EKSTRA
MENÜ

Polis Akademisi Başkanlığı

Polis Akademisi Başkanlığı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Polis Akademisi Başkanlığı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 903 Polis Akademisi Başkanlığı haberi bulunmuştur.

Polis Akademisi Başkanlığı Haberleri

2020/1. Dönem bekçilik sınavı duyurusu yayınlandı Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman yapılacak

2020/1. Dönem bekçilik sınavı duyurusu yayınlandı! Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman yapılacak? 

Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ile ilgili Polis Akademisi Başkanlığı'ndan açıklama geldi. Yazılı sınava katılım sağlayan adayları ilgilendiren 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı  Fiziki Yeterlilik ve Sözlü Sınav Aşamaları ile ilgili yapılan açıklamada, tarih bilgisiyle ilgili detaylar yer aldı. 20 Şubat 2021 tarihinde yapılan yazılı sınavdan başarılı olan adaylar, fiziki yeterlilik sınavına katılmaya hak kazanacak. Peki, 2021 bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman? İşte, bekçilik sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.02.2021Gündem
Bekçilik sınavı sonuçları açıklandı 2021 MEB bekçilik sınav sonucu sorgulama ekranı

Bekçilik sınavı sonuçları açıklandı! 2021 MEB bekçilik sınav sonucu sorgulama ekranı

Bekçilik sınavı sonuçları açıklandı. Bekçi adaylarının beklediği sınavın sonuçları ile ilgili Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, adayların http://www.meb.gov.tr ya da https://www.odsgm.meb.gov.tr adreslerinden sonuçlarını öğrenebileceği bildirildi. Sınavda değerlendirme 100 tam puan üzerinden yapılacak olup doğru cevaplar dikkate alınarak 50 ve üzerinde puan alanlar başarılı sayılıyor. İşte, 2021 Bekçilik sınavı sonuçları ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

15.02.2021Gündem
27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı.. POMEM ön sağlık kontrolü sınav yeri sorgulama

27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı.. POMEM ön sağlık kontrolü sınav yeri sorgulama

27. dönem POMEM ön sağlık kontrolü için geri sayım başladı. POMEM sınavına kısa süre kala adaylar POMEM sınav giriş yerlerine yoğun ilgi göstermeye başladı. Sınav yerleriyle ilgili beklenen açıklama geldi. Adaylar belgelerine T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile ulaşabiliyorlar. Ön sağlık kontrolü aşaması 15 Şubat tarihinde başlayacak. İşte detaylar

12.02.2021Gündem
27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı POMEM ön sağlık kontrolü sınav yeri sorgulama

27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı! POMEM ön sağlık kontrolü sınav yeri sorgulama

27. dönem POMEM ön sağlık kontrolü için geri sayım başladı. POMEM sınavına kısa süre kala adaylar POMEM sınav giriş yerlerine yoğun ilgi göstermeye başladı. Sınav yerleriyle ilgili beklenen açıklama geldi. Adaylar belgelerine T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile ulaşabiliyorlar. Ön sağlık kontrolü aşaması 15 Şubat tarihinde başlayacak. İşte detaylar

12.02.2021Gündem
27. Dönem POMEM mülakat sınavı ne zaman yapılacak Ön sağlık kontrolü tarihleri açıklandı

27. Dönem POMEM mülakat sınavı ne zaman yapılacak? Ön sağlık kontrolü tarihleri açıklandı

POMEM mülakat sınavı, başvurularını gerçekleştiren polis adaylarının gündeminde yer almaya devam ediyor. 8 Aralık ve 24 Aralık tarihleri aralığında Polis Akademisi Başkanlığı tarafından ön başvuruları tamamlanan 27. Dönem POMEM alımında, sınav yerlerinin açıklanmasının ardından gözler mülakat sınavına çevrildi. Başvuru süreci olumlu değerlendirilen adaylar ön sağlık kontrolleri ile beraber POMEM sınavlarına dahil olacak. Sınavın sonuçları ise e devlet ekranı üzerinden daha sonra açıklanacak. İşte, 27. Dönem POMEM mülakat sınavları ile ilgili bilgiler.

11.02.2021Gündem
Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak 2020/1. Dönem Bekçilik yazılı sınavı sonuçları e Devlette yayımlanacak

Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020/1. Dönem Bekçilik yazılı sınavı sonuçları e Devlet'te yayımlanacak!

Bekçilik sınav sonuçları için gözler artık Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Ön başvuruları kabul edilen ve 20 Ocak tarihinde 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavına katılım sağlayan adaylar, söz konusu sınavın sonuçlarını EGM'nin yaptığı duyuru sonrası öğrenecekler. Bekçilik sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden e devlet şifresi ile sorgulanacak. İşte, bekçilik sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili bilgiler.

2.02.2021Gündem
27. Dönem POMEM mülakatları ne zaman POMEM ön sağlık kontrolü için önemli açıklama

27. Dönem POMEM mülakatları ne zaman? POMEM ön sağlık kontrolü için önemli açıklama

POMEM mülakatları için önemli açıklama, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapıldı. Yapılan açıklamada , ön sağlık kontrolü için başlangıç tarihinin 15 Şubat 2021 tarihi olacağı açıklandı.27. Dönem POMEM sınav giriş belgeleri için ise henüz bir açıklamada bulunulmadı. İşte, pek çok kişinin araştırdığı 27. Dönem POMEM mülakatları ve ön sağlık kontrolü hakkında merak edilen bilgiler

21.01.2021Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Yazılı sınav soru ve cevap anahtarı 22 Ocakta yayımlanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Yazılı sınav soru ve cevap anahtarı 22 Ocak'ta yayımlanacak!

Bekçilik sınav sonuçları için gözler Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. 20 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı sonrası sınav soru ve cevap anahtarının 22 Ocak Cuma günü yayımlanacağı bildirildi. Bekçilik yazılı sınavı sonuçları ise yapılan değerlendirmenin ardından erişime açılacak. Bekçilik sınavında 50 (elli) ve üzerinde puan alanlar başarılı sayılacak. Yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemeyecek. İşte, bekçilik sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ve konunun detayları.

20.01.2021Gündem
MEB bekçilik sınav giriş belgesi sorgulama ekranı erişimde Bekçilik sınavı saat kaçta başlayacak

MEB bekçilik sınav giriş belgesi sorgulama ekranı erişimde! Bekçilik sınavı saat kaçta başlayacak?

Bekçilik sınav belgesi alma ekranı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından erişime açıldı. Koronavirüsü nedeniyle ertelenen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı 20 Ocak Çarşamba günü organize edilecek. Bekçilik sınavı giriş belgeleri MEB ve e Devlet ekranından aday şifresi ve T.C kimlik numarası bilgileri ile öğrenilecek. Toplam 100 soruya yanıt arayacak olan bekçi adaylarına 120 dakika süre tanınacak. İşte, 2021 bekçilik sınavı giriş yerleri sorgulama ekranı ve yazılı sınavla ilgili ayrıntılı bilgiler.

19.01.2021Gündem
27. Dönem POMEM mülakatları ne zaman POMEM ön sağlık kontrolü için önemli açıklama

27. Dönem POMEM mülakatları ne zaman? POMEM ön sağlık kontrolü için önemli açıklama

POMEM mülakatları için önemli açıklama, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapıldı. Yapılan açıklamada , ön sağlık kontrolü için başlangıç tarihinin 15 Şubat 2021 tarihi olacağı açıklandı.27. Dönem POMEM sınav giriş belgeleri için ise henüz bir açıklamada bulunulmadı. İşte, pek çok kişinin merakla araştırdığı 27. Dönem POMEM mülakatları ve ön sağlık kontrolü hakkında bazı bilgiler

19.01.2021Gündem
Bekçilik sınav yerleri açıklandı mı 2020/1. Dönem bekçilik sınav giriş belgesi sorgulama ekranı e-Devlette

Bekçilik sınav yerleri açıklandı mı? 2020/1. Dönem bekçilik sınav giriş belgesi sorgulama ekranı e-Devlet'te

Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı, söz konusu sınava kısa süre kala adayların gündemine geldi. Koronavirüs nedeniyle ertelenen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 20 Ocak'ta organize edilecek. Adaylar bekçilik sınavı yerlerini Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesi üzerinden e Devlet ekranından öğrenebilecekler. Sınav belgeleri T.C kimlik numaraları ile alınacak. İşte, 2020/1. Dönem bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama sayfası.

13.01.2021Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman EGM duyurdu: 2020/1. Dönem bekçilik yazılı sınavı ertelendi

Bekçilik sınavı ne zaman? EGM duyurdu: 2020/1. Dönem bekçilik yazılı sınavı ertelendi

Bekçilik sınavı 2021 için Polis Akademisi Başkanlığı'ndan önemli açıklama geldi. Ön başvuruları kabul edilip yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayları ilgilendiren bekçilik yazılı sınavı tarihi koronavirüsü nedeniyle ertelendi. 16 Ocak 2021 Cumartesi günü yapılması beklenen 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınavı ocak ayının son günlerinde gerçekleşecek. Diğer yandan bekçilik sınavı giriş belgeleri MEB'in www.meb.gov.tr internet sitesi üzerinden alınabilecek. Peki, 2021 bekçilik sınavı ne zaman? İşte, detaylar.

7.01.2021Gündem
27. Dönem POMEM sınavları ne zaman 8 bin polis alımı POMEM sınav tarihleri için gözler resmi açıklamada

27. Dönem POMEM sınavları ne zaman? 8 bin polis alımı POMEM sınav tarihleri için gözler resmi açıklamada

27. Dönem POMEM giriş sınavı için gözler Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. POMEM sınavlarına girmeden önce ön sağlık komisyonu tarafından ön sağlık kontrolünden geçen ve başvuru işlemlerini 21 Aralık tarihine kadar tamamlayan adaylar, yazılı sınava tabi olacak. 8 bin polis alımı için ikamet illerine göre belirlenen sınav merkezleri ve sınav tarihleri www.pa.edu.tr internet sitesi üzerinden duyurulacak. İşte, 8 bin polis alımı 27. Dönem sınavlarıyla ilgili bilgiler.

2.01.2021Gündem
POMEM başvurusu nasıl yapılır 27. dönem POMEM alımı başvuru detayları

POMEM başvurusu nasıl yapılır? 27. dönem POMEM alımı başvuru detayları

POMEM başvuru tarihleri ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapıldı. 8 Aralık’ta başlayan POMEM başvuruları 24 Aralık’a kadar devam edecek. 27. dönem POMEM giriş sınavı ücreti 24 Aralık 2020 günü saat 17:00’a kadar yatırabilecek, başvurular ise 24 Aralık 2020 günü saat 24:00’a kadar yapılabilecek. Peki POMEM başvurusu nasıl yapılır?

21.12.2020Ekonomi
POMEM başvuru ücreti nasıl, ne zaman yatırılır 27. Dönem polis alımı başvuruları hakkında açıklama

POMEM başvuru ücreti nasıl, ne zaman yatırılır? 27. Dönem polis alımı başvuruları hakkında açıklama

POMEM alımı başvuru ücretinin nasıl yatırıldığı merak edilen konular arasında yerini aldı. 27. Dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu (5.440) erkek, (960) kadın, ön lisans mezunu (1.360) erkek, (240) kadın aday olmak üzere toplam (8.000) aday alımı yapılacak. Adayların 150 TL olan sınav ücretini de yatırmaları gerekiyor.

18.12.2020Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak 2020/1.  Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav tarihi belli oldu

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav tarihi belli oldu

2020 bekçilik yazılı sınavı için beklenen açıklama Polis Akademisi Başkanlığı'ndan geldi. Son dakika yayımlanan duyuruda 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı'nın İstanbul'da yapılacağı ve sınavda toplam 100 soru sorulacağı belirtildi. İçişleri Bakanlığı bekçi alımı başvurularını daha önceden tamamlayan ve ön sağlık kontrollerinden başarıyla geçen adaylar, 2020 bekçilik yazılı sınavına www.meb.gov.tr internet adresinden alacakları sınav giriş belgeleri ile katılacaklar. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte, 2020/1 bekçilik yazılı sınavı tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

17.12.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuruları nasıl yapılacak POMEM 27. dönem başvuru detayları ve başvuru ekranı

27. Dönem POMEM başvuruları nasıl yapılacak? POMEM 27. dönem başvuru detayları ve başvuru ekranı

POMEM başvuru kılavuzu 27. Dönem kapsamında polislik başvurusu yapmak isteyen kişilerin gündeminde yer alıyor. 8 bin polis alımı başvurusu için beklenen açıklama Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapıldı. 27. Dönem POMEM başvuru kılavuzunun yayımlandığı bildirildi. Başvuru müracaatları E-Devlet POMEM başvuru ekranı üzerinden tamamlanacak. 30 yaşını aşmamış vatandaşların başvuruda bulunacağı POMEM polis alımı sürecinde kadınlarda 162, erkeklerde ise 167 boy koşulunu önem arz edecek. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu nasıl yapılır? İşte, POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

14.12.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuruları nasıl yapılacak POMEM başvuru şartları neler

27. Dönem POMEM başvuruları nasıl yapılacak? POMEM başvuru şartları neler?

POMEM başvuru kılavuzu 27. Dönem kapsamında polislik başvurusu yapmak isteyen kişilerin gündeminde yer alıyor. 8 bin polis alımı başvurusu için beklenen açıklama Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapıldı. 27. Dönem POMEM başvuru kılavuzunun yayımlandığı bildirildi. Başvuru müracaatları E-Devlet POMEM başvuru ekranı üzerinden tamamlanacak. 30 yaşını aşmamış vatandaşların başvuruda bulunacağı POMEM polis alımı sürecinde kadınlarda 162, erkeklerde ise 167 boy koşulunu önem arz edecek. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu nasıl yapılır? İşte, POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

12.12.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuru kılavuzu yayımlandı: POMEM 8 bin polis alımı başvurusu E-Devlet ekranı ve başvuru şartları

27. Dönem POMEM başvuru kılavuzu yayımlandı: POMEM 8 bin polis alımı başvurusu E-Devlet ekranı ve başvuru şartları

POMEM başvuru kılavuzu adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. 8 bin polis alımı başvurusu için beklenen açıklama Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan geldi. Son dakika açıklamada 27. Dönem POMEM başvuru kılavuzunun yayımlandığı bildirildi. Başvuru müracaatları e devlet POMEM başvuru ekranı üzerinden tamamlanacak. 30 yaşını aşmamış vatandaşların başvuruda bulunacağı POMEM polis alımı sürecinde kadınlarda 162, erkeklerde ise 167 boy koşulunu önem arz edecek. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu nasıl yapılır? İşte, POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

10.12.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuru kılavuzu yayımlandı: POMEM 8 bin polis alımı başvurusu E-Devlet ekranı ve başvuru şartları

27. Dönem POMEM başvuru kılavuzu yayımlandı: POMEM 8 bin polis alımı başvurusu E-Devlet ekranı ve başvuru şartları

POMEM başvuru kılavuzu adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. 8 bin polis alımı başvurusu için beklenen açıklama Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan geldi. Son dakika açıklamada 27. Dönem POMEM başvuru kılavuzunun yayımlandığı bildirildi. Başvuru müracaatları e devlet POMEM başvuru ekranı üzerinden tamamlanacak. 30 yaşını aşmamış vatandaşların başvuruda bulunacağı POMEM polis alımı sürecinde kadınlarda 162, erkeklerde ise 167 boy koşulunu önem arz edecek. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu nasıl yapılır? İşte, POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

8.12.2020Gündem
Son dakika POMEM duyurusu: Başvurular başladı... POMEM başvuru kılavuzu ve ekranı

Son dakika POMEM duyurusu: Başvurular başladı... POMEM başvuru kılavuzu ve ekranı

Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) 8 bin öğrenci alımı yapılacağını bildirmişti. POMEM polis alımı için başvuruların başladığını duyurdu. Peki, POMEM başvurusu nasıl yapılır? İşte POMEM başvuru kılavuzu ve ekranı..

8.12.2020Gündem
Son dakika haberler: 8 bin polis alınacak Başvurular başladı.. İşte POMEM başvuru tarihleri

Son dakika haberler: 8 bin polis alınacak! Başvurular başladı.. İşte POMEM başvuru tarihleri

Son dakika haberi... Polis Akademisi Başkanlığı, 8 bin polis adayı alımı için başvuruların başladığını bildirdi. Başvurular 21 Aralık'a kadar yapılabilecek. Aday değerlendirme ve seçme sınav tarihleri, daha sonra Akademinin internet sitesinden ilan edilecek.

8.12.2020Gündem
Son dakika: POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak EGM tarihi duyurdu

Son dakika: POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? EGM tarihi duyurdu!

POMEM 8 bin polis alımı için ilk duyuru gerçekleşti. Toplam 8 bin personel alımı yapacağını duyuran Polis Akademisi Başkanlığı, alımlarla ilgili başvuru tarihi hakkında duyuruyu gerçekleştirdi. Peki, POMEM 8 bin polis alımı başvurusu ne zaman ve nasıl yapılacak? İşte, POMEM 8 bin polis alımı başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler

30.11.2020Gündem
27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Duyurusu yapıldı İşte POMEM polis alımının ayrıntıları

27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Duyurusu yapıldı! İşte POMEM polis alımının ayrıntıları

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesindeki açıklamaya göre, 6.400 lisans, 1.600 ön lisans olmak üzere toplam 8.000 öğrenci alımı yapılacak. 6.400 lisans (5.440 erkek ve 960 kadın), 1.600 ön lisans (1.360 erkek ve 240 kadın) polis alımı için başvuru şartları ve diğer esaslar ise önümüzdeki günlerde belli olacak. İşte, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Duyurusu...

28.11.2020Gündem
POMEM başvuruları ne zaman 27. Dönem 2020 POMEM başvuruları için gözler EGMde

POMEM başvuruları ne zaman? 27. Dönem 2020 POMEM başvuruları için gözler EGM'de

27. Dönem POMEM başvuruları adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamayı bekleyen adaylar POMEM başvuru şartları ve başvuru tarihlerine göre müracaatlarını tamamlayacaklar. Adaylar POMEM sınavlarına girmeden önce ön sağlık komisyonu tarafından ön sağlık kontrolünden geçirilecek. Peki, 2020 POMEM başvuruları ne zaman? İşte, 27. Dönem POMEM başvurularıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.11.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuru şartları nedir

27. Dönem POMEM başvuru şartları nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) ihtiyacı olan erkek, kadın polis memuru adayı öğrenci alımı için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan polis alımları hakkındaki araştırmalar devam ediyor. EGM bünyesinde görev almak isteyen gençler merakla '27. Dönem POMEM başvuru şartları nedir?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, polis alım başvuruları ne zaman?

5.11.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman 2020 polis alımı araştırılıyor

27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman? 2020 polis alımı araştırılıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) ihtiyacı olan erkek, kadın polis memuru adayı öğrenci alımı için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan polis alımları hakkındaki araştırmalar devam ediyor. EGM bünyesinde görev almak isteyen gençler merakla '27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, polis alım başvuruları ne zaman?

3.11.2020Gündem
POMEM başvuruları ne zaman başlıyor İşte tarih ve başvuru şartları

POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? İşte tarih ve başvuru şartları

POMEM başvuruları için geri sayım başladı. 27. Dönem POMEM başvurusu ile kadrosuna yeni polis memurları kazandıracak olan İçişleri Bakanlığı, lisans ve ön lisans düzeyinde alımlar gerçekleştirecek. En son yapılan 7 bin polis alımı için 5 bin 600 lisans, bin 400 ön lisans mezunu alan Polis Akademisi Başkanlığı, yayımlayacağı yeni ilanla benzer nitelikte alımlar gerçekleştirecek. POMEM başvuruları içim KPSS P3 puanları baz alınacak. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.10.2020Gündem
Son dakika haberi: 2020 Bekçilik alımı sınav tarihleri belli oldu - 2020/1. Dönem e devlet bekçilik sınav belgesi sorgulama ekranı

Son dakika haberi: 2020 Bekçilik alımı sınav tarihleri belli oldu - 2020/1. Dönem e devlet bekçilik sınav belgesi sorgulama ekranı

2020 bekçilik alımı sınav yerleri ve tarihleri için beklenen açıklama geldi. 2020'de yapılacak ilk bekçi alımları için eylül ayında başlayan başvuru süreci sonrası sınav yerleri ve tarihleri ilan edildi. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamaya göre, 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınav yerleri T.C kimlik numaraları ile e devlet üzerinden sorgulanacak. Peki, bekçilik alımı sınavları ne zaman yapılacak? İşte, 2020 bekçilik alımı sınav yeri sorgulama ekranı ve sınav tarihiyle ilgili ayrıntılar.

24.10.2020Gündem
POMEM başvuruları ne zaman başlıyor 27 Dönem POMEM başvuru tarihi için geri sayım başladı

POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? 27 Dönem POMEM başvuru tarihi için geri sayım başladı!

POMEM başvuruları için geri sayım başladı. 27. Dönem POMEM başvurusu ile kadrosuna yeni polis memurları kazandıracak olan İçişleri Bakanlığı, lisans ve ön lisans düzeyinde alımlar gerçekleştirecek. En son yapılan 7 bin polis alımı için 5 bin 600 lisans, bin 400 ön lisans mezunu alan Polis Akademisi Başkanlığı, yayımlayacağı yeni ilanla benzer nitelikte alımlar gerçekleştirecek. POMEM başvuruları içim KPSS P3 puanları baz alınacak. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

22.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Emniyet Genel Müdürlüğü’nden açıklama: “Bu, teşkilatımız açısından kabul edilemez bir iftiradır”

Son dakika haberler: Emniyet Genel Müdürlüğü’nden açıklama: “Bu, teşkilatımız açısından kabul edilemez bir iftiradır”

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 28 Kasım'da yapılacak "Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı" sorularının Büro Memur-Sen tarafından hazırlandığı iddialarının kabul edilemez bir iftira olduğunu bildirdi.

16.10.2020Gündem
26.Dönem POMEM sınavı planlama sonuçları açıklandı - Polis Akademisi POMEM sonuç sorgulama

26.Dönem POMEM sınavı planlama sonuçları açıklandı - Polis Akademisi POMEM sonuç sorgulama

26.Dönem POMEM Giriş Sınavı planlama sonuçları gündemde yer almaya devam ederken beklenen açıklama Polis Akademisi Başkanlığı'ndan geldi. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi'nden yapılan açıklamada POMEM giriş sınavı planlama sonuçlarının e devlet https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden sorgulanacağı bildirildi. Gözler şimdi 2020 26.Dönem POMEM sınav sonuçlarında. Peki, POMEM sınav sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? İşte, e devlet Polis Akademisi POMEM sonuç sorgulama ekranı.

1.10.2020Gündem
Son dakika haberi... Bakan Soylu: Cübbeli Ahmet Hoca 1-2 gün içerisinde bildiklerini anlatacak

Son dakika haberi... Bakan Soylu: Cübbeli Ahmet Hoca 1-2 gün içerisinde bildiklerini anlatacak

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu 'Selefi dernekler silahlanıyor' iddiaları ile ilgili olarak, "Türkiye, Selefilerle yıllardır mücadele ediyor. Selefi örgütle ilgili 47 yapılanma var. Yaklaşık 28 tane dernek ve vakfa gözaltı yapmışız. Türkiye'de bu mücadele devam ediyor. Bizim bilgiye her zaman ihtiyacımız var. 1-2 gün içerisinde Cübbeli Ahmet Hoca bildiğini anlatacak" dedi.

23.09.2020Gündem
Bekçilik başvurusu ne zaman yapılacak Dikkatler PA.edu.trden gelecek açıklamaya çevrildi

Bekçilik başvurusu ne zaman yapılacak? Dikkatler PA.edu.tr'den gelecek açıklamaya çevrildi

Bekçi alımı başvurusu tarihi merakla araştırılmaya devam ediliyor. Polis Akademisi tarafından geçtiğimiz haftalarda ön duyurusu yapılan bekçi alımı için detaylar merak edilmeye devam ediyor. Bu kez sadece İstanbul için yapılacak olan 400 bekçi alımı için başvuru şartları, Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden öğrenilebilecek. Peki, bekçilik başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

14.09.2020Gündem
Bekçilik başvurusu ne zaman yapılacak Dikkatler PA.edu.trden gelecek açıklamaya çevrildi

Bekçilik başvurusu ne zaman yapılacak? Dikkatler PA.edu.tr'den gelecek açıklamaya çevrildi

Bekçi alımı başvurusu tarihi merakla araştırılmaya devam ediliyor. Polis Akademisi tarafından geçtiğimiz haftalarda ön duyurusu yapılan bekçi alımı için detaylar merak edilmeye devam ediyor. Bu kez sadece İstanbul için yapılacak olan 400 bekçi alımı için başvuru şartları, Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden öğrenilebilecek. Peki, bekçilik başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

12.09.2020Gündem
Bekçi alımı ne zaman yapılacak İşte yapılan son açıklama ve adaylarda aranan şartlar

Bekçi alımı ne zaman yapılacak? İşte yapılan son açıklama ve adaylarda aranan şartlar

Bekçi alımı başvurusu için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan ilana kilitlenen binlerce vatandaş, İstanbul ili özelinde yapılacak olan 400 bekçi alımının hangi semtlere kaç kişi yapılacağını ilan ile birlikte öğrenebilecek. Bekçi alımı şartları için detayları da önümüzdeki günlerde yayımlayacağı ilan ile duyuracak olan Polis Akademisi Başkanlığı, mülakat ve sınav tarihleri hakkında bilgi de verecek. Peki, bekçi alımı 2020 başvurusu ne zaman ve nereden yapılabilecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

10.09.2020Gündem

Bekçi alımı 2020 başvuru formu için geri sayım başladı! Bekçi alımı şartları neler olacak?

Bekçi alımı başvurusu için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan ilana kilitlenen binlerce vatandaş, İstanbul ili özelinde yapılacak olan 400 bekçi alımının hangi semtlere kaç kişi yapılacağını ilan ile birlikte öğrenebilecek. Bekçi alımı şartları için detayları da önümüzdeki günlerde yayımlayacağı ilan ile duyuracak olan Polis Akademisi Başkanlığı, mülakat ve sınav tarihleri hakkında bilgi de verecek. Peki, bekçi alımı 2020 başvurusu ne zaman ve nereden yapılabilecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

7.09.2020Gündem
Bekçi alımı 2020 başvuru formu için geri sayım başladı Bekçi alımı şartları neler olacak

Bekçi alımı 2020 başvuru formu için geri sayım başladı! Bekçi alımı şartları neler olacak?

Bekçi alımı başvurusu için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanacak olan ilana kilitlenen binlerce vatandaş, İstanbul ili özelinde yapılacak olan 400 bekçi alımının hangi semtlere kaç kişi yapılacağını ilan ile birlikte öğrenebilecek. Bekçi alımı şartları için detayları da önümüzdeki günlerde yayımlayacağı ilan ile duyuracak olan Polis Akademisi Başkanlığı, mülakat ve sınav tarihleri hakkında bilgi de verecek. Peki, bekçi alımı 2020 başvurusu ne zaman ve nereden yapılabilecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

5.09.2020Gündem
2020 / 1.Dönem bekçi alımında son durum: 2020 bekçi alımı başvuruları ne zaman

2020 / 1.Dönem bekçi alımında son durum: 2020 bekçi alımı başvuruları ne zaman?

'Bekçi alımı başvuru tarihleri' gündemde yer alırken Polis Akademisi Başkanlığı'ndan 2020 1.dönem çarşı ve mahalle bekçiliği alımı duyurusu yayınlandı. Açıklamaya göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere en az lise ve dengi okul mezunu toplam 400 bekçi alımı yapılacak. Gözler şimdi 2020 bekçilik alımı başvuru şartları ve başvuru tarihlerinde. Peki, 2020 bekçi alımı başvuruları ne zaman? İşte, bekçi alımında son durum ve bekçilik başvuru şartlarıyla ilgili ayrıntılar.

29.08.2020Gündem
EGM 400 bekçi alımı yapacak: Bekçi alımı şartları neler Bekçi alımı başvuruları ne zaman başlayacak

EGM 400 bekçi alımı yapacak: Bekçi alımı şartları neler? Bekçi alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

Yeni dönem bekçilik alımları için açıklama geldi. 2020 / 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alım Duyurusu Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yazılı olarak paylaşıldı. Polis Akademisi 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için 400 bekçi alımı yapacağını duyurdu. Peki, bekçi alımı şartları neler? Bekçi alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

21.08.2020Gündem
Polislik başvuruları için gözler PMYO duyuru sayfasında - PMYO taban puanları ve başvuruları hakkında son durum

Polislik başvuruları için gözler PMYO duyuru sayfasında - PMYO taban puanları ve başvuruları hakkında son durum

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları ardından gözler PMYO (Polis Akademisi Başkanlığı) başvurularıyla ilgili açıklamalara çevrildi. Polislik başvuruları için gözler PMYO duyuru sayfasında PMYO yerleştirmeleri, YKS birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) puanlarına göre gerçekleştirilecek. YÖK, bu seneye mahsus olmak üzere TYT baraj puanını 150 olarak değiştirmişti. Peki, polislik taban puanı belli oldu mu? 2020 PMYO başvurusu ne zaman başlıyor? İşte PMYO taban puanları ve başvuruları hakkında son durum

6.08.2020Gündem
PMYO 2020 alımlarıyla ilgili detaylar merak ediliyor... PMYO başvurusu için TYT taban puanları kaç

PMYO 2020 alımlarıyla ilgili detaylar merak ediliyor... PMYO başvurusu için TYT taban puanları kaç?

Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) alımlarına ilişkin detaylar YKS 2020 sonucunun açıklanması ardından merak konusu oldu. Polis adayları, YKS’nin birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) puanı ile PMYO alımlarına başvuruda bulunabilecek. Polislik için başvuru yapacak olan adayların sadece bu yıla mahsus olmak üzere TYT’de baraj puanı olan 150'yi geçmesi gerekiyor. Peki, polislik taban puanı belli oldu mu? PMYO (Polis Meslek Yüksek Okulu) başvuruları ne zaman başlayacak? İşte Polis Meslek Yüksek Okulu başvurularıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler…

31.07.2020Gündem
26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarih belli oldu – 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman

26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarih belli oldu – 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

Corona virüsü nedeni ile ertelenen 26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarih belli oldu Polis Akademisi Başkanlığı 27 Haziran 2020 tarihinde yaptığı duyuruyla 26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarihi duyurdu. Eğitim açıklaması ardından gözler 27. Dönem POMEM başvurularına çevrildi. Peki, 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

29.06.2020Gündem
26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarih belli oldu – 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman

26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarih belli oldu – 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

Corona virüsü nedeni ile ertelenen 26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarih belli oldu Polis Akademisi Başkanlığı 27 Haziran 2020 tarihinde yaptığı duyuruyla26. Dönem POMEM eğitimlerinin başlayacağı tarihi duyurdu. Eğitim açıklaması ardından gözler 27. Dönem POMEM başvurularına çevrildi. Peki, 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

27.06.2020Gündem
Emniyetten Bekçi açıklaması Uzman amirler tarafından eğitim alacaklar

Emniyet'ten 'Bekçi' açıklaması! Uzman amirler tarafından eğitim alacaklar

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden TBMM'den kabul edilen Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kanunu teklifi ile ilgili açıklama yapıldı

13.06.2020Gündem
Bekçi alımı ne zaman başlayacak

Bekçi alımı ne zaman başlayacak?

Çarşı ve mahalle bekçilerinin görev, yetki ve sorumlulukları ile özlük haklarını düzenleyen kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı. Bu gelişmenin ardından, 2020 bekçi alımı hakkındaki araştırmalar da hız kazandı. Peki, bekçi alımı ne zaman başlayacak?

11.06.2020Gündem
2020 bekçi alımları ne zaman olacak

2020 bekçi alımları ne zaman olacak?

Haziran ayının gelmesiyle birlikte Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) 2020'de yapacağı bekçi alımının detayları merak konusu oldu. EGM bünyesinde bekçi olarak istihdam edilmek isteyen pek çok genç, bu yıl için ne kadar bekçi alınacağını ve bekçi alımı için başvuru tarihlerini sorguluyor. Peki, 2020 bekçi alımları ne zaman olacak?

4.06.2020Gündem
Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'de son 24 saatte 1670 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulduğu, 61 kişinin hayatını kaybettiği, toplam vaka sayısının 126 bin 45, toplam can kaybının 3 bin 397'ye ulaştığı açıklandı.

3.05.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı - POMEM yedek atamaları ne zaman

26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı - POMEM yedek atamaları ne zaman?

26. Dönem POMEM sonuçları için bekleyiş sona erdi. Polis Akademisi Başkanlığınca lisans ve ön lisans mezunu olmak üzere toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan POMEM sınavının sonuçları gece yarısı itibariyle erişime açıldı. Polis Akademisi Başkanlığı 26. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın personel alımı yapacağını duyurmuştu. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları nasıl öğrenilir? POMEM yedek atamaları ne zaman? yapılacak? İşte POMEM sonuçları asil ve yedek listesi sorgulama sayfası...

30.04.2020Gündem