MENÜ

Zalim İstanbul Son Bölüm

Zalim İstanbul Son Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zalim İstanbul Son Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 46 Zalim İstanbul Son Bölüm haberi bulunmuştur.

Zalim İstanbul Son Bölüm Haberleri

Zalim İstanbul 21. bölüm tam ve kesintisiz izle | Zalim İstanbul son bölüm izle

Zalim İstanbul 21. bölüm tam ve kesintisiz izle | Zalim İstanbul son bölüm izle

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay ve Berker Güven'in rol aldığı Zalim İstanbul, 21. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümün hemen ardından, diziyi televizyon başından takip edemeyen diziseverler, Zalim İstanbul'u internetten izlemek için araştırmalara başladı. İşte, Zalim İstanbul'un 21. bölümü...

3.12.2019Televizyon
Zalim İstanbul 20 bölüm izle - Zalim İstanbul son bölüm kesintisiz izle

Zalim İstanbul 20 bölüm izle - Zalim İstanbul son bölüm kesintisiz izle

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Zalim İstanbul, bu hafta 20 bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümünde ayrı bir heyecan olan Zalim İstanbul'un 20. bölümünde Nedim, başta Agah Bey olmak üzere aldığı kararlarla herkesi şaşırtmaya devam etti. Son bölümün hemen ardından, diziyi internetten izlemeye yönelik araştırmalar hız kazandı. İşte, Zalim İstanbul'un 20. bölümü...

26.11.2019Televizyon

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul 20. bölümün özeti

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Zalim İstanbul, bu hafta 20. bölümü ile izleyenlere nefes kesen anlar yaşattı. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde, Nedim planlarını devreye sokmak için Ceren ile anlaşma yaptı. Agah'ı karşısına alan Nedim, amcasına köşk ve şirketle ilgili verdiği kararı söyledi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, Zalim İstanbul 20. bölüm özeti.

25.11.2019Televizyon
Zalim İstanbul 19. son bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Zalim İstanbul 19. son bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Zalim İstanbul, bu hafta 19 bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Nedim'in intikam planını uygulamaya başlaması dikkatleri çekti. İşte, Zalim İstanbul'un 19. bölümü...

19.11.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ceren’in bebeği düştü mü

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ceren’in bebeği düştü mü?

Kanal D ekranlarının soluksuz takip edilen iddialı dizisi Zalim İstanbul 6 Mayıs Salı günü çarpıcı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Zalim İstanbul’un yayınlanan son bölümüne Şeniz’in Ceren’e oyunu damga vurdu. Ceren’in bebeğini düşürüp düşürmediğini merak eden izleyiciler heyecanla fragmanı bekliyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Yayınlandığı günden beri ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul, pazartesi akşamı nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un son bölümünde, Ceren Agah'ın teklifini kabul etti. Karaçaylar'daki ve doğacak çocuğunu üzerindeki haklarından vazgeçmeyi kabul eden Ceren'in anlaşmayı imzalamasıyla köşkte yeni fırtınalar esti. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde başka neler yaşandı?

2.12.2019Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 19.bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 19.bölümde neler oldu?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul, bu hafta 19.bölümü ile sevenlerine nefes kesen anlar yaşattı. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusu ile her hafta ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'da Nedim'in intikam planını devreye sokması yeni bölüme damga vurdu. Zalim İstanbul'da yaşanan heyecanlı bölümün ardından haftaya yayınlanacak olan bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2019Televizyon
Zalim İstanbul son bölümü kesintisiz izle - Zalim İstanbul 18. bölüm tam hali

Zalim İstanbul son bölümü kesintisiz izle - Zalim İstanbul 18. bölüm tam hali

Zalim İstanbul son bölümüyle hafızalara kazındı. Kanal D’nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Zalim İstanbul’un 18. Bölümünde Nedim’in muhteşem dönüşü konaktakiler üzerinde şok etkisi yarattı. Şeniz’in intiharı ise son bölümün en dikkat çeken sahnelerinden oldu. Gelişmeleri kaçıranlar Zalim İstanbul son bölümünü kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte, dizinin son bölümünde yaşananlara ilişkin detaylar ve Zalim İstanbul 18. bölüm tam hali…

15.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul, 11 Kasım Pazartesi günü 18. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde Nedim, geçmişten intikam alabilmek için tekrar köşke döndü. Son bölümün hemen ardından 19. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Zalim İstanbul'un 19. bölümünde neler olacak?

12.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 18. bölümde yaşananlar

Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 18. bölümde yaşananlar

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve her hafta seyredenleri televizyon başına kilitleyen Zalim İstanbul, pazartesi akşamı heyecanlı anlara damga vurdu. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanan 18. bölümünde Nedim'in dönüşü Şeniz başta olmak üzere Karaçay Köşkü'nde herkesi korkuttu. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili detaylar ve 18. bölümde yaşananlar.

11.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 16. bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 16. bölümde neler oldu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Zalim İstanbul, 16. bölümü ile sevenlerine heyecanlı anlar yaşattı. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümüne Nedim'in giderek iyileşmesi, Cemre ve Agah arasında geçen yüzleşme damga vurdu. Dizinin haftaya yayınlanacak olan bölümü şimdiden izleyenler tarafından merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 16. bölümde neler oldu?

28.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 15. bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 15. bölümde neler oldu?

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un 15. bölümü ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un haftaki bölümünde Nedim'in iyileşmeye başlaması dikkat çekti. Son bölümün ardından gelecek haftaki bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul dizisinin 14. bölümü izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul , 7 Ekim Pazartesi günü 14. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bölümün bitmesinin ardından, gelecek haftaki bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

7.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Zalim İstanbul bu hafta 13. bölümü ile erkanlara geldi. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde, Karaçay Köşkü'ne bomba gibi düşen haber tüm dengeleri değiştirdi. Cemre ise Cenk'in teklifini kabul etmeyerek kendi bildiği yoldan gitmeye karar verdi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

30.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 13. bölüm fragmanı yayınlandı Şeniz intihar mı ediyor

Zalim İstanbul'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Şeniz intihar mı ediyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam ekranlara gelen 12. bölümünde heyecan yine doruktaydı. Yeni bölümdeki olaylar halen hafızalarda tazeliğini korurken, Zalim İstanbul'un gelecek haftaki 13. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Fragman sonrası 'Şeniz intihar mı ediyor?' sorusu akıllara geliyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümde neler olacak?

24.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 12. bölümde neler yaşandı

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

Kanal D'nin pazartesi akşamları izleyici ile buluşan dizisi Zalim İstanbul 12. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Cenk Cemre'yi bularak ona şaşırtıcı bir teklif sundu. Ceren ise Cemre ile ilgili planlar yaparken, Nedim'e yaptığı eziyetlerle beklemediği bir durumla karşılaştı. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

23.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı  Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Zalim İstanbul, pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde, Cemre Nedim'i öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alındı. Nefes kesen bir bölümün ardından Zalim İstanbul, 12. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, diziyle ilgili merak edilenler.

16.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlıyor Zalim İstanbulda yeni sezon heyecanı

Zalim İstanbul ne zaman başlıyor? Zalim İstanbul'da yeni sezon heyecanı

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana heyecanla takip edilen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi akşamı diziseverlerle buluşacak. Sezonun ilk bölümünde; Şeniz kendini kurtarmak için Cemre ve Nedim'in peşine düşecek. İşte, Zalim İstanbul'un 10. bölümüne ilişkin ayrıntılar...

8.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul yayınlanan son bölümüyle ekranlarda fırtınalar estirdi. Ceren ve Nedim’in nikah masasına oturduğu anı nefeslerini tutarak takip eden Zalim İstanbul takipçileri, olaylı final sahnesi ardından yeni fragmanı araştırıyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.05.2019Televizyon
Cemre kendini bıçakladı mı Gözler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında

Cemre kendini bıçakladı mı? Gözler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında

Zalim İstanbul dizisi 20 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümüyle hafızalara kazındı. Olayların ardı arkasının kesilmediği Zalim İstanbul son bölümüne Ceren ve Nedim’in evliliği damga vurdu. Final sahnesi ise şok etkisi yarattı. Cenk’e bıçak çeken Ceren, son anda bıçağı kendi karnına doğrulttu. Peki, Cemre kendini bıçakladı mı? Bu soruya yanıt arayan izleyiciler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanını araştırıyor.

21.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 20 Mayıs Pazartesi 8. bölümü ile ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanan bölümü yine izleyenleri şaşırtmaya devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümünde neler oldu? Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

19.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulda Ceren kimle evlendi

Zalim İstanbul'da Ceren kimle evlendi?

Zalim İstanbul dizisi 13 Mayıs Pazartesi günü 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Pazartesi akşamlarına damga vuran Kanal D dizisi Zalim İstanbul’un son bölüm finaline Ceren’e kurulan hain plan damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede paylaşıldı. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümünden ilk görüntüler

14.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedimin elleri Şenizin boğazında

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedim'in elleri Şeniz'in boğazında

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler geldi. Son bölümden kısa bir süre sonra yayınlanan Zalim İstanbul 7. Bölüm fragmanına Nedim’in hamlesi damga vurdu. Öte yandan Ceren’in gözyaşları kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Ceren’in bebeği öldü mü? Şeniz, Nedim’in ellerinden kurtulabilecek mi? İşte, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

8.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölümünde Nedimi vuracak mı

Zalim İstanbul yeni bölümünde Nedim'i vuracak mı?

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul 29 Nisan Pazartesi günü 5. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çarpıcı senaryosuyla olduğu kadar güçlü kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken Zalim İstanbul dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Peki, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı | Agah, Nedimin yaşadıklarına şahit oluyor

Zalim İstanbul 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı | Agah, Nedim'in yaşadıklarına şahit oluyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 29 Nisan Pazartesi ekranlara gelecek 5. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren 2. fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde Şeniz'in, Nedim'e yaptıklarını izleyen Agah verdiği tavır ile Cemre'yi şaşırtacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

28.04.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 5. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren hamile olduğunu açıklıyor

Zalim İstanbul'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren hamile olduğunu açıklıyor

Kanal D ekranlarında her hafta Pazartesi günleri yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 5. bölümünde Ceren Cenk'ten hamile olduğunu açıklayacak. Nedim sinir krizi geçirir. Nedim'i ilk kez bu şekilde gören Agah, oldukça korkar ve onu sakinleştirmeye çalışır. Peki Zalim İstanbul'un 5. bölümünde başka neler olacak? İşte Zalim İstanbul ile ilgili merak edilenler...

22.04.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Seher ve ailesi köşkten kovuluyor

Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Seher ve ailesi köşkten kovuluyor

Kanal D ekranlarında, her pazartesi akşamı seyirci ile buluşan Zalim İstanbul'un 22 Nisan günü yayınlanacak 4. bölümünde ilişkin fragman yayınlandı. Zalim İstanbul'un 4. bölümünde Şeniz, Seher ve ailesini köşkten kovacak. Peki Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...

16.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul nefesleri kesti | Zalim İstanbulun 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul nefesleri kesti | Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında severek takip edilen ve ilgiyle izlenen Zalim İstanbul, bu hafta da seyircileri ekran başına topladı. Zalim İstanbul'un 15 Nisan tarihinde yayınlanan 3. bölümünde, Karaçay ailesinin gelini olacağını düşünen Ceren, Şeniz'in Nedim'i göstermesiyle yıkılan Ceren hırs yapar ve planlar kurmaya başladı. Diğer taraftan Cenk'in Cemre'ye olan ilgisi devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un 3. bölümünde başka neler oldu? Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı yeni dizisi Zalim İstanbul’un üçüncü bölümünde Cenk sorunları ve hatalarıyla yüzleşiyor. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümüne dair detaylar ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet

9.04.2019Televizyon
Daha yolun başındayım

Daha yolun başındayım

Kanal D’nin yeni dizisi “Zalim İstanbul”da rol alan Simay Barlas, canlandırdığı Damla karakterini anlattı. Usta oyuncularla çalışmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Barlas, “Daha yolun başındayım. Kendimi sürekli yenilemeyi istiyorum” dedi.

8.04.2019Televizyon
5. Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri başlıyor

5. Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri başlıyor

Sessiz sinemanın yeni restore edilmiş seçkin örneklerini sinemaseverlerle buluşturan Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri’nin beşincisi bu yıl, 5-9 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Akbank Sanat Merkezi, Fransız Kültür Merkezi, Kadıköy Sineması ve bomontiada ALT mekanlarında seyirciyle buluşacak festivalin ana teması ise ‘Teknoloji’

3.12.2018Kitap Sanat
Zamana meydan okuyan sessiz filmler

Zamana meydan okuyan sessiz filmler

Sessiz sinemanın yeni restore edilmiş seçkin örneklerini sinemaseverlerle buluşturan Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri’nin beşincisi bu yıl, 5-9 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Akbank Sanat Merkezi, Fransız Kültür Merkezi, Kadıköy Sineması ve bomontiada ALT mekanlarında seyirciyle buluşacak festivalin ana teması ise ‘Teknoloji’!

13.11.2018Keyif
David Mitchell: İnsan çok şeydir, insan her şeydir…

David Mitchell: İnsan çok şeydir, insan her şeydir…

‘Bulut Atlası’nı başyapıt olarak gösteriyorlardı. ‘Jacob de Zoet’in Bin Sonbaharı’yla daha da iyisini yazdı. Doğan Kitap tarafından henüz yayımlanan ’Kemik Saatler’ ise çıtayı daha da yükseğe koydu… Dünyanın en iyi yazarları arasında sayılan David Mitchell ile kendine özgü bir evren kurduğu ‘Kemik Saatler’ üzerine konuştuk.

13.01.2017Keyif
Karagül 120. bölüm fragmanında şoke eden olay | Narin ölecek mi

Karagül 120. bölüm fragmanında şoke eden olay! | Narin ölecek mi?

Fox Tv'nin rekortmen dizisi Karagül'de sular durulmuyor. Kendal annesini torunlarıyla tehdit edicek. Bunun üzerine Narin Kendal'a kafa tutacak? Yeni bölümde Narin Kendal'a ne yapacak? Karagül'ün 120. bölümüne Narin damga basacak. Oğlunun sözleriyle yıkılan Narin'e ne olacak? İşte Karagül'ün 120. fragmanı ve yeni bölümün detayları...

3.05.2016Kelebek
Sinema

Sinema

17.11.2010Kelebek
Dört ayrı telden İstanbul gecesi

Dört ayrı telden İstanbul gecesi

Büyük eğlence merkezi İstanbul’da gece hayatı gittikçe canlanıyor, çeşitleniyor. Her tür müziği dinleyebileceğiniz irili ufaklı, ucuz pahalı birçok mekan var. Müzisyenler için de bu kulüp ve barlar çok önemli. En ünlü şarkıcılar buralarda sahneye çıkabiliyor, gençler ise şöhret basamaklarını buradan tırmanmaya başlıyorlar. Bu hafta farklı türde müzik yapan dört ayrı mekandaki eğlenceyi izledik.

22.04.2004Kelebek
Üsküdar Musiki Cemiyeti

Üsküdar Musiki Cemiyeti

Türk müziği denilince, her zaman ilk akla gelen kurum oldu. Kurulduğu günden bu yana hep siyasetin, magazin aleminin, statülerin üstünde kalmayı başardı. Bu çatının altında yeteneğini ispat eden herkes eşitlendi.

28.12.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Harika vakit geçiriyoruz!

Bayılıyorum Google’ın trendler bölümünde gezinmeye. Bizim memleketin anlık düşüncelerini, tüm dünyaya yaklaşımını, olaylar karşısında duyduğu merakı, insanımızın ilgisini anlatıyor. Hızlı bir fikir veriyor.

21.04.2019

İşçi Partisi’nden nefret ederim

28 Şubat günü Milli Güvenlik Kurulu kararları tepemize bir balyoz gibi inmişti.

4.08.2013

Kürt sorunu tehlikeli tırmanıyor…

Bir yandan seçim sonrasında kolların sıvanacağı ve Kürt sorununda önemli adımlar atılacağı söyleniyor; Öcalan ile ciddi görüşmelerin yapıldığı açıklanıyor, PKK lideri umutlu olduğunu belirtiyor, sonra bir de bugünkü duruma bakın, bir yandan PKK vuruyor, BDP bundan sonrası için “kötü şeyler olacak” diyor. Devlet deseniz, sertlik tonunu giderek arttırıyor. Çok tehlikeli bir tırmanma yaşanıyor.

6.05.2011

Bir şiir dervişi Haydar Ergülen

Haydar Ergülen’in yalnız şiirini değil, şiir üstüne, şairler üstüne, edebiyat üstüne yazılarını da severim.

21.04.2011