MENÜ

Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü ile ilgili tüm haberleri, son dakika Öğretmenler Günü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Öğretmenler Günü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.162 Öğretmenler Günü haberi bulunmuştur.

Öğretmenler Günü Haberleri

Bakan Selçuk: Öğretmenler Günü bir gün değil bir hafta kutlansın

Bakan Selçuk: Öğretmenler Günü bir gün değil bir hafta kutlansın

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün sadece bir gün değil 24 Kasım'ı içine alan hafta boyunca, 81 il ve yurtdışı temsilciliklerde kutlanması için genelge gönderdi. Bu kapsamda, Öğretmenler Günü, öğretmenlerin katıldığı kültür, sanat ve spor faaliyetleriyle kutlanacak.

30.05.2019Eğitim
MEB öğretmen yetiştirme için taşra teşkilatı kuruyor

MEB öğretmen yetiştirme için taşra teşkilatı kuruyor

MEB, öğretmen yetiştirme ve geliştirmenin daha etkin yürütülebilmesi için illerde taşra teşkilatı oluşturacak. Yönetmelik taslağına göre, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’nün taşra teşkilatı, öğretmenlerin ve okul yöneticilerinin merkezi talimatla, mahallinde düzenlenmesi istenen eğitim öğretim faaliyetlerine yönelik iş ve işlemleri yapacak.

6.05.2019Eğitim
İran Meclis Başkanı Laricaniden ABD açıklaması

İran Meclis Başkanı Laricani'den ABD açıklaması

İran Meclis Başkanı Laricani, ABD'nin yeni bir anlaşma için öne sürdüğü şartları hiçbir zaman kabul etmeyeceklerini söyledi.

2.05.2019Dünya
Müziğe düğün salonlarında başladım

Müziğe düğün salonlarında başladım

Adını sık sık duymaya hazır olun! Sezen Aksu okulundan mezun olan son isim: Okay Barış. Müziğe küçük yaşta önce okul çaylarında başladı, sonra düğün salonlarında devam etti. Ama kariyerinin dönüm noktasını Sezen Aksu’yla yaşadı. Bu hafta çıkan ‘Artık Sevilmiyor Böyle’ albümündeki bütün müziklerde Minik Serçe imzası var.

Palandökenden Sevgililer Günü uyarısı

Palandöken'den Sevgililer Günü uyarısı

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala indirim aldatmacalarının arttığına dikkati çeken TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Birçok yerde aylar öncesinden ürünlerin fiyatı şişirilip indirim adı altında normal fiyatının bile üstünde satılıyor” dedi.

1.02.2019Ekonomi
Aybüke öğretmeni şehit edenlerin cezası belli oldu

Aybüke öğretmeni şehit edenlerin cezası belli oldu

Batman’da Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın şehit olduğu terör saldırısına ilişkin açılan davada yargılanan 5 sanık, 18’er yıl hapis cezasına çarptırıldı.

16.01.2019Gündem
Termal otellerde yılbaşı doluluğu

Termal otellerde yılbaşı doluluğu

TÜRKİYE’nin termal turizm merkezlerinden Afyonkarahisar’da 25 bin yatak kapasitesine sahip termal tesislerde yeni yıl tatili için rezervasyon oranı yüzde 90’a ulaştı. Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği (ZAFTODER) Başkanı Ali Gümüşhan, "Yılbaşına sayılı gün kala tüm otellerimiz yüzde 100 doluluğa ulaşacaktır" dedi.

13.12.2018Ekonomi
Bu okulda 66 ilçenin nüfusundan fazla öğrenci var

Bu okulda 66 ilçenin nüfusundan fazla öğrenci var

Son 10 yılda büyük göç nedeniyle İstanbul Avcılar’daki Leyla Bayram İlkokulu, 5 bin 300 öğrencisiyle Türkiye’nin en kalabalık ilkokulu oldu.

11.12.2018Eğitim
İçleri ısıtan fotoğraf

İçleri ısıtan fotoğraf

Son günlerde sosyal medyada büyük ilgi gören bu fotoğraftakiler, Ağrı Diyadin’deki Rahmankulu İlkokulu’nun sınıf öğretmeni İsmail Baykuş ve öğrencileri. Fotoğrafı çekense bir başka öğretmen Melike Oflaz.

11.12.2018Eğitim
Çıldırda Beşiktaş coşkusu

Çıldır'da Beşiktaş coşkusu!

Beşiktaş kulübü tarafından Çıldır Merkez okullarında öğrenim gören öğrencilere Beşiktaş forması dağıtıldı.

2.12.2018Futbol
4 bin 500 gençten öğretmenlere teşekkür

4 bin 500 gençten öğretmenlere teşekkür

‘14-24 yaş aralığındaki gençlere yönelik kişisel gelişim programı’ Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı’na Türkiye’den katılan 4 bin 500 genç, kendilerine gönüllü olarak mentorluk yapan 400 öğretmen ve eğitmenin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

28.11.2018Eğitim
Kılıçdaroğlu’ndan grup toplantısında önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu’ndan grup toplantısında önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.

27.11.2018Gündem
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak Ek göstergede son durum ne

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? Ek göstergede son durum ne?

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı binlerce kamu ve kuruluşlarında çalışan vatandaşlar tarafından merak edilmeye ve sorgulanmaya devam eden konular arasında yer alıyor. 3600 ek göstergenin ne zaman yasalaşacağı konusunda bir bilgi arayan vatandaşlara geçtiğimiz haftalarda Bakan Soylu'dan yanıt gelmişti. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? Ek göstergede son durum ne? İşte, İçişleri Bakanı Soylu'dan gelen açıklamalar.

26.11.2018Gündem
110 üniversiteli genç, 8 saatte okulu yeniledi

110 üniversiteli genç, 8 saatte okulu yeniledi

'BÜYÜDÜM Çocuk Oldum Platformu'nun üniversite öğrencilerinden oluşan 110 kişilik öğrenci grubu, Bursa'nın İnegöl ilçesindeki Çayyaka İlkokulu'nu 8 saatte yeniledi.

26.11.2018Kampüs

Yazar Sonuçları

İkisi için de iyi oldu

Acun’la Şeyma 9 dakikada bitirdiler evliliklerini...

28.11.2018