EKSTRA
MENÜ

Orgazm Taklidi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 146 haberi bulunmuştur.

Orgazm Taklidi Haberleri

Cinsel Hayatınız Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Cinsel Hayatınız Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Uzmanlar, cinselliğin ilişkiler için en önemli konulardan biri olduğunun altını çiziyor. Buna rağmen cinsel hayatı pek de yolunda gitmeyen, orgazm sorunu yaşayan, bazen taklit yapan, partneri mutlu olmadığı için mutlu olamayan çiftler bulunuyor. Peki ya siz? Siz orgazm taklidi yapıyor musunuz? Partnerinizin de zevk almasını önemsiyor musunuz ya da kendinizi yetersiz mi buluyorsunuz? Haydi anketimize katılın, çiftlerin cinsel konularda neler düşündüğünü araştırmamıza yardım edin!

1.12.2020Cinsellik
Kadınlar Neden Orgazm Taklidi Yapar Erkekler Orgazmın Taklit Olduğunu Anlar mı

Kadınlar Neden Orgazm Taklidi Yapar? Erkekler Orgazmın Taklit Olduğunu Anlar mı?

Sayısız kadının orgazm bozukluğu yaşadığı günümüzde uzmanlar, kadınların yaklaşık %40’ının orgazm taklidi yaptığını söylüyor. Kadınlar gerçek bir orgazm yaşamak için sorunu çözmek yerine neden taklit yapıyor? Peki ya erkekler orgazmın gerçek ya da taklit olduğunu anlayabiliyor mu?

27.11.2020Cinsellik
Orgazm Hakkında Bilinmeyen 20 Gerçek

Orgazm Hakkında Bilinmeyen 20 Gerçek

Eğer orgazm olamıyorsanız, belki de bu yazıyı okumanın tam da zamanıdır. Size ve sevgilinize yardımcı olması için, Orgazm Cevapları Rehberi (The Orgasm Answer Guide) kitabından birkaç madde seçtik. Bu bilgilerle bir an önce yatağa girmek için sabırsızlanacaksınız!

31.10.2018Cinsellik
Cinsellikte Dikkat Edilmesi Gereken 6 Kritik Nokta

Cinsellikte Dikkat Edilmesi Gereken 6 Kritik Nokta

Aşk hayatının sağlıklı ve mutlu bir şekilde ilerleyebilmesi için en önemli faktörlerden biri de cinsel ilişkilerdir. Cinsel ilişki, kişiler arasındaki bağı güçlendirir ve daha mutlu bir aşk hayatı yaşamayı sağlar. Ancak her cinsel ilişki kişileri mutlu etmez.

6.07.2018Cinsellik
Orgazm olmak ya da olamamak

Orgazm olmak ya da olamamak

Kadın orgazmı, bazı kadınlar için hayal,bazı kadınlar için kaf dağının ardında, bazıları için mecburen taklidi yapılan, cinsellikte yaşanan en üst düzey duygu, cinsel rahatlamanın adı…

4.11.2016Ebeveyn
Başım ağrıyor, bu gece olmaz efsanesi doğru mu

'Başım ağrıyor, bu gece olmaz!' efsanesi doğru mu?

Birçok kadının bu sözleri kullandığı bilinir. Karikatürlere sıklıkla malzeme olan bu durum ne kadar gerçektir ya da bahane midir? Nörolog Dr. Emel Gökmen sorularımızı cevapladı.

20.06.2016Sağlık
Çılgın bir seks hayatı için 5 öneri

Çılgın bir seks hayatı için 5 öneri

Cinsel hayatınızdaki monotonluğa son verin!

31.05.2016Sağlık
Orgazm olamayan kadınlara tavsiyeler

Orgazm olamayan kadınlara tavsiyeler

Bu tavsiyelerden sonra artık orgazm taklidi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

24.05.2016Sağlık
Kadınların cinsel hayatlarında yaptığı 10 hata

Kadınların cinsel hayatlarında yaptığı 10 hata!

Doyumlu bir cinsellik için uzak durulması gereken davranışlar...

18.05.2016Sağlık
Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü

Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü?

Orgazm olamayan kadınlar kendilerini zorunlu hissettikleri için ilişki esnasında orgazm taklidi yapabilirler. Çok sayıda kürtaj, fazla doğum yapmak vajinada deformasyona neden olduğu için orgazmı zorlaştırabilir. Ancak vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün.

1.12.2015Sağlık
Altın & Gümüş Ve Bronz Seks

Altın & Gümüş Ve Bronz Seks

Cinselliği, rahatlamış bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatı olarak tarif ediyoruz. Çiftler bu sanatı icra ederken altın, gümüş ve bronz olmak üzere üç tür seks deneyimi yaşayabiliyor.

6.11.2015Cinsellik
Harry Sallyye Tanışıncanın kamera arkasında neler oldu

Harry Sally'ye Tanışınca'nın kamera arkasında neler oldu

Sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden birinin yapımın kendisinin de önüne geçen sahnesinin kamera arkasında neler yaşandığı ortaya çıktı.

11.09.2015Magazin
Erkekler Taklidi Anlar mı

Erkekler Taklidi Anlar mı?

Orgazm olmak ya da olmamak... Fakat bütün mesele bu değil; bir de partnerimize olmuş gibi gösterme kısmı var ki yiyip yemediklerini merak ediyoruz. İşte gerçeği ve taklidiyle orgazm...

22.07.2015Cinsellik
Partnerbasyon

Partnerbasyon!

Partnerbasyon kadınlarda klitoris, ve göğüsler gibi erojen bölgelerin genelde boşalma oluncaya kadar elle veya çeşitli cinsel oyuncaklar kullanılarak uyarılmasıdır. CİSED Onursal Başkanı Cem Keçe açıklıyor...

22.04.2015Cinsellik
Yorgunken Seks Yapmayın

Yorgunken Seks Yapmayın!

Erkeklerin gelecek kaygıları, kadınların eğitim, kariyer, evlilik ve çocuklarla ilgili yükleri çoğu zaman onlara ağır geliyor ve daha yorgun hissetmelerine yol açıyor...

7.11.2014Cinsellik
Erkekler Orgazm Taklidini Anlar mı

Erkekler Orgazm Taklidini Anlar mı?

Gerçeği ve taklidiyle orgazm... Cised Genel Sekreteri Psikolog Gülüm Bacanak merak ettiğiniz tüm soruları sizin için cevapladı...

11.09.2014Cinsellik
Metreslerin yerini ‘one night stand’ler aldı

Metreslerin yerini ‘one night stand’ler aldı

"Kadınların, kadınlıklarını unuttuklarını görüyorum. Zeynalaştılar, erkekleştiler. Erkekler o eski beyefendilikten, kadınlar da zarafetten uzaklaştı."

31.08.2014Hayat
Erkekler de orgazm taklidi yapıyor

Erkekler de orgazm taklidi yapıyor

Bu ihtiyacın altındaki nedenler...

29.08.2014Sağlık
Yataktaki maske sahte orgazm

Yataktaki maske sahte orgazm

Orgazm taklidi yaptığını nasıl anlarsınız?

19.08.2014Sağlık
Yataktaki Yalanlar Ve Gerçekler

Yataktaki Yalanlar Ve Gerçekler!

Yatakta işler iyi de gitse kötü de mutlaka sonrasında konusu açılır! Erkekler duymak istediğimiz şeyleri duymanın bizi mutlu edeceğini sandıklarından yalan söylerler. Aslında yataktaki yalanlar ve gerçekler birbirinden farklıdır!

20.06.2014Cinsellik
10 adımda orgazm taklidi yapmak

10 adımda orgazm taklidi yapmak

Mutlu bir cinsel yaşam için orgazm şart. Ancak araştırma ve anketler gösteriyor ki kadınların orgazma ulaşma oranları erkeklere göre oldukça düşük. Bu çoğu zaman hasıraltı edilen bir sorunken, bu sorunun doğurduğu başka sorunlarda var. Bunlardan biri de 'orgazm taklidi'. kadınlar için inandırıcı orgazm taklidi yapabilme tüyoları içeren video, öğreticilikten çok eğlencelik bir üsluba sahip. Sonuç olarak 10 adımda nasıl orgazm taklidi yapılır sorusunun cevabı bu videoda. 

13.06.2014Eğlence
Bu sorun üfürükçüyle çözülmüyor

'Bu sorun üfürükçüyle çözülmüyor'

Antalya’da düzenlenen Cinsel Sağlık Kongresi’nde konuşan Tıbbi Seksoloji Danışmanı Dr. Akif Poroy, Türk toplumunun yüzde 70’e yakınının cinsel bozuklukları sağlık sorunu olarak görmediğini belirterek, "Yani üfürükçüye gitmek veya dua etmek gerektiği düşünülüyor" dedi.

26.05.2014Kelebek
Kadınlar Neden Orgazm Olamaz

Kadınlar Neden Orgazm Olamaz?

Yapılan araştırmalara göre kadınlarda en sık görülen cinsel sorunların başında orgazm olamama geliyor...

14.02.2014Cinsellik

Yazar Sonuçları

‘Beni mecnun ettin, sen de olasın!’

14 Şubat ‘Sevgililer Günü’ne uygun olarak sinema tarihine geçmiş, bazılarımızda çok derin izler bırakmış aşk filmlerini derledik. İşte kimi romantik komedi formatında, kimi hüzünlü öyküler anlatan, kimi gözyaşlarımızı teslim alan, kimi mutlu sona göz kırpan, kimi yüreğimizi delip geçen filmler...

13.02.2021

Yatak odasında devrim yapan bir kadının 14 ve 51 numaralı sorusu

Geçtiğimiz 9 Eylül 2020 günü Londra’da bir kadın öldü...

3.01.2021

Seks Sırasında Ses Çıkarıyor Musunuz?

Çiftler cinsel ilişki esnasında cinselliğin doğası gereği birtakım sesler çıkarır. Bazen ortamın ısısını artırmak, bazen istemsiz bazen de biraz yaramazlık olsun diye abartılı sesler çıkarabilir. Seks yapılan ortamın şartları da bu konuda oldukça etkilidir tabii ki. Biraz da kişisel tercih meselesidir. “Aman sesimiz duyulmasın, rezil oluruz” diye sesini kısan da var “Keyif benim değil mi, istediğim kadar bağırırım” diyen de.

23.01.2020

Anorgazmi (Orgazm Olamama) nedir? Nasıl tedavi edilir?

Anorgazmi diğer anlamıyla ‘orgazm olamama’, özellikle kadınlarda sıkça görülen bir problemdir. Cinsel hayatta bazı dönemlerde görülebildiği gibi, orgazmın hiç yaşanamaması da söz konusu olabilir. Günümüzde tedavisi mümkündür.

3.09.2019

Cinsel Mutluluğun Sırları

Evrimin ve en uyumlunun sağ kalmasının bir sonucu olan insan eşleşmesine “cinsel beraberlik” ya da “seks yapmak” adı verilir, şehvet, sevgi, emek, bilgi ve tecrübe ister.

11.06.2019

Sorunları görmezden gelmek cinsel hayatı bitirir

Vajinusmus kadının ve erkeğin ortak bir sorunudur!

2.01.2018
Kadın ve cinsellik

Kadın ve cinsellik

Aşk ve cinsellik; duygusal, düşünsel ve davranışsal boyutta iki kişi arasındaki etkileşim alanıdır. Yakınlık kurma bireyin kendisini karşındakine duygusal, düşünsel ve bedensel olarak açmasıdır. Kadın ve erkek olma hallerinin onayıdır, dokunmak ve cinselliği yaşamak değerli olma duygusunun ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

29.11.2017

Erkeklerin yataktaki 10 hatası

Cinsellik, insanın yaşamdan zevk almasını sağlayan en büyük gereksinimdir. Ayrıca bireylerin aldığı haz ve zevkin yanı sıra nesillerinin devamlılığı açısından da oldukça önemlidir. Uzman Psikolojik Danışman Dr. Cem Keçe, yapılan araştırmalara göre erkelerin yatakta yaptıkları en önemli 10 hatayı sıraladı.

26.09.2017

Aynı anda orgazm olmak bir şehir efsanesi mi?

Aynı anda orgazm olmak bir şehir efsanesi mi? Bunun bir yöntemi var mıdır? Kaliteli bir cinsellik için ne kadar önemlidir?

6.04.2017

Kadın ve erkeklerin cinsel yaşam döngüsü

Kadın 20'li yaşlarda romantik bir kumru gibidir, hayalindeki erkeği bekler.

16.12.2016

Pazar kafası

Incognito-Beynin Gizli Hayatı diye bir kitaba sardım. Yazarı David Eagleman’in iddiası şu:

2.04.2016

Aynı anda orgazm olmak bir şehir efsanesi mi?

Orgazma odaklanıp sevişmenin tadını kaçırmayın!

24.02.2016

Seks karnenizi görmeye hazır mısınız?

Çocuklar karnelerini aldı, şimdi sıra yetişkinlerin karnelerinde...

23.01.2016

Kadının cinsel yaşam döngüsü

Kadın; genç kızlıktan yaşlılığa kadar kadın cinselliği birçok değişimin olduğu kumru, koala, panter, panda ve kaplumbağa olmak üzere çeşitli evrelerden geçer.

14.09.2015

Orgazm taklidi

Orgazm olmak genellikle boşalmak olarak algılanır ama ikisi aynı şey değildir.

4.07.2015

Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?

Kadınların yaklaşık % 40'ı orgazm taklidi yapıyor

17.06.2015

Erkekler hödüktür oğlum, sen olma!

Ünlü gazeteci, ‘Kerem Bengi’ müstear ismiyle ‘Çapkın Günlük’ü yazdı.

29.11.2014

Yorgunken seks yapma

Erkeklerin gelecek kaygıları, kadınların eğitim, kariyer, evlilik ve çocuklarla ilgili yükleri çoğu zaman onlara ağır geliyor ve daha yorgun hissetmelerine yol açıyor.

22.11.2014

Yorgunken seks yapılır mı?

Rahat pozisyonları tercih ederek ağır çekim bir gece geçirebilirsiniz.

5.11.2014

Erkeklerin Kadınları Cinsellikten Soğutan 10 Hatası

Erkekler dikkat! Bu hataları yapıyorsanız, eşiniz sizden soğuyabilir. Bazı hatalar çifti tedavi gerektirebilen cinsel isteksizliğe ve mutsuz bir cinsel hayata kadar götürebilir.

16.09.2014

Kadınların 10 Hatası

İnsanlığın varoluşundan beri belki en çok kafa yorulan olgularından biri kadın-erkek ilişkileridir. İnsan doğası gereği hata yapar ve mükemmel bir yaratık değildir. Diğer yandan kadın ve erkek de iki ayrı dünyaya sahiptir.

8.09.2014

İlk cinsel ilişki yaşı 21

Buyurun okurların katılımıyla gerçekleşen cinsellik anketinin sonucu...

2.09.2014

Cinselliği sürekli erteliyoruz Büyüyünce... İleride... Evlenince...

Seks, sevdiğim bir şey olduğu için bu dosyayı da severek hazırladım.

30.08.2014

Erkeklerin Kadınları Cinsellikten Soğutan 10 Hatası

Erkekler dikkat! Bu hataları yapıyorsanız, eşiniz sizden soğuyabilir. Bazı hatalar çifti tedavi gerektirebilen cinsel isteksizliğe ve mutsuz bir cinsel hayata kadar götürebilir.

9.06.2014