MENÜ

Pomem

Pomem ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pomem haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 391 Pomem haberi bulunmuştur.

Polis Meslek Egitim Merkezi (POMEM); Emniyet Teşkilatının ihtiyacı olan polis memurlarını yetiştirmek üzere 4 yıllık fakülte mezunlarından aranılan niteliklere sahip olup yapılacak sınavlarda başarılı olan adaylara, 6 aydan az olmamak üzere polis meslek eğitimi veren eğitim öğretim kurumlarıdır.
İstanbul (Arnavutköy),Mersin, Karabük,Bilecik,Karabük,Çankırı,Amasya (Merzifon),Bursa,Diyarbakır,Erzincan,Kırşehir,Trabzon ve Konya (Ereğli) olmak üzere toplam 12 okulda eğitim vermektedir.2014 yılında 6260'ı erkek, 240'ı ise bayan toplam 6500 kişi alınacaktır.

DEVAMI

Pomem Haberleri

Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'de son 24 saatte 1670 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulduğu, 61 kişinin hayatını kaybettiği, toplam vaka sayısının 126 bin 45, toplam can kaybının 3 bin 397'ye ulaştığı açıklandı.

3.05.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı - POMEM yedek atamaları ne zaman

26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı - POMEM yedek atamaları ne zaman?

26. Dönem POMEM sonuçları için bekleyiş sona erdi. Polis Akademisi Başkanlığınca lisans ve ön lisans mezunu olmak üzere toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan POMEM sınavının sonuçları gece yarısı itibariyle erişime açıldı. Polis Akademisi Başkanlığı 26. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın personel alımı yapacağını duyurmuştu. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları nasıl öğrenilir? POMEM yedek atamaları ne zaman? yapılacak? İşte POMEM sonuçları asil ve yedek listesi sorgulama sayfası...

30.04.2020Gündem
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı?

POMEM alımı için süreç devam ediyor. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam (7.000) aday asıl olarak alınacak. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sonuçlar ile ilgili açıklama yaptı. Peki POMEM alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.04.2020Ekonomi
26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı POMEM sonuçları ne zaman açıklanır

26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı? POMEM sonuçları ne zaman açıklanır?

POMEM sonuçları için heyecan giderek artıyor. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam (7.000) aday asıl olarak alınacak. Başvuru işlemlerini tamamlayan ve sınav süreçlerine giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını bekliyorlar. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sonuçları açıklanma tarihi ile ilgili açıklama yaptı.

15.04.2020Gündem
26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak İçişleri Bakanı açıkladı

26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı açıkladı!

26. Dönem POMEM sonuçları için artık geri sayım başladı. Mülakat sürecinin tamamlanmasının ardından gözleri PA.edu.tr adresine çeviren adaylar, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt arıyor. İlk mülakatların üzerinden 5 ay geçmesiyle birlikte sabırsızlıkla sonuçları bekleyen adaylar, 26. Dönem POMEM sonuçları için araştırmalarını sürdürüyor. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında İçişleri Bakanı Soylu’nun yaptığı açıklamalar

10.04.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Nisan ayının gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren polis adayları, 26. dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanması ve ardından da mülakatlara odaklanmak istiyor. Polis adaylarının POMEM sonuçlarına dair heyecanlı bekleyişi devam ederken, adaylar bu kapsamdaki resmi açıklamaları sorguluyor. Peki, 26. dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Soyludan o görüntülere çok sert eleştiri: Yamyamlarda var bu yöntem

Son dakika haberi: Bakan Soylu'dan o görüntülere çok sert eleştiri: Yamyamlarda var bu yöntem!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bakan Soylu, "Terör örgütü kendi derdine düşmüş, 38 korona pozitif vakası var. Bu bildiğimiz. Bilmenizi isterim ki bütün güvenlik güçlerimiz 24 saat tetikte" dedi. Bakan Soylu, "Helin Bölek'i ölüme yatırdılar, öldürdüler, gittiler ziyaret ettiler. Onun ölüm orucunun kutsal bir şey olduğunu söylediler. Ondan sonra da döndüler etrafında dans ettiler. Yamyamlarda var bu yöntem, başka kimsede yok" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile en son 18 Mart'ta yüz yüze görüştüğünü söyleyen Soylu, güvenlik güçlerindeki personeldeki koronavirüs vakalarıyla ilgili "Sadece polis teşkilatımızda bir tek kaybımız var" yanıtını verdi.

7.04.2020Gündem
Bakan Soylu açıkladı: 9 bin 233 kişiye idari işlem yapıldı

Bakan Soylu açıkladı: 9 bin 233 kişiye idari işlem yapıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni tip coronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sınırlandırmalara uymayan 65 yaş üzeri 6 bin 131 kişiye idari, 149 kişiye adli, 20 yaş altında ise 3 bin 102 kişiye idari, 102 kişiye de adli işlem yapıldığını söyledi.

6.04.2020Gündem
Sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı Bakan Soylu açıkladı

Sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? Bakan Soylu açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, corona virüsle ilgili Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı. Bakan Soylu, sokağa çıkma yasağı ile ilgili,"Bizim için 4 tane konuyu ayakta tutmamız önemli. Sağlık, gıda-hijyen, kamu düzeni ve sosyal izolasyonu sağlamaya çalışıyoruz. Bu 4 konu bizim için önemli. Eğer sağlayamazsak tüm tedbirleri alacağız." ifadelerini kullandı.

29.03.2020Gündem
Heyecanlandıran POMEM duyurusu 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Heyecanlandıran POMEM duyurusu! 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi tarafından yapılan 27 Mart tarihli duyuruya göre 24. Dönem POMEM polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınavın sonuçları açıklandı. Bu duyuru ardından gözler 26. Dönem POMEM mülakat sonuçlarına çevrildi. 26. Dönem POMEM mülakatlarına katılan adaylar bir süredir sonuç duyurusu bekliyor. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.03.2020Gündem
26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için açıklama geldi mi POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için açıklama geldi mi? POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih, adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı ve EGM'den yapılacak duyuruya kilitlenen adaylar, '26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için açıklama geldi mi?' sorusunun yanıtını sorguluyor. Önceki süreçlerde ön başvuru, sınav ve mülakatlara katılanlar, POMEM sözlü sınav değerlendirmelerine göre bir sonraki aşamaya dahil olacak. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

11.03.2020Gündem
Polis Akademisinden POMEM sınav duyurusu - 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis Akademisi'nden POMEM sınav duyurusu - 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

7 bin öğrenci alımına ilişkin 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları gündemde yer almaya devam ediyor. Önceki süreçlerde başvuru ve sınavlara katılan adaylar POMEM mülakat sonuç tarihini sorgularken, Polis Akademisi Başkanlığı'ndan, POMEM eğitim sonu sınav tarihiyle ilgili açıklama geldi. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuçlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

9.03.2020Gündem
2020 POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

2020 POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi tarafından açıklanması beklenen 26. Dönem POMEM sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığınca toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan sınavın üzerinden günler geçti. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi sonuçlar, Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacak. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2020 POMEM sonuçlarında son durum…

5.03.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarında tarih belli mi

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarında tarih belli mi?

26. Dönem POMEM 7 bin öğrenci alımı kapsamında mülakata katılan adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. EGM ve Polis Akademisi Başkanlığı'nın POMEM mülakat sonuçlarına ilişkin duyuru sonrası, sınav sonuçları ve değerlendirmeler erişime açılacak. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarında tarih belli mi? İşte, 26. Dönem POMEM sözlü sınavları ile ilgili detaylı bilgiler.

4.03.2020Gündem
POMEM Kadın Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama

POMEM Kadın Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı! E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama

Polis Akademisi Başkanlığı 25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı Sonuçları'nın açıklandığını duyurdu. Kurumun internet sitesinden yapılan duyuruyla ilan edilen sınav sonuçları E devlet üzerinden, adayların TC kimlik numarası ve E devlet şifresi ile öğrenebilinecek. İşte, E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı ve 25. Dönem POMEM sonuçlarıyla ilgili detaylar.

3.03.2020Gündem
26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

Polis adaylarının POMEM sonuçlarına dair heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren polis adayları, 26. dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanması ve ardından da mülakatlara odaklanmak istiyor. Peki, 26. dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.03.2020Gündem
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak İçişleri Bakanı Soylu’dan polislik sınavının sonuçları için açıklama

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı Soylu’dan polislik sınavının sonuçları için açıklama

POMEM sonuçları için beklenen açıklama İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Soylu, 25. dönem POMEM'lere özel harekat branşlı 500 kadın ve 26. dönem POMEM'lere 7 bin kadın ve erkek polis adayı alımlarına ilişkin açıklamada bulundu. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı Soylu’nun polislik sınavının sonuçları için yaptığı açıklama…

28.02.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sonuçları için gözler EGMde

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sonuçları için gözler EGM'de

14-25 Ekim tarihleri aralığında başvuruları alınan 26. Dönem POMEM mülakat sonuçlarını takip eden adaylar, sonuçlara ilişkin yapılacak açıklamaya kilitlendi. Polis Akademisi Başkanlığı ve EGM'nin internet sitesinden yapılan duyuru ile POMEM sözlü sınav sonuçları erişime açılacak. Gözler şimdi EGM'den gelecek POMEM mülakat sonuçları duyurusuna ilişkin açıklamada. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuçlarına ilişkin merak edilen bilgiler.

25.02.2020Gündem
26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak POMEM sınav sonuçları sorgulama

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM sınav sonuçları sorgulama

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Kasım ayında sözlü sınavlara dahil olan adaylar, mülakatların üzerinden haftalar geçmesinden dolayı POMEM sözlü sınav sonuçları için beklentisini şubat ayına çevirdi. EGM'den gelecek açıklama ile adaylar POMEM mülakat sonuçları sorgulama sayfasından yapılan değerlendirmeleri öğrenebilecek. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

21.02.2020Gündem
POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı

POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?

POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 7 bin öğrenci alımına ilişkin daha önce sözlü sınavlara katılan adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaya kilitlendi. Peki, POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte, 26. Dönem POMEM sonuçlarına ilişkin merak edilen bilgiler...

17.02.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

EGM bünyesine yapılacak polis alımına ilişkin başvuru süreci günler önce tamamlandı. Gözler şimdi EGM ya da POMEM'den gelecek başvuru sonuçlarının açıklanması haberinde. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat tarihi belli oldu mu?

15.02.2020Gündem
26. dönem POMEM sonuçlarında son durum  - POMEM sonuçları açıklandı mı

26. dönem POMEM sonuçlarında son durum - POMEM sonuçları açıklandı mı?

Polis Akademisi Başkanlığı, POMEM bünyesinde 7 bin polis istihdam edeceğini duyurmuştu. Başvuruları ekim ayında tamamlanan Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sonuçları için geri sayım devam ediyor. Peki, 26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte POMEM sonuçlarında son durum…

12.02.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

26. Dönem POMEM alımı kapsamında başvuru ve mülakatlara katılan 7 bin öğrenci sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) alınacak olan öğrenciler merakla mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi sorguluyor. Peki, POMEM sözlü sınav sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair merak edilen bilgiler.

2.02.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak EGM tarih verdi mi

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? EGM tarih verdi mi?

POMEM mülakat sonuçlarının adayların erişimine açılacağı tarihe ilişkin, EGM ya da Polis Akademisi tarafından paylaşılan resmi açıklamalar, 26. Dönem POMEM mülakatlarına katılım sağlayan binlerce aday tarafından merakla araştırılıyor. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

31.01.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) polis ihtiyacının karşılanması için kurulan Polis Akademisi'ne bağlı, 4 aylık eğitimin verildiği Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM) yapılacak alımlar için düzenlenen 26. dönem mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, polis olma hayali kuran gençler tarafından merak ediliyor. Peki, 26. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.01.2020Gündem
POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı’nca lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Ekim ayında başvuru sürecinin tamamlanmış olması nedeniyle sonuç beklentileri hız kazandı. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.01.2020Gündem
POMEM sonuçları açıklandı mı 26. Dönem POMEM sonuçlarında son durum

POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçlarında son durum

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam 7 bin polis adayı alınacağı duyurulmuştu. Adaylar, 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında http://www.pa.edu.tr adresinden 26. Dönem başvurularını gerçekleştirdi. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sonuçlarında son durum

23.01.2020Gündem
26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) alınacak 7 bin polis alımında süreç devam ediyor. 5.040, önlisans mezunu 1.260 aday olmak üzere 7 bin adayın alınacağı 26. Dönem POMEM başvurularında gözler şimdi sonuçların açıklanacağı tarihlerde. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

22.01.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvurusu ne zaman Şartlar belli oldu mu

27. Dönem POMEM başvurusu ne zaman? Şartlar belli oldu mu?

27. Dönem POMEM başvurusu için müjdeli haber İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Bakan Soylu, 27. Dönem POMEM başvurusu için şartlar hakkında bazı bilgiler verdi. Peki, 27. Dönem POMEM başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, POMEM başvuru şartları ve başvurunun ne zaman yapacağı açıklama hakkında bazı bilgiler

15.01.2020Gündem
Muaythai Gala Gecesi 25 Ocakta İstanbulda

Muaythai Gala Gecesi 25 Ocak'ta İstanbul'da

Muaythai severler İstanbul'da düzenlenecek muhteşem Gala Gecesi'yle coşacak.17.01.2020 12:15

8.01.2020Diğer
26. Dönem POMEM sınavları ne zaman 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı

26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımında süreç devam ediyor. 26. Dönem POMEM kapsamında alınacak olan polis adaylarının başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından 2019 PMYO yedek sonuçları da belli oldu. Adayların gözü şimdi sınav tarihlerine çevrildi. Peki, 26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? İşte, 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

9.12.2019Gündem
POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır 26. Dönem POMEM parkur bilgileri yayımlandı

POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır? 26. Dönem POMEM parkur bilgileri yayımlandı!

26. Dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından, gözler mülakat ve parkur sınavlarına çevrildi. Ön başvuruları kabul edilen adayların katılım sağlayacağı sınavlar için, POMEM sınav giriş yerleri Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlandı. Peki, POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır? POMEM parkuru nasıl olacak? İşte, 26. Dönem POMEM sınavlarına dair merak edilen bilgiler.

25.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman POMEM sınav yeri sorgulama

26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman? POMEM sınav yeri sorgulama

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından ön başvuruları tamamlanan 26. Dönem POMEM sınavı giriş yerleri ve tarihleri açıklandı. 7 bin polis alımı için başvuruda bulunan adaylar, POMEM ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavı tarihlerine e devlet şifresi ile ulaşacaklar. Peki, 26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman? POMEM sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte, merak edilenler.

20.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM sınavları ne zaman Polislik sınavı ne zaman

26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? Polislik sınavı ne zaman?

26. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavı'na ait belgeler, 15 Kasım Cuma akşamı binlerce polis adayının erişimine açıldı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte, sözlü ve fiziki mülakatların ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Peki, 26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? Polislik sınavı ne zaman?

16.11.2019Gündem
POMEM sınav giriş belgeleri yayımlandı 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı

POMEM sınav giriş belgeleri yayımlandı! 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında alınan, POMEM başvurularının sonuçları adayların erişimine açıldı. Gözler şimdi sözlü ve yazılı sınav tarihleri ve parkur bilgisinde. İşte, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları hakkında ayrıntılar...

15.11.2019Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımı için ön başvuru sürecinin tamamlanmasıyla, gözler sonuç ekranına çevrildi. 25 Ekim tarihine kadar POMEM başvuru işlemlerini yapan polis adayları, ön değerlendirmeleri olumlu olmaları halinde yazılı, sözlü mülakat ve fiziki yeterlilik sınavlarına dahil olacaklar. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu?

13.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu 5.040, önlisans mezunu 1.260 aday olmak üzere 7 bin adayın alınacağı bildirilmişti. 26. Dönem POMEM başvuru süreci 25 Ekim 2019 tarihinde sona erdi. Başvuru telaşını geride bırakan polis adayları şimdi sonuç heyecanı içerisinde. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.11.2019Gündem
Polis adayları bekliyor: POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis adayları bekliyor: POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 26. Dönem POMEM ön başvurularının geçtiğimiz hafta tamamlanmasının ardından polis adaylarının heyecanlı bekleyişi başladı. Başvurularını http://www.pa.edu.tr adresinden gerçekleştiren polis adayları, sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

5.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Polis Akademisinden sınav açıklaması

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi'nden sınav açıklaması!

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 26. Dönem POMEM kapsamında 7 bin öğrenci alımında ön başvurular tamamlandı. 25 Ekim tarihine kadar e devlet şifresi ile başvurularını Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesinden tamamlayan adayların gözü sonuç tarihine çevrildi. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM 7 bin polis alımı hakkında merak edilen detaylar.

29.10.2019Gündem
25. Dönem Özel Harekat Kadın Polis (POMEM) sınav giriş belgeleri ve parkur bilgileri yayınladı

25. Dönem Özel Harekat Kadın Polis (POMEM) sınav giriş belgeleri ve parkur bilgileri yayınladı

25. Dönem Özel Harekat Kadın Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) giriş sınavına katılacak adayların ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınav merkezleri ile tarihleri açıklandı. Ayrıca adayların merakla beklediği parkur bilgileri de yapılan açıklama ile duyuruldu.

28.10.2019Gündem
26. Dönem POMEM başvuruları ne zaman bitecek POMEM başvuru şartları neler

26. Dönem POMEM başvuruları ne zaman bitecek? POMEM başvuru şartları neler?

26. Dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerine alınacak adayların başvuru işlemlerinin sona ermesine saatler kala halen başvurularını yapmayan binlerce aday, POMEM başvuru şartlarını sorguluyor. Peki, 26. Dönem POMEM başvuruları ne zaman bitecek? POMEM başvuru şartları neler? İşte, 26. Dönem POMEM polis alımı hakkında ayrıntılar...

24.10.2019Gündem
POMEM başvuruları ne zaman bitiyor 7 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılır

POMEM başvuruları ne zaman bitiyor? 7 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılır?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından, 26. Dönem POMEM kapsamında alımı yapılacak olan 7 bin polis istihdamı için başvuru işlemleri sürüyor. Başvurular devam ederken, lisans ve önlisans mezunu adayların başvuru hakkının olduğunu POMEM'de, son başvuru tarihi ve başvuru işlemlerine yönelik araştırmalar yoğunlaştı. Peki, POMEM başvuruları ne zaman bitiyor? 7 bin polis alımı 26. Dönem POMEM başvuruları nasıl yapılır?

22.10.2019Gündem
26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM bünyesinde istihdam edilecek 7 bin polis alımı için başvuru süreci devam ediyor. 14 Ekim 2019 tarihinde başlayan POMEM başvuruları için son 24 Ekim olarak belirlendi. Başvuru sürecinin son günlerinde en çok araştırılan konulardan biri de sonuçlar oldu. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

21.10.2019Gündem
7 bin polis alımı başvuruları devam ediyor... 26. Dönem POMEM başvuru şartları neler

7 bin polis alımı başvuruları devam ediyor... 26. Dönem POMEM başvuru şartları neler?

Polis Eğitim Merkezlerinde görevlendirilmek üzere 7 bin polis alımında başvuru süreci devam ediyor. 26. Dönem POMEM başvuruları için adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesinden sürece dair detaylara ulaşabilecekler. 7 bin polis alımı sınav başvuru kılavuzunda yayımlanan bilgilere göre adaylarda lisans ve önlisans mezunu olma şartı aranacak. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılır?

18.10.2019Gündem
26. Dönem POMEM başvuruları ne zaman bitecek İşte 7 bin polis alımı başvuru şartları

26. Dönem POMEM başvuruları ne zaman bitecek? İşte 7 bin polis alımı başvuru şartları

26. Dönem POMEM kapsamında 7 bin öğrenci alımı için ön başvuru işlemleri 14 Ekim tarihinde başladı. Süreç devam ederken, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından kılavuz bilgilerinin yayımlanmasıyla, POMEM son başvuru tarihi adayların yoğunlaştığı konulardan oldu. Peki, 26. Dönem POMEM başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru şartları neler? İşte, 7 bin polis alımına dair merak edilen tüm bilgiler.

16.10.2019Gündem
POMEM 26. dönem 7 bin polis alımı başvuru şartları nedir POMEM başvurusu nasıl yapılacak

POMEM 26. dönem 7 bin polis alımı başvuru şartları nedir? POMEM başvurusu nasıl yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu 5 bin 40'ı erkek, 560'ı kadın, önlisans mezunu 1260'ı erkek, 140'ı kadın olmak üzere toplam 7 bin öğrenci alımı yapılacak. Alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden takip edilecek. Peki POMEM başvurusu nasıl yapılacak? İşte detaylar

15.10.2019Gündem
26. Dönem POMEM Giriş Sınavı Kılavuzu yayınlandı - POMEM başvurusu nasıl yapılır

26. Dönem POMEM Giriş Sınavı Kılavuzu yayınlandı - POMEM başvurusu nasıl yapılır?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan 26. Dönem POMEM sınav giriş kılavuzuyla beraber, Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 7 bin öğrenci alımı için başvuru süreci başlatıldı. 14 Ekim tarihinde başlayan başvurular devam ederken, başvuru şartları da belli oldu. Peki, POMEM başvurusu nasıl yapılır? 7 bin öğrenci alımı için başvuru şartları neler? İşte, detaylar.

14.10.2019Gündem
26. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak POMEM başvuru şartları neler

26. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru şartları neler?

Polis Akademisi Başkanlığı'na bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM) 26. dönem için lisans ve önlisans mezunu kadın ve erkek 7 bin aday alınacak. Söz konusu alımlara ilişkin duyuru POMEM'in resmi sayfası üzerinden yayımlandı. Peki, POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru şartları neler?

13.10.2019Gündem
POMEM 26. dönem 7 bin polis alım duyurusu resmi olarak yayınlandı.. İşte başvuru şartları

POMEM 26. dönem 7 bin polis alım duyurusu resmi olarak yayınlandı.. İşte başvuru şartları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre, 26. Dönem POMEM kapsamında 7 bin öğrenci alımı yapılacak. Adaylar başvuruya ilişkin bilgileri, http://www.pa.edu.tr adresinden takip edecek. Yapılan duyuru sonrası, adayların gözü başvuru şartları ve başvuru tarihlerine çevrildi. Peki, POMEM 26. dönem 7 bin polis alımı ne zaman? Başvuru şartları neler?

12.10.2019Gündem
26. Dönem POMEM 7 bin polis alımı için duyuru yayımlandı Başvuru şartları neler

26. Dönem POMEM 7 bin polis alımı için duyuru yayımlandı! Başvuru şartları neler?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre, Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 7 bin öğrenci alımı yapılacak. Adaylar, http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabilecekler. Başvuru yapacak olan adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden P3 puan türünden en az 60 puan şartı aranacak. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılacak?

11.10.2019Gündem