Aramanız :
Aradığınız kelime : "

olum_yildonumu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.016  adet haber bulundu.


 • Emine Erdoğan devlet büyüğü müdür? - olum_yildonumu
  Emine Erdoğan devlet büyüğü müdür?27.03.2015
  EgeDENİZLİ'deki MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, Orman Bölge Müdürlüğü'ne Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı kurmak için başvurduklarını, ancak yol kenarına hatıra ormanı kurulamayacağı gerekçesiyle taleplerinin reddedildiğini söyledi.Öztürk, "Bir hafta önce Bozkurt'ta Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı, dün de Şahin Tepesi'ni Bereket Ormanı adı altında Emine Erdoğan Anı Ormanı tahsis edilmiştir.Alparslan Türkeş devlet büyüğü değil de Emine Erdoğan devlet büyüğü müdür?" dedi.
 • Çanakkale şehitleri Berlin’de anıldı - olum_yildonumu
  Çanakkale şehitleri Berlin’de anıldı19.03.2015
  AvrupaÇanakkale Zaferi'nin 100’üncü yıldönümü dolayısıyla yurtdışında kutlama ve şehitleri anma etkinlikler düzenleniyor.Berlin Başkonsolosluğu'nda da dün tören düzenlendi.
 • Ayşe ARMAN

  Erdoğan’ın benimle göz göze gelmek isteyeceğini sanmam - olum_yildonumu
  Erdoğan’ın benimle göz göze gelmek isteyeceğini sanmam19.03.2015
  YazarlarRÖPORTAJI ben yapmadım.
 • Davutoğlu: Selam olsun ölüme giden kahramanlara - olum_yildonumu
  Davutoğlu: Selam olsun ölüme giden kahramanlara18.03.2015
  GündemÇANAKKALE Deniz Zaferi’nin 100’üncü yıldönümü kutlamaları ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü için ikinci tören 18 Mart Stadyumunda yapıldı.Burada düzenlenen törende konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Selam olsun kahramanlara, merhameti şefkati civanmertliği öğreten şehitlerimize.Selam olsun biran olsun tereddüt etmeden şehadete yürüyen atalarımıza.Selam olsun ölümü emreden komutanın ardından ölüme giden kahramanlara" dedi.
 • Berkin Elvan eyleminde gerginlik: 11 gözaltı - olum_yildonumu
  Berkin Elvan eyleminde gerginlik: 11 gözaltı12.03.2015
  GündemŞanlıurfa'da Berkin Elvan için basın açıklaması yaptıktan sonra bildiri dağıtırken kendilerine kimlik sorulmasına olumsuz yanıt veren grup ile polis arasında arbede çıktı.Polisin biber gazıyla müdahale ettiği grupta bulunan 11 kişi gözaltına alındı.Daha önce protestocuları ağzından, burnundan tutarak gözaltına alan polis ekipleri bu kez bir kişiyi yüzünden tutarak gözaltına aldı.
 • İstanbul'da Berkin Elvan eylemlerinde 28 gözaltı - olum_yildonumu
  İstanbul'da Berkin Elvan eylemlerinde 28 gözaltı12.03.2015
  GündemGEZİ Parkı olayları sırasında kafasına gaz kapsülü isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ölüm yıldönümü nedeniyle İstanbul’da başta Okmeydanı ve Kadıköy’de gerçekleşen gösterilerde 28 kişi gözaltına alındı.
 • İzmir valiliğinin yasaklama kararına, STK ve sendikalardan ortak tepki - olum_yildonumu
  İzmir valiliğinin yasaklama kararına, STK ve sendikalardan ortak tepki12.03.2015
  EgeİZMİR’de, valiliğin protesto gösterileri ve basın açıklamalarıyla ilgili tartışılan yasak kararına, kentteki sivil toplum örgütleri ile sendikalardan da ortak tepki geldi.’İzmir faşizme teslim olmayacak’ başlığıyla yapılan açıklamayı okuyan Baro Başkanı Aydın Özcan, "Unutulmamalıdır ki, tarihin hiçbir evresinde, İzmir halkı tebaa olmayı kabul etmemiştir.İzmir’de, ilk kurşunu atanların torunu olan İzmirliler olarak, özgürlüklerimizin sonuna kadar savunucusu olacağız" dedi.Baro kararların iptali için dava da açtı.
 • Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi - olum_yildonumu
  Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi11.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında kafasına gaz kapsülü isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle Kadıköy'de yapılan yürüyüşün ardından olay çıktı.Polis, havai fişek atan bir gruba plastik mermi ve gazla müdahale etti.3 kişi gözaltına alındı.
 • Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi - olum_yildonumu
  Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi11.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında kafasına gaz kapsülü isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle Kadıköy'de yapılan yürüyüşün ardından olay çıktı.Polis, havai fişek atan bir gruba plastik mermi ve gazla müdahale etti.3 kişi gözaltına alındı.
 • Berkin Elvan eyleminde Okmeydanı karıştı - olum_yildonumu
  Berkin Elvan eyleminde Okmeydanı karıştı11.03.2015
  Gündem269 gün komada kaldıktan sonra geçtiğimiz yıl 11 Mart’ta hayatını kaybeden Berkin Elvan için Okmeydanı’nda düzenlenen anma töreninde ortalık karıştı.Polis göstericilere biber gazı ile müdahale etti.
 • Berkin Elvan bir yıl önce bugün yaşama veda etti - olum_yildonumu
  Berkin Elvan bir yıl önce bugün yaşama veda etti11.03.2015
  GündemGezi eylemleri sırasında başından gaz fişeği ile vurulan Berkin Elvan, 269 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra geçen yıl bugün sabah saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetmişti.Berkin Elvan için bugün birçok ilde anma yürüyüşleri düzenlenecek.
 • Tamtamlar 14 Mart’ta.ergenler için çalıyor - olum_yildonumu
  Tamtamlar 14 Mart’ta.ergenler için çalıyor08.03.2015
  SeyahatOrta ve batı Afrika’nın en maharetli sanatçıları Kamerun’un kuzeybatısındaki yüksek yaylalarda yaşıyor.Babungo Krallığı’nı kuran Vergo halkı 600 yıldır demirden iş ve müzik aleti, ahşaptan heykel ve dini ritüel maskları yapıyor.Heykeltraşlık kral mesleği, sarayları adeta sanat galerisi.Yılda bir, erkek çocukların ergenliğe geçiş festivalinde masklar ortaya çıkıyor, saray ziyarete açılıyor.Gezgin kral 3.Zofua “Türkiye’yi çok merak ediyorum, gitmek istiyorum.14 Mart’taki festivalimize Türkleri de bekliyoruz” diyor.
 • Berkin Elvan'ın mezarının hikayesi - olum_yildonumu
  Berkin Elvan'ın mezarının hikayesi07.03.2015
  GündemGEZİ Parkı protestolarına 16 Haziran 2013’de yapılan müdahalede Okmeydanı’nda gaz bombası fişeğiyle ağır yaralanan 269 gün sonra 11 Mart 2014’de yaşam mücadelesini kaybeden Berkin Elvan’ın 1’inci ölüm yıldönümü nedeniyle ailesi ve Taksim Dayanışması tarafından anma töreni yapılıyor.
 • Berkin Elvan birinci ölüm yıldönümünde anılacak - olum_yildonumu
  Berkin Elvan birinci ölüm yıldönümünde anılacak06.03.2015
  GündemGEZİ Parkı protestolarına 16 Haziran 2013’de yapılan müdahalede, Okmeydanı’nda gaz bombası fişeğiyle ağır yaralanan 269 gün sonra 11 Mart 2014’de yaşam mücadelesini kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan’ın 1’inci ölüm yıldönümü nedeniyle ailesi ve Taksim Dayanışması tarafından anma töreni yapılacak.
 • Yalçın DOĞAN

  Gizli on birinci madde - olum_yildonumu
  Gizli on birinci madde05.03.2015
  YazarlarKOÇ Üniversitesi’nde değerli gazeteci arkadaşım Cüneyt Ülsever’in dersine konuk olarak katılıyorum, gazetecilik üzerine sohbet.Daha sonra öğrencilerden sorular geliyor.
 • Onlarınki acı da, benim ki değil mi - olum_yildonumu
  Onlarınki acı da, benim ki değil mi25.02.2015
  AvrupaHocalı katliamının 23’üncü yıldönümü dolayısıyla Almanya’daki Türk Azerbaycan Birliği (TAVD) tarafından Berlin Türk Evi’nde konferans düzenlendi.Katliamda ölenlerin anısına saygı duruşuyla başlayan konferansta, Türk ve Azerbaycan milli marşları da okundu.
 • Türkiye’de kadınların kaderini en iyi yazan Aysel Gürel’in 7.Ölüm yıldönümü - olum_yildonumu
  Türkiye’de kadınların kaderini en iyi yazan Aysel Gürel’in 7.Ölüm yıldönümü17.02.2015
  HayatTürkiye’de kadın olmanın zorluklarını kusursuz anlatan bir sanatçıydı o.Kelimelere dans ettirir, anlatmak istediğini tokat gibi indirirdi insanın suratına.Aysel Gürel’in ölümünün üzerinden tam 7 yıl geçti.Kadınlarla ilgili yazdığı şarkılar ise hiç unutulmadı.
 • Galatasaray'dan Özgecan tweeti - olum_yildonumu
  Galatasaray'dan Özgecan tweeti14.02.2015
  FutbolGalatasaray Kulübü, Tarsus'ta öldürülen üniversiteli Özgecan Aslan için son derece anlamlı bir tweet attı.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Darülaceze 120 yaşında - olum_yildonumu
  Darülaceze 120 yaşında13.02.2015
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • İran İslam Devrimi'nin 36'ncı yılında 1020 mahkuma af çıktı - olum_yildonumu
  İran İslam Devrimi'nin 36'ncı yılında 1020 mahkuma af çıktı11.02.2015
  Planetİran İslam Devrimi'nin 36’ncı yıldönümü ülke genelinde törenlerle kutlandı.Kutlama törenlerinde, her yıl olduğu gibi bu sene de "Amerika'ya ölüm" ve "İsrail'e ölüm" sloganları atılırken, Hamaney'den 1020 mahkûm için af kararı çıktı.
 • Avrupa’da görmeniz gereken 10 sergi - olum_yildonumu
  Avrupa’da görmeniz gereken 10 sergi02.02.2015
  SeyahatParis, Madrid, Londra, Berlin, Amsterdam, Milano, Liverpool, Edinburgh, Viyana'dan bu yıl harika sergiler olacak.Bazıları şimdiden kapıları açtı, kimileri büyük bir heyecanla hazırlanıyor.Rönesans ressamlarından, 20'inci yüzyıl moda fotoğrafçılarına işte Avrupa'da 2015'te görmeniz gereken 10 sanat sergisi.
 • Feyzioğlu'ndan 'Çıkış Yolu' - olum_yildonumu
  Feyzioğlu'ndan 'Çıkış Yolu'31.01.2015
  EgeİZMİR'in Bergama İlçesi'nde 'Çıkış Yolu' adlı konferansa konuşmacı olarak katılan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, gençlerin ve kadınların önemini vurguladı.Paylaştığı bir anısıyla duygusal anlar yaşanmasına neden Feyzioğlu etkinliğin sonunda konferansla aynı isme sahip kitabını da imzaladı.
 • Ömür GEDİK

  Korsancı kardeş ne yapsın - olum_yildonumu
  Korsancı kardeş ne yapsın29.01.2015
  YazarlarÖzcan Deniz geçen gün instagram sayfasında aşağıdaki afişi paylaştı: “Bu ne be abi! Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.Madem korsanını basıyorsun, bari orijinal kapağı kullan” notuyla.
 • Auschwitz(ler) unutulamaz - olum_yildonumu
  Auschwitz(ler) unutulamaz28.01.2015
  Avrupa
 • Orhan Veli'nin 'kayıp' şiiri - olum_yildonumu
  Orhan Veli'nin 'kayıp' şiiri28.01.2015
  KeyifOrhan Veli’nin “Bütün Şiirleri” dahil hiçbir kitabında yer verilmeyen “Ölümüm” adlı şiiri, Köprü adlı sanat gazetesinde yayımlanışından tam 57 yıl sonra, Varlık’ın ocak sayısında okurla buluştu.
 • İzzet ÇAPA

  Vive la Mustafa Kemal Vive la Miss Turquie. - olum_yildonumu
  Vive la Mustafa Kemal Vive la Miss Turquie.27.01.2015
  YazarlarBelçika’nın Spa kentindeki otelin 14.Louis tarzında döşenmiş kral dairesinin bütün ihtişamına meydan okurcasına, bir köşede kıvrılmış oturuyordu genç kız.
 • Michael Werz: Gülen'in sınır dışı edilmesi zor gözüküyor - olum_yildonumu
  Michael Werz: Gülen'in sınır dışı edilmesi zor gözüküyor26.01.2015
  PlanetBarack Obama henüz başkan adayıyken Obama taraftarı Demokratlar tarafından kurulan Center for American Progress (CAP) bugün Washington’da ABD yönetiminin eğilimlerini anlamak adına analizlerine en çok başvurulan düşünce kuruluşları arasında.
 • Uğur Mumcu'yu anıyoruz - olum_yildonumu
  Uğur Mumcu'yu anıyoruz24.01.2015
  GündemUğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden gazeteci yazar Uğur Mumcu, katledilişinin 22’nci yılında anıldı.
 • Cengiz ÇANDAR

  “Ufkumuz dostluk ve barış” ise “inkâr”dan vazgeçeceksin. - olum_yildonumu
  “Ufkumuz dostluk ve barış” ise “inkâr”dan vazgeçeceksin.22.01.2015
  YazarlarPazartesi günü binlerce kişi yine Taksim’den Agos’a, Hrant Dink için yürüdü.Sırtından vurularak kaldırıma düşürülüşünün sekizinci yıldönümünde.
 • Davutoğlu'ndan 'Dink' açıklaması - olum_yildonumu
  Davutoğlu'ndan 'Dink' açıklaması21.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, gazeteci Hrant Dink'in ölüm yıldönümü dolayısı ile bir açıklama yaptı.
 • Davutoğlu soruları yanıtladı - olum_yildonumu
  Davutoğlu soruları yanıtladı20.01.2015
  GündemBaşbakan Davutoğlu, iki günlük resmi ziyaret için geldiği Londra'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Davutoğlu, "62'inci hükümet olarak bundan sonra 2023 hedefini kapsamlı bir şekilde uluslararası yatırımcılarla paylaşma imkanı buldum.Türkiye'nin önümüzdeki dönem, yabancı yatırımcılar için cazip bir atmosfer olduğunu görmekten memnuniyet duydum." dedi.
 • Cengiz ÇANDAR

  'Saat üçte öğleden sonra.' - olum_yildonumu
  'Saat üçte öğleden sonra.'18.01.2015
  YazarlarHrant, bu toprağın insanıydı.Mangal yürekli, ince gönüllü, vicdan ne ise, onun mücessem haliydi.
 • 12 yıldır Serpil yok adalet yaralı - olum_yildonumu
  12 yıldır Serpil yok adalet yaralı17.01.2015
  Gündemİşyerindeki yangında ölen Serpil İmren’in ailesinin 12 yıllık hukuk mücadelesine ‘zaman yetmedi.’ İşyeri sahiplerine ‘tedbirsizlik’ten verilen 10’ar yıl hapis, Yargıtay tarafından 2 kez bozulunca ceza kesinleşemedi.Dava da zamanaşımından düştü.
 • Abdurrahim Albayrak'tan Mevlana'nın torununa imzalı forma sözü - olum_yildonumu
  Abdurrahim Albayrak'tan Mevlana'nın torununa imzalı forma sözü13.12.2014
  GündemGalatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Mevlana'nın ölüm yıldönümü nedeniyle her yıl 07-17 Aralık tarihleri arasında düzenlenen 'Mevlana'yı Anma Törenleri'ne katıldı.Burada sema törenini izleyen ve Mevlana'nın 22'nci kuşaktan torunu Esin Çelebi Bayru ile bir araya gelen Albayrak, Bayru'ya üzerinde futbolcuların imzaları bulunan forma hediye edeceği sözünü verdi.
 • Kızı Paul Walker'ı andı - olum_yildonumu
  Kızı Paul Walker'ı andı02.12.2014
  HayatABD’li ünlü oyuncu Paul Walker, ölümünün birinci yıldönümü olan 30 Kasım’da kızı Meadow tarafından bu fotoğrafla anıldı.
 • Fransızca Ahmet Kaya - olum_yildonumu
  Fransızca Ahmet Kaya28.11.2014
  PaparazziAhmet Kaya’nın “Hep Sonradan” adlı şarkısı Fransızca’ya uyarlandı.
 • Hepimizin Atatürk’ten öğreneceği çok şey var - olum_yildonumu
  Hepimizin Atatürk’ten öğreneceği çok şey var25.11.2014
  HayatYok yok başlıklar karışmadı.Yanlışlık da olmadı.‘The Vampire Diaries’ dizisinin yıldızı Kat Graham söylüyor bunu.Evinde asılı duran İstanbul’da çektirdiği fotoğrafın hikâyesine bakılırsa şehirle de Atatürk’le de kurduğu derin bağ birçoğumuzunkinden daha manalı.
 • Dinlemeye doyamadığım.10 Ahmet Kaya şarkısı - olum_yildonumu
  Dinlemeye doyamadığım.10 Ahmet Kaya şarkısı18.11.2014
  HayatHürriyet yazarı Ahmet Hakan, ölüm yıldönümü vesilesiyle, 'dinlemeye doyamıyorum' dediği 10 Ahmet Kaya şarkısını seçti.
 • Ahmet HAKAN

  Beştepe tarih tezi - olum_yildonumu
  Beştepe tarih tezi17.11.2014
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Erdoğan, Amerika’nın keşif tarihini yeniden yazdı.
 • Ahmet HAKAN

  Saat 9’u 5 geçiyordu ben ayağa kalkmadım - olum_yildonumu
  Saat 9’u 5 geçiyordu ben ayağa kalkmadım11.11.2014
  YazarlarYER: Teşvikiye.
 • Ata'ya saygı yürüyüşü - olum_yildonumu
  Ata'ya saygı yürüyüşü10.11.2014
  EgeUlu önder Mustafa Kemal Atatürk, 76’ıncı ölüm yıldönümü nedeniyle.yarın (PAZAR) Ata’ya Saygı Yürüyüşü yapılacak.
 • Bizimle yaşıyorsun - olum_yildonumu
  Bizimle yaşıyorsun10.11.2014
  GündemTürkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 76’ncı yıldönümünde bir kez daha büyük bir özlem ve saygıyla anıyoruz.
 • Belediye Başkanı tarihleri şaşırdı - olum_yildonumu
  Belediye Başkanı tarihleri şaşırdı10.11.2014
  GündemRamazan ayında adını mahyaya yazdırarak gündeme gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, bu kez de “10 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun” şeklinde ışıklı pano hazırladı.Kısa sürede müdahale edilerek yazı kaldırılırken aynı panoda ‘temizlik imandandır’ şeklindeki hadisi şerifin altına ise yine aynı belediye başkanının adının yazılması da tepkilere neden oldu.
 • AYM’ye çığlık - olum_yildonumu
  AYM’ye çığlık09.11.2014
  GündemVARDİYA Bizde Platformu üyelerinin gerçekleştirdiği ‘Sessiz Çığlık’ eyleminde bu hafta, Askeri Casusluk davasında tutuklu bulunan 6 askerin tahliyesi için Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) çağrıda bulunuldu.İstanbul’daki eyleme Tarih Profesörü İlber Ortaylı da destek verdi.
 • I.Dünya Savaşı’na girişimizin 100’üncü yıldönümünde Osmanlı askerlerini anacağız - olum_yildonumu
  I.Dünya Savaşı’na girişimizin 100’üncü yıldönümünde Osmanlı askerlerini anacağız30.10.2014
  Hayat29 Ekim, sadece Cumhuriyet’in kuruluşunun değil, Osmanlı’nın I.Dünya Savaşı’na girmesinin de yıldönümü.Hanedanın tarihçi üyesi Ayşe Gülnev Osmanoğlu savaşa girişimizin 100’üncü yılında Hürriyet için yazdı.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - olum_yildonumu
  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014
  HayatTürkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Ali İhsan Gelberi için araştırma ödülü - olum_yildonumu
  Ali İhsan Gelberi için araştırma ödülü25.10.2014
  EkonomiGeçtiğimiz yıl kalp krizinden kaybettiğimiz ekonomist Ali İhsan Gelberi için araştırma ödülü verilecek.
 • Ali İhsan Gelberi, ölümünün 1’inci yılında anıldı - olum_yildonumu
  Ali İhsan Gelberi, ölümünün 1’inci yılında anıldı19.10.2014
  EkonomiTEB Genel Müdür Yardımcısı Akil Özçay, Türkiye’de gelir elde etme amaçlı alınan konutların değerinin toplam mevduattan fazla olduğunu anlatttı.
 • PYD lideri Salih Müslim: Ankara'nın Şam'la savaşında asker olmayız - olum_yildonumu
  PYD lideri Salih Müslim: Ankara'nın Şam'la savaşında asker olmayız13.10.2014
  PlanetIŞİD’in ağır silahlarla saldırarak kuşattığı Kobani düşmesin diye Kürtler haftalardır büyük bir mücadele veriyor.Suriyeli Kürtlerin en etkin partisi Demokratik Birlik Partisi (PYD) Eşbaşkanı Salih Müslim ise Kobani’deki mücadelelerine destek bulmak için Avrupa başkentlerinde diplomatik turda.Geçen hafta Türkiye’ye geldikten sonra beş günde dört şehir daha dolaşmış.Devamlı seferi.Zor bela Brüksel’de yakalamayı başarıyorum.Aslında oturup saatlerce sohbet edecek bir vakti yok.Israrıma dayanamadığı için buluşmayı kabul ediyor ancak ani gelişmeler karşısında mülakatı yarıda bırakabileceği konusunda da uyarıyor.
 • İzzet ÇAPA

  Gazetedeki köşemin ve kliniğimin isim annesi Sezen Aksu’dur - olum_yildonumu
  Gazetedeki köşemin ve kliniğimin isim annesi Sezen Aksu’dur12.10.2014
  YazarlarOsman Müftüoğlu’yla kendi yaşamından değişen dünyaya “ayak uydurma” tüyolarına, sağlığımızı tehdit eden temel faktörlerden gelecekte bizleri neler beklediğine kadar pek çok şeyi konuştuk.Buyrun siz de katılın “sıhhat dolu” muhabbetimize.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»