EKSTRA
MENÜ

İstanbulda Okullar Tatil Mi

İstanbulda Okullar Tatil Mi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İstanbulda Okullar Tatil Mi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 İstanbulda Okullar Tatil Mi haberi bulunmuştur.

İstanbulda Okullar Tatil Mi Haberleri

Isparta, Kocaeli, Ankara, Eskişehir ve Konyada okullar tatil mi Kar nedeniyle okulların tatil olduğu iller

Isparta, Kocaeli, Ankara, Eskişehir ve Konya'da okullar tatil mi? Kar nedeniyle okulların tatil olduğu iller

Okullar yarın tatil mi sorusu kar yağışıyla beraber yanıtı araştırılan konulardan oldu. Kent genelinde perşembe akşamı başlayan karla karışık yağmurun ardından valiliklerin yapacağı kar tatili açıklaması beklenmeye başlandı. Kar için uyarıların yapıldığı Isparta, Ankara, Kocaeli, Eskişehir, Konya gibi illerde de öğrencilerin tatil beklentisi arttı. Araştırmalar devam ederken Isparta Valiliği'nden açıklama geldi. Gözler şimdi 7 Şubat'ta eğitim öğretime ara verilen illerde. Peki, okullar nerelerde tatil? İşte kar nedeniyle okulların tatil olduğu iller

7.02.2020Gündem
Yarın okullar tatil mi 13 Ocak Cuma günü Ankarada okullar tatil mi

Yarın okullar tatil mi? 13 Ocak Cuma günü Ankara'da okullar tatil mi?

Yarın okullar tatil mi konusu öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Uzun zamandır devam eden soğuk hava ve kar yağışı, bazı illerde eğitimin aksamasına neden oldu. 13 Ocak Cuma günü İstanbul ve Ankara'da okullar tatil mi sorusunu yönelten on binlerce öğrenci, Valilik ve İlk Milli Eğitim Müdürlüklerinden gelecek açıklamaları bekliyor. Peki yarın okullar tatil olacak mı? İşte, 13 Ocak konulu tatil haberleri

12.01.2017Gündem
İstanbulda okullar tatil olacak mı İşte okulların tatil olduğu şehirler

İstanbul'da okullar tatil olacak mı? İşte okulların tatil olduğu şehirler

Yurdun büyük bölümünde etkisini arttıran kar yağışı ve fırtına nedeniyle birçok il ve ilçede okullar 30 Aralık 2016 tarihinde eğitime ara verecek. Ankara Valiliği yaptığı açıklamada 30 Aralık Cuma günü okulların tatil edildiğini duyurdu. İstanbul için henüz bir tatil açıklaması yapılmadı. İşte, 30 Aralık Cuma günü okulların tatil olduğu iller...

29.12.2016Gündem
Okulların tatil edildiği il sayısı 39a yükseldi.. Hangi illerde bugün okullar tatil

Okulların tatil edildiği il sayısı 39'a yükseldi.. Hangi illerde bugün okullar tatil?

Okullar tatil mi sorusu öğrenciler tarafından merakla cevap bekliyordu. Okulların tatil olduğu illerin açıklamaları peş peşe geliyor. Şuana kadar kar yağışının çoğalması ile birlikte 39 ilde okullar tatil edildi. Peki hangi illerde bugün okullar tatil edildi? İşte okulların tatil olduğu iller ve gelen son açıklama...

14.12.2016Gündem
İstanbul Valisi Vasip Şahin Kar Tatili Açıklaması Yaptı

İstanbul Valisi Vasip Şahin Kar Tatili Açıklaması Yaptı!

İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 18 Ocak'ta okullarda kar tatili ilan edilmişti. Kar tatilinin keyfini doyasıya yaşayan öğrenciler şimdi de 'Yarın İstanbul'da okullar tatil mi?', 'İstanbul'da kar tatili uzadı mı?' diye merak etmeye başladılar. İstanbul Valiliği'nin yaptığı yazılı açıklamaya göre ''yarın İstanbul'da okullar tatil değil.''

18.01.2016Eğitim
İstanbulda yarın okullar tatil mi Valilik açıkladı

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Valilik açıkladı!

İstanbul'da 18 Ocak Pazartesi günü etkili kar yağışı etkisini sürdürdü. Okulların bugün tatil edildiği İstanbul'da öğrenciler şimdi de '19 Ocak'ta İstanbul'da okullar tatil olacak mı?', 'İstanbul'da kar tatili uzadı mı?'' diye merakla araştırmaya başladılar. İstanbul kar tatili ile ilgili son söz elbette Vali Vasip Şahin'de.. Peki; İstanbul Valisi kar tatili açıklaması yaptı mı?

17.01.2016Eğitim
İstanbulda bugün okullar tatil mi

İstanbul'da bugün okullar tatil mi?

Meteoroloji'nin yaptığı açıklamaya göre 17 Ocak Pazar yani bugün akşam saatlerinde başlaması beklenen kar yağışı an itibariyle İstanbul'un yüksek kesimlerinde başladı. Şu an Beylikdüzü, Avcılar ve Büyükçekmece dolaylarında başlayan kar yağışının ilerleyen saatlerde etkisini arttıracağı tahmin ediliyor.

17.01.2016Eğitim
Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri

Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri?

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin büyük bir bölümünde etkili olması beklenen kar yağışları nedeniyle vatandaşlar, ''yarın okullar tatil mi?'', ''İstanbul'da yarın okullar tatil mi?'' diye araştırmaya başladılar. Okulların yarın tatil olup olmayacağı ile ilgili henüz Valilik açıklama yapmadı.

30.12.2015Eğitim
Son Dakika: İstanbulda yarın okullar tatil mi (31 Aralık Perşembe)

Son Dakika: İstanbul'da yarın okullar tatil mi? (31 Aralık Perşembe)

'İstanbul'da yarın okullar tatil mi' sorusunun cevabını bütün öğrenciler merakla bekliyor. Sabah saatlerinde kar yağışının başlaması öğrencileri daha da meraklandırdı. Peki, yarın okullar tatil mi? Bu sorunun cevabı ilk olarak üniversitelerden geldi.

30.12.2015Gündem
Meteorolojiden İstanbul için açıklama yapıldı mı İstanbulda yarın okullar tatil mi - 12 Ocak Perşembe

Meteoroloji'den İstanbul için açıklama yapıldı mı? İstanbul'da yarın okullar tatil mi? - 12 Ocak Perşembe

İstanbul'da okulların yarın tatil olup olmayacağı milyonlarca öğrenci tarafından merakla araştırılmaya devam ediyor. 12 Ocak Perşembe günü için aramalarını yoğunlaştıran öğrenciler, İstanbul'da okulların tatil olup olmayacağını merak ediyorlar. İstanbul Valisi Vasip Şahin'in resmi twitter hesabını sürekli kontrol eden öğrenciler, kar tatili hakkında meraklı gözlerle açıklama yapılmasını bekliyorlar. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve Marmara Bölgesinde yaşayan vatandaşları aşırı kar yükünden dolayı çatı çökmeleri ve kar erimelerine karşı uyardı. Peki, İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İstanbul Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı mı? İşte detaylar.

11.01.2017Gündem
İstanbulda yarın - pazartesi günü okullar tatil edildi - Resmi açıklama geldi

İstanbul'da yarın - pazartesi günü okullar tatil edildi - Resmi açıklama geldi

Yarın - 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? sorusuna yanıt bugün geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Vali Vasip Şahin, İstanbul'da okullar tatil olsun diyen öğrencileri kırmadı ve 9 Ocak Pazartesi günü okulları tatil ettiklerini açıkladı. İstanbul Valiliği, kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle, yarın (Pazartesi) ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini duyurdu.

8.01.2017Gündem
Öğrencilerden Valiye tweet yağmuru

Öğrencilerden Vali'ye tweet yağmuru

İstanbul'da okulların tatil edildiğini dün gece yarısı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Twitter'dan açıkladı. O saate kadar öğrenciler deyim yerindeyse Vali'nin Twitter hesabını ablukaya aldılar. ''Vali amca ne olur okullar tatil edilsin'' diye yazdılar. Vali Mutlu da Meteoroloji'den gelen son bilgiler doğrultusunda eğitime ara verildiğini duyurdu.Ancak tatil haberi çocuklar uyuduktan sonra gece yarısı 01.00'den sonra alındı. Çocuklar haberi sabah öğrendiler.

8.01.2013Gündem