EKSTRA
MENÜ

Arka Sokaklar Yeni Bölüm

Arka Sokaklar Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Arka Sokaklar Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 435 Arka Sokaklar Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Haberleri

Arka Sokaklar son bölüme Baharın yaralanması damga vurdu İşte Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölüme Bahar'ın yaralanması damga vurdu! İşte Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden erişime açıldı. Her hafta beğeniyle ve ilgiyle izlenen Arka Sokaklar'ın 15 Ocak Cuma akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde Selin'in bıçaklanarak hastaneye kaldırılması ve akciğerinde oluşan komplikasyon nedeniyle bağımlılık yapan ilaçlara başlaması ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde cezaevinden çıkan Zafer'in Bahar'ı yaralaması damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Arka Sokaklar 573. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

15.01.2021Televizyon
Arka Sokaklar 572. son bölüme Selinin bıçaklanması damga vurdu... İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar 572. son bölüme Selin'in bıçaklanması damga vurdu... İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Cuma akşamlarının ilgi gören dizisi Arka Sokaklar'ın 8 Ocak tarihli 572. son bölümüne husumetli iki kişi arasında kalan Selin'in bıçaklanması damga vurdu. Heyecanlı bölümün hemen ardından yayınlanan Arka Sokaklar 573. yeni bölüm fragmanında ise kan kaybeden Selin'in ambulansla hastaneye giderken fenalaşması dikkat çekti. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi kaçıranlar için Arka Sokaklar 572. son bölüm kesintisiz ve tam izleme ekranı paylaşıldı. İşte, yeni bölüm fragmanı ve son bölüm.

8.01.2021Televizyon
Arka Sokaklar 571. son bölüme damga vuran sahne... Yeni bölümde Mesut ölecek mi

Arka Sokaklar 571. son bölüme damga vuran sahne... Yeni bölümde Mesut ölecek mi?

Arka Sokaklar 571. son bölümü internetten yayınlandı. Kanal D'nin ilgi gören uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın 25 Aralık tarihli son bölümünde İnsansız Hava Aracı tarafından çekilen görüntüde, Mesut'un içinde olduğu minibüs teröristlerce havaya uçurulması damga vurdu. Mesut'un  Servan'ın eline geçmesi dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Son bölümün hemen ardından yayınlanan Arka Sokaklar 572. yeni bölüm fragmanında Mesut'un hastaneye kaldırılması merak uyandırdı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

25.12.2020Televizyon
Arka Sokaklar 568. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hakan için ölüm emri

Arka Sokaklar 568. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hakan için ölüm emri!

Arka Sokaklar 568. son bölüm tek parça ve full HD yayınlandı. Cuma akşamları Kanal D ekranlarına gelen Arka Sokaklar'ın son bölümünde ekibin Servan'ın adamlarından birini yakalayarak saklanabileceği olası bir mekana baskın düzenlemesi izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Hakan'ın çatışmada vurulması ise Arka Sokaklar son bölümüne damga vurdu. Tüm bu gelişmelerin ardından Arka Sokaklar 569. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

4.12.2020Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izle: Arka Sokaklar 567. yeni bölüm fragmanında Bahar ekipten ayrılıyor

Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izle: Arka Sokaklar 567. yeni bölüm fragmanında Bahar ekipten ayrılıyor

Arka Sokaklar 566. bölüm tek parça yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Arka Sokaklar'ın 20 Kasım akşamı ekranlara gelen son bölümünde, Rıza Babanın mesleği bırakmak istemesi şaşkınlık yarattı. Evde çıkan yangında Ayla'nın hastaneye kaldırılması ise Arka Sokaklar son bölümünde heyecanlı anlara neden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

20.11.2020Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Arka Sokaklar 565. bölüm fragmanında Rıza Babanın evine kundaklama

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Arka Sokaklar 565. bölüm fragmanında Rıza Baba'nın evine kundaklama!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D'nin uzun soluklu ve sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 13 Kasım tarihli 565. bölüm fragmanında  Servan'ın Rıza Babanın evini kundaklaması çarpıcı gelişmelerden oldu. Tunç'un polisler tarafından ekip arabasına bindirilmesi ise Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. İşte, Arka Sokaklar 565. bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

13.11.2020Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar 565. yeni bölüm fragmanı yayında

Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar 565. yeni bölüm fragmanı yayında!

Arka Sokaklar 564. son bölümü tek parça internet üzerinden yayınlandı. Kanal D ekranlarında cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar'ın 6 Kasım tarihli son bölümüne Rıza Babayı örgütün elinden kurtarmaya çalışan ekibin kurduğu plan damga vurdu. Civan'ın kalleşçe hamlesi ise Arka Sokaklar son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından Arka Sokaklar 565. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

7.11.2020Televizyon
Arka Sokaklar 564. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Rıza Baba namlunun ucunda...

Arka Sokaklar 564. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Rıza Baba namlunun ucunda...

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Arka Sokakların yayınlanan 564. bölüm fragmanında Rıza Baba'nın kaçırılması ve Civan'ın keskin nişancı adamları tarafından hedef alınması damga vurdu. Tüm bunlar olurken Ali'nin mayına basması ve bombanın patladığı anlar Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve 564. bölüm özeti.

5.11.2020Televizyon
Arka Sokaklar zirvede

Arka Sokaklar zirvede!

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan “Arka Sokaklar” cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana geldi.

24.10.2020Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm tek parça ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar son bölüm tek parça ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar 562. bölüm tek parça yayınlandı. Kanal D'nin uzun soluklu ve sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 23 Ekim tarihli son bölümünde, Tunç'un histeri krizine girmesi ve çaresiz kalan Mesut'un oğlunu kurtarmak için onu bıçaklaması damga vurdu. Zeliha'nın çalıştığı gazetenin taşlı sopalı kişiler tarafından basılması ise heyecanlı anlara sahne oldu. Tüm bu gelişmelerin ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler, Arka Sokaklar son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Arka Sokaklar 562. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

23.10.2020Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölümde Tunç ölüyor mu Arka Sokaklar 562. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar yeni bölümde Tunç ölüyor mu? Arka Sokaklar 562. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve 15 sezondur izleyenleri televizyon başına kilitleyen Arka Sokaklar'ın yayınlanan 562. bölüm fragmanında, Tunç'un cezaevinde yaralanması ve hastaneye kaldırılması akıllara, 'Tunç ölecek mi?' sorusunu getirdi. Nefes kesen yeni bölümüyle Arka Sokaklar 23 Ekim Cuma akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Arka Sokaklar 562. bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yeni bölümde yaşanacakların özeti.

23.10.2020Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar 561. bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar 561. bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar 560. bölüm tek parça izleme linki yayınlandı. Her cuma Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar'ın 9 Ekim tarihli 560. son bölümünde Tunç'un cinayetten gözaltına alınması damga vurdu. Mesut'un oğlunu kurtarmak için ekibi zora sokması ise heyecanlı anlara neden oldu. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına ise Ali'nin kaçırılması yansıdı. İşte, Arka Sokaklar 561. bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

9.10.2020Televizyon
Arka Sokaklar 560. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Tunç cinayetten gözaltında

Arka Sokaklar 560. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Tunç cinayetten gözaltında!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 15. sezonu ile Kanal D ekranlarında macerasına devam eden Arka Sokaklar'ın 9 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümüne ilişkin fragmanında, operasyona giden Ali'nin vurulması ve Tunç'un cinayet zanlısı olarak gözaltına alınması damga vurdu. Oğlunu kurtarmaya çalışan Mesut'un hamlesi Arka Sokaklar yeni bölümünde heyecanlı anlara neden olacak. İşte, Arka Sokaklar 560. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

8.10.2020Televizyon
Arka Sokaklar 558. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Arka Sokaklar yeni bölümde bombalı saldırı

Arka Sokaklar 558. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölümde bombalı saldırı

Arka Sokaklar 558. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve ilgi gören Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında ekibe yapılan bombalı saldırı heyecanlı gelişmelerden oldu. Mesut'un operasyonda kafasına silah dayanması ise Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Arka Sokaklar'ın yeni bölümü 25 Eylül akşamı ekranlara gelecek. Peki yeni bölümde Mesut vurulacak mı? İşte, Arka Sokaklar 558. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

24.09.2020Televizyon
Arka Sokaklar 555. bölüm fragmanı izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hakan kurtulacak mı

Arka Sokaklar 555. bölüm fragmanı izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hakan kurtulacak mı?

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Arka Sokaklar'ın 5 Haziran Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak olan 555. yeni bölüm fragmanında ekibin, Hakan’ı kurtarmak için operasyon düzenlemesi dikkat çekti. Başı belada olan Hakan'ın kurtulup kurtulmayacağı ise yeni bölümde belli olacak. İşte, Arka Sokaklar 555. yeni bölüm fragmanı izleme linki ve Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölüme dair bazı ipuçları...

4.06.2020Televizyon
Arka Sokaklar 554.son bölüm tam ve kesintisiz izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayında

Arka Sokaklar 554.son bölüm tam ve kesintisiz izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayında!

Arka Sokaklar 29 Mayıs Cuma akşamı 554. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizi Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanan bölümünde, Selin'in bir operasyon sırasında suçlu birine karşı tetiği çekip çekmeyeceği merak uyandırdı. Nefes kesen anların yaşandığı Arka Sokaklar'ı ekranları başında izleyemeyenler, Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ile ilgili araştırma yaparken, yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın 555. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken gelişmeler yaşandı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı.

30.05.2020Televizyon
Arka Sokaklar 554. yeni bölüm fragmanı izle: Arka Sokaklarda bu hafta neler olacak

Arka Sokaklar 554. yeni bölüm fragmanı izle: Arka Sokaklar'da bu hafta neler olacak?

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizi Arka Sokaklar'ın 29 Mayıs Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak olan 554. yeni bölümününde Selin'in bir genç kızın başına gelen olaylarla sinirlerine hakim olamaması ve suçlu birini öldürüp öldürmeyeceği ekranlara gelecek. Hüsnü'nün corona virüsünü yenerek sağlığına kavuşması ise Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında çarpıcı anları ekranlara getirdi. Peki, Arka Sokaklar'da bu hafta başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar 554. yeni bölüm fragmanı...

28.05.2020Televizyon
Arka Sokaklar 553. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklarda Hüsnü Çoban öldü mü

Arka Sokaklar 553. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban öldü mü?

Arka Sokaklar'ın ekranlara gelen 553. bölümü izleyenlere nefes kesen anlar yaşattı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Arka Sokaklar'ın 22 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde, Hüsnü'nün corona virüsüne yakalanması merak uyandırdı. Hüsnü'nün, entübe durumunda yaşadığı sıkıntılar ekran başındakileri heyecanlandırırken, diziyi televizyonlarında seyredemeyenler, Arka Sokaklar'ın son bölümüyle ilgili araştırmalarına başladı. Peki, Arka Sokaklar'ın son bölümünde neler oldu? İşte, Arka Sokaklar 553. bölüm izleme linki ve son bölüme dair bazı detaylar...

22.05.2020Televizyon
Arka Sokaklar 553. bölüm fragmanı izle -  Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hüsnü corona virüsten ölüyor mu

Arka Sokaklar 553. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hüsnü corona virüsten ölüyor mu?

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Arka Sokaklar'ın 22 Mayıs Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak olan 553. bölümüne dair yayınlanan fragmanında, Hüsnü'nün corona virüsüne yakalanması ve hastanede karantina altına alınması dikkat çekti. Zeliş'in hastane kapısında beklerken doktordan gelen haberle ağlaması ise, Hüsnü corona virüsten ölecek mi? sorusunu akıllara getirdi. İşte, Arka Sokaklar 553. yeni bölüm fragmanı izleme linki ve bu haftaki bölüme dair bazı ipuçları...

21.05.2020Televizyon
Arka Sokaklar 552. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hüsnü ölüyor mu

Arka Sokaklar 552. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hüsnü ölüyor mu?

Arka Sokaklar 15 Mayıs Cuma akşamı 552. bölümü ile Kanal D ekranlarında sevenlerinin karşısına çıktı. Hüsnü'nün corona virüsüne yakalandığı son bölümde heyecan dolu anlar yaşandı. Her hafta cuma akşamı ekranlara gelen ve büyük beğeni toplayan Arka Sokaklar'ın son bölümü sonrası yayınlanan 553. yeni bölüm fragmanında ise, Zeliş'in hastane kapısında doktordan aldığı haber çarpıcı anların sinyallerini verdi. Peki, Hüsnü corona virüsten ölüyor mu? İşte, Arka Sokaklar 552. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanından görüntüler....

15.05.2020Televizyon
Arka Sokaklar 8 Mayıs 551. son bölüm kesintisiz izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayında

Arka Sokaklar 8 Mayıs 551. son bölüm kesintisiz izle: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayında!

Arka Sokaklar 551. bölümü ile 8 Mayıs Cuma akşamı ekranlara geldi. Heyecanın eksik olmadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümünde, ekip, seri kadın cinayetleri işleyen psikopatın peşine düştü. Hüsnü'nün, aklına gelen bir detay ile operasyonun olumlu sonuçlandırması çarpıcı gelişmeler yer alırken, Arka Sokaklar'ın son bölümü sonrası 552. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Arka Sokaklar son bölüm izleme linki ve Arka Sokaklar 552. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler...

8.05.2020Televizyon
Arka Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ekip Kadri’yi yakalayacak mı

Arka Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ekip Kadri’yi yakalayacak mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Cuma akşamları sevenlerinin karşısına çıkan Arka Sokaklar'ın 10 Nisan tarihinde yayınlanacak olan 549. bölümüne ilişkin fragmanında ekibin Cemre isimli kayıp bir çocuğun peşine düşmesi dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Akra Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

9.04.2020Televizyon
Arka Sokaklar bu akşam var mı Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar bu akşam var mı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma akşamları ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölüm tarihi dizinin hayranları tarafından bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta ekran macerasına ara veren Arka Sokaklar'ın 548. bölüm tarihini merak edenler, Arka Sokaklar bu akşam var mı? Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman gibi soruların yanıtını araştırırken dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.

3.04.2020Televizyon
Kanal D yayın akışı: Arka Sokaklar yeni bölüm bu hafta yok mu Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman

Kanal D yayın akışı: Arka Sokaklar yeni bölüm bu hafta yok mu? Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Kanal D'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölümünü bekleyenler, dizinin tekrar bölümü ile karşılaştı. 27 Mart Kanal D yayın akışında, Arka Sokaklar'ın neden ekranlara gelmediğini merak edenler, Arka Sokaklar yeni bölüm bu hafta yok mu? Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümü neden yok? İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm tarihi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

27.03.2020Televizyon
Arka Sokaklar 548. yeni bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölümde Aslı tutuklanıyor mu

Arka Sokaklar 548. yeni bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölümde Aslı tutuklanıyor mu?

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar'ın 548. bölüm fragmanında Kadri'nin, kendisini kandırdığını anlayan Narkotik Şube Müdürü Aslı'nın ölüm emrini vermesi damga vurdu. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? Aslı kurtulacak mı? İşte, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı ve 548. bölümde yaşanacaklara dair bilgiler...

26.03.2020Televizyon
Arka Sokaklar 546. yeni bölüm fragmanı izle - Ezgi gizli görevde ifşa oluyor

Arka Sokaklar 546. yeni bölüm fragmanı izle - Ezgi gizli görevde ifşa oluyor

Kanal D'nin beğeni ile izlenen dizisi Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı Arka Sokaklar'ın yayınlanan 546. bölüm fragmanına Ezgi'nin gizli görevde ifşa olması heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Ezgi, vurulacak mı? İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanından görüntüler ve Arka Sokaklar 546. bölümle ilgili ipuçları.

12.03.2020Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm izle | Arka Sokaklar 545. bölüm tam ve kesintisiz izle

Arka Sokaklar son bölüm izle | Arka Sokaklar 545. bölüm tam ve kesintisiz izle

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar'ın son bölümü 7 Mart Cuma akşamı diziseverlerle buluştu. Son bölümü kaçıran vatandaşlar, sevilen diziyi haberimizdeki izleme ekranı aracılığıyla takip edebilir. İşte, Arka Sokaklar'ın 545. bölümü...

6.03.2020Kelebek
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar 545. bölümde Ali tutuklanıyor

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar 545. bölümde Ali tutuklanıyor

Kanal D'nin uzun soluklu sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 545. yeni bölüme ilişkin çarpıcı detayların yer aldığı Arka Sokaklar'ın fragmanında Ali'nin Tetikçi Efkan’a düzenlenen operasyonda bir kadının ölmesi nedeniyle suçlu bulunup tutuklanması damga vurdu. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yaşanacaklara dair bazı ipuçları.

5.03.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölüm fragmanında ekip uyuşturucu çetesinin peşinde Arka Sokaklar 544. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında ekip uyuşturucu çetesinin peşinde! Arka Sokaklar 544. bölüm fragmanı

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 544. bölümü ile ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın merakla beklenen fragmanında ekibin, Avukat Nedim'i hedef alan uyuşturucu çetesinin peşine düşmesi bu hafta dizide heyecanlı anların yaşanacağının sinyallerini verdi. Hüsnü'nün Ezgi ile beraber özel bir göreve katılması ise eğlenceli anları ekranlara taşıyacak. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

27.02.2020Televizyon
Arka Sokakların 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Ezgi aklandı mı

Arka Sokaklar'ın 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Ezgi aklandı mı?

Ekranların sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar, cuma akşamı 543. bölümü ile yayınlandı. Arka Sokaklar'ın son bölümünde, Ezgi'nin gözaltından kurutup kurtulmayacağı izleyenleri heyecanlandırdı. Ekibin tehlikeli bir sokağa operasyon düzenlendiği anlar ise gerilim dolu anları ekranlara yansıttı. Dizinin son bölümünün ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar'ın 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Ezgi aklandı mı?

21.02.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölüm fragmanında Engin Müdüre kötü sürpriz Arka Sokaklar 543. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında Engin Müdür'e kötü sürpriz! Arka Sokaklar 543. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her cuma Kanal D'de izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde dair ipuçlarını verdiği fragmanda ekibin çete liderini yakalamak için tehlikeli mahalleye operasyon düzenlemesi heyecanlı anlara damga vurdu. Baskın için gidilen evde Nadya'nın Engin Müdür'ün karşısına çıkması ise şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Arka Sokaklar'ın 543. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

20.02.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ezgi gözaltına alınıyor

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ezgi gözaltına alınıyor

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Aksiyon ve heyecanın hız kesmeden devam ettiği Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında organize çete liderini yakalamak için ekibin girdiği tehlikeli operasyon önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 543. bölümde çarpıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Arka Sokaklar'da haftaya neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 543. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

14.02.2020Televizyon
Arka Sokakların 542. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Zeliha hamile mi

Arka Sokaklar'ın 542. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zeliha hamile mi?

Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta ilgiyle izlenen Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında Rıza Baba’nın, Tarık’ı yakalamak için oynayacağı oyun heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Yeni bölüm ipuçlarını veren fragmanda Zeliha ile Tarık'ın görüşmesi ise şaşırtıcı ipuçlarından. Peki, Zeliha hamile mi? Arka Sokaklar'da bu hafta neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 542. yeni bölüm fragmanı.

13.02.2020Televizyon
Arka Sokakların 542. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Rıza Baba istifa edecek mi

Arka Sokaklar'ın 542. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Rıza Baba istifa edecek mi?

Arka Sokaklar'ın yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Rıza Baba'nın savcıya verdiği sözü tutamadığından ve yaşanan acı olaylardan sonra meslekten istifa etmeye karar vermesi yeni bölümde heyecanlı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların ipuçları.

7.02.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümünde ekibe bombalı tuzak... Arka Sokaklar 541. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde ekibe bombalı tuzak... Arka Sokaklar 541. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Arka Sokaklar'ın yayınlanan fragmanında Nevres'in saklandığı villayı kuşatma altına alan ekibin bombalı tuzakla karşı karşıya kalması, bu hafta dizide heyecanlı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 541. yeni bölüm fragmanı ve heyecanla beklenen bölümün kısa özeti.

6.02.2020 Televizyon
Arka Sokakların 541. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Arka Sokakların son bölümünde neler oldu

Arka Sokaklar'ın 541. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar'ın son bölümünde neler oldu?

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar bu hafta 540. bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın son bölümüne Nevres'in, ailesinin başına gelenleri öğrendikten sonra Kurye ile anlaşması damga vurdu. Heyecanlı bir bölümün ardından Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar'ın 541. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar'ın son bölümünde neler oldu? İşte, merak edilen bilgiler.

31.01.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümünde Engin Müdüre Nadya şoku İşte Arka Sokaklar 540. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Engin Müdür'e Nadya şoku! İşte Arka Sokaklar 540. bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın geçen haftaki bölümüne Kurye'nin Hüsnü'yi rehin alması damga vurdu. Dizinin takipçilerinin beklediği Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında ise Nadya'nın vurulması bu hafta dizide heyecanlı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Arka Sokaklar'ın 540. yeni bölüm fragmanı ve kısa özeti.

30.01.2020Televizyon
Arka Sokakların 539. bölüm 2. fragmanı yayınlandı İşte yeni bölümde yaşanacaklar

Arka Sokaklar'ın 539. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İşte yeni bölümde yaşanacaklar

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın 539. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Televizyon başındakileri her hafta ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanında Kurye'nin Hüsnü'yü rehin alarak ekibe şoke eden videoyu göndermesi, bu hafta dizide ilginç anların yaşanacağını ipuçlarını verdi. Peki, Arka Sokaklar'da bu hafta başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 539. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

23.01.2020Televizyon
Arka Sokaklar 539. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Hüsnünün kararı ne olacak

Arka Sokaklar 539. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Hüsnü'nün kararı ne olacak?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı cuma akşamı ekranlara gelen son bölümün ardından yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanına uzun süredir ekibin başına dert olan Kurye'nin Hüsnü'yü kaçırması damga vuracak. Ekip Hüsnü'yü kurtarmaya gelince, Hüsnü bir seçim yapmak zorunda kalacak. Peki, Arka Sokaklar'ın 539. yeni bölümünde neler olacak? İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına dair ipuçları.

17.01.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümü neden yok

Arka Sokaklar'ın yeni bölümü neden yok?

Kanal D'nin 15 yıldır ekranda olan fenomen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta cuma akşamı yeni bölümüyle yayınlanmadı. Bu gelişmenin ardından popüler dizinin sıkı takipçileri, Arka Sokaklar'ın neden yeni bölümüyle ekranlarda gelmediğini ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümü neden yok?

3.01.2020Televizyon
Arka Sokakların son bölümünde neler oldu Arka Sokaklar 538. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın son bölümünde neler oldu? Arka Sokaklar 538. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar bu hafta yayınlanan son bölümü ile sevenlerine nefes kesen anlar yaşattı. Uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar'da bu hafta Zeliş, öldüğünü düşündüğü Kurye'yi karşısında görünce büyük şok yaşadı. Adli tıptaki sonuçlarla oynandığı ve ölen kişinin Kurye olmadığını öğrenen ekip yeniden harekete geçti. Peki, Arka Sokaklar'ın son bölümünde neler oldu? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.12.2019Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Zelişin kabusu sürüyor

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Zeliş'in kabusu sürüyor!

Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Zeliş'in kabusu devam ediyor. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

21.12.2019Televizyon
Arka Sokakların yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı Arka Sokaklar 537. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı! Arka Sokaklar 537. bölüm fragmanı

Aksiyon dolu sahneleri ekranlara yansıtan Arka Sokaklar, bu hafta izleyenlere nefes kesen anlar yaşattı. Arka Sokaklar'ın yayınlanan son bölümünde, Zeliş Tarık'ın elinden kurtuldu. Dizinin son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizide önümüzdeki hafta Tarık yeniden Zeliş'in karşısına çıkacak. Peki, haftaya Arka Sokaklar'da neler olacak? İşte, Arka Sokaklar 537. bölüm fragmanı.

20.12.2019Televizyon
Arka Sokakların 536. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ezgi ve Cemal Kuryenin elinde kurtulacak mı

Arka Sokaklar'ın 536. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ezgi ve Cemal Kurye'nin elinde kurtulacak mı?

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın merakla beklenen 536. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümünde, Zeliş gerçek yüzünü gördüğü Kurye'nin gözü önünde adam öldürmesine tanıklık edecek. Korku içinde babasını arayan Zeliş'in Kurye'nin elinden kurtulup kurtulmayacağı ise merak uyandıracak. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanları ve özeti.

19.12.2019Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz tek parça izle.. İşte son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz tek parça izle.. İşte son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde Zeliş'in, Kurye'nin elinde rehin olduğunu gören Hüsnü ve ekip büyük endişe yaşıyor. Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'da son bölümde de heyecan seviyesi yüksekti.. Arka Sokaklar son bölümünü kesintisiz ve tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.. İşte Arka Sokaklar son bölümde yaşananlar..

7.12.2019Televizyon
Arka Sokakların yeni bölüm fragmanı yayınlandı Tarık Zelişi rehin alıyor

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tarık Zeliş'i rehin alıyor!

Kanal D'nin uzun soluklu sevilen dizisi Arka Sokaklar bu hafta heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanına Tarık'ın Zeliş'i rehin alması ve ekibin Zeliş'i kurtarmak için yeni bir operasyona imza atması damga vurdu. Peki, Zeliş kurtulacak mı? Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Arka Sokaklar 534. bölüm fragmanı.

5.12.2019Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümünde Mesut kurtulacak mı İşte Arka Sokakların 533. bölüm fragmanları

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Mesut kurtulacak mı? İşte Arka Sokaklar'ın 533. bölüm fragmanları

14 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar, bu hafta cuma akşamı heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın yeni bölümüne dair ipuçlarının paylaşıldığı fragmanda, Mesut Serboran’da ölüm kalım savaşından çıkabilecek mi? sorusu merak uyandırdı. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 533. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

28.11.2019Televizyon
Arka Sokakların 532. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın 532. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 532. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Arka Sokaklar'ın son bölümünde Selin, Mesut ve Cemal terör örgütünce alıkonulan çocukları Berzan'ın elinden kurtarmak için Serboran Kırsalında operasyon düzenledi. Operasyon sırasında Selin yaralandı. Heyecanlı bölüm sonrası Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.11.2019Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında kim vuruldu Oyuncular arasına yeni isimler katıldı

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında kim vuruldu? Oyuncular arasına yeni isimler katıldı

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 22 Kasım tarihli bölüme dair ipuçları veren Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına vurulma sahnesi damga vurdu. Selin’in vurulma anı kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Ekibe dahil olan yeni isimler kimler?

22.11.2019Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm izle.. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izle.. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Ekip büyük bir operasyon düzenler. Bunun öncesinde Nadir'i yakaladıkları için rahat bir nefes alacaklarını düşünseler de işler öyle gitmez. Farklı bir problem ekibin karşısına çıkar. İşte dizinin son bölümünde yaşanan ve yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

16.11.2019Televizyon