EKSTRA
MENÜ

Babalar Günü Ne Zaman

Babalar Günü Ne Zaman haberleri sayfasında güncel ve son dakika Babalar Günü Ne Zaman hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.172 Babalar Günü Ne Zaman haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Babalar Günü, pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür.

TARİHÇESİ

Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd'un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran'ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.

Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır.1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon'ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir.

Katolikler ise Babalar Günü olarak farklı bir tarihi kutlarlar. Onlar bu kutlamayı dini açıdan ele alıp Hıristiyanlık peygamberi İsa'nın babası anısına, Mart ayının 19. gününü St. Joseph Günü adı altında babalarına armağan etmektedirler. Bazı ülkelerde bu kutlamalar dini özelliklerinin dışına çıkmıştır.

Babalar Günü Ne Zaman Haberleri

Babalar Günü ne zaman ayın kaçında 2021 Babalar Günü tarihi için geri sayım başladı

Babalar Günü ne zaman ayın kaçında? 2021 Babalar Günü tarihi için geri sayım başladı!

Babalar Günü tarihi için geri sayım başladı. Pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel gün olan Babalar Günü hediyeler, sürprizler ve etkinlikler ile geçecek. Kendilerini yetiştiren babalarına sevgi ve minnet duygularını en içten hislerle gösterecek olanlar, Babalar Günü tarihine göre hazırlıklarına yön verecek. 2021 Babalar Günü'ne sayılı günler kala, hediye bulma telaşı da hız kazandı. Peki, Babalar Günü ne zaman ayın kaçında? İşte, 2021 Babalar Günü tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

13.06.2021Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı İşte Babalar Günü ne zaman sorusunun yanıtı

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? İşte 'Babalar Günü ne zaman?' sorusunun yanıtı

Haziran ayının gelmesiyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağını ve bu özel güne kaç gün kaldığını öğrenmek istiyor. Peki, 2021 Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

12.06.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında İşte 2021 Babalar Günü tarihi..

Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında? İşte 2021 Babalar Günü tarihi..

Babalar Günü tarihi haziran ayının başından bu yana araştırılıyor. Babalar Günü'nün tarihini öğrenmek isteyenler, hazırlıklarına ve sürprizlerine yön verecek. Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanması nedeniyle Babalar Günü farklı tarihlere denk geliyor. Peki, Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında kutlanacak? İşte, 2021 Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü tarihi sözleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

9.06.2021Gündem
Babalar Günü tarihi 2021: Babalar Günü ne zaman kutlanacak Bu pazar Babalar Günü mü

Babalar Günü tarihi 2021: Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Bu pazar Babalar Günü mü?

Babalar Günü ne zaman sorusu, haziran ayı devam ederken gündemde yer aldı. Anneler Günü kadar popüler olan ve yıllardır dünya ülkelerinde kutlanan Babalar Günü bu yıl da sürprizler ile geçecek. Farklı ülkelerde farklı tarihlerde kutlansa da genellikle haziran ayının üçüncü pazarı olarak kabul edilen Babalar Günü babaların veya baba yerine konulan kişinin çocuklarının hayatlarına yaptığı manevi desteklerin onuruna kutlanıyor. 2021 Babalar Günü tarihi için geri sayım başlarken bu anlamlı günün bu pazar olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, Babalar Günü bu pazar mı kutlanacak? İşte, 2021 Babalar Günü tarihi.

4.06.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman, ayın kaçında kutlanacak 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman, ayın kaçında kutlanacak? 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü her yıl haziran ayında kutlanacak. Babalar Günü ile ebeveynlerini onore etmek isteyen pek çok kişi, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor. Babalar Günü tarihi bilgisini edinerek ona göre hediye hazırlığına girişecek olan pek çok kişi, bu özel gününün tarihini öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman, ayın kaçında kutlanacak? İşte, her yıl Haziran ayı içerisinde kutlanan 2021 Babalar Günü tarihi hakkında detaylar

4.06.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman 2021 Babalar Gününe kaç gün kaldı İşte Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman 2021? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? İşte Babalar Günü tarihi

Babalar Günü tarihi, haziran ayının gelmesinin ardından öne çıkan konulardan oldu. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü sürprizlerle kutlanacak. Babaların onuruna kutlanan bu anlamlı günde, hazırlıklarına başlayanlar Babalar Günü tarihine odaklandı. Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd tarafından önerilen Babalar Günü 1910 yılından beri dünyada kutlanıyor. Peki bu yıl Babalar Günü ne zaman ve Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? İşte, Babalar Günü 2021 tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

2.06.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman 2021 Babalar Günü tarihi yaklaşıyor... İşte alternatif hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman? 2021 Babalar Günü tarihi yaklaşıyor... İşte alternatif hediye seçenekleri

Babalar Günü tarihi, haziran ayının gelmesi ile gündemdeki yerini aldı. Pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan Babalar Günü hediye, sürpriz ve etkinlikler ile geçecek. Bu sene de koronavirüs kısıtlamalarının gölgesinde kutlanacak olan Babalar Günü'nde babalarına sevgi ve minnet duygusunu gösterecek olanlar, 2021 Babalar Günü tarihine odaklandı. Anneler Günü'nden sona gelen Babalar Günü'nde hediye almak isteyenler ise farklı Babalar Günü hediyelerine yöneldi. Peki, Babalar Günü ne zaman? İşte, 2021 Babalar Günü tarihi ve alternatif hediye seçenekleri.

2.06.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman 2021 Yılın önemli günü yaklaşıyor... İşte Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman 2021? Yılın önemli günü yaklaşıyor... İşte Babalar Günü tarihi

Babalar Günü tarihi, dünyada olduğu gibi ülkemizde de sabırsızlıkla bekleniyor. Haziran ayında çeşitli hediyeler, etkinlikler ve sürprizler ile bu anlamlı günde babalarına olan sevgi ve minnet duygularını gösterecek olanlar hazırlıklarına şimdiden başladı. İlk kez 19 Haziran 1910'da kutlanan Babalar Günü, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu yıl da koronavirüs pandemisinin gölgesinde geçecek. Anneler Günü'nden sonra gelen yılın bu önemli gününde, babalarını sevindirecek olanların gözü şimdi Babalar Günü tarihinde. Peki, Babalar Günü ne zaman 2021? İşte, Babalar Günü tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

26.05.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü kutlama tarihi

Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü kutlama tarihi!

Bu yıl da koronavirüs salgını gölgesinde geçecek Babalar Günü için heyecan dolu bekleyiş sürmeye devam ediyor. Geleneksel olarak her yıl haziran ayının üçüncü pazar gününde kutlanan Babalar Günü, hediyeler ve birbirinden güzel iltifatlarla ebeveynlerle birlikte kutlanacak. Peki, Babalar Günü ne zaman?

25.05.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman, bu hafta mı Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman, bu hafta mı? Babalar Günü hediye seçenekleri

Her yıl haziran ayında kutlanan Babalar Günü için geri sayım başladı. Babalar Günü'nde farklı sürprizler hazırlayacak olanlar, 2021 Babalar Günü'nün hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Evrensel bir gün olan Babalar Günü tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. Her sene Babalar Günü sürpriz hediye ve sözlerle ülkemizde kutlanıyor. İşte, 2021 Babalar Günü tarihi...

23.05.2021Gündem
2021 Babalar Günü için geri sayım: Babalar Günü hangi gün kutlanacak

2021 Babalar Günü için geri sayım: Babalar Günü hangi gün kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte akla gelen ilk şey Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağı oldu. 2021 Babalar Günü için hazırlıklarına başlayan evlatlar, aldıkları ya da alacakları hediyeleri ne zaman vereceklerini araştırmaya başladı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2021 Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

20.05.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü Türkiye kutlama tarihi

Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü Türkiye kutlama tarihi

Haziran ayına günler kalması ile birlikte Babalar Günü kutlaması hakkındaki araştırmalar da hız kazandı. Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağı, bu özel günü unutmak istemeyen ve babalarına hediye almak isteyen vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, 2021 Babalar Günü ne zaman?

16.05.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

2021 Babalar Günü'nün tarihi hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. Babalar Günü için gününden önce hazırlık yaparak, bu anlamlı günü daha da özel kılmak isteyen pek çok evlat, ülkemizde Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını araştırıyor. Peki, 2021 Babalar Günü ne zaman?

11.05.2021Gündem
2021 Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü tarihi

2021 Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Geleneksel olarak her yıl haziran ayının üçüncü pazar gününde kutlanan Babalar Günü, hediyeler ve birbirinden güzel iltifatlarla ebeveynlerle birlikte kutlanacak. Haziran ayına artık günler kala, bu özel tarihin ne zamana denk geldiği sorgulanıyor. Peki, 2021 Babalar Günü ne zaman?

7.04.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte akla gelen ilk şey Babalar Gününün ne zaman kutlanacağı oldu. 2021 Babalar Günü için hazırlıklarına başlayan evlatlar, aldıkları ya da alacakları hediyeleri ne zaman vereceklerini araştırmaya başladı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

29.03.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Yıl içinde kutlanan en özel günlerden biri olan Babalar Günü'ne sayılı günler kaldı. Bu anlamlı günün 2021'de ne zaman olduğunu ve hangi tarihe denk geldiğini merak eden vatandaşlar, bu günlere gelmelerine olanak sağlayan babalarının özel günlerini kutlamak için araştırmalarına devam ediyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

24.02.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

2021 Babalar Günü için geri sayım başladı. Çocukları için bin bir zorluğa göğüs gererek, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalara özel bir gün olan Babalar Günü için artık sayılı günler kaldı. Bu yıl Babalar Günü'nün hangi tarihe denk geldiğini sorgulayan vatandaşlar, 2021 Babalar Günü'nün ne zaman olduğunu öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman?

19.01.2021Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte 2021 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

2021 Babalar Günü için bazı vatandaşlar hazırlıklarını ve sürprizlerini şimdiden düşünmeye başladı. Babalarına hediye alacak olan kişiler, internet üzerinden gelecek sene Babalar Günün'nün ne zaman kutlanacağını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

14.01.2021Gündem
2021de Babalar Günü ne zaman İşte 2021 Babalar Günü tarihi

2021'de Babalar Günü ne zaman? İşte 2021 Babalar Günü tarihi

2021 Babalar Günü için geri sayım başladı. Çocukları için bin bir zorluğa göğüs gererek, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalara özel bir gün olan Babalar Günü için artık sayılı günler kaldı. Gelecek yıl Babalar Günü'nün hangi tarihe denk geldiğini sorgulayan vatandaşlar, 2021 Babalar Günü'nün ne zaman olduğunu öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman?

30.10.2020Gündem
Babalar Günü 2020 mesajları: Tüm babalar için Babalar Günü mesajları seçenekleri

Babalar Günü 2020 mesajları: Tüm babalar için Babalar Günü mesajları seçenekleri

Babaların emeklerinin ve karşılıksız sevgilerinin ödüllendirildiği Babalar Günü mesajlar ve sözler ile anlam kazanmaya devam ediyor. Babalar Günü için hazırlıklara günler öncesinden başlayan pek çok kişi bir yandan da hediyelerine not düşebilecekleri veya uzakta olan babalarına iletebilecekleri Babalar Günü mesajları ve kutlama sözlerini inceliyor. Evrensel bir gün olan ancak tarihleri farklılık gösteren bu özel gün, ülkemizde haziran ayı içerisinde kutlanıyor. Haziran ayının üçüncü pazarı olarak hesaplanan Babalar Günü bu yıl 21 Haziran Pazar gününe denk geliyor. İşte, Babalar Günü mesajları ve sözleri.

21.06.2020Gündem
Babalar Günü yarın mı Babalar Günü ne zaman, hangi gün

Babalar Günü yarın mı? Babalar Günü ne zaman, hangi gün?

Babalar Günü ne zaman, hangi gün soruları araştırılıyor. Babalar Günü için geri sayım başladı. Türkiye'de de kutlanan Babalar Günü, her yıl haziran ayının üçüncü haftasının pazar günü kutlanıyor. Vatandaşlar bu önemli günde sevdiklerine hediyeler alıyor, mesajlar gönderiyor, sosyal hesapları üzerinden günün anlam ve önemine uygulan paylaşımlarda bulunuyor. İşte Babalar Günü ile ilgili merak edilenler...

20.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman, hangi gün 2020 Babalar Günü bu pazar mı

Babalar Günü ne zaman, hangi gün? 2020 Babalar Günü bu pazar mı?

Babalar Günü 2020 yılında da heyecanla bekleniliyor. Vatandaşlar, 'Babalar Günü ne zaman?' sorusunun yanıtını merak ediyorlar. Önemli gün ve haftalar her yıl büyük bir coşku ile karşılanıyor. Babalarının, eşlerinin bu önemli gününü kutlamak isteyenler onlara mesajlar yazıyor, hediyeler alıyorlar. İşte 2020 yılı Babalar Günü tarihi...

17.06.2020Gündem
Babalar Günü’nde babanızla birlikte doğaya dönebileceğiniz en iyi yürüyüş parkurları

Babalar Günü’nde babanızla birlikte doğaya dönebileceğiniz en iyi yürüyüş parkurları

Bu anlamlı günde babanızla doğa yürüyüşüne çıkmaya ne dersiniz? Dünyanın en uzun ve ünlü yürüyüş parkurlarından olan Likya yolundan, Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı Pürenli Yaylası’na, Türkiye'nin en yüksek yerlerinden biri olan Polovit Yaylası’ndan Türkiye'nin oksijen deposu Kazdağları’na kadar dünyaca ünlü yürüyüş rotalarına ev sahipliği yapan yurdumuzda yer alan birbirinden güzel yürüyüş parkurlarını gezerek babanıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

15.06.2020Seyahat
Babalar Günü ne zaman, hangi gün 2020 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman, hangi gün? 2020 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü için heyecan giderek artıyor. Babalar Günü ne zaman sorusu merak edilen konular arasında yerini aldı. Aralarında ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Hindistan, Çin ve Japonya'nın da bulunduğu birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü haziran ayının üçüncü pazar gününde kutlanıyor. İşte 2020 Babalar Günü tarihi...

15.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman ve hangi gün kutlanacak 2020 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman ve hangi gün kutlanacak? 2020 Babalar Günü tarihi

'2020 Babalar Günü ne zaman? Her yıl haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan Babalar Günü bu yıl da binlerce vatandaş tarafından coşkuyla hatırlanacak. Bu anlamlı günü unutmak isteyen vatandaşlar da tarih araştırması yapıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kutlanan Babalar Günü, geleneksel olarak her haziran ayının üçüncü haftasının pazar günü kutlanıyor. İşte, Babalar Günü tarihi...

14.06.2020Gündem
2020 Babalar Günü ne zaman hangi gün kutlanacak İşte bu yıl babalar günün kutlanacağı tarih

2020 Babalar Günü ne zaman hangi gün kutlanacak? İşte bu yıl babalar günün kutlanacağı tarih

'2020 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?' sorusu internette en çok merak edilen ve sorgulanan konulardan biri haline geldi. Her yıl haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan Babalar Günü bu yıl da kutlanılmaya hazırlanılıyor.. Peki, Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

12.06.2020Gündem
Babalara Özel Kadim Koleksiyon

Babalara Özel 'Kadim' Koleksiyon

So CHIC, Babalar Günü’ne özel hediye arayışında olanlara zengin alternatifler sunuyor.

12.06.2020Alışveriş
2020 Babalar Günü Türkiyede ne zaman kutlanacak Babalar Günü ne zaman

2020 Babalar Günü Türkiye'de ne zaman kutlanacak? Babalar Günü ne zaman?

'2020 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?' sorusu binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konulardan biri haline geldi. Her yıl haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan Babalar Günü bu yıl da binlerce vatandaş tarafından coşkuyla hatırlanacak. Peki, Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

12.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman, kaç gün kaldı Babalar Günü Türkiye’de ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman, kaç gün kaldı? Babalar Günü Türkiye’de ne zaman kutlanacak?

Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağı araştırılan konular arasında yer alıyor. Babalar Günü ne zaman, kaç gün kaldı sorusu merak ediliyor. Önemli gün ve haftalar her yıl büyük bir coşku ile karşılanıyor. Anneler Günü’nün kutlanmasının ardından sıra Babalar Günü’ne geldi. Dünya çapında olduğu gibi Türkiye'de de kutlanan Babalar Günü, her yıl haziran ayının üçüncü haftasının pazar günü kutlanıyor. İşte detaylar…

10.06.2020Gündem
Yeni Normalin İlk Babalar Günü İşte Hediye Önerileri...

Yeni Normalin İlk Babalar Günü! İşte Hediye Önerileri...

'Yeni normal' dediğimiz hayat düzenine geçtik. Koronavirüs hala devam ediyor ve önlemleri elden bırakmamak gerekiyor. Bu yıl Babalar Günü'nde babalarımızı görmeye gidebileceğiz ancak sarılmamaya, mesafeyi korumaya ve onları riske atmamaya özen göstermeliyiz. Babasına hediye almak isteyenler için de yeni normale uygun harika önerilerimiz var!

Bu bir ilandır.

10.06.2020Alışveriş
Babalar Günü ne zaman 2020 Babalar Günü hediyesi önerileri ve fikirleri

Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü hediyesi önerileri ve fikirleri

Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü tarihi, haziran ayı ilerlerken araştırılmaya başlandı. Her sene haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü, hediye ve çeşitli sözlerle ülkemizde kutlanıyor. Babalar Günü hediye önerileri de bu kapsamda gündeme gelmeye başladı. Dünya genelinde bir çok ülkede Babalar Günü haziran ayının üçüncü pazar gününde kutlanır. İşte, ayrıntılar...

8.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman, bu hafta mı Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman, bu hafta mı? Babalar Günü hediye seçenekleri

2020 Babalar Günü ne zaman? He yıl haziran ayında kutlanan Babalar Günü için geri sayım başladı. Babalar Günü'nde farklı sürprizler hazırlayacak olanlar, 2020 Babalar Günü'nün hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Evrensel bir gün olan Babalar Günü tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. Her sene Babalar Günü sürpriz hediye ve sözlerle ülkemizde kutlanıyor. İşte, 2020 Babalar Günü tarihi...

7.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak 2020 Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2020 Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü'nün tarihi hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. Babalar Günü için gününden önce hazırlık yaparak, bu anlamlı günü daha da özel kılmak isteyen pek çok evlat, ülkemizde Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını araştırıyor. Peki, 2020 Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

6.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman, bu pazar mı İşte Türkiye Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman, bu pazar mı? İşte Türkiye Babalar Günü tarihi

Mayıs ayında kutlanan Anneler Günü ardından gözler Babalar Günü tarihine çevrildi. Babalar Günü haziran ayı içerisinde kutlanan günlerden biri. Evrensel bir gün olan Babalar Günü’nün tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. Peki ,Babalar Günü ne zaman, bu pazar mı? İşte Türkiye Babalar Günü tarihi

5.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman, hangi gün 2020 İşte Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman, hangi gün 2020? İşte Babalar Günü tarihi

Babalar Günü, her yıl haziran ayı içerisinde kutlanan özel günler arasında yer alıyor. Hediye, sürpriz ve bazen güzel bir sözle kutlanan 2020 Babalar Günü tarihi Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başlayanlar tarafından araştırılıyor. Babalarına hayatları boyu gösterdikleri fedakarlıkların karşılığını ufak bir hediyeyle vermek isteyen bir çok kişi 'Babalar günü bu yıl ne zaman? sorusuna yanıt arıyor. İşte, 2020 Babalar Günü tarihi.

2.06.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman 2020 Babalar Günü tarihi...

Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü tarihi...

Mayıs ayında kutlanan Anneler Günü ardından gözler Babalar Günü tarihine çevrilmişti. Babalar Günü babaları onurlandıran ve babalığı, baba bağlarını ve toplumdaki babaların etkisini kutlayan bir kutlamadır. Bu özel gün her yıl haziran ayına denk geliyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü tarihi...

28.05.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman 2020 Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü ne zaman?

Yıl içinde kutlanan en özel günlerden biri olan Babalar Günü'ne sayılı günler kaldı. Bu anlamlı günün ne zaman olduğunu ve hangi tarihe geldiğini merak eden vatandaşlarda, bu günlere gelmelerine olanak sağlayan babalarının özel günlerini kutlamak için araştırmalarına devam ediyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü ne zaman?

19.03.2020Gündem
Babalar Günü ne zaman 2020 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü tarihi

Her yıl olduğu gibi 2020'de de Babalar Günü, haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel güne dair hazırlıklar da tamamlandı. Babalarına hediye ve küçük sürprizler yapmak isteyenler Babalar Günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? 2020 Babalar Günü hangi tarihte kutlanacak?

5.02.2020Gündem

Babalar günü ne zaman? İşte 2020 Babalar Günü tarihi

2020 Babalar Günü için geri sayım başladı. Çocukları için bin bir zorluğa göğüs gererek, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalara özel bir gün olan Babalar Günü için artık sayılı günler kaldı. Bu yıl Babalar Günü'nün hangi tarihe denk geldiğini sorgulayan vatandaşlar, 2020 Babalar Günü'nün ne zaman olduğunu öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman?

16.01.2020Gündem
Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi

Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi!

Bir minnettarlık göstergesi olan Babalar Günü, bu yıl da araştırılan konular arasında yer alıyor. Hediyelerin verileceği ve beraberce etkinliklerin yapılacağı Babalar Günü, bu yıl da duygusal dakikalara şahit edecek. Peki, Babalar Günü ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

15.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü için hediye önerileri

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü için hediye önerileri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne günler kala, babalarına karşı sevgi ve minnet duygusunu göstermek isteyenler hediye alışverişlerini şimdiden tamamladı. Fakat bu özel günün tarihinde haberdar olmayanlar babalar Günü ne zaman kutlanacak? sorusuna yanıt aramak için internette araştırma yapmaya başladı. İşte, Babalar Günü için hediye önerileri ve Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih...

13.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü, haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel güne dair hazırlıklar da tamamlandı. Babalarına hediye ve küçük sürprizler yapmak isteyenler Babalar Günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

11.06.2019Gündem
Babalar Günü hangi ne zaman, hangi tarihte kutlanıyor Babalar Günü bugün mü

Babalar Günü hangi ne zaman, hangi tarihte kutlanıyor? Babalar Günü bugün mü?

Pazar günüyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün tarihini öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü bugün mü? Babalar Günü hangi ne zaman?

9.06.2019Gündem
Babalar Günü haziranın kaçında Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü haziranın kaçında? Babalar Günü ne zaman?

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü için hazırlıklar başladı. Her sene haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel günün tarihi ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Babalarına sürpriz hazırlamak isteyenler, internet üzerinden, 'Babalar Günü haziranın kaçında?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

8.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü ayın kaçında?

Geleneksel olarak uzun yıllardır kutlanan Babalar Günü için artık son günler. Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde haziran ayında kutlanan bu özel gününün tarihi, haziran ayının gelmesiyle birlikte yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

7.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının gelmesiyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağını ve bu özel güne kaç gün kaldığını öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

4.06.2019Gündem
2019 Babalar Günü mesajları: Babalar Günü mesajları erken saatlerden itibaren paylaşılıyor...

2019 Babalar Günü mesajları: Babalar Günü mesajları erken saatlerden itibaren paylaşılıyor...

Her sene olduğu gibi bu sene de Babalar Günü mesajlarla hatırlatılıyor, en güzel sözler babalar için yazılıyor. Babalar Günü, en popüler sosyal medya uygulaması Twitter'ın da gündeminde. Kullanıcılar, Babalar Günü'nün anlam ve önemini kişisel hesapları üzerinden dile getiriyor. İşte, Babalar Günü mesajları ve bu özel günün tarihçesi...

3.06.2019Gündem
Babalar Günü ayın kaçında Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşması ile beraber, Babalar Günü gündemdeki yerini aldı. Babalarına duydukları minneti ve sevgiyi küçük sürprizlerle göstermek isteyenler, Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu önemli gün, her sene dünyada olduğu gibi ülkemizde de Haziran ayı içinde kutlanacak. Peki, Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

28.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının sonlarının gelmesi ve haziran ayına girmemize kısa bir zaman kala, Babalar Günü heyecanı da tüm yurtta başladı. Babalarına sürpriz yapacak olan vatandaşlar internet üzerinden babalar günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Babalar Günü Kapıda!

Anneler Günü malum büyük bir heyecanla haftalar öncesinden her yerde gümbür gümbür duyuruluyor. Neredeyse bütün markalar Anneler Günü için özel reklamlar, çeşitli kampanyalar, büyük indirimler ve değişik tekliflerde bulunuyorlar.

10.06.2019