EKSTRA
MENÜ

Bekçilik Sınavı Ne Zaman?

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 108 haberi bulunmuştur.

Bekçilik Sınavı Ne Zaman? Haberleri

2020/1. Dönem bekçilik sınavı duyurusu yayınlandı Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman yapılacak

2020/1. Dönem bekçilik sınavı duyurusu yayınlandı! Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman yapılacak? 

Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ile ilgili Polis Akademisi Başkanlığı'ndan açıklama geldi. Yazılı sınava katılım sağlayan adayları ilgilendiren 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı  Fiziki Yeterlilik ve Sözlü Sınav Aşamaları ile ilgili yapılan açıklamada, tarih bilgisiyle ilgili detaylar yer aldı. 20 Şubat 2021 tarihinde yapılan yazılı sınavdan başarılı olan adaylar, fiziki yeterlilik sınavına katılmaya hak kazanacak. Peki, 2021 bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman? İşte, bekçilik sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.02.2021Gündem
Bekçilik sınav yerleri açıklandı mı 2020/1. Dönem bekçilik sınav giriş belgesi sorgulama ekranı e-Devlette

Bekçilik sınav yerleri açıklandı mı? 2020/1. Dönem bekçilik sınav giriş belgesi sorgulama ekranı e-Devlet'te

Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı, söz konusu sınava kısa süre kala adayların gündemine geldi. Koronavirüs nedeniyle ertelenen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 20 Ocak'ta organize edilecek. Adaylar bekçilik sınavı yerlerini Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesi üzerinden e Devlet ekranından öğrenebilecekler. Sınav belgeleri T.C kimlik numaraları ile alınacak. İşte, 2020/1. Dönem bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama sayfası.

13.01.2021Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman EGM duyurdu: 2020/1. Dönem bekçilik yazılı sınavı ertelendi

Bekçilik sınavı ne zaman? EGM duyurdu: 2020/1. Dönem bekçilik yazılı sınavı ertelendi

Bekçilik sınavı 2021 için Polis Akademisi Başkanlığı'ndan önemli açıklama geldi. Ön başvuruları kabul edilip yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayları ilgilendiren bekçilik yazılı sınavı tarihi koronavirüsü nedeniyle ertelendi. 16 Ocak 2021 Cumartesi günü yapılması beklenen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınavı ocak ayının son günlerinde gerçekleşecek. Diğer yandan bekçilik sınavı giriş belgeleri MEB'in www.meb.gov.tr internet sitesi üzerinden alınabilecek. Peki, 2021 bekçilik sınavı ne zaman? İşte, detaylar.

7.01.2021Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak 2020/1.  Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav tarihi belli oldu

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav tarihi belli oldu

2020 bekçilik yazılı sınavı için beklenen açıklama Polis Akademisi Başkanlığı'ndan geldi. Son dakika yayımlanan duyuruda 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı'nın İstanbul'da yapılacağı ve sınavda toplam 100 soru sorulacağı belirtildi. İçişleri Bakanlığı bekçi alımı başvurularını daha önceden tamamlayan ve ön sağlık kontrollerinden başarıyla geçen adaylar, 2020 bekçilik yazılı sınavına www.meb.gov.tr internet adresinden alacakları sınav giriş belgeleri ile katılacaklar. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte, 2020/1 bekçilik yazılı sınavı tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

17.12.2020Gündem
Son dakika haberi: 2020 Bekçilik alımı sınav tarihleri belli oldu - 2020/1. Dönem e devlet bekçilik sınav belgesi sorgulama ekranı

Son dakika haberi: 2020 Bekçilik alımı sınav tarihleri belli oldu - 2020/1. Dönem e devlet bekçilik sınav belgesi sorgulama ekranı

2020 bekçilik alımı sınav yerleri ve tarihleri için beklenen açıklama geldi. 2020'de yapılacak ilk bekçi alımları için eylül ayında başlayan başvuru süreci sonrası sınav yerleri ve tarihleri ilan edildi. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamaya göre, 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav yerleri T.C kimlik numaraları ile e devlet üzerinden sorgulanacak. Peki, bekçilik alımı sınavları ne zaman yapılacak? İşte, 2020 bekçilik alımı sınav yeri sorgulama ekranı ve sınav tarihiyle ilgili ayrıntılar.

24.10.2020Gündem
Bekçilik Sınavı ne zaman Binlerce aday tarih bekliyor

Bekçilik Sınavı ne zaman? Binlerce aday tarih bekliyor

İstanbul'a yapılacak 400 bekçi alımında başvuru sürecini tamamlayan binlerce adaylar, yazılı ve sözlü sınavlara dair ayrıntıları merak etmeye başladı. Polis Akademisi'nin sınav etabını ne zaman yapacağını merak eden binlerce bekçi adayı, yayınlanan kılavuzda detayları soruluyor. Peki, 2020 bekçilik Sınavı ne zaman?

20.10.2020Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman 2020 bekçi alımı başvuruları tamamlandı

Bekçilik sınavı ne zaman? 2020 bekçi alımı başvuruları tamamlandı

2020'de yapılacak ilk bekçi alımları için eylül ayında başlayan başvuru süreci 2 Ekim'de sona erdi. Başvurularını tamamlayan binlerce aday, sınav tarihlerini sorguluyor. Bekçi olarak görev almak isteyen vatandaşlar bekçi alımı için yapılacak sınavın tarihini sorguluyor. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

13.10.2020Gündem
2020 bekçilik sınavı ne zaman 400 bekçi alımı yapılacak

2020 bekçilik sınavı ne zaman? 400 bekçi alımı yapılacak!

İstanbul'a yapılacak 400 bekçi alımında başvuru sürecini tamamlayan adaylar, yazılı ve sözlü sınavlara dair ayrıntıları merak etmeye başladı. Polis Akademisi'nin sınav etabını ne zaman yapacağını merak eden binlerce bekçi adayı, yayınlanan kılavuzda detayları soruluyor. Peki, 2020 bekçilik sınavı ne zaman?

4.10.2020Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman İşte 2020 bekçilik yazılı sınavı hakkında bilgi

Bekçilik sınavı ne zaman? İşte 2020 bekçilik yazılı sınavı hakkında bilgi!

Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yapılan duyuruya göre, İstanbul'da görevlendirilecek 400 erkek çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacak. Söz konusu alımlar için başvuru sürecinin başlamasının ardından, bekçi adayları yazılı sınav tarihini araştırmaya başladı. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

23.09.2020Gündem
Bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak

Bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak?

Türkiye genelinde birçok ilde gerçekleşecek olan bekçilik yazılı sınavı, EMG'nin belirlediği yerlerde yarın (13 Temmuz) gerçekleşecek. Sınav için geri sayım devam ederken, adaylar da sınav saatine yönelik araştırmalarına hız verdi. Hem 1. Dönem hem de 2. Dönem çarşı ve mahalle bekçiliği sınavı aynı tarihte gerçekleşecek. Peki, bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak? İşte, 2019 bekçilik sınavı saati ile ilgili bilgiler.

12.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soruları

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soruları

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik sınavı için geri sayım devam ederken, sınav tarihleri ve sınav giriş belgelerini açıklanmasıyla heyecan arttı. Adaylar temmuz ayı içerisinde girecekleri sınavın ardından sonuçları bekleyecek. Sonuçların yayımlanmasının ardından ise son aşamaya geçiş yapacak. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

9.07.2019Gündem
Bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik alımı yazılı sınav tarihlerinin belli olması ardından sınav giriş belgeleri de erişime açıldı. Sınav giriş belgelerini yalnızca ön sağlık kontrollerini başarıyla geçen adaylar görüntüleyebiliyor. Peki, bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? 1. Ve 2. Dönem bekçilik sınavı ne zaman?

5.07.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvuruları alınan 8 bin çarşı ve mahalle bekçisi alımında yazılı sınavı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bekçi alımı 1. ve 2. dönem sınav takvimi Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) internet sitesinde adayların erişimine açıldı. Sınava kısa zaman kala, adaylar da sınav tarihlerini ve geçmiş yılların örnek soru ve cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

2.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı (1. Ve 2.Dönem) ne zaman Sınav merkezleri nereler

Bekçilik sınavı (1. Ve 2.Dönem) ne zaman? Sınav merkezleri nereler?

Bekçilik sınavının tarihi için beklenen açıklama geldi. Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinden hem 1. Hem de 2. Dönem sınavlarına ilişkin duyuru yapıldı. Bekçilik sınavı, belirlenen noktalarda yapılacak. Diğer illerde başvuru yapanlar, sistem tarafından kendilerine en yakın olarak belirlenen il merkezinde sınava girecek. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

23.06.2019Gündem
2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik alımı örnek sınav soruları

2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımı örnek sınav soruları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında meraklı bekleyiş devam ediyor. 18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvurularını tamamlayan adaylar şimdi de yazılı sınav tarihlerini merak etmeye başladı. Yazılı sınavı geçen adaylar bir sonraki aşama olan parkur sınavına girecekler. Peki, 2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

18.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte parkur bilgileri

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte parkur bilgileri

Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde, yurdun 81 ilinde istihdam edilecek olan bekçi alımında geri sayım devam ediyor. Bekçilik alımı müracatında bulunan adaylar ilk aşamayı tamamlamalarının ardından şimdi de yazılı sınav tarihlerini araştırıyorlar. Yazılı sınavdan geçen adaylar parkur aşamasına alınacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

11.06.2019Gündem
Tarih yaklaşıyor Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Tarih yaklaşıyor! Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Bekçilik sınavı için geri sayım devam ediyor. Kendi ikamet ettikleri illerde ön mülakata giren ve sonraki aşama için Polis Akademisi Başkanlığı'ndan gelecek olan duyuruya kilitlenen adaylar, internet üzerinden bekçilik sınavının gerçekleşeceği tarihi sorguluyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 8 bin bekçi istihdamına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bekçilik alımında ilk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar parkur aşamalarına girmeye hak kazanacak. Peki, 81 ilde alımı yapılacak olan bekçilik sınavı ne zaman? İşte, bekçilik alımı ile ilgili merak edilenler.

7.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Tarih belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak 8 bin bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. 18 Mart-1 Nisan tarihlerinde 'www.pa.edu.tr' adresinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak, ön başvuruda bulunan adaylar, şimdi bekçilik sınavının yapılacağı tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

4.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik için parkur nasıl olacak

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik için parkur nasıl olacak?

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusu, son günlerin gündem konuları arasında yer almaya devam ediyor. İlk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Bu aşamayı tamamladıktan sonra parkur ve son mülakat aşamasına katılım sağlayacak olan adaylar, süreç hakkında detayları sorguluyor. İşte, bekçilik sınavı hakkında bazı bilgiler

27.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yürütülen bekçilik yazılı sınavı için nefesler tutuldu. Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Ön başvurularını tamamlayan adayların gözü kulağı yazılı sınav tarihinde. Peki, bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu?

23.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Sınav tarihi açıklandı mı

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Sınav tarihi açıklandı mı?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde Türkiye'nin birçok mahalle ve semtinde görevlendirilmek üzere gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ön başvuru ve sağlık aşamalarını tamamlayan adayların gözü, bekçilik yazılı sınavının gerçekleşeceği tarihe çevrildi. Adaylar bekçilik sınav tarihlerini internetten araştırıp merak etmeye başladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımında sınav tarihi açıklandı mı? İşte, bekçilik alımı ile ilgili detaylar.

2.05.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

Bekçilik yazılı sınavı, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyindeki konular ile gerçekleştirilecek. Toplam 100 sorudan oluşacak sınavda, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, Matematik ve Genel Kültür konularından sorular yöneltilecek. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

28.04.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Parkur nasıl olacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Parkur nasıl olacak?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık mülakatlarının devam ederken, bu aşamadan geçen adayların gündeminde yer almaya başladı. İlk aşamadan geçen adayların katılım göstereceği bekçilik yazılı sınavı, yurdun belirli illerinde gerçekleşecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
Bekçilik ön sağlık ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik ön sağlık ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik başvurusu gerçekleştiren adayların ön sağlık aşaması devam ederken, bu adımı tamamlayan bazı adayların sonuçlara yönelik sorgulamaları başladı. Bekçilik ön başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden adaylar, internet üzerinden yayımlanacak detaylara odaklandı. Peki, bekçilik ön başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.04.2019Gündem
Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik başvurusunda bulunan adaylar, başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını internet üzerinden sorgulamaya devam ediyor. Türkiye'nin birçok kesiminde gerçekleştirilecek olan bekçilik başvurusu için ön başvuru işlemlerini gerçekleştiren adaylar, başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak ve sınav ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, adayların merak ettiği o detaylar

4.04.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçi olmak için sınav başvurularını geride bırakan adaylar sınavın ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Bekçi alımı sınavında adaylar toplamda 100 soruya yanıt arayacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi ile ilgili merak edilenler...

28.03.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek bekçiler için yapılacak yazılı sınava kısa bir süre kaldı. Çeşitli branşlarda 100 soruya yanıt verecek adayların, sınav giriş belgeleri yakın zaman önce MEB tarafından erişime açıldı. Peki, bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır?

17.10.2018Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, bekçi olmak isteyen vatandaşların merak ettiği ve sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının ne zaman ve hangi illerde gerçekleşeceği belli oldu. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav yapılacak iller.

14.10.2018Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman? İşte sınav yapılacak iller

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı için son viraja girildi. İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak bekçi alımına başvurular aylar öncesinde tamamlandı. Gözler şimdi sınavın yapılacağı tarihte. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman?

9.10.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Emniyet Genel Müdürlüğü bu kapsamda, 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının yapılacağı tarihi açıkladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik yazılı sınavı ne zaman?

23.09.2018Gündem
Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak 2020/1. Dönem Bekçilik yazılı sınavı sonuçları e Devlette yayımlanacak

Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020/1. Dönem Bekçilik yazılı sınavı sonuçları e Devlet'te yayımlanacak!

Bekçilik sınav sonuçları için gözler artık Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Ön başvuruları kabul edilen ve 20 Ocak tarihinde 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavına katılım sağlayan adaylar, söz konusu sınavın sonuçlarını EGM'nin yaptığı duyuru sonrası öğrenecekler. Bekçilik sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden e devlet şifresi ile sorgulanacak. İşte, bekçilik sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili bilgiler.

2.02.2021Gündem
Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak İşte açıklanan resmi tarih

Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte açıklanan resmi tarih

Bekçilik sınavına giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Bekçi alımı için düzenlenen sınav 20 Ocak 2021 tarihinde yapıldı. 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavının soru ve cevapları kurum tarafından erişime açıldı. Şimdi gözler bekçilik sınav sonuçlarına çevrildi. İşte sonuç açıklanma tarihi

28.01.2021Gündem
Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu

Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu

Bekçilik sınavına giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Bekçi alımı için düzenlenen sınav 20 Ocak 2021 tarihinde yapıldı. 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavının soru ve cevapları kurum tarafından erişime açıldı. Şimdi gözler bekçilik sınav sonuçlarına çevrildi. İşte sonuç açıklanma tarihi

27.01.2021Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Yazılı sınav soru ve cevap anahtarı 22 Ocakta yayımlanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Yazılı sınav soru ve cevap anahtarı 22 Ocak'ta yayımlanacak!

Bekçilik sınav sonuçları için gözler Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. 20 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı sonrası sınav soru ve cevap anahtarının 22 Ocak Cuma günü yayımlanacağı bildirildi. Bekçilik yazılı sınavı sonuçları ise yapılan değerlendirmenin ardından erişime açılacak. Bekçilik sınavında 50 (elli) ve üzerinde puan alanlar başarılı sayılacak. Yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemeyecek. İşte, bekçilik sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ve konunun detayları.

20.01.2021Gündem
Bekçilik sınavı 2020 ne zaman

Bekçilik sınavı 2020 ne zaman?

İçişleri Bakanlığı'na bağlı Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine 2020 yılında yapılacak bekçi istihdamına yönelik beklentiler son günlerde arttı. Bekçilik yapma hayali kuran gençler de bu hususta araştırmalarına hız verdi. Peki, 2020 bekçi alımında yeni gelişme var mı? Bekçilik sınavı 2020 ne zaman?

23.06.2020Gündem
Bahar Ayvazoğlu, Saygı Öztürk’ün iddialarına cevap verdi

Bahar Ayvazoğlu, Saygı Öztürk’ün iddialarına cevap verdi

Sözcü Gazetesi köşe yazarı Saygı Öztürk'ün “Trabzon böyle bir yükseliş görmedi” başlıklı yazısında Ankara Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevini yürüten Ali Ayvazoğlu ve AK Parti Milletvekili olan eşi Bahar Ayvazoğlu hakkında dikkat çeken iddialar yer almıştı. Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu bu iddialar karşısında yasal yollara başvurduğunu belirtirken kamuoyunu da bu konu hakkında bilgilendirmek için sosyal medyadan konuyla alakalı açıklama yaptı.

23.06.2020Gündem
2020 bekçi alımları ne zaman olacak

2020 bekçi alımları ne zaman olacak?

Haziran ayının gelmesiyle birlikte Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) 2020'de yapacağı bekçi alımının detayları merak konusu oldu. EGM bünyesinde bekçi olarak istihdam edilmek isteyen pek çok genç, bu yıl için ne kadar bekçi alınacağını ve bekçi alımı için başvuru tarihlerini sorguluyor. Peki, 2020 bekçi alımları ne zaman olacak?

4.06.2020Gündem
Bekçi alımları 2020 ne zaman ve hangi tarihte Bekçilik başvuru şartları neler Gözler EGMde

Bekçi alımları 2020 ne zaman ve hangi tarihte? Bekçilik başvuru şartları neler? Gözler EGM'de

Bekçi alımı başvuruları ne zaman başlıyor sorusu şubat ayının gelmesiyle bekçi adaylarının gündeminde yer aldı. 2019 yılında bekçilik başvurularını kaçıran ya da sürece dahil olamayan adaylar, yeni dönemde bekçilik alımlarına dahil olup, başvurularını belirlenen tarihlerde yapacak. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak açıklamaya odaklanan binlerce vatandaş, diğer yandan 2020 bekçilik başvuru şartlarını sorguluyor. Peki, bekçi alımları 2020 ne zaman ve hangi tarihte? Bekçilik başvuru şartları neler?

4.02.2020Gündem
2020 bekçi alımı başvuru tarihleri ne zaman Bekçilik başvuru şartları neler

2020 bekçi alımı başvuru tarihleri ne zaman? Bekçilik başvuru şartları neler?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak olan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği 2020 yılı alımı için bekleyiş devam ediyor. Bekçilik başvuru şartları ve başvuru tarihlerinin öğrenmek isteyen adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı'nın yapılacağı açıklamaya kilitlendi. Peki, 2020 bekçi alımı başvuruları ne zaman? Bekçilik başvuru tarihleri belli oldu mu? İşte, bekçilik alımı başvuru tarihleri ve başvuru şartlarına yönelik detaylı bilgiler.

31.01.2020Gündem
2020 bekçi alımı ne zaman yapılacak Bekçi alımı için tarih belli oldu mu

2020 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Bekçi alımı için tarih belli oldu mu?

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan bekçi alımlarının 2020 tarihi merak konusu olmaya devam ediyor. Ankara Emniyet Müdürü Yılmaz, 2020’de 500 çarşı ve mahalle, 172 kır bekçisi olmak üzere 672 bekçi alımı yapacaklarını duyurmuştu. Peki, 2020 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Bekçi alımı için tarih belli oldu mu?

30.01.2020Gündem
Bekçilik mülakat sonuçlarında gözler EGMde Bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik mülakat sonuçlarında gözler EGM'de! Bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu çarşı ve mahalle bekçiliği sözlü sınavlarına katılım sağlayan adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen sınavın üzerinden haftalar geçmesiyle bekçi adaylarının gözü Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi duyurular sayfasına çevrildi. Peki, bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair ayrıntılar.

28.12.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı için gözler EGMde

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtı için gözler EGM'de

2019'un son günleri devam ederken bekçilik mülakat sonuçları için adayları gözü EGM'nin resmi internet sitesine çevrildi. Diğer aşamaları geçerek sözlü sınava dahil olan bekçi adayları, heyecanla bekçilik mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Resmi açıklama geldi mi? İşte, bekçilik sözlü sınav sonuçları hakkında ayrıntılar.

24.12.2019Gündem
Bekçilik sonuçlarında son durum ne 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sonuçlarında son durum ne? 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımında yapılan mülakatlar sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Bekçilik sözlü sınavlarının üzerinden haftalar geçmesinden dolayı bekçi adaylarının beklentisi arttı. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak duyurunun ardından bekçilik sınav sonuçları ilan edilecek. Peki, Bekçilik sonuçlarında son durum ne? 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.12.2019Gündem
Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sonuçlarında tarih açıklaması yapıldı mı

Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sonuçlarında tarih açıklaması yapıldı mı?

Bekçilik sınavına giren ve sözlü mülakata katılan adaylar bekçilik sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabını arıyorlar. Polis Akademisi'nin resmi internet sitesinde yapılacak olan açıklama da son durum bilgisi gene internette aranan konular arasında. Peki bekçilik sonuç açıklamasında son durum nedir?

14.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı sorusu yanıt buldu mu

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı sorusu yanıt buldu mu?

Daha öncesi süreçlerden başarı ile geçen bekçi adayları son aşama olan mülakatlara dahil oldu. Heyecanla sözlü sınav sonuçlarını bekleyen bekçi adaylarının gözü Polis Akademisi Başkanlığı'nın Pa.edu.tr internet sitesinden yapılacak duyuruya açıklamaya çevrildi. Binlerce kişi, internette bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı sorusu yanıt buldu mu? İşte, detaylar.

13.12.2019Gündem
2020 bekçilik alımları ne zaman İşte bekçi alımı başvuru şartları

2020 bekçilik alımları ne zaman? İşte bekçi alımı başvuru şartları

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımlarında 2020 takvimini bekleyen adaylar önümüzdeki yıl bekçilik alımlarının ne zaman yapılacağını sorguluyor. İçişleri Bakanlığı'na bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından, bekçilik alımı başvuru tarihleri belli olacak. Başvuru şartlarını yerine getiren adaylar, sonraki süreçlerde sınavlara katılacak. Peki, 2020 bekçilik alımları ne zaman? Bekçilik başvuru şartları neler?

29.11.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında 26 Eylül tarihinde mülakata dahil olan bekçi adaylarının sözlü sınav sonuçlarına yönelik araştırmaları devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamayı bekleyen bekçi adayları bir yandan da bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının nasıl sorgulanacağını öğrenmek istiyor. Peki, Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır?

28.11.2019Gündem
2019 Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı - EGM tarafından tarih verildi mi

2019 Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? - EGM tarafından tarih verildi mi?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı adaylar tarafından merakla araştırımlaya devam ediliyor. Konu hakkında Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi adresinden ve Polis Akademisi'nin duyurular kısmında her hangibir açıklama yapılıp yapılmadığı veya tarih bilgisi verildi mi sorusu yanıt ararken, sonuç sorgulama işlemi ne zaman erişime açılacak merak konusu.. Peki Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum nedir?

25.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü sınavında son günler.... 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak

Bekçilik sözlü sınavında son günler.... 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak?

Ön başvuru, yazılı ve parkur sınavlarını geride bırakarak mülakatlara dahil olan bekçi adayları, bekçilik sözlü sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Geçtiğimiz haftalarda son aşamaya dahil olanlar, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından herhangi bir açıklama yapılıp yapılmadığını sorguluyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak? İşte, 2019 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sözlü sınavları hakkında bilgiler.

17.11.2019Gündem