EKSTRA
MENÜ

Lifecell

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 60 haberi bulunmuştur.

Lifecell Haberleri

Ses ve SMS’i kaldırdı

Ses ve SMS’i kaldırdı

AKILLI telefonlarla beraber artan mobil veri tüketimi, iletişim operatörlerinin paket stratejisini değiştirmeye başladı. Bu konudaki ilk adımlardan biri de Turkcell’den geldi.

25.09.2017Ekonomi
Turkcellden 50 GB kotalı tarife: Lifecell

Turkcell'den 50 GB kotalı tarife: Lifecell

4.5G ile data tüketiminin artması ve mobil uygulama kullanım sürelerinin yükselmesi Turkcell’e yeni bir adım attırdı. Lifecell dijital markasıyla hayata geçirilen paketler sayesinde, arama da dâhil tüm haberleşme mobil internet üzerinden yapılacak. Turkcell, Lifecell markasıyla Türkiye’de bir ilke imza atarak, müşterilerine konuşma ve mesajlaşma da dâhil tüm iletişim hizmetini tamamıyla internet ve dijital platformdan sunmayı başardı.

25.09.2017Teknoloji
Yeni özelliği ile arama alışkanlıklarını değiştiriyor

Yeni özelliği ile arama alışkanlıklarını değiştiriyor

Turkcell’in yeni paketlerinde ses yok BİP var Anlık mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza giren BiP yenilikçi özellikleriyle bir içerik platformuna dönüşürken bugünlerde ise devrim sayılabilecek bir yenilikle gücüne güç katmaya devam ediyor.

8.03.2017Ekonomi
10 yılın en yüksek büyümesini getirdi

10 yılın en yüksek büyümesini getirdi

4.5G yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell, 2016 yılında toplam 3.5 milyar TL yatırım yaptı. 2017 yılında 3,6 milyar TL daha yatırım yapmayı planlayan Turkcell 2015 başından 2017 sonuna kadarki 3 yıllık dönemde 4.5G lisans bedeli dâhil toplam 15.7 milyar TL yatırıma ulaşacak.

16.02.2017Ekonomi
Turkcellin iştiraki, Dinamo Kieve sponsor oldu

Turkcell'in iştiraki, Dinamo Kiev'e sponsor oldu

Turkcell'in Ukrayna'daki iştiraki Lifecell, Ukrayna Milli Futbol Takımı'nın ardından Dinamo Kiev Kulübü'ne sponsor oldu.

8.12.2016Futbol
Mavi atak

Mavi atak!

Kıbrıs’taki markası Lifecell’i yeniden konumlayan Turkcell cep telefonundaki ‘yeşil’ arama tuşunu tarihe gömecek bir adım attı. Ev telefonları dahil tüm sesli görüşmeleri internet üzerinden yaptıracak olan Turkcell arama tuşunu da maviye çeviriyor.

28.11.2016Ekonomi
Ukrayna Milli Takımına Türk sponsor

Ukrayna Milli Takımı'na Türk sponsor

Turkcell'in Ukrayna'daki iştiraki Lifecell, Ukrayna A Milli Futbol Takımı'nın ve Dinamo Kiev kulübünün teknoloji sponsoru oldu. Kiev Olimpiyat Stadı'nda düzenlenen imza töreni ve basın toplantısında, Lifecell Genel Müdürü Burak Aksoy ve Ukrayna Futbol Federasyonu Asbaşkanı Oleg Şkreba yer aldı.

8.11.2016Futbol
Ukrayna’ya yeni operatör markası

Ukrayna’ya yeni operatör markası

İLETİŞİM operatörü Turkcell, pilot ülke olarak tanımladığı Ukrayna’daki şirketi ‘life:)’ta markayı yenileme çalışması yaptı.

20.01.2016Ekonomi
Ben ’sosyetik güzel’ tanımına uymuyorum

Ben ’sosyetik güzel’ tanımına uymuyorum

Kozmetik sektörüne giren Begüm Şen, "sosyetik güzel" tanımından rahatsız.

2.05.2008Kelebek

Yazar Sonuçları

Saçınıza saygı duyarsanız hayatınız değişir

Milano, Paris ve Londra Moda Haftaları’nda Balmain, Ferragamo, Gucci, Givenchy, Dries van Noten ve Victor&Rolf’un saç tasarımını yapan ünlü saç tasarımcısı Hollandalı Andy Uffels, sezonun saç trendlerini anlattı.

20.04.2008