MENÜ

Kipa

Kipa ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kipa haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kipa haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.045 Kipa haberi bulunmuştur.

Kipa Haberleri

Manisada korkunç kaza

Manisa'da korkunç kaza

MANİSA’nın Salihli İlçesi’nde, direksiyon hakimiyetini kaybederek 5 metre yükseklikteki köprüden rayların üzerine düşen otomobil sürücüsü Semih Soymen (26) yaralandı.

3.05.2015Ege
İngiliz perakende devi Tescodan rekor zarar

İngiliz perakende devi Tesco'dan rekor zarar

İngiliz perakende devi Tesco, yaklaşık 9,5 milyar dolar zarar açıkladıklarını duyurdu.

22.04.2015Ekonomi
Paspasla evlerin kapılarını açtı

Paspasla evlerin kapılarını açtı

Ev tekstilinden halıya, kilimden dekoratif eşya gruplarına kadar geniş bir ürün seçeneğiyle tüketiciyle buluşan Giz Dış Ticaret, 2015’te üretim ve ihracata ağırlık vermeye hazırlanıyor.

20.04.2015Ege
Borsa şirketleri sınıfta kaldı

Borsa şirketleri sınıfta kaldı

Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin, BIST 100 Şirketleri'nin şeffaflık performansını değerlendiren araştırmasına göre, BIST 100 şirketleri ortalama yüzde 28 puanla dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerine ilişkin aynı araştırmanın ortalama puanı olan yüzde 70'le karşılaştırıldığında oldukça geride kaldı.

20.03.2015Ekonomi
Eğitimde yeni moda

Eğitimde yeni moda

İzmir’deki çeşitli ilk ve orta dereceli okulda "vekaleten müdürlük" kader haline geldi. Boş müdür kadrolarına aday olup "performans ve mülakat" sonuçlarına göre atanan müdürler, başka kurumlardaki görevlerinden ayrılmayınca bu okullar yine vekaleten yönetilmeye mahkum edildi.

1.03.2015Ege
Eğitimde zincirleme vekalet

Eğitimde zincirleme vekalet

İzmir’deki çeşitli ilk ve orta dereceli okulda ‘vekaleten müdürlük’ kader haline geldi. Boş müdür kadrolarına aday olup ‘performans ve mülakat’ sonuçlarına göre atanan müdürler, başka kurumlardaki görevlerinden ayrılmayınca bu okullar yine vekaleten yönetilmeye mahkum edildi. Müdürler adeta domino usulü birbirlerinin boş bıraktığı koltuklara otururken, ortaya "zincirleme vekalet" tabloları çıktı. Türk Eğitim Sen 1 No’lu Şube Başkanı Merih Demir, "El insaf dedirten uygulamalar yapılıyor" dedi.

1.03.2015Eğitim
Almanyadaki Yahudilere kipa uyarısı

Almanya'daki Yahudilere 'kipa' uyarısı

Almanya Yahudi Merkez Konseyi Başkanı Josef Schuster, Müslümanların yoğun olarak yaşadığı semtlerde geleneksel Yahudi kıyafetleri ve kipa ile dolaşılması konusunda uyarıda bulundu.

28.02.2015Avrupa
Almanya’daki Yahudilere ’kipa’ uyarısı

Almanya’daki Yahudilere ’kipa’ uyarısı

Alman Yahudileri Merkez Konseyi, Almanya’da yaşayan Yahudilerin saldırıya maruz kalmamaları için dini bir sembol olan “Kipa“yı giymemelerini tavsiye etti.

26.02.2015Avrupa
Almanya’daki Yahudilere ’kipa’ uyarısı

Almanya’daki Yahudilere ’kipa’ uyarısı

Alman Yahudileri Merkez Konseyi, Almanya’da yaşayan Yahudilerin saldırıya maruz kalmamaları için dini bir sembol olan “Kipa“yı giymemelerini tavsiye etti.

26.02.2015Avrupa
Antik kent üstü AVM’ye izin yok

Antik kent üstü AVM’ye izin yok

Bursa 1. İdare Mahkemesi, Myrleia antik kentini imara açan ve 2700 yıllık tarihi kent kalıntılarının AVM’nin bodrum katında cam çerçevede sergilenmesine karar veren Bursa Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu kararını iptal etti.

21.12.2014Keyif
Kipa marka ürün sayısı artıyor

Kipa marka ürün sayısı artıyor

PERAKENDE zinciri Kipa, 2 bin 200 çeşit kendi markalı ürününü müşterileri ile buluşturuyor. Kipa markalı gıda ürünleri arasında, yağ ve tuz oranları azaltılmış light kategorisindeki ürünler önemli bir yer tutuyor.

14.12.2014Ege
Balçovanın aklı Aslanda

Balçova'nın aklı Aslan'da

3.Lig 3. Grup’ta 2 farklı yenik duruma düştüğü henüz ilk yarıda 10 kişi kaldığı Güngören deplasmanının son dakikasında öne geçip 2 şok golle 4-3 yenilen Balçova Yaşamspor’un aklı fikri Galatasaray’da.

14.12.2014Ege
Tesco Kipa vergi cezasını mahkemeye götürecek

Tesco Kipa vergi cezasını mahkemeye götürecek

Şubat ayında 125.25 milyon lira vergi cezası kesilen market zinciri Tesco Kipa Maliye ile anlaşamadı. Şirket KAP'a mahkeme sürecinin başlatılacağını açıkladı.

14.11.2014Ekonomi
İzmir’de bayram hazırlığı

İzmir’de bayram hazırlığı

İZMİR’de 8 ilçedeki 12 noktada 30 adet kesim çadırı oluşturan Büyükşehir Belediyesi, bu alanların beton dökümünü ve asfaltlamasını gerçekleştirirken, haşere mücadele ekipleri de dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor. Zabıta ekipleri, kent genelinde uygunsuz kurban kesimlerini önlemek için bayram süresince denetim yapacak. İlk gün yoğunluğunu azaltmak amacıyla bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günlerindeki kesim ücretleri indirimli olacak.

25.09.2014Gündem
Kurbanlık fiyatları belli oldu

Kurbanlık fiyatları belli oldu

Büyük marketler 3 Ekim'de başlayacak Kurban Bayramı için kurbanlık fiyatlarını belirledi. Küçükbaş fiyatları 524 liradan başlayıp 795 liraya kadar giderken, 7'de 1'lik dana hisselerinin fiyatları da 725-800 lira arasında değişiyor.

19.09.2014Ekonomi
Tesco, Migros ile masadan kalktı

Tesco, Migros ile masadan kalktı

Türkiye’de Kipa markası ile faaliyet yürüten İngiliz Tesco, geçtiğimiz şubat ayında bu yana Migros ile yürüttüğü ortaklık görüşmelerinde gelinen aşamayı açıkladı. Tesco tarafından yapılan açıklamada ‘anlaşmaya varılamadığı’ bildirildi.

27.05.2014Ekonomi
Nerede bu çocuklar

Nerede bu çocuklar?

İZMİR’in Buca ile Bayraklı İlçesi’nde birbirlerine yakın tarihlerde, 6 genç, cep telefonlarını ve kimliklerini evlerinde bıraktıktan sonra kayıplara karıştı.

13.05.2014Ege
Kipa, Pele’yi kadroya aldı

Kipa, Pele’yi kadroya aldı

Türk futbolseverler, 12 Haziran-13 Temmuz 2014 tarihleri arasında 20’ncisi düzenlenecek olan Dünya Kupası’nı heyecanla beklerken, Kipa turnuva öncesinde ev sahibi ülke Brezilya’nın efsane futbolcusu Pele ile işbirliği yapıyor.

11.05.2014Ekonomi
Tesco Kipa, bir günde üç mağazasını kapattı

Tesco Kipa, bir günde üç mağazasını kapattı

Türkiye genelinde 24 ilde toplam 189 mağazası bulunan Tecso Kipa, bir gün içinde üç mağaza için kapatma kararının verildiği duyurdu.

21.04.2014Ekonomi
Anadolu Grubu Migrostan hisse almayı düşünüyor iddiası

'Anadolu Grubu Migros'tan hisse almayı düşünüyor' iddiası

Anadolu Grubu şirketlerinden Anadolu Endüstri AŞ'nin Migros ve Tesco Kipa birleşmesi sonrası yeni oluşuma ortak olmayı düşündüğü iddia edildi. Anadolu Grubu ortaklarından Yazıcılar Holding ise yeni iş fırsatlarını değerlendirdiklerini, ancak henüz kamuya açıklanması gereken bir oluşum bulunmadığını açıkladı.

29.03.2014Ekonomi
İşte Türkiyenin en itibarlı şirketleri

İşte Türkiye'nin en itibarlı şirketleri

Türkiye İtibar Endeksi 2013 sonuçlarına göre Koç Holding 5.378 puan, Sabancı Holding 5.211 puan ve Arçelik 4.116 puan ile Türkiye’nin en itibarlı üç firması oldu.

16.03.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

İzmir’de Bubi sergisi

BUBİ, İzmir’de Ekolsanat Galerisi’nde yeni yapıtlarını sergiliyor.

13.02.2015

İnadına mini etek, inadına kızlı-erkekli...

Halk TV'de Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması için çağrı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslendi: "Saçınıza başınıza dikkat edeceksiniz. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz."

1.02.2015