkür hesaplama robotu...

11.01.2016Eğitim
Geçen yıl Twitter’da en çok bunları konuştuk

Geçen yıl Twitter’da en çok bunları konuştuk

Bir yılı daha geride bıraktık. Peki nasıl geçti? Neleri konuştuk? Bunun yanıtını vermek için en iyi kaynaklardan biri, sosyal paylaşım sitesi Twitter. Ne de olsa milyonlarca insan dünya gündemini an be an orada paylaştı, paylaşıyor. Twitter’da 2015’te nelerin konuşulduğu #OnlyOnTwitter hashtag’inde toplandı. Biz de sizin için bu konuların bir kısmını sayfamıza taşıdık.

8.01.2016Eğitim
Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)

Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)

e-Okul devlet ve özel ilköğretim okulları, anaokulları, özel eğitim kurumları, ortaöğretim kurumları tarafından kullanılmakta. E-okul modülünün haricinde, velilerin öğrencilerin okul durumlarının takibi için açılmış olan e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi (e-Okul VBS) bulunmaktadır. Peki, takdir ya da teşekkür alıp almayacağınızı merak ediyor musunuz? e-Okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır ve e-Okul veli bilgilendirme sistemi hakkında tüm önemli gelişmeler haberimizde.

6.06.2015Kelebek
Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? Eğitim öğretim yılında sona gelinmesiyle birlikte Öğrenciler için takdir-teşekkür hesaplamaları başladı. E-okul üzerinden takdir teşekkür hesaplama, e-okul devamsızlık sorgulama, karne notu hesaplama, ağırlıklı ortalama notu hesaplama işlemleriyle ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

2.06.2015Gündem
Takdir ve teşekkür hesaplamaları başladı

Takdir ve teşekkür hesaplamaları başladı

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? Eğitim öğretim yılında sona gelinmesiyle birlikte Öğrenciler için takdir-teşekkür hesaplamaları başladı. E-okul üzerinden takdir teşekkür hesaplama, e-okul devamsızlık sorgulama, karne notu hesaplama, ağırlıklı ortalama notu hesaplama işlemleriyle ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

31.05.2015Kelebek
Takdir-Teşekkür hesaplama nasıl yapılır (E-Okul hesap robotu)

Takdir-Teşekkür hesaplama nasıl yapılır? (E-Okul hesap robotu)

2014-2015 yılında değişen sistemle birlikte karne notları ve takdir teşekkür hesaplama işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Öğrenciler bugün heyecanla karnelerini bekliyor. Peki, takdir teşekkür hesaplaması nasıl yapılır? İlköğretim 4,5,6,7 ve 8. sınıf ile tüm lise (9.,10.,11.,12. sınıf) öğrencileri birinci yarıyıl son sınavları ile birlikte takdir-teşekkür notu hesaplama robotuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

23.01.2015Gündem
Googleda en çok ne aradık

Google'da en çok ne aradık?

Google verilerine göre en çok 'Youtube, Facebook ve Google kelimeleri arandı.

28.12.2014Avrupa
Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır Belge almak için kaç puan gerekir

Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır? Belge almak için kaç puan gerekir?

17 Ocak Cuma günü karnelerini alacak olan öğrenciler takdir ve teşekkür belgesi hesaplamalarına başladı. 2019 2020 eğitim öğretim yılı ilk dönem not ortalamalarına göre başarılı sayılan öğrenciler belge alarak ödüllendirecek. E Okul sayfasından yazılı sınav notları ve ortalamalarını öğrenenler, belge almak için kaç puan gerekir sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır?

12.01.2020Gündem
E Okul girişi ile ortalama hesaplama E-Okul yönetim, öğretmen, öğrenci girişi ekranı

E Okul girişi ile ortalama hesaplama! E-Okul yönetim, öğretmen, öğrenci girişi ekranı!

E Okul öğrenci girişi okulların kapanmasına çok az bir süre kala takdir ve teşekkür hesaplamalarını gerçekleştirecek olan birçok öğrencinin araştırdığı konu olmaya başladı. E Okul öğrenci girişi aracılığıyla ortalama hesaplama işlemi kolayca yapılabilecek. Not görüntüleme modülü aracılığıyla yazılı sınavlardan kaç puan alındığı da öğrenilebilecek. E Okul öğrenci girişi haricinde bir diğer önemli ekran ise öğretmen girişi olacak. Bu süreçte not girişlerini yapacak öğretmenler, E Okul öğretmen girişi ekranı aracılığıyla sistem girişlerini tamamlayabilecek. İşte, yenilenen tasarımı ile E Okul öğrenci ve öğretmen girişi işlemi

7.01.2020Gündem
Karneler bugün saat kaçta veriliyor Uzmanlardan karne görüşü

Karneler bugün saat kaçta veriliyor? Uzmanlardan karne görüşü

Karneler bugün saat kaçta verilecek sorusu, dönemi bitirecek olan öğrenciler için büyük heyecana neden oldu. Karnelerini aldıktan sonra yaz tatiline giriş yapacak olan öğrenciler, yaklaşık üç aylık tatilin ardından yeniden okullardaki yerini alacak. Mezun olan öğrenciler ise yeni bir hayata giriş yapacak. Peki, karneler bugün saat kaçta verilecek? İşte, karne günü hakkında uzmanların görüşü

7.06.2018Gündem
E-Okul girişi nasıl yapılır E-Okul takdir teşekkür sorgulama sayfası

E-Okul girişi nasıl yapılır? E-Okul takdir teşekkür sorgulama sayfası

E-Okul girişi nasıl yapılır sorusu milyonlarca öğrenci tarafından, yaz tatilinin yaklaşmasıyla birlikte sorgulanmaya başladı. Okulların kapanmasına az bir zaman kala karne heyecanı yaşayan öğrenciler, takdir mi yoksa teşekkür mü alacaklarını merak ediyorlar. Öte yandan e-Okul üzerinden not görüntüleme ve devamsızlık işlemleri de sorgulanabiliyor. Peki, e-Okul girişi nasıl yapılır?

29.05.2018Eğitim
E- okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) not takip - E- okul karne ve sözlü notu görüntüleme

E- okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) not takip - E- okul karne ve sözlü notu görüntüleme

E- okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) sayfası son zamanların en çok ziyaret edilen online sistemlerinden biri oldu. Kısa süre sonra ilk dönemi tamamlayacak olan öğrenciler, öğretmenlerinin her an yeni bir not girebileceği ihtimaliyle sık sık E- okul girişi yaparak son değişiklikleri takip ediyor. En az öğrenciler kadar heyecanlı olan veliler de mobil veya masaüstü üzerinden Veli Bilgilendirme Sistem'ne giriş yapıyor. Peki E- okul karne ve sözlü notu nasıl görüntülenir?

7.01.2018Gündem
E Okul VBS öğrenci notları girişi ile karneler dağıtılmadan önceki son durumu öğrenin

E Okul VBS öğrenci notları girişi ile karneler dağıtılmadan önceki son durumu öğrenin

E Okul öğrenci notlarının görüntülenmesi karneler dağıtılmadan önce kaba taslak bilgi alma adına büyük öneme sahip olacak. Başarı belgesi alabilme adına dönem boyunca büyük uğraşlar veren öğrenciler, ilk dönemin son günlerinde açıklanan yazılı sınav sonuçlarına göre E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) üzerinden bilgi edinebilecek. Peki, E Okul VBS giriş işlemi nasıl yapılacak? İşte, not görüntüleme ve devamsızlık bilgisini görüntüleyebileceğiniz sistem hakkında bazı bilgiler

6.01.2018Gündem
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş sistemine notlar ne zaman aktarılıyor

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş sistemine notlar ne zaman aktarılıyor?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi ile çocuğunuzun Devamsızlık durumunu, Sınav sonuçlarını, Sınav tarihlerini öğrenebilirsiniz. E-Okul geliştirilen sistemle tek şifre ile bir sürü işlemi yapma fırsatı vermektedir. İşte E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi hakkında merak ettikleriniz.

8.04.2016Gündem
15 tatil ne zaman başlayacak (Yarıyıl - Sömestr) | Takdir ve teşekkür hesaplama

15 tatil ne zaman başlayacak (Yarıyıl - Sömestr) | Takdir ve teşekkür hesaplama

Öğrencilerin merakla beklediği 15 tatili (Sömestr) geldi çattı. Peki 15 tatil (Yarıyıl) ne zaman başlayacak? Öğretmen atamalarında flash gelişme! Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Takdir ve teşekkür hesaplamarı nasıl yapılır?

19.01.2015Gündem
Fatih Çekirge yazdı, hayvanseverler ayağa kalktı

Fatih Çekirge yazdı, hayvanseverler ayağa kalktı

Fatih Çekirge bugün iki aylık bir kedinin ölümüyle ilgili bir cinayeti yazdı. Hayvanseverler internette “Pet shop” (evcil hayvan) dükkanlarının denetimi için binlerce kişiden oluşan bir yorum ve destek zinciri kurdu.

26.12.2010Gündem
Fatma Hanım ses getirdi

Fatma Hanım ses getirdi

Fatma Hanım'dan bir mail geldi... Bir isyandı, çaresizce yardım isteniyordu... Yazdık... Hurriyet.com.tr günlerdir konunun üzerinde... Fatma Hanım gibi aynı sorunları yaşayan binlerce insandan, binlerce mail aldık... İşte o Fatma Hanım'ın isyanı simge oldu... Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı harekete geçti...

2.04.2009Gündem
Maliye Müsteşarından cevap var

Maliye Müsteşarı'ndan cevap var

Az önce Maliye Bakanlığı aradı. Fatma Hanım gibi birçok benzeri talep geldiğini söylediler.

1.04.2009Gündem
Ekonomik Krize Önlem Tasarısı yasalaştı

Ekonomik Krize Önlem Tasarısı yasalaştı

TBMM Genel Kurulunda, ekonomik krizi önlemeye ilişkin düzenlemeler içeren ve bazı kanunlarda değişiklik yapan tasarı kabul edilerek yasalaştı.

18.02.2009Ekonomi
Yüzyılın deneyinde Türk bilim adamları da var

Yüzyılın deneyinde Türk bilim adamları da var

CERN'de yapılacak olan yüzyılın deneyinde 50'yi aşkın Türk bilim adamı yer alıyor.

27.05.2008Teknoloji

Yazar Sonuçları

Sizin de içiniz yanıyor mu?

CUMHURİYETİMİZ kurulurken Atatürk’ün etrafındaki bazı uçuk akıllılar Mustafa Kemal’e önerilerde bulunurlar.

21.06.2014

13 bin müdürün yeri zorla değiştiriliyor

MİLLİ Eğitim Bakanlığı, ağustos ayı sonuna kadar yurt sathında 13 bin civarında eğitim kurumu müdürünün yerini zorla değiştiriyor. Yer değiştirmek zorunda olan müdür sayısı İstanbul’da 1068, Ankara’da 640, İzmir’de 500’ü buluyor. Bu, Cumhuriyet döneminde eğitim alanında yapılan en büyük atama operasyonu sayılıyor.

9.08.2010