MENÜ

Zalim İstanbul

Zalim İstanbul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zalim İstanbul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.019 Zalim İstanbul haberi bulunmuştur.

Zalim İstanbul Haberleri

Zalim İstanbul Kanal D yayın akışında neden yok Zalim İstanbul yeni bölümü ne zaman

Zalim İstanbul Kanal D yayın akışında neden yok? Zalim İstanbul yeni bölümü ne zaman?

Zalim İstanbul yeni bölümünün Kanal D 30 Mart yayın akışında yer almaması merak uyandırdı. Pazartesi akşamlarının iddialı yapımını ekranlarda görmeyen izleyiciler Zalim İstanbul neden yok? Zalim İstanbul yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Gibi sorulara internet üzerinden yanıt arıyor. İşte Zalim İstanbul yeni bölümünün yayınlanmama nedeni ve dizinin son bölümünü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet

30.03.2020Kelebek
Zalim İstanbul son bölüm kesintisiz izle - Zalim İstanbul 36. bölüm tam izle

Zalim İstanbul son bölüm kesintisiz izle - Zalim İstanbul 36. bölüm tam izle

Pazartesi akşamlarına damga vuran Zalim İstanbul 23 Mart akşamı 36. bölümü ile yine nefesleri kesti. Ceren'in bebeğine kavuştuğu Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde Agah'ın Ceren'le ilgili verdiği karar ise Karaçay Köşkü'nde fırtınalar estirdi. Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı dizinin son bölümünü izleyemeyenler Zalim İstanbul 36. son bölümle ilgili araştırmalarını hızlandırdı. İşte, Zalim İstanbul son bölüm izleme linki ve bu hafta dizide yaşananlar.

23.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 36. yeni bölüm fragmanı izle - Cenk ve Cerenin bebeği ortaya çıkıyor

Zalim İstanbul 36. yeni bölüm fragmanı izle - Cenk ve Ceren'in bebeği ortaya çıkıyor

Ekranlarda fırtınalar estiren Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şeniz'in tüm sırlarının ortaya dökülmesiyle Karaçay Köşkü'nde tansiyonun yükseldiği Zalim İstanbul'un 36. bölüm fragmanına Cenk ve Ceren'in öldü sandıkları bebeğinin ortaya çıkması şoke etti. Agah'ın oğluyla ilgili gerçekleri öğrendikten sonra neler yapacağı ise Zalim İstanbul'un yeni bölümünde yanıt bulacak. Peki, Ceren, bebeği Cenk’e kabul ettirebilecek mi?İşte, Zalim İstanbul 36. bölüm fragmanı ve özeti.

22.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 36. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul 36. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul'un gelecek hafta ekranlara gelecek 36. yeni bölümünden ikinci fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman akıllara ' Ceren, bebeği Cenk’e kabul ettirebilecek mi?' sorusunu getirdi. İşte, Zalim İstanbul 36. bölüm 2. fragmanı...

21.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul setine Koronavirüs (COVID-19) arası

"Zalim İstanbul" setine Koronavirüs (COVID-19) arası

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Zalim İstanbul" dizisinin setine ara verildi.

18.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 36. bölüm ilk fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul 36. bölüm ilk fragmanı yayınlandı!

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 23 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de olacak. Yeni bölümden ilk fragmanın yayınlandığı bölüme 'Ceren, bebeğine kavuşabilecek mi?' sorusu damgasını vuracak. İşte, Zalim İstanbul 36. bölüm ilk fragmanı...

18.03.2020Televizyon
Oyadan, Cemre ve Nedimi şoke eden itiraf

Oya'dan, Cemre ve Nedim'i şoke eden itiraf!

Zalim İstanbul 35. Bölümde Oya, bebek ile ilgili tüm sırrı Cemre ve Nedim'e anlatıyor!

17.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul son bölüm izle - Zalim İstanbul 35. bölüm tam ve kesintisiz izle

Zalim İstanbul son bölüm izle - Zalim İstanbul 35. bölüm tam ve kesintisiz izle

Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul bu hafta nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde, Psikolog Oya'nın bebek itirafları şok etkisi yarattı. Karaçay Köşkü'nde fırtınalar eserken Cemre'nin Cenk'ten duyduğu gerçekler ekran başındakileri heyecanlandırdı. Zalim İstanbul'un 35. son bölümünü televizyondan takip edemeyenler ise Zalim İstanbul son bölümle ilgili araştırmalarına hız verdi. İşte, Zalim İstanbul son bölüm izleme linki ve bu hafta yaşananlar.

16.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 35. yeni bölüm fragmanı izle - Cerenin bebeği yaşıyor mu

Zalim İstanbul 35. yeni bölüm fragmanı izle - Ceren'in bebeği yaşıyor mu?

Pazartesi akşamlarına damga vuran Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 35. bölüm fragmanında, Oya'nın Cenk ve Cemre'ye Ceren'in bebeği ile ilgili söylediği sözler şok etkisi yarattı. Şeniz'in yıllar önce Mümtaz'la yaşadığı gizli ilişkiyi Damla'nın öğrenip öğrenmediği ise fragmanda kafaları karıştıran gelişmeler arasında yer aldı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Cenk ve Ceren'in bebeği yaşıyor mu? İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı.

15.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 35. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul 35. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 16 Mart Pazartesi ekranlara gelecek 35. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren ilk fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde Şeniz, Nedim'in ellerinde olacak. İşte, Zalim İstanbul 35. bölüm fragmanı...

10.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul son bölüm tam izle - Zalim İstanbul 34. bölüm kesintisiz izle

Zalim İstanbul son bölüm tam izle - Zalim İstanbul 34. bölüm kesintisiz izle

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Zalim İstanbul'un ekranlara gelen son bölümü izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Kanal D'nin beğeniyle izlenen dizisi Zalim İstanbul'un yayınlanan 34. bölümünde, Cenk'in Cemre'ye Ceren'in bebeğinin babası olduğunu itiraf ettiği sahne bu hafta diziseverlerin nefesini kesti. Zalim İstanbul'un yayınlanan bölümünü takip edemeyenler son bölüme dair araştırma yapmaya başladı. İşte, Zalim İstanbul son bölüm izleme linki ve 34. bölümde yaşanan gelişmeler.

9.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle - 34. bölümde Şeniz sakat kalıyor

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle - 34. bölümde Şeniz sakat kalıyor

Ekranlarda fırtınalar estiren Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 9 Mart tarihli bölümüne dair ipuçları veren fragmana, Şeniz'in tekerlekli sandalye ile gerilimin durmadığı Karaçay Köşkü'ne dönmesi dikkat çekti. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Agah ihanet sonucunda ne yapacak? Nedim'in intikam ateşi sönecek mi? İşte, Zalim İstanbul 34. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları.

8.03.2020Televizyon
Zalim İstanbulun 34. bölüm fragmanı yayınlandı Zalim İstanbulda Şeniz öldü mü

Zalim İstanbul'un 34. bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul'da Şeniz öldü mü?

Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlara gelen 33. bölümü yine heyecan doluydu. Zalim İstanbul'un son bölümünde Agah-Şeniz yüzleşmesi beklenmedik bir şekilde son buldu. Gözler şimdi gelecek haftaki bölümde neler olacağında. Peki, Zalim İstanbul'da Şeniz öldü mü? Zalim İstanbul'un 34. yeni bölümünde neler olacak?

3.03.2020Televizyon
Nedim, Oyanın anlattıkları karşısında şoke oluyor

Nedim, Oya'nın anlattıkları karşısında şoke oluyor!

Zalim İstanbul 33. Bölümde Nedim, Oya'nın anlattığı hikaye karşısında büyük şok yaşıyor!

3.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul son bölüm tam ve kesintisiz izle | Zalim İstanbul 33. bölüm izle

Zalim İstanbul son bölüm tam ve kesintisiz izle | Zalim İstanbul 33. bölüm izle

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas ve Ozan Dolunay gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un yayınlanan 33. bölümünü, çeşitli nedenlerle televizyon başında takip edemeyen diziseverlerler, yeni günle birlikte internetten diziyi izlemek için sorgulamaya başladı. İşte, Zalim İstanbul'un son bölümü...

3.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 33. son bölüm kesintisiz izle - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul 33. son bölüm kesintisiz izle - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Zalim İstanbul'un 2 Mart tarihli son bölümünde büyük sırrı ortaya çıkan Şeniz'in uçurumdan düşmesi merak uyandırdı. İlgi gören dizinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Diziyi bu hafta takip edemeyenler Zalim İstanbul son bölüm izlemek için araştırmalarına hız verdi. İşte, Zalim İstanbul 33. son bölüm kesintisiz izleme linki ve Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı...

2.03.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde neler olacak Zalim İstanbul 33. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak? Zalim İstanbul 33. bölüm fragmanları

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlara gelecek 33. bölümü yine heyecan dolu olacak. Yeni bölüm fragmanında Agah'ın Şeniz'i çatıda sıkıştırdığı ve Şeniz'in çatıdan düştüğü görülüyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

2.03.2020Televizyon
2. Sayfa bugün neden yok Müge ve Gülşenle 2. sayfa ekibinden açıklama

2. Sayfa bugün neden yok? Müge ve Gülşen'le 2. sayfa ekibinden açıklama

Kanal D ekranlarında haftaiçi hergün canlı olarak yayınlanan magazin programı 2. Sayfa bugün, yani 2 Mart pazartesi günü ekranda olmayacak. Sevilen gündüz kuşağı programı Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programı 1 günlük yayın akışından çıkarıldı. Peki, 2. Sayfa bugün neden yok?

2.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle - Şeniz ölecek mi

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı izle - Şeniz ölecek mi?

Kanal D ekranlarının sevilen pazartesi dizisi Zalim İstanbul’un yeni bölüm 2. Fragmanı izleyicilerle buluştu. Zalim İstanbul’un 2 Mart tarihli bölümüne dair ipuçları veren fragmana Şeniz ve Agah’ın yüzleşme sahnesi damga vurdu. Fragman sonunda Şeniz’in düşmesi ise şoke etkisi yarattı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Büyük sırrı ortaya çıkan Şeniz ölecek mi? Zalim İstanbul 33. Bölüm fragmanı ve yeni bölüm gelişmelerini derledik.

1.03.2020Televizyon
Zalim İstanbul 32. bölüm kesintisiz ve tek parça izle | Zalim İstanbul son bölüm izle

Zalim İstanbul 32. bölüm kesintisiz ve tek parça izle | Zalim İstanbul son bölüm izle

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Zalim İstanbul 32. bölümüyle sevenlerine heyecan ve keyif dolu anlar yaşattı. Son bölüm biter bitmez 32. bölüme yönelik izleme araştırmaları başladı. İşte, Zalim İstanbul 32. bölümüne ilişki tüm ayrıntılar ve kısa özeti...

25.02.2020Televizyon
Agah kalp krizi geçiriyor

Agah kalp krizi geçiriyor!

Zalim İstanbul 32. Bölümde Agah, aldatma kaydını dinlediği sırada Nedim ile girdiği itiş-kakış sırasında kalp krizi geçiriyor!

25.02.2020Televizyon
Zalim İstanbulun 32. bölümünde neler olacak İşte fragmanlar

Zalim İstanbul'un 32. bölümünde neler olacak? İşte fragmanlar

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Zalim İstanbul'un 24 Şubat'ta yayınlanacak yeni bölümüne kısa bir süre kala, yeni bölümden ikinci fragman yayınlandı. Fragman yeni bölüme ilişkin pek çok ipucu da veriyor. İşte, Zalim İstanbul 32. bölüm fragmanları...

23.02.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yıldızlarına yoğun ilgi

Zalim İstanbul'un yıldızlarına yoğun ilgi

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un oyuncuları Berker Güven ve Sera Kutlubey önceki gün Zorlu AVM’deydi.

22.02.2020Magazin
Zalim İstanbul 32. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul 32. bölüm fragmanı yayınlandı!

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Zalim İstanbul'un gelecek hafta ekranlara gelecek 32. bölümünden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. Fragman yayınlandıktan sonra 'Agah büyük sırrı öğrenecek mi?' sorusu akıllara geldi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

19.02.2020Televizyon
Cemre, izledikleri karşısında şoke oluyor

Cemre, izledikleri karşısında şoke oluyor!

Zalim İstanbul 31. Bölümde Şeniz, Ceren'e şantaj yaptığı görüntüleri Cemre'ye izletiyor!

18.02.2020Televizyon
Zalim İstanbul son bölüm izle | Zalim İstanbul 31. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Zalim İstanbul son bölüm izle | Zalim İstanbul 31. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Zalim İstanbul'un 17 Şubat 2020 Pazartesi günü yayınlanan 31. bölümünde Şeniz, Cenk'e babasının Agah olmadığını itiraf etti. Yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelen Zalim İstanbul'u, ekranları başında takip edemeyen diziseverler, internet üzerinden izlemek için araştırmalarına hız verdi. İşte, Zalim İstanbul'un son bölüm izleme linki...

18.02.2020Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümünde Cenk gerçekleri öğrendi... Zalim İstanbul 32. yeni bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un son bölümünde Cenk gerçekleri öğrendi... Zalim İstanbul 32. yeni bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un pazartesi akşamı yayınlanan son bölümü nefes kesen anları ekranlara taşıdı. Şeniz'in Cenk'e babası ile ilgili gerçeği söylemesinin ardından Zalim İstanbul'un heyecan dolu yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Zalim İstanbul'un 32. yeni bölüm fragmanında Nedim'in söylediği 'Yengemin ve babamın amcamı aldattıkları gördüm' sözleri önümüzdeki hafta çarpıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı.

17.02.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Şenizden Cenke büyük itiraf...  İşte Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Şeniz'den Cenk'e büyük itiraf... İşte Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı

Pazartesi günleri ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diziseverlerin karşısına heyecan dolu bir fragmanla gelen Zalim İstanbul'un 31. bölümünde köşkte dengeleri değiştirecek gerçekler ortaya çıkacak. Ekranlara damga vuran Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanında Cenk'in Şeniz'e 'benim babam kim?' sorusunu sorması dikkat çeken gelişmeler arasında. Peki, Zalim İstanbul'da bu hafta başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul 31. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

16.02.2020Televizyon
Şeniz, Cemrenin ölüm emrini veriyor

Şeniz, Cemre'nin ölüm emrini veriyor!

Zalim İstanbul 30. Bölümde Şeniz, sırrı açık etmesinden korktuğu Cemre'yi kaçırtıyor ve ortadan kaldırılması planını devreye sokuyor!

11.02.2020Televizyon
Zalim İstanbul son bölüm izle | Zalim İstanbul 30. bölüm tam ve kesintisiz izle

Zalim İstanbul son bölüm izle | Zalim İstanbul 30. bölüm tam ve kesintisiz izle

Zalim İstanbul'un 10 Şubat 2020 Pazartesi günü yayınlanan son bölümünde heyecan yine zirve yaptı. 30. bölümünde Cemre ve Cenk'in buzhanede kapalı kalması, son bölüme damga vurdu. Son bölümün bitmesi ile birlikte ekran başında 30. bölümü izleyemeyen vatandaşların araştırmaları hız kazandı. İşte, Zalim İstanbul 30. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki...

11.02.2020Televizyon
Zalim İstanbulun 30. bölümünde Cemre kaçırılıyor İşte 30. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'un 30. bölümünde Cemre kaçırılıyor! İşte 30. bölüm fragmanları

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas ve Ozan Dolunay'ın rol aldığı Zalim İstanbul'un 30. bölümünden ikinci fragman diziseverlerle paylaşıldı. Pazartesi günü ekranlara gelecek dizinin fragmanı diziseverlerce sorgulanıyor. İşte, Zalim İstanbul'un 30. bölüm fragmanları ve kısa özeti...

9.02.2020Televizyon
Zalim İstanbul 30. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul 30. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarında diziseverlerle buluşan Zalim İstanbul'un gelecek hafta yayınlanacak 30. bölümünden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. Sevilen dizinin gelecek haftaki bölümünde Nedim ve Cenk'in kardeş olduğu gerçeğini öğrenen Cemre için işler karışacak. İşte, Zalim İstanbul 30. bölüm fragmanı...

5.02.2020Televizyon
Zalim İstanbul son bölüm tam ve kesintisiz izle | Zalim İstanbul 29. bölüm izle

Zalim İstanbul son bölüm tam ve kesintisiz izle | Zalim İstanbul 29. bölüm izle

Zalim İstanbul'un ekranlara gelen son bölümü yine heyecan doluydu. İzleyenleri televizyon başına kilitleyen Zalim İstanbul'da son bölümde Nedim, kendisini ailenin dışında tutarak şirkette tek başına kararlar aldı. İşte, Zalim İstanbul'un 29. bölümüne ilişkin ayrıntılar...

4.02.2020Televizyon
Cemre ve Cenk boşanıyor Zalim İstanbul 29. Bölümde neler oldu

Cemre ve Cenk boşanıyor! Zalim İstanbul 29. Bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul 29. Bölümde Cemre, Oya'nın kardeşler ile ilgili söylediklerinden etkilenir ve savaşı bitireceğini düşünerek Cenk'ten boşanma kararı alır.

4.02.2020Televizyon
Cenan Adıgüzel kimdir

Cenan Adıgüzel kimdir?

Çok güzel Hareketler Bunlar ekibinde yer alan Cenan Adıgüzel'in Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile dikkatleri üzerine çeke oyuncu Bahar Şahin ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Bu haberler ardından Cenan Adıgüzel'in hayatına dair bilgiler merak konusu oldu. Peki, Cenan Adıgüzel kimdir?

4.02.2020Magazin
Zalim İstanbulun Cereni Bahar Şahin kimdir

Zalim İstanbul'un Ceren'i Bahar Şahin kimdir?

Bahar Şahin, sosyal medyadan yaptığı son paylaşımla gündeme geldi. Zalim İstanbul dizisindeki Ceren karakteriyle yıldızı parlayan Bahar Şahin, 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de yer alan oyuncu Cenan Adıgüzel ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Peki, Bahar Şahin kimdir?

4.02.2020Magazin
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Zalim İstanbulun 29. son bölümünde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul'un 29. son bölümünde neler oldu?

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas ve Ozan Dolunay'ın rol aldığı Zalim İstanbul bu hafta 29. bölümü ile ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un son bölümünde Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu ortaya çıktı. Heyecanlı bölüm sonrası Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul'un 29. son bölümünde neler oldu?

3.02.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanında Cenk ve Nedimin kardeş olduğu ortaya çıkıyor Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanında Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu ortaya çıkıyor! Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cenk ve Nedim'in kardeş olduklarının ortaya çıktığı Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı, bu hafta dizide heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Cemre'nin DNA testi raporuyla gerçekleri ortaya dökülmesi, Karaçaylarda yeni dönemin başlamasına neden olacak. İşte, Zalim İstanbul 29. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

2.02.2020Televizyon
Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı yayınlandı!

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas ve Ozan Dolunay'ın rol aldığı Zalim İstanbul'un 29. bölümünden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. Gelecek hafta pazartesi günü ekranlara gelecek dizinin fragmanı diziseverlerce sorgulanıyor. İşte, Zalim İstanbul 29. bölüm fragmanı...

29.01.2020Televizyon
Nedime gözaltı şoku Zalim İstanbul 28. Bölümde neler oldu

Nedim'e gözaltı şoku! Zalim İstanbul 28. Bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul 28. Bölümde Nedim, Şeniz'i öldürmeye teşebbüs suçundan dolayı gözaltına alınıyor!

28.01.2020Televizyon
Zalim İstanbul 28. son bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Zalim İstanbul 28. son bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Zalim İstanbul'un 27 Ocak 2020 Pazartesi günü yayınlanan 28. son bölümünde heyecan yine doruktaydı. Nedim'in Şeniz'i öldürmeye teşebbüsle suçlandığı son bölümümde yaşanan olaylar, dizinin son bölümünü izleyemeyen vatandaşlarca merak ediliyor. İşte, Zalim İstanbul 28. son bölüm izleme linki...

28.01.2020Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümünde Şeniz öldü mü Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul'un son bölümünde Şeniz öldü mü? Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranlarda fırtına estiren Zalim İstanbul, yayınlandığı son bölümü ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde Nedim, Şeniz'i öldürmekle gözaltına alındı. Heyecanlı bölüm sonrası Zalim İstanbul 29. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölümü ile ilgili merak edilenler.

27.01.2020Televizyon
Fikret Kuşkan: İstanbul benim için de zalimdi

Fikret Kuşkan: İstanbul benim için de zalimdi

Fikret Kuşkan, pazartesi akşamları Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi “Zalim İstanbul” ile seyirci karşısına çıkıyor. Agah Karaçay’ı canlandıran ünlü oyuncu, “İlk kez böyle bir karakterin iyi yazılmış halini oynuyorum, onunla buluştuğum için mutluyum” diyor.

27.01.2020Televizyon
Zalim İstanbulda Nedim sorguya alınıyor İşte Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'da Nedim sorguya alınıyor! İşte Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Yeni bölüm öncesi yayınlanan 2. fragman merakları daha da artırdı. Zalim İstanbul'un yeni bölümünde; Nedim, Şeniz'i öldürmekle suçlanacak. Agah, nezarethaneye alınan Nedim ile konuşmaya gidecek. İşte, Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanları...

25.01.2020Televizyon
25 dakikalık sitcom, bir saatlik drama... Bunlar beş yıl sonraya kalmayacak

25 dakikalık sitcom, bir saatlik drama... Bunlar beş yıl sonraya kalmayacak!

Çığır açan birçok dizinin ortak bir yanı var: Hepsi İsrail kökenli... Yani kısaca, ‘bir hadise var İsrail televizyonuyla izleyiciler arasında’... Tam bunları düşünürken İsrail Kültür Bakanlığı’ndan, ülkelerinin televizyon sektörünü tanıtan bir programa davet aldım. Televizyon sektörünün nereye doğru gittiğini son yıllarda platformlar sayesinde markalaşan İsrail televizyonunun önde gelenleriyle konuştuk.

Sehere yakalanıyorlar

Seher'e yakalanıyorlar!

Zalim İstanbul 27. Bölümde Seher, Damla'yı oğlu Civan'ı öperken görüyor!

21.01.2020Televizyon
Şenize köşkün kapıları kapandı Zalim İstanbul 27. Bölümde neler oldu

Şeniz'e köşkün kapıları kapandı! Zalim İstanbul 27. Bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul 27. Bölümde Agah Bey, Damla'nın engel olmasına izin vermeden Şeniz'i köşkten atıyor!

21.01.2020Televizyon
Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Şeniz ölecek mi

Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Şeniz ölecek mi?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 27 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Yeni bölüm fragmanında bıçakla Nedim'e saldıran Şeniz, Nedim'in karşı koyması ile yaralanacak. Bu gelişmenin ardından 'Şeniz ölecek mi?' sorusu akıllara gelecek. İşte, Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanı...

21.01.2020Televizyon
Zalim İstanbul 27. bölüm izle | Zalim İstanbul son bölüm kesintisiz izle

Zalim İstanbul 27. bölüm izle | Zalim İstanbul son bölüm kesintisiz izle

Kanal D’nin pazartesi akşamına damgasını vuran dizisi Zalim İstanbul'da dün ekranlara gelen son bölümde heyecan yine doruktaydı. Sevilen dizinin 20 Ocak'ta yayınlanan bölümünde Agah, Nedim'e yapılan haksızlıklar karşısında köşkte sert kararlar aldı. Dizinin hemen ardından, son bölümü internete izlemek için araştırmalar hız kazandı. İşte, Zalim İstanbul'un 27. bölümü...

21.01.2020Televizyon

Yazar Sonuçları

Ruh yelpazeleri

Demek evlerdeyiz. Güzel. Herhalde ne kadar virüs, salgın, felaket temalı film, dizi varsa tüketmişizdir artık. Dizi setleri çekimlere ara verdi, akşamlar da boş. O halde insana kendini iyi hissettiren işlerle ilgili kısa kısa hatırlatmalarımız var...

21.03.2020