EKSTRA
MENÜ

Kedi Fotoğrafları

Kedi Fotoğrafları haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kedi Fotoğrafları hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 472 Kedi Fotoğrafları haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kedi Fotoğrafları Haberleri

Fransada dev operasyon... Dikkat çeken kedi detayı

Fransa'da dev operasyon... Dikkat çeken kedi detayı

Fransa'nın Strazburg kentinde, Noel pazarını hedef alan saldırının failini yakalama çalışmaları kapsamında polis operasyon düzenledi. Fransızlar, polisin çalışmalarına zarar vermemek için kedi fotoğrafları paylaşarak polisin yeri gibi hassas bilgilerin saldırganın eline geçmesini önlemeye çalışıyor...

13.12.2018Dünya
Barcelona için kedi dayanışması

Barcelona için 'kedi dayanışması'

Barcelona'daki terör eyleminin ardından polis saldırının sorumlularını ararken, birçok Twitter kullanıcısı da kedi görüntüleri paylaşarak dayanışma gösterdi.

18.08.2017Dünya
Her eve lazım birbirinden sevimli 4 kedi

Her eve lazım birbirinden sevimli 4 kedi!

Evde birbirinden sevimli 4 kedi ile yaşayan kadın, onlarla hayatının ne kadar eğlenceli ve renkli olduğunu fotoğraflarla gösterdi!

30.03.2016Saglik
Selfie çeken kedi: Manny

Selfie çeken kedi: Manny

Gri kedicik Manny, sahibinin GoPro kamerasıyla oynamaya bayılıyor. Şahane selfie'ler de bu vesileyle ortaya çıkıyor... Manny'nin Instagram'ını takip eden 166 bin kişiden biri değilseniz, işte size bir özet...

25.01.2016Hayat
İkiz kardeşinin fotoğraflarını kedisiyle taklit eden adam

İkiz kardeşinin fotoğraflarını kedisiyle taklit eden adam

İkiz kız kardeşinin doğum gününde ona bir hediye almayan Gordy Yates, onun için özel bir şeyler hazırlamak istemiş ve onun bebeğiyle olan fotoğraflarını kedisiyle taklit etmeye karar vermiş. Ve işte ortaya çıkan ilginç kareler...

7.12.2015Saglik
Maceracı bir kedi neler yapabilir

Maceracı bir kedi neler yapabilir?

Bir kediyi kendi ellerinizle macera sever bir kediye dönüştürmek istiyorsanız, sıra sizde! Kedinizi balerin ve kitap kurduna dönüştürebilirsiniz...

5.12.2015Saglik
Muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz 21 kedi türü

Muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz 21 kedi türü

Hepimiz aslan, leopar, kaplan, puma ve jaguar gibi farklı kedi türlerini biliyoruzdur. Fakat bu etobur kediler diğerlerinden çok farklı!

23.11.2015Saglik
Kediler salatalıktan neden korkar

Kediler salatalıktan neden korkar?

Sosyal medyaya yüklenen videolarda, sahibinin yere koyduğu salatalığı bir anda fark eden kedilerin verdiği tepkiler izleyenleri güldürüyor. Peki, kediler salatalıktan neden korkar? İşte cevabı...

17.11.2015Kelebek
Mutlu aile tablosu oluşturan kedi fotoğrafları

Mutlu aile tablosu oluşturan kedi fotoğrafları

Bu kareler içinizi ısıtacak.

17.11.2015Saglik
Harika zamanlama ve açıyla çekilmiş eğlenceli kedi fotoğrafları

Harika zamanlama ve açıyla çekilmiş eğlenceli kedi fotoğrafları

Çılgın ve sevimli kediciklerin bu görülmeye değer halleri sizi çok eğlendirecek.

5.10.2015Etkinlikler
Onsuz tatile çıkmanıza izin vermeyen minnoşlar

Onsuz tatile çıkmanıza izin vermeyen 'minnoşlar'

Kedi sahibi olmak önemli bir sorumluluktur ve sadece mamasını vermekle iş bitmez. Onlar he zaman ilgiye muhtaçtırlar. Yeri geldiği zaman koyun koyuna yatılır, yeri geldiği zaman ise bütün planlar ona göre yapılır. Bazen o evsahibi olur siz ise misafir. Tatile çıkmaya hazırlanan kedi sahipleri için ise bavulu toplayıp, kapıyı çıkmak hiç de göründüğü kadar kolay olmuyor.

10.03.2015Keyif
İşte Bakanın sözünü ettiği o trafo

İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafo

Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın,yerel seçimlerin yapıldığı 30 Mart'ta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili yaptığı “Trafoya kedi girdi” açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada kısa süre içinde yüzlerce kedi fotoğrafı ve esprisi paylaşılırken, biz de Hürriyet olarak olayın nasıl yaşandığını araştırdık ve kedinin girdiği o trafonun İstanbul'da olduğunu öğrendik.

2.04.2014Ekonomi
Takipçisi 2 bini aştı

Takipçisi 2 bini aştı

ANKARA Söğütözü’ndeki Parti Genel Merkezi’nde bulunan ve ‘CHP’nin kedisi’ olarak adlandırılan Şero adına açılan Twitter hesabı, 2 binden fazla takipçiye ulaştı.

24.11.2013Gündem
Bol kedili bir serüven sizi bekliyor

Bol kedili bir serüven sizi bekliyor!

Kediler hep dört ayak üstüne mi düşer?

21.05.2013Etkinlikler
Güvenlikli site korkakları

Güvenlikli site korkakları

Gnlev’in geçen hafta prömiyer yapan oyunu ‘SİTE’, kentsel dönüşümle birlikte yıldızı parlayan lüks sitelerdeki ‘steril’ yaşamlara odaklı bir modernizm eleştirisi. Pürüzleri olsa da genel itibariyle başarılı, Gnlev’in çıtasını bir tık yukarı taşıdığı bir oyun.

15.12.2012Kelebek
Memeler bildiğiniz gibi ne büyüyor ne küçülüyor

Memeler bildiğiniz gibi ne büyüyor ne küçülüyor

İç çamaşırı markası Ten’in sahibi Deha Orhan, Konuk Odası’nda bugüne kadar okuduğu insanların neredeyse tamamı örnek yaşamlar sergilediği için konuk olmaya biraz çekinmiş. Beslenmeden güne başlarken yaptıklarına kadar kötü örnek olmaktan korkmuş. O sınıfın arka sıralarında oturan yaramaz öğrenci gibi. Hayatı sutyenler arasında geçmiş Deha Orhan ‘sansürsüz’ haliyle karşınızda.

7.04.2012Seyahat
Çatalı fırlatıp masadan kalktım babam bir ay sofraya oturtmadı

Çatalı fırlatıp masadan kalktım babam bir ay sofraya oturtmadı

"Puzzle Portreler"de alışıldığı gibi insanların yaşamöyküsünün geniş özetini vermeyeceğim. Tıpkı bir puzzle çözer gibi konu aldığım kişinin yaşamına ve kimliğine dair parçaları yan yana getireceğim. Okuyanlar, o parçalar aracılığıyla farklı bir resme ulaşacak.

16.05.2009Kelebek
Sokak sanatı yaşadığımız şehri açık hava müzesine çeviriyor

Sokak sanatı yaşadığımız şehri açık hava müzesine çeviriyor

İstanbul artık, sokak sanatının dünyadaki öncü şehirlerinden biri haline geldi. Şehirde ‘street art’ festivalleri düzenleniyor; belediyeler sokak sanatçılarını, duvarlara sanat eserleri (mural) yapmaları için destekliyor; sanat galerileri onlara kapılarını açıyor. Sokak sanatçıları artık polisten köşe bucak kaçmıyor, isimlerini saklamaya ihtiyaç duymuyorlar. Instagram’da popülerler, ayrıca birçok marka reklam kampanyalarını onların çizgilerine teslim ediyor. Son günlerde işleriyle dikkat çeken sokak sanatçılarıyla görüştük. Stencil art’tan graffitiye, hangi şehirde hangi işleri görebiliriz diye baktık. Şehirleri adeta birer açık hava müzesine dönüştüren sokak sanatı dünyasına mercek tuttuk...

‘Resimlerimdeki kedi benim, bir çeşit imzam o’

‘Resimlerimdeki kedi benim, bir çeşit imzam o’

Resimleriyle bir anlamda içinden geçtiği zamanın güncesini tutan Türk resminin büyük ustası Neş’e Erdok, son iki yılda ürettiği 30’a yakın tabloyla Yapı Kredi Bomontiada’ya konuk oluyor. Uzun bir hastane sürecinin ardından pandemiyi yaşayan Erdok, “Resim yapmasaydım çokkötü olabilirdim” diyor.

10.09.2021Kitap Sanat
İBB barınağındaki tartışma yaratan görüntüler: Kınıyorum

İBB barınağındaki tartışma yaratan görüntüler: Kınıyorum

Pendik'te bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'ne bağlı Tepeören Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Yaşam Alanı'nda ölen onlarca kedi ve köpeğin cansız bedeninin çürümeye terkedildiği iddiası tartışma konusu oldu. Tepeören Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi Veteriner Başhekimi Mevlüt Maytalman, " Bakım evimizde 39 ilçenin gömü hizmeti bizde yapılmaktadır. Buraya gelen hayvanların gömü işleri, günlük yapılır. Görüntülerdeki nahoş görüntüler, gömü işlemi yapılmadan önceden çekilmiştir" dedi.

18.08.2021Gündem
Tatildeyken aklımız onlarda kalmasın

Tatildeyken aklımız onlarda kalmasın

Yolculuğa çıkmak kedi-köpek sahipleri için eskisi kadar zor değil. Çünkü biz tatildeyken onlara özenle bakacak otellerin sayısı ve kalitesi giderek artıyor. Üstelik artık bu alternatife sıcak bakmayanlar için evinizde hayvan dostunuzla ilgilenme hizmeti sunanlar da var. Dahası bitkiler için de benzer çözümler bulmak mümkün! Peki bu hizmetleri seçerken nelere dikkat etmeli?

Size de bir yerden tanıdık geldi mi Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

Size de bir yerden tanıdık geldi mi? Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

Yeşilçam'ın çok sevilen 'Ah Nerede' filmine çok benzer bir gerçek hikayeden bahsedeceğiz size; çapkın bir adam ve bir, iki, üç, dört, beş, altı kadın... Peki bu kadınlar birbirlerinden haberdar olunca sizce neler yaşanır? Cevap hiç de tahmin edemeyeceğiniz kadar farklı!

19.07.2021Dünya
Alman siyasetinde gündem oldu Çıplak modelin fotoğrafları oymuş gibi yayınlanınca...

Alman siyasetinde gündem oldu! Çıplak modelin fotoğrafları oymuş gibi yayınlanınca...

Almanya’da Yeşiller Partisi’nden başbakan adayı olan Annalena Baerbock yalan haberlerin hedefinde. Baerbock’a benzer çıplak bir modelin fotoğrafları Baerbock’muş gibi paylaşıldı.

30.04.2021Dünya
NASAnın yarışmasında Van Gölü fotoğrafıyla birinci olmuştu Kedisi hazır

NASA'nın yarışmasında Van Gölü fotoğrafıyla birinci olmuştu! Kedisi hazır

NASA'nın uzaydan çekilen dünya fotoğrafları yarışmasında Van Gölü fotoğrafıyla birinci olan Astronot Kate Rubins'e hediye edilmek üzere Van kedisi hazırlandı. Kedi için Van Kedi Evi Villası’nda özel bir oda tahsis edildi.

14.04.2021Gündem
Van Gölü fotoğrafıyla birinci olmuştu Astronot Kate Rubinsin kedisi hazır... Özel oda tahsis edildi

Van Gölü fotoğrafıyla birinci olmuştu! Astronot Kate Rubins'in kedisi hazır... Özel oda tahsis edildi

NASA'nın uzaydan çekilen dünya fotoğrafları yarışmasında Van Gölü fotoğrafıyla birinci olan Astronot Kate Rubins'e hediye edilmek üzere Van kedisi hazırlandı. Kedi için Van Kedi Evi Villası’nda özel bir oda tahsis edildi.

14.04.2021Gündem
Eline batan kürdan kabusu oldu; arkadaşlarımı arayıp helallik istedim

Eline batan kürdan kabusu oldu; "arkadaşlarımı arayıp helallik istedim"

NİŞANTAŞI'nda 37 yıldır aynı restoranda garsonluk yapan İsrafil Türkmen'in boş tabakları topladığı sırada kullanılmış kürdan battı. Hayatı kabusa dönen Türkmen, defalarca operasyon geçirmek zorunda kaldı. Bir kürdan nedeniyle 3 ay çalışamaz duruma gelen Türkmen, "Kimseyle konuşamaz hale gelmiştim. Ölümle pençeleştim, arkadaşlarımı arayıp helallik istedim" dedi.

11.03.2021Haber
Restoranda eline kürdan battı sonrası inanılmaz Doktorlar bile şaşkına döndü

Restoranda eline kürdan battı sonrası inanılmaz! Doktorlar bile şaşkına döndü

İstanbul Nişantaşı'nda 37 yıldır aynı restoranda garsonluk yapan İsrafil Türkmen, boş tabakları toplarken eline kullanılmış kürdan battı. Sonrasında yaşananlar doktorları bile şaşkına çevirdi. Kürdan nedeniyle 3 ay çalışamaz duruma gelen Türkmen, "Kimseyle konuşamaz hale gelmiştim. Ölümle pençeleştim, arkadaşlarımı arayıp helallik istedim" dedi.

11.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

23 Haziran'da sandığa balarıları doluşur mu

Ben yüzü hep gülen bu kadını, önce balarıları için açtığı savaşta tanıdım...

28.05.2019

Kanlı fotoğraflar ne işe yarıyor?

Eminim siz de farklı sosyal medya platformlarında sık sık karşılaşıyorsunuz: Terör olaylarının ardından parçalanmış insanların görüntülerini, hayvana işkence fotoğraflarını paylaşanları...

21.08.2017

Sevmek ve sevilmek istiyoruz

Amerika’da bir hayvan barınağının yardıma ihtiyacı oluyor. Yavru kedileri teslim edebilecekleri güvenli bir yuva arıyorlar. Çalışanlardan birinin aklına nefis bir fikir geliyor ve kedileri yakındaki bir huzur evine göndermeyi teklif ediyor.

21.01.2017

Hamster Tekerleği

Siz, hayat hakkında düşündünüz mü hiç?

31.05.2016

Küçük Prens coşkusu

HANGİ kitapçı vitrinine bakarsanız bakın, Antoine de Saint-Exupery’nin ‘Küçük Prens’ çevirisine rastlarsınız.

9.02.2015

Kedilerden sonra top model çekti

Mustafa Koç gibi doğa fotoğrafçısı Süha Derbent eşliğinde dünyayı dolaşıp vahşi kedi fotoğrafları çeken Deha Orhan, hobisini işe dönüştürdü.

22.04.2014

Bu minik yavruyu evlat edinmek ister misiniz?

Bugün şikayet edeceğim konu bir şirkette 4600 iş gününü doldurduktan sonra emekli olmuş ve saracak mevzu bulmayan menopoz Türk kadınındaki aşırı havyan sevgisi.

30.11.2011

Patron çekti

Fotoğrafçılıkla ilgilenen ve özellikle vahşi kedi fotoğrafları çeken iç giyim ve mayo markası Ten’in patronu Deha Orhan, markanın katalog çekimlerini de kendisi yapmaya başladı.

11.07.2011

Dünyanın kedi başkenti İstanbul

Nükhet Barlas, en büyük tutkusu kedi fotoğrafı çekmek olan bir çevrebilimci. Saatlerce sokaklarda, parklarda dolaşarak en güzel kareleri yakalamaya çalışıyor.

4.01.2008

Kuşla yolculuk yapmak neredeyse imkansız

Durumdan, bir süre önce bir okurumuz sayesinde haberdar olduk.

26.01.2007

Hamster’larda böbrek hastalıkları

Hamster’larda en sık rastlanan böbrek hastalığı CPN (chronic progressive nephrosis) olarak bilinen kronik nefrozis’tir.

30.06.2006

Kafes kuşlarında çığlık atma, tüy yolma davranış sorunlarının işareti

Kafes kuşlarının temel ihtiyaçları ile ilgili eksiklikler ve hatalı uygulamalar kolaylıkla davranış problemlerine yol açabilir.

28.01.2005

Tel bağlanmış yürekler...

Okudunuz mu, benim adımı taşıyan hastane açıldı.

30.04.2004

Atatürk’ü iyi anladık mı?

ABD Başkanı’nın söylediği şu cümle çok önemli: “Afganistan’ta hiçbir zaman ulus inşası için bulunmadık.” Bu cümle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ü şimdi daha iyi anlamak için yeterli. Atatürk 1930’da liselerde okutulması amacıyla ‘Medeni Bilgiler’ adıyla yazdığı kitapta ‘millet/ulus’ tanımı yapıyor. ‘Zengin bir hatıra mirasına sahip, beraber yaşamak için ortak arzu, isteği olan ve sahip olunan mirasın muhafazasına iradeleri müşterek olan insanlardan oluşan cemiyet’ diyor. Afganistan’da böyle bir cemiyet/ulus maalesef oluşmamış.

20.08.2021

Soyağacını on bir rakamı ile anlatan bir yıldız doğuyor

Bu harika fotoğraflar InStyle dergisinin son sayısında yayınlandı.

6.05.2021

Ne izlesem dinlesem okusam

Rock’un babaannesi Tina Turner’ın hayatından bugüne dek yayınlanmamış görüntüler ve kayıtlar sunan “Tina”, 2017’nin Oscar yıldızı “Ay Işığı”, 6 yıllık yolculuğunda pandemiyi de görmüş süper komedi “Superstore” ve süper kahraman hikâyelerinin en yenisi “Invincible”, haftanın ekran seçenekleri. Alice Walker’ın “hayatımın kitabı” dediği “Gözleri Tanrı’yı Seyrediyordu”, Türkçe’de ilk kez yayımlanmış Zora Neale Hurston’ı keşfetmek isteyenler için raflarda... Barış Demirel ve Guillaume de Kadebostany ortaklığından doğma “Sal Beni”, yalnızca haftanın değil bu yılın da en iyi şarkılarından.

2.04.2021

Kayıpla başa çıkmak

Hani kayıp kedi, köpek ilanları görür geçersiniz ya, geçmeyin.

23.03.2021

Torununa süt alamayan viskici Yıldız Teyze

CHP’nin bir toplantısında kürsüye çıkarmışlar Yıldız Teyze’yi...

13.03.2021