EKSTRA
MENÜ

Slime

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 67 haberi bulunmuştur.

Slime Haberleri

Googleda Türkiye en çok bu yıl neleri aradı

Google'da Türkiye en çok bu yıl neleri aradı?

Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2016 Arama Trendleri” listesini açıkladı. Türkiye’de 2016 yılında yapılan aramalarda “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?” ve “Darbe” üst sıralarda yer aldı.

14.12.2016Teknoloji
Gülnurun dönüşü muhteşem oldu

Gülnur'un dönüşü muhteşem oldu

Henüz 10 yaşında ve  tek amacı bilim videoları çekip eğlenmek. YouTube'da 'Eğlence Sokağı' isimli bir kanal açtı, deneylerini kendi çabalarıyla çekti, yayımladı. Ta ki o deneyler, fiziksel görüntüsü ve kilolarıyla dalga geçilene, aldığı hakaret ve bel altı küfürler canına tak edene dek. Tokat'ta yaşayan Gülnur Karakuzu, onlarca insan tarafından incitilince videolarını silip kayıplara karıştı. Ama birileri yokluğunu hemen fark etti...

6.08.2016Hayat
ATM’lerden para çalan Rus siber dolandırıcı grubu geri döndü

ATM’lerden para çalan Rus siber dolandırıcı grubu geri döndü

200 yılında Rus bir siber dolandırıcı grubunun, ATM’leri kullanıcılarının paralarını çalmak amacıyla kullandığı keşfedilmişti. Bu; ATM’leri hedef alan ilk kötü amaçlı programdı. Yedi yıl sonra, siber suçlular bu kötü amaçlı programı yeniden kullanmaya başladı: ancak hem hırsızlar, hem de programlar gelişti. Bu kez dünyadaki bankalara ve müşterilerine karşı daha da gelişmiş bir tehdit sözkonusu.

24.05.2016Teknoloji
Alaçatının damak çatlatan lezzetlerine kayıtsız kalmayın

Alaçatı'nın 'damak çatlatan' lezzetlerine kayıtsız kalmayın

Alaçatı'nın güzellikleri içine elbette muhteşem mezeleri ve yemekleri de dahil etmekte fayda var.

20.09.2014Hürriyet Pazar
David Beckhama kötü şaka

David Beckham'a kötü şaka

İngiliz futbolcu David Beckham, Golden Slime ödül törenine oğullarıyla birlikte katıldı. Ödül almak için sahneye çıkan Beckham ve oğulları, sahnede altın rengine boyandı.

23.07.2014Haber
Strateji evlilikte olur

Strateji evlilikte olur

“Benim İçin Üzülme” dizisinde rol alan Öykü Çelik, geniş bir hayran kitlesine sahip. “Ünlü olmak gibi bir takıntım hiç olmadı” diyen Çelik, oyunculuğa nasıl başladığından aşka bakışına hakkında merak edilenleri Seninle dergisine anlattı.

29.04.2013Kelebek
‘Kazandığım tazminatla estetik yaptıracağım’

‘Kazandığım tazminatla estetik yaptıracağım’

BATMAN’da bisikletiyle yolda giderken belediyenin alt yapı çalışmaları için kazdığı çukura düşüp yaralanan ilköğretim öğrencisi 12 yaşındaki Fadıl Kural’ın ameliyat olmasına karşın yüzünde kalan izler nedeniyle belediye ve çukuru açak müteahhit şirket aleyhine 21 bin liralık tazminat davası açtı.

10.01.2009Gündem

Yazar Sonuçları

Kaybolan yemekleri bulduk

Alaçatı’yı bilirsiniz. Eğer bugüne kadar tanışmadıysanız, size özet bir bilgi sunmak isterim.

21.06.2014

“Siirt seni Başbakan yaptı…”

“Siirt seni Başbakan yaptı” diye haykırdı elinde mikrofon Selim Sadak, hızını alamadan; “Şimdi” diye sürdürdü konuşmasını “Siirt senden Oslo görüşmelerine dönmeni istiyor. Eski bir siyaset adamı olarak söyleyeyim, Sayın Öcalan olmadan çözüm olmaz. Bu, bir gerçek…”

29.09.2012

Şalgamlı üzüm ve avokadolu sardalya ızgara

Yazın son günlerinde çeşit çeşit üzüm ve yağlanıp irileşmiş sardalyalarla yola çıktım bu hafta. Cevizli bir tarator hazırladım, egzotik avokado ve ızgara sardalyayı, şalgamla pişirdiğim diri üzüm parçalarıyla servis ettim.

22.09.2012

Kitabın ‘10 paralık’ tarihi

TABLET bilgisayardan kitap okunan günlerde “Gutenberg”den, “10 paralık” kitaplardan, “best seller/çok satan”lardan, “ucuz roman”lardan bahsedelim bari...

19.03.2011

İnternet’te bunlar da satılık

LEBRİZ.com'un her hafta yeni bir sanat eserini müzayedeye koyduğu dönemle başlayan açık artırma sitelerine olan zaafım, "tam azaldı" derken, bir anda yeniden alevleniverdi.

13.04.2006