EKSTRA
MENÜ

Diş Ağrısı

Diş Ağrısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Diş Ağrısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.906 Diş Ağrısı haberi bulunmuştur.

Diş Ağrısı Haberleri

Diş ağrısı nasıl geçer Diş ağrısına iyi gelen şeyler

Diş ağrısı nasıl geçer? Diş ağrısına iyi gelen şeyler

Diş ağrısı hiç ummadığınız anlarda gelir ve ağrısı bazen dayanılmaz derecede şiddetli olabilir. Özellikle pandemi döneminde dişçiye gitmek istemeyenler, diş ağrısını doğal yollardan geçirmenin yollarına baş vuruyorlar. Peki diş ağrısına ne iyi gelir? İşte, diş ağrısına iyi gelen yöntemler.

31.03.2021Sağlık
Reflü için nane, bağışıklık için limon yağı

Reflü için nane, bağışıklık için limon yağı

Doğanın eczanesi her daim kıymetini koruyor… Özellikle bağışıklığı hedef alan yeni bir virüsün hayatımıza girmesiyle belki her zamankinden daha kıymetli oldu. “Doğada ihtiyacımız olan her şey var aslında” diyen eczacı, fitoterapist ve aromaterapist Özlem Pamuk Yıldız, elimizin altında bulunması gereken aromaterapik yağları sıraladı

14.03.2021Sağlık
Delirten Hastalık Türkiyede her yıl 4 bin kişiyi etkiliyor

"Delirten Hastalık" Türkiye'de her yıl 4 bin kişiyi etkiliyor

Kafa ve yüz bölgesine uyarı götüren sinirin etkilenmesi sonucu ortaya çıkarak, etkilediği kişinin yüzünde dayanılmaz ağrılar yapan Trigeminal Nevralji ya da toplumda bilinen adıyla 'Delirten Hastalık', Türkiye'de her yıl 4 bin kişiyi etkiliyor. Kadınlarda daha sık görülen bu hastalık, çoğunlukla diş ağrısıyla karıştırılıyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Özhan Merzuk Uçkun, şimşek çakar tarzdaki ağrılar nedeniyle birçok hastanın dişini çektirdiğini söyleyen, hastalığın birden fazla tedavi yönteminin olduğunu ifade etti.

9.03.2021Sağlık
Diş ağrısıyla karıştırılabiliyor... Trigeminal nevralji nedir, belirtileri nelerdir

Diş ağrısıyla karıştırılabiliyor... Trigeminal nevralji nedir, belirtileri nelerdir?

Trigeminal nevraljinin genellikle hastalığın başlangıcında diş ağrısıyla karıştırıldığını söyleyen Beyin ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Halil İbrahim Sun, tedavi edilmediğinde aşırı ağrıya neden olarak hayat kalitesini çok olumsuz etkilediğini belirtti.

22.01.2021Sağlık
Salgın sürecinde ağız sağlığı daha da önemli hale geldi

Salgın sürecinde ağız sağlığı daha da önemli hale geldi

Covid-19 virüsünün vücuda temel giriş yollarından biri olan ağız, virüs bulaşında en kritik bölgelerin başında geliyor. Pandemi sürecinde ağız sağlığı daha da önem kazanırken diş şikayeti yaşayan hastaların, bulaş riskini düşünerek hastanelere gitmekten kaçınabildiği de gözleniyor.

14.01.2021Sağlık
Covid-19’dan korunayım derken diş tedavilerini sakın ihmal etmeyin

Covid-19’dan korunayım derken diş tedavilerini sakın ihmal etmeyin

Koronavirüs sürecinde dişimiz ağrırsa ne yapmalıyız? Hangi durumlarda mutlaka diş doktoruna gitmeliyiz? Periodontoloji Uzmanı Dr. Dt. Çağdaş Çağlar Laçin, Covid-19 sürecinde ağız ve diş sağlığının önemini anlattı.

6.01.2021Sağlık
Gece geç saatlerde yemek yemek reflü ve ağız kokusunu tetikler

Gece geç saatlerde yemek yemek reflü ve ağız kokusunu tetikler

Diş Hekimi Dr. Mustafa Kadir Toktaş, ağız kokusunun çürükler, diş taşları ve kırık dişlerin yanı sıra reflü ve ülser gibi mide rahatsızlıklarından kaynaklanabileceğine dikkat çekerek, “Gece geç saatlerde yemek yemek ve bunun doğuracağı mide reflüsü, ağız kokusunu tetikler” dedi.

31.12.2020Sağlık
Pandemi Sürecinde Diş Tedavileri İçin Nasıl Bir Yol İzlenilmelidir

Pandemi Sürecinde Diş Tedavileri İçin Nasıl Bir Yol İzlenilmelidir?

Koronavirüste vakalar hızlıca artmaya devam ederken, ağız ve diş sağlığı problemleri olan hastalar için bazı önlemleri Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı Diş Hekimi Dt. Talha Sayıner paylaşıyor.

9.11.2020İyi Yaşam
5. Sınıf İngilizce Health Problems (Hastalıklar - Sağlık problemleri) konu anlatımı

5. Sınıf İngilizce Health Problems (Hastalıklar - Sağlık problemleri) konu anlatımı

''Health Problems'' Sağlık Sorunları demektir. ''İllness'' - ''Sickness'' ve ''Disease'' sözcüklerinin Türkçe karşılığı ise hastalıktır. ''Medication'' - İlaç anlamına gelirken ''Receipt'' kelimesinin anlamı reçetedir. 5. sınıflar İngilizce Health Problems (Hastalıklar - Sağlık Problemleri) konusunu ayrıntılı bir şekilde anlattık.

13.10.20205. SINIF
Pandemi döneminde vücut direnci için ağız sağlığı da önemli

Pandemi döneminde vücut direnci için ağız sağlığı da önemli

Salgın döneminde ağız ve diş sağlığıyla ilgili bilgiler veren Diş hekimi Prof. Dr. Akkocaoğlu, Covid-19'un vücuda girdiği ilk yer ağız ve burun olduğundan, özellikle salgın sürecinde ağız hijyeni ve sağlığına dikkat edilmediğinde virüsün çok daha hızlı yayılma ve hasar verme ortamı bulabileceğini ifade etti.

7.10.2020Sağlık
20lik diş ağrısı nasıl geçer

20'lik diş ağrısı nasıl geçer?

Dişin bir bölümü dişeti ile kaplı olduğu durumlarda sıklıkla enfeksiyon ve buna bağlı olarak yüzde şişme ve çene açmada azalma meydana geldiğini ifade eden Diş Hekimi Zafer Kazak, konuyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

21.09.2020Sağlık
İlginç Araştırma: İktidarsızlık ve Diş Eti Enfeksiyonu Arasında İlişki Varmış

İlginç Araştırma: İktidarsızlık ve Diş Eti Enfeksiyonu Arasında İlişki Varmış!

Güncel araştırmaların sonuçlarına göre; diş eti enfeksiyonu ve iktidarsızlık arasında bir ilişki olabileceği ortaya çıktı. Dr. Öğr. Üyesi Begüm Alkan, konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

14.09.2020Cinsellik
Diş ağrısı nasıl geçer İşte 10 etkili öneri…

Diş ağrısı nasıl geçer? İşte 10 etkili öneri…

Diş ağrısına ne iyi gelir? Gece geç saatte doktora gitmeden evde doğal yollarla diş ağrısını geçirmek mümkün mü? İşte umulmadık zamanlarda gelen diş ağrısı şikayeti için uzmanından doğal çözüm önerileri…

9.09.2020Sağlık
Diş ağrınız varsa bunlara dikkat edin

Diş ağrınız varsa bunlara dikkat edin

Diş veya diş eti ağrısı birkaç günden fazla sürerse, ağrının nedenini belirlemek ve uygun tedavi ile sağlığınıza kavuşmak için diş hekimine başvurulması gerektiğini belirten Diş Hekimi Pertev Kökdemir, diş ağrısının başlıca nedenlerini sıraladı.

30.07.2020Sağlık
Diş ağrısının sebepleri nelerdir

Diş ağrısının sebepleri nelerdir?

Diş ağrılarının ilk başta hafif gelebileceğini ve sebebinin araştırılması gerektiğini ifade eden Diş Hekimi Zafer Kazak, konuyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

3.07.2020Sağlık
Bilim Kurulu Üyesi Şenelden diş hekimlerine koruyucu ekipman uyarısı

Bilim Kurulu Üyesi Şenel'den diş hekimlerine 'koruyucu ekipman' uyarısı

SAĞLIK Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Figen Çizmeci Şenel, koronavirüs tedbirleri kapsamında acil ve zorunlu olmayan diş hekimliğiyle ilgili işlemlerin ikinci bir duyuruya kadar ertelendiğini hatırlatarak, "Hastalarımız çok şiddetli boyuttaki ağrıları sebebiyle diş doktorlarına başvurabilir. Koruyucu maske, gözlük, yüz siperi, tulum ve bone kullanımını diş hekimlerine tedavilerde mutlaka öneriyoruz" dedi.

16.04.2020Gündem
Elmacık Kemiği Nedir Nerededir Elmacık Kemiği Ağrısı, Kırığı Ve Tedavisi

Elmacık Kemiği Nedir? Nerededir? Elmacık Kemiği Ağrısı, Kırığı Ve Tedavisi

Elmacık kemiği kişinin dış görüntüsünü oluşturan en önemli yapılarımızdan biridir. Dolayısıyla herkes elmacık kemiklerinin güzel olmasını ister. Özellikle bayanlarda elmacık kemiği ile ilgili pek çok operasyonlar geçirmektedirler. Peki, elmacık kemiği nedir? Elmacık kemiği nerededir? Sizler için bu soruların cevabını hazırladık.

25.03.2020Sağlık
Son dakika haberleri: Meteorolojiden peş peşe kar yağışı uyarıları

Son dakika haberleri: Meteoroloji'den peş peşe kar yağışı uyarıları

Meteoroloji'den kar yağışı ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Yurt genelinde etkisini artıran kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı. Birçok karayolu ve köy ulaşıma kapanırken Meteoroloji'den yeni uyarılar geldi

8.02.2020Gündem
HDP önündeki eylemde 143üncü gün; aile sayısı 75 oldu

HDP önündeki eylemde 143'üncü gün; aile sayısı 75 oldu

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunması için HDP il binası önünde oturma eylemi yapan aile sayısı 143'üncü gününde, 2010 yılında kaybolan oğlu Ferzende (20) için Hakkari'den gelen Vesila Alkan ve 2015 yılında kaybolan oğlu Faysal (25) için Elazığ'dan gelen Sakine Doğan ile birlikte 75'e yükseldi.

23.01.2020Gündem
Diş hekimini bıçaklayan sanığın cezai ehliyeti araştırılacak

Diş hekimini bıçaklayan sanığın cezai ehliyeti araştırılacak

BURSA’da diş ağrısı nedeniyle gittiği diş hekimi Hamdi Gören'i (55) göğsünden bıçaklayarak yaralayan Mert Demir'in (19) yargılanmasına devam edildi. Bugün yapılan duruşmada mahkeme heyeti, Gören’den özür dileyen Mert Demir’in akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılması için İstanbul Adli Tıp Gözlem İhtisas Dairesi’ne gönderilmesine karar verdi.

22.01.2020Gündem
İstanbul’un ilk ‘engelsiz’ diş hastanesi için 10 milyon TLye ihtiyaç var

İstanbul’un ilk ‘engelsiz’ diş hastanesi için 10 milyon TL'ye ihtiyaç var

İSTANBUL'da yaklaşık 900 bin engelli yaşıyor. Bunların 120 bine yakını ise zihinsel engelli. Ancak kentte engellilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, nöroloji, fizyoterapi gibi diş dışı pek çok branşın ve kendine özel yoğun bakım servisinin de bulunduğu bir diş hastanesi yok. Marmara Üniversitesi’nin Başıbüyük’te temeli atılan Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi içerisinde sadece engellilere hizmet verecek diş hastanesi için Devlet Planlama Teşkilatı'ndan 10 milyon TL bütçe sağlandı ancak 10 milyon TL'ye daha ihtiyaç olduğu belirtildi. Bütçe bulunursa, 8-9 ay içinde tamamlanacak hastane ile hem İstanbul, hem de çevre illerdeki engelliler, yoğun bakımı, nöroloğu, anestezisti ve engelli diş ünitesi barındıran kapsamlı diş hastanesine kavuşacak.

4.01.2020Gündem
5 bin yıllık sakızdan Lola çıktı

5 bin yıllık sakızdan Lola çıktı

BİLİM insanları, ilk kez kemik dışındaki bir malzemeden eski insanlara ait tam gen dizilimini elde edildiğini tahmin ediyor.

19.12.2019Dünya
5 bin 700 yıl önce yaşamış kadının genetik şifresi çözüldü

5 bin 700 yıl önce yaşamış kadının genetik şifresi çözüldü

Danimarka'nın Syltholm Adası'ndaki arkeolojik incelemelerde bulunan bir sakızdaki diş izlerinden 5 bin 700 yıl önce; Taş Devri'nde yaşayan bir kadına dair şaşırtıcı ipuçları elde edildi.

18.12.2019Dünya
Diş Ağrılarına 6 Çözüm Önerisi

Diş Ağrılarına 6 Çözüm Önerisi

Diş ağrılarının; 20 yaş diş ağrıları, diş sinirinden kaynaklanan ağrılar, diş ve diş eti iltihabı ağrıları, eklem ağrıları gibi pek çok nedene bağlı olduğunu söyleyen Diş Hekimi Recep Eşkar, diş ağrılarına çözüm önerilerini anlatıyor.

18.12.2019İyi Yaşam
Annesini uyurken başına odunla vurarak öldürmüş

Annesini uyurken başına odunla vurarak öldürmüş!

Adana’da uyuşturucu parası vermediği için tartıştığı annesi Durdu Güden’i (54) başına odunla vurarak öldüren Erol Güden (33), tutuklandı. Güden, sorgusunda tartışmanın ardından yatan annesini, uyurken başına odunla vurarak, öldürdüğünü anlattı.

2.12.2019Gündem
Adanada evlat vahşeti Yüzündeki izler kan dondurdu...

Adana'da evlat vahşeti! Yüzündeki izler kan dondurdu...

Adana'da tartıştığı annesini, kafasına sert bir cisimle defalarca vurarak feci şekilde öldürdüğü iddia edilen uyuşturucu bağımlısı genç, kardeşi tarafından polise teslim edildi. Öte yandan sağlık kontrolü için Adana Adli Tıp Kurumu'na götürülen Erol G.'nin yüzünde tırnak izlerinin olduğu görüldü.

1.12.2019Gündem
Türkiye’nin Yüzde 74’ü Dişlerini Fırçalamıyor

Türkiye’nin Yüzde 74’ü Dişlerini Fırçalamıyor

Ağız ve diş sağlığının bozulması sindirim sisteminde, kalp, böbrek ve eklemlerde ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Araştırmalara göre, Türkiye’nin ağız sağlığı konusunda etkin olmadığını ifade eden Diş Hekimi Aslı Tapan, “Kişi başına düşen diş macunu miktarı Türkiye’de sadece 100 gram. Türkiye nüfusunun yüzde 74’ü ise dişlerini fırçalamıyor” dedi.

22.11.2019İyi Yaşam
Diş hekimini bıçaklamıştı Mahkeme başkanı böyle uyardı...

Diş hekimini bıçaklamıştı! Mahkeme başkanı böyle uyardı...

BURSA’da, diş ağrısı nedeniyle gittiği diş hekimi Hamdi Gören'i (54) göğsünden bıçaklayarak yaralayan Mert Demir'in (18) yargılanmasına başlandı. Bıçakladığı doktora, “Doktor amca” diye hitap eden tutuklu sanık Demir, pişman olduğunu söyleyerek, özür diledi. Mahkeme başkanı, “Doktorlar siz iyi olasınız diye orada, bıçaklamak için değil” dedi.

5.11.2019Gündem
Burak Yılmaza maç öncesi müdahele: İyi ki Türk dişçisi var

Burak Yılmaz'a maç öncesi müdahele: "İyi ki Türk dişçisi var"

Türkiye A Milli Takımın'ın golcüsü Burak Yılmaz'ın diş ağrısı tutunca, sağlık ekibi seferber oldu.

14.10.2019Futbol
Doktora hakaret etmişti Cezası belli oldu...

Doktora hakaret etmişti! Cezası belli oldu...

İZMİR'de, diş ağrısı nedeniyle hastaneye giden Hamdullah Taş (33) gittiği hastanede görev yapan acil tıp uzmanı Dr. Güneri Kuruöz’ün, diğer hastalardan önce kendisine bakmasını istedi. Dr. Kuruöz, bu isteği reddedince doktora küfürler eden Hamdullah Taş, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

10.10.2019Gündem
Kadın doktoru darp eden kişi için yeni gelişme

Kadın doktoru darp eden kişi için yeni gelişme

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde diş ağrısı nedeniyle gittiği aile sağlık merkezinde kadın doktoru darbedip kaçan N.P. adlı kadın, polis tarafından yakalandı. N.P., mahkemece adli kontrol şartı getirilerek, serbest bırakıldı.

7.09.2019Gündem
Kadın hastadan kadın doktora dayak

Kadın hastadan kadın doktora dayak

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde diş ağrısı nedeniyle Aile Sağlık Merkezi'ne giden N.P. adlı kadın kendisine antibiyotik yazmayan kadın doktor E.O.’yu darp etti. Doktorun kullandığı eşyalara da zarar vererek kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

5.09.2019Gündem
Baba adayları da gebelik sendromu yaşıyor

Baba adayları da gebelik sendromu yaşıyor

Bazı baba adaylarında, eşlerinin gebelik döneminde yaşadığı duygusal ve fiziksel değişimler gözlemlenebiliyor. Bunlar hem gebelik boyunca hem de doğum sırasında ya da iki dönemden birinde, fiziksel belirtiler olarak kendini gösteriyor. “Kuvad Sendromu” olarak adlandırılan bu durum, dışarıdan fark edilemeyecek düzeyde ya da gerçek bir ruhsal bozukluk görüntüsü olabiliyor. Uz. Dr. Nehir Kürklü, “Kuvad Sendromu” hakkında bilgi verdi.

26.08.2019Sağlık
Dehşete düşüren iddia Dişi çekildi, gözünü kaybetti...

Dehşete düşüren iddia! Dişi çekildi, gözünü kaybetti...

Hatay'da bir kişi dişini çektirdikten sonra gözünü kaybettiği iddiasıyla hukuk mücadelesi başlattı. Ailenin avukatı Neslihan Güraslan yaptığı açıklamada "Dişi çekildikten sonra müvekkilimin yüzü daha da şişmeye başlıyor. Ameliyat olduktan sonra göz ve yüzünün bir kısmını kaybediyor. Normalde bu tür hastalarda direkt diş çekimini tercih etmiyor doktorlar. Orada zaten yüzü şiş, doktor bunu gördüğü halde dişi çekiyor" dedi.

20.08.2019Gündem
Ağrıyan dişe kolonya basmayın

Ağrıyan dişe kolonya basmayın

Dişeti kanamasının diş hastalıklarının en önemli belirtisi olduğunu ifade eden Prof. Dr. Hakkı Sunay, diş sağlığı hakkında halk arasında doğru bilinen yanlışları anlattı. Prof. Dr. Sunay, “Ağrıyan dişe kolonya basmak, karbonatla beyazlatmaya çalışmak gibi evde yapılan müdahaleleri daha büyük sorunlara yol açabilir” uyarısında bulundu.

30.07.2019Sağlık
Babalar da aşerebilir

Babalar da aşerebilir

Hamilelik süreci, hormonal ve fiziksel değişimler nedeniyle anne adayları için sıkıntılı geçebiliyor. Bu süreçte anne adaylarının en çok yaşadığı mide bulantısı, kusma, aşerme hatta anne adayı gibi karında şişme baba adaylarında da görülebiliyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Parvana Seyidova, halk arasında sempatik baba sendromu olarak bilinen Kuvad sendromu hakkında bilgi verdi.

Gece Başlayan Diş Ağrısı Kabus Olmasın

Gece Başlayan Diş Ağrısı Kabus Olmasın!

Dt. Pertev Kökdemir, ‘’derin diş çürüklerinde, diş sinirinin ölmeye başlaması ile iltihaplanma oluşur. İltihap kök dışına yayılmaya başlayarak dokulara baskı yapar ve bu nedenle ağrı meydana gelir ’’dedi.

Diş ağrılarında hemen antibiyotik kullanmayın

Diş ağrılarında hemen antibiyotik kullanmayın!

Dr. Öğr. Üyesi Burçin Arıcan Öztürk, “Toplumumuzda maalesef ‘Apseli dişlerde antibiyotik kullanılmadan, dental hiçbir işlem yapılamaz’ gibi bir bilgi kirliliği var. Antibiyotikler; sanıldıkları gibi masum ilaçlar değildir, ağrıyı kesmezler ve dental enfeksiyon kaynağını ortadan kaldırmazlar.”

2.05.2019Sağlık
Sinüzitten Korunmanın 6 Püf Noktası

Sinüzitten Korunmanın 6 Püf Noktası

Polen alerjisi olanlarda gelişen iltihap, sinüzite de davetiye çıkarıyor. Polenler nedeniyle bahar aylarında sıkça rastlanan çıkan sinüzit, kronik hale gelmediği sürece kolayca tedavi edilebiliyor. Ancak, kronik sinüzitte tedavisinin cerrahi müdahaleye kadar gidebildiğini belirten Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Burak Ertaş, sinüzitten korunmanın 6 püf noktasını anlattı.

Alerjik bünyeliyseniz dikkat

Alerjik bünyeliyseniz dikkat!

Bahar ayları bazılarının hevesle beklediği bir zaman dilimi olmayabiliyor. Özellikle de alerjisi olanlar bahar döneminde gün boyu ellerinde mendil, gözleri akar vaziyette dolaşanlar için… Zira, havadaki polenler, alerjik bünyeyi etkiliyor. Ama alerjik kişilerin riskleri bunlarla da sınırlı değil. Polen alerjisi olanlarda gelişen iltihap, sinüzite de davetiye çıkarıyor.

24.04.2019Sağlık

Yazar Sonuçları

Udi Hindi Bitkisi ve Yağının Kullanım Alanları

Udi hindi bitkisinin Türkiye’de diğer bilinen isimleri; Agarwood ve ödağacıdır. Bilimsel ismi Aquilaria agallocha olan bitkidir. Bilimsel olarak Thymelaeaceae bitki ailesine aitdir.

4.01.2021

Bebeklere gaz ve kolik ağrıları için özel masaj

Anne babaların korkulu rüyasıdır gaz problemi… Bebeğinize ne yaparsanız yapın, hangi gaz damlasını verirseniz verin bir türlü çıkmaz bazen o gaz. Bebek masajının en etkili tekniklerinden biri de gaz masajı ve kolik sancılarını en aza indiren bu masaj tekniğidir.

10.06.2020

Kontrolü kaybetmeyelim

Tedbirlerde gevşeme var havası hepimizde “Tamam, bu iş bitti” algısı yarattı.

9.05.2020

Diş hekimi korkusu olan kişilere tavsiyeler

Diş hekimi korkusu (dentofobi) her yaştan insanda görülebilen bir fobi türüdür. Diş hekimi korkusu kişinin gerekli olan diş bakımını yaptırmasına engel olacak kadar şiddetli olabilir. Diş ağrısı son aşamaya gelecek hatta dişi kaybetmeye neden olacak kadar gecikmelere neden olabilir.

13.03.2020

Bebeğinizin sağlığı için 3 masaj önerisi

Kış aylarında bebeklerde bizler gibi bazı üst solunum ya da gaz ağrıları, öksürük, balgam gibi şikayetler yaşarlar. Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bebeğinize dokunmanın gücü ile yapacağınız doğru teknikteki masaj onun rahatlamasına yardımcı olacaktır.

20.01.2020

TRT Belgesel Günleri ödülleri verildi

11. Uluslararası TRT Belgesel Günleri ödül töreni dün akşam TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’in katılımıyla yapıldı.

30.04.2019