MENÜ

Pomem Sonuçları

Pomem Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pomem Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 104 Pomem Sonuçları haberi bulunmuştur.

Pomem Sonuçları Haberleri

26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı - POMEM yedek atamaları ne zaman

26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı - POMEM yedek atamaları ne zaman?

26. Dönem POMEM sonuçları için bekleyiş sona erdi. Polis Akademisi Başkanlığınca lisans ve ön lisans mezunu olmak üzere toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan POMEM sınavının sonuçları gece yarısı itibariyle erişime açıldı. Polis Akademisi Başkanlığı 26. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın personel alımı yapacağını duyurmuştu. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları nasıl öğrenilir? POMEM yedek atamaları ne zaman? yapılacak? İşte POMEM sonuçları asil ve yedek listesi sorgulama sayfası...

30.04.2020Gündem
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı?

POMEM alımı için süreç devam ediyor. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam (7.000) aday asıl olarak alınacak. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sonuçlar ile ilgili açıklama yaptı. Peki POMEM alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.04.2020Ekonomi
26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı POMEM sonuçları ne zaman açıklanır

26. Dönem POMEM alımı sonuçları açıklandı mı? POMEM sonuçları ne zaman açıklanır?

POMEM sonuçları için heyecan giderek artıyor. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam (7.000) aday asıl olarak alınacak. Başvuru işlemlerini tamamlayan ve sınav süreçlerine giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını bekliyorlar. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sonuçları açıklanma tarihi ile ilgili açıklama yaptı.

15.04.2020Gündem
26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak İçişleri Bakanı açıkladı

26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı açıkladı!

26. Dönem POMEM sonuçları için artık geri sayım başladı. Mülakat sürecinin tamamlanmasının ardından gözleri PA.edu.tr adresine çeviren adaylar, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt arıyor. İlk mülakatların üzerinden 5 ay geçmesiyle birlikte sabırsızlıkla sonuçları bekleyen adaylar, 26. Dönem POMEM sonuçları için araştırmalarını sürdürüyor. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında İçişleri Bakanı Soylu’nun yaptığı açıklamalar

10.04.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Nisan ayının gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren polis adayları, 26. dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanması ve ardından da mülakatlara odaklanmak istiyor. Polis adaylarının POMEM sonuçlarına dair heyecanlı bekleyişi devam ederken, adaylar bu kapsamdaki resmi açıklamaları sorguluyor. Peki, 26. dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.04.2020Gündem
Heyecanlandıran POMEM duyurusu 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Heyecanlandıran POMEM duyurusu! 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi tarafından yapılan 27 Mart tarihli duyuruya göre 24. Dönem POMEM polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınavın sonuçları açıklandı. Bu duyuru ardından gözler 26. Dönem POMEM mülakat sonuçlarına çevrildi. 26. Dönem POMEM mülakatlarına katılan adaylar bir süredir sonuç duyurusu bekliyor. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.03.2020Gündem
26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için açıklama geldi mi POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için açıklama geldi mi? POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih, adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı ve EGM'den yapılacak duyuruya kilitlenen adaylar, '26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için açıklama geldi mi?' sorusunun yanıtını sorguluyor. Önceki süreçlerde ön başvuru, sınav ve mülakatlara katılanlar, POMEM sözlü sınav değerlendirmelerine göre bir sonraki aşamaya dahil olacak. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

11.03.2020Gündem
Polis Akademisinden POMEM sınav duyurusu - 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis Akademisi'nden POMEM sınav duyurusu - 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

7 bin öğrenci alımına ilişkin 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları gündemde yer almaya devam ediyor. Önceki süreçlerde başvuru ve sınavlara katılan adaylar POMEM mülakat sonuç tarihini sorgularken, Polis Akademisi Başkanlığı'ndan, POMEM eğitim sonu sınav tarihiyle ilgili açıklama geldi. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuçlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

9.03.2020Gündem
2020 POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

2020 POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi tarafından açıklanması beklenen 26. Dönem POMEM sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığınca toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan sınavın üzerinden günler geçti. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi sonuçlar, Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacak. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2020 POMEM sonuçlarında son durum…

5.03.2020Gündem
26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

Polis adaylarının POMEM sonuçlarına dair heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren polis adayları, 26. dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanması ve ardından da mülakatlara odaklanmak istiyor. Peki, 26. dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.03.2020Gündem
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak İçişleri Bakanı Soylu’dan polislik sınavının sonuçları için açıklama

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı Soylu’dan polislik sınavının sonuçları için açıklama

POMEM sonuçları için beklenen açıklama İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Soylu, 25. dönem POMEM'lere özel harekat branşlı 500 kadın ve 26. dönem POMEM'lere 7 bin kadın ve erkek polis adayı alımlarına ilişkin açıklamada bulundu. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı Soylu’nun polislik sınavının sonuçları için yaptığı açıklama…

28.02.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sonuçları için gözler EGMde

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sonuçları için gözler EGM'de

14-25 Ekim tarihleri aralığında başvuruları alınan 26. Dönem POMEM mülakat sonuçlarını takip eden adaylar, sonuçlara ilişkin yapılacak açıklamaya kilitlendi. Polis Akademisi Başkanlığı ve EGM'nin internet sitesinden yapılan duyuru ile POMEM sözlü sınav sonuçları erişime açılacak. Gözler şimdi EGM'den gelecek POMEM mülakat sonuçları duyurusuna ilişkin açıklamada. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuçlarına ilişkin merak edilen bilgiler.

25.02.2020Gündem
26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak POMEM sınav sonuçları sorgulama

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM sınav sonuçları sorgulama

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Kasım ayında sözlü sınavlara dahil olan adaylar, mülakatların üzerinden haftalar geçmesinden dolayı POMEM sözlü sınav sonuçları için beklentisini şubat ayına çevirdi. EGM'den gelecek açıklama ile adaylar POMEM mülakat sonuçları sorgulama sayfasından yapılan değerlendirmeleri öğrenebilecek. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

21.02.2020Gündem
POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı

POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?

POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 7 bin öğrenci alımına ilişkin daha önce sözlü sınavlara katılan adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaya kilitlendi. Peki, POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte, 26. Dönem POMEM sonuçlarına ilişkin merak edilen bilgiler...

17.02.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

EGM bünyesine yapılacak polis alımına ilişkin başvuru süreci günler önce tamamlandı. Gözler şimdi EGM ya da POMEM'den gelecek başvuru sonuçlarının açıklanması haberinde. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat tarihi belli oldu mu?

15.02.2020Gündem
26. dönem POMEM sonuçlarında son durum  - POMEM sonuçları açıklandı mı

26. dönem POMEM sonuçlarında son durum - POMEM sonuçları açıklandı mı?

Polis Akademisi Başkanlığı, POMEM bünyesinde 7 bin polis istihdam edeceğini duyurmuştu. Başvuruları ekim ayında tamamlanan Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sonuçları için geri sayım devam ediyor. Peki, 26. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte POMEM sonuçlarında son durum…

12.02.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

26. Dönem POMEM alımı kapsamında başvuru ve mülakatlara katılan 7 bin öğrenci sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) alınacak olan öğrenciler merakla mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi sorguluyor. Peki, POMEM sözlü sınav sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair merak edilen bilgiler.

2.02.2020Gündem
POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM sonuçlarında son durum: 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı’nca lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam 7 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için yapılan sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Ekim ayında başvuru sürecinin tamamlanmış olması nedeniyle sonuç beklentileri hız kazandı. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.01.2020Gündem
POMEM sonuçları açıklandı mı 26. Dönem POMEM sonuçlarında son durum

POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçlarında son durum

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu (5.040) erkek, (560) kadın, önlisans mezunu (1.260) erkek, (140) kadın aday olmak üzere toplam 7 bin polis adayı alınacağı duyurulmuştu. Adaylar, 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında http://www.pa.edu.tr adresinden 26. Dönem başvurularını gerçekleştirdi. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sonuçlarında son durum

23.01.2020Gündem
23. Dönem POMEM mülakat sonuçları Pa.edu.trde erişime açıldı

23. Dönem POMEM mülakat sonuçları Pa.edu.tr'de erişime açıldı!

Polis Akademisi bünyesinde yer alan Polis Meslek Eğitim Merkezlerinin (POMEM) gerçekleştirdiği 23. dönem mülakat sonuçları açıklandı. Asil adayların açıklandığı mülakat sonuçları ekranı, ilerleyen günlerde ise yedek adaylar için hizmete açılacak. İşte, 23. Dönem POMEM mülakat sonuçları ve açıklamaya dair detaylı bilgiler

12.03.2019Gündem
PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınavı bugün gerçekleşti. Sınav heyecanını geride bırakan binlerce PMYO ve POMEM öğrencisi şimdi sonuç tarihini merak ediyor. Peki, PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak, sınav sonuç tarihi belli oldu mu?

12.03.2019Gündem
23. dönem POMEM mülakat sonuçları için bekleyiş sürüyor Tarih belli oldu mu

23. dönem POMEM mülakat sonuçları için bekleyiş sürüyor! Tarih belli oldu mu?

23. dönem POMEM alımları kapsamında önlisans ve lisans mezunları arasından 8 bin polis adayı eğitime başlayacak. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan mülakat sürecinin ardından, sonuçların adayların erişime açılacağı tarih heyecanla bekleniyor. Peki, 23. dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.03.2019Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 23. Dönem POMEM mülakat tarihi belli oldu mu

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 23. Dönem POMEM mülakat tarihi belli oldu mu?

EGM bünyesine yapılacak 10 bin polis alımına ilişkin başvuru süreci yaklaşık 3 hafta önce tamamlandı. Gözler şimdi EGM ya da POMEM'den gelecek başvuru sonuçlarının açıklanması haberinde. Peki, 23. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat tarihi belli oldu mu?

6.11.2018Gündem
23. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak Mülakat ne zaman

23. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat ne zaman?

POMEM 23. Dönem ön başvuruları 14 Ekim'de tamamlanmıştı. Ön başvurularını yapan polis adayları şimdi, sonuçların ne zaman açıklanacağını ve mülakatların ne zaman yapılacağını merak ediyor. Konuya ilişkin Polis Akademisi Başkanlığı ya da EGM'den bir açıklama gelip gelmediğini merak eden polis adayları, detayları internette sorguluyor. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM mülakatları ne zaman yapılacak?

25.10.2018Gündem
22. Dönem POMEM sonuçları açıklandı | POMEM sonuç sayfası

22. Dönem POMEM sonuçları açıklandı | POMEM sonuç sayfası

22. Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Binlerce adayın başvuruda bulunduğu Polis Akademi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 22. Dönem POMEM sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının 'http://www.pa.edu.tr' internet sitesinden görüntülenebilir. İşte, POMEM sonuç sorgulama ekranı ve sürece dair merak edilen detaylar...

4.08.2018Gündem
POMEM 22. dönem mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih verildi mi

POMEM 22. dönem mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih verildi mi?

POMEM 22. dönem mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı yüz binlerce polis adayı tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Toplam 10 bin polis adayı alımının yapılacağı Polis Akademisi'nde ön başvuru süreci nisan ayında gerçekleştirilmişti. Peki, POMEM 22. dönem mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih verildi mi?

30.07.2018Gündem
POMEM 22. dönem mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Atamalar nasıl yapılacak

POMEM 22. dönem mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Atamalar nasıl yapılacak?

POMEM 22. dönem mülakat sonuçları için süreç devam ediyor. Toplam 10 bin polis adayı alımının yapılacağı Polis Akademisi'nde ön başvuru süreci nisan ayında gerçekleştirildi. Bu aşamanın ardından ise ikinci aşamaya katılım gösterecek olan polis adaylarının mülakat sınavları, haziran ayının ikinci haftasında yayımlanan sınav giriş belgesiyle başlamış oldu. Peki, POMEM 22. dönem mülakat sonuçları ne zaman yayımlanacak? İşte, on binlerce polis adayının merakla beklediği sonuçlar hakkında bazı bilgiler

25.07.2018Gündem
POMEM 22. Dönem başvuru sonuçları açıklandı - POMEM başvuru sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı

POMEM 22. Dönem başvuru sonuçları açıklandı - POMEM başvuru sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı

POMEM sonuçları için bekleyiş son buldu. Polis Akademisi Başkanlığı, resmi sayfasındaki duyurular bölümünden 22. Dönem POMEM sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar, lisans ve ön lisans POMEM başvurularının sonuçlarını e Devlet girişi yaparak görüntüleyebiliyor.

20.04.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 22. Dönem polis alımı sonuçları

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 22. Dönem polis alımı sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı’nın 22. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınav talimatı ve parkuru ile ilgili bilgilendirmesi ardından sonuç araştırmaları hız kazandı. Polis Akademisi Başkanlığına bağlı POMEM'lere alınacak 10 bin öğrenci için başvurular, 23 Mart'ta sona ermişti. Peki POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.04.2018Gündem
POMEM sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı... 21. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı

POMEM sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı... 21. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı

21. Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanması ardından Polis Akademisi Başkanlığı resmi sayfasında erişim sorunu yaşanmaya başladı. 21. Dönem POMEM Mülakat Sınavları 29 Ocak-10 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşmişti.

25.02.2018Gündem
POMEM mükalat sonuçları açıklandı

POMEM mükalat sonuçları açıklandı

21. Dönem POMEM sonuçları için bekleyiş sonuç buldu. Adaylar, POMEM sınav sonuçlarını Emniyet Genel Müdürlüğünün https://www.egm.gov.tr internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının http://www.pa.edu.tr internet sitesinden T.C. kimlik numaraları ve e-devlet şifrelerini girerek öğrenebilecekler.

22.02.2018Gündem
POMEM sonuçları açıklandı Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

POMEM sonuçları açıklandı! Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

POMEM sonuçları için bekleyiş 26 Ekim itibariyle son buldu. 21. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğrenebilirler. İşte Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

27.10.2017Gündem
20.Dönem POMEM sınav sonuçları sorgulama

20.Dönem POMEM sınav sonuçları sorgulama

20.Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Binlerce adayın başvuruda bulunduğu Polis Akademi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 20. Dönem POMEM sınav sonuçları https://www.egm.gov.tr internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının http://www.pa.edu.tr internet sitesinden görüntünebiliyor. İşte 20.Dönem POMEM sınav sonuçları sorgulama sayfası ve sürece ilişkin detaylar!

7.07.2017Gündem
POMEM 16.dönem başvuruları için son gün | Sınav giriş belgesi nereden alınır

POMEM 16.dönem başvuruları için son gün | Sınav giriş belgesi nereden alınır?

POMEM 16.Dönem polis alım başvuruları bitti mi? POMEM için son tarih ne zaman? POMEM sınav giriş belgeleri nereden alınabilir?

3.12.2015Bilgi
POMEM son başvuru tarihi ne zaman | Özel Harekat Polisliği Sınavı açıklandı

POMEM son başvuru tarihi ne zaman? | Özel Harekat Polisliği Sınavı açıklandı

POMEM için başvuru tarihleri belli oldu. Peki başvurular hangi tarihte yapılacak? İnternet üzerinden POMEM başvurusu nasıl yapılır? POMEM son başvuru tarihi ne zaman?

18.11.2015Bilgi
POMEM Polis Alımı Başvuruları Başladı

POMEM Polis Alımı Başvuruları Başladı!

16.dönem polis meslek eğitimleri için başvuru tarihleri belli oldu.Peki başvurular hangi tarihte yapılacak? İnternet üzerinden POMEM başvurusu nasıl yapılır?

12.11.2015Bilgi
POMEM sonuçları açıklandı İşte sonuçlar

POMEM sonuçları açıklandı! İşte sonuçlar

2015 POMEM sonuçları bugün açıklanıyor. Üniversite mezunu adayların başvurabildiği POMEM'e girebilmek için karşı cinsle aynı evde yaşamıyor olmak gerekiyor.

15.01.2015Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarında tarih belli mi

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarında tarih belli mi?

26. Dönem POMEM 7 bin öğrenci alımı kapsamında mülakata katılan adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. EGM ve Polis Akademisi Başkanlığı'nın POMEM mülakat sonuçlarına ilişkin duyuru sonrası, sınav sonuçları ve değerlendirmeler erişime açılacak. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav sonuçlarında tarih belli mi? İşte, 26. Dönem POMEM sözlü sınavları ile ilgili detaylı bilgiler.

4.03.2020Gündem
POMEM Kadın Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama

POMEM Kadın Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı! E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama

Polis Akademisi Başkanlığı 25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı Sonuçları'nın açıklandığını duyurdu. Kurumun internet sitesinden yapılan duyuruyla ilan edilen sınav sonuçları E devlet üzerinden, adayların TC kimlik numarası ve E devlet şifresi ile öğrenebilinecek. İşte, E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı ve 25. Dönem POMEM sonuçlarıyla ilgili detaylar.

3.03.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak EGM tarih verdi mi

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? EGM tarih verdi mi?

POMEM mülakat sonuçlarının adayların erişimine açılacağı tarihe ilişkin, EGM ya da Polis Akademisi tarafından paylaşılan resmi açıklamalar, 26. Dönem POMEM mülakatlarına katılım sağlayan binlerce aday tarafından merakla araştırılıyor. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

31.01.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) polis ihtiyacının karşılanması için kurulan Polis Akademisi'ne bağlı, 4 aylık eğitimin verildiği Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM) yapılacak alımlar için düzenlenen 26. dönem mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, polis olma hayali kuran gençler tarafından merak ediliyor. Peki, 26. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.01.2020Gündem
26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) alınacak 7 bin polis alımında süreç devam ediyor. 5.040, önlisans mezunu 1.260 aday olmak üzere 7 bin adayın alınacağı 26. Dönem POMEM başvurularında gözler şimdi sonuçların açıklanacağı tarihlerde. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

22.01.2020Gündem
26. Dönem POMEM sınavları ne zaman 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı

26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımında süreç devam ediyor. 26. Dönem POMEM kapsamında alınacak olan polis adaylarının başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından 2019 PMYO yedek sonuçları da belli oldu. Adayların gözü şimdi sınav tarihlerine çevrildi. Peki, 26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? İşte, 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

9.12.2019Gündem
POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır 26. Dönem POMEM parkur bilgileri yayımlandı

POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır? 26. Dönem POMEM parkur bilgileri yayımlandı!

26. Dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından, gözler mülakat ve parkur sınavlarına çevrildi. Ön başvuruları kabul edilen adayların katılım sağlayacağı sınavlar için, POMEM sınav giriş yerleri Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlandı. Peki, POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır? POMEM parkuru nasıl olacak? İşte, 26. Dönem POMEM sınavlarına dair merak edilen bilgiler.

25.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman POMEM sınav yeri sorgulama

26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman? POMEM sınav yeri sorgulama

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından ön başvuruları tamamlanan 26. Dönem POMEM sınavı giriş yerleri ve tarihleri açıklandı. 7 bin polis alımı için başvuruda bulunan adaylar, POMEM ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavı tarihlerine e devlet şifresi ile ulaşacaklar. Peki, 26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman? POMEM sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte, merak edilenler.

20.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM sınavları ne zaman Polislik sınavı ne zaman

26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? Polislik sınavı ne zaman?

26. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavı'na ait belgeler, 15 Kasım Cuma akşamı binlerce polis adayının erişimine açıldı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte, sözlü ve fiziki mülakatların ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Peki, 26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? Polislik sınavı ne zaman?

16.11.2019Gündem
POMEM sınav giriş belgeleri yayımlandı 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı

POMEM sınav giriş belgeleri yayımlandı! 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında alınan, POMEM başvurularının sonuçları adayların erişimine açıldı. Gözler şimdi sözlü ve yazılı sınav tarihleri ve parkur bilgisinde. İşte, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları hakkında ayrıntılar...

15.11.2019Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımı için ön başvuru sürecinin tamamlanmasıyla, gözler sonuç ekranına çevrildi. 25 Ekim tarihine kadar POMEM başvuru işlemlerini yapan polis adayları, ön değerlendirmeleri olumlu olmaları halinde yazılı, sözlü mülakat ve fiziki yeterlilik sınavlarına dahil olacaklar. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu?

13.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) lisans mezunu 5.040, önlisans mezunu 1.260 aday olmak üzere 7 bin adayın alınacağı bildirilmişti. 26. Dönem POMEM başvuru süreci 25 Ekim 2019 tarihinde sona erdi. Başvuru telaşını geride bırakan polis adayları şimdi sonuç heyecanı içerisinde. Peki, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.11.2019Gündem
Polis adayları bekliyor: POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis adayları bekliyor: POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 26. Dönem POMEM ön başvurularının geçtiğimiz hafta tamamlanmasının ardından polis adaylarının heyecanlı bekleyişi başladı. Başvurularını http://www.pa.edu.tr adresinden gerçekleştiren polis adayları, sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

5.11.2019Gündem