EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Show Tv Canlı

Show Tv Canlı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Show Tv Canlı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 741 Show Tv Canlı haberi bulunmuştur.

Show Tv Canlı Haberleri

Türkiye Kupasında tur gecesi

Türkiye Kupası'nda tur gecesi

Çeyrek finale yükselecek takımlar, bugün oynanacak 7 maç sonrası belli oluyor.

22.01.2005Spor
Televizyona neden çıktınız cinayeti

Televizyona neden çıktınız cinayeti

Berdel cinayetini televizyonda anlatan Özbek ailesi, canlı yayında dünürleriyle tartıştı. Kemalpaşa’ya dönen aileye kurşun yağdıran Kemal Alp damadını öldürdü.

15.04.2005Kelebek
Televizyona neden çıktınız cinayeti

Televizyona neden çıktınız cinayeti

Berdel cinayetini televizyonda anlatan Özbek ailesi, canlı yayında dünürleriyle tartıştı. Kemalpaşa’ya dönen aileye kurşun yağdıran Kemal Alp damadını öldürdü.

15.04.2005Gündem
Şimdi onlar tartışılıyor

Şimdi onlar tartışılıyor

TV’deki bir kadın programında konuklardan birinin bir cinayeti anlatması üzerine yeni bir cinayetin işlenmesi, bu programları tartışmaya açtı.

16.04.2005Kelebek
Tartışılıyorlar

Tartışılıyorlar

İzmir’de aralarında husumet bulunan iki aileden birinin bir kadın programına katılarak canlı yayında olayı anlatmasına sinirlenen diğer aileden Kemal Alp’in önceki gün işlediği cinayet, televizyonda benzer gerginliklerin sık sık yaşandığı kadın programlarını özellikle de canlı yayınları bir kez daha sıcak tartışma konusu yaptı.

16.04.2005Gündem
İkinci olay programı bitirdi

İkinci olay programı bitirdi

Yasemin Bozkurt’un sunduğu ‘Kadının Sesi’ adlı program, Kanal D tarafından ‘Sosyal problem haline gelmesi’ nedeniyle yayından kaldırıldı.

17.05.2005Gündem
İkinci olay programı bitirdi

İkinci olay programı bitirdi

Kanal D yönetimi, Yasemin Bozkurt’un sunduğu ‘Kadının Sesi’ adlı programı yayından kaldırdı. Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, kadın sorunlarının tartışılmasını amaçlayan programın, ‘Sosyal problem haline gelmesi’ nedeniyle durdurulduğunu açıkladı.

17.05.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Ekmek Teknesi son sezonda

Geçen sezon Kurşun Yarası’yla birlikte pazartesi gecesinin kralıydı Ekmek Teknesi. Kurşun Yarası bitiyor, Ekmek Teknesi ise uzatmaları oynuyor artık.

31.01.2005

Türk dizisine yabancı yönetmen

Ekranın en iyi dizilerinden biriydi Alacakaranlık... 25 Haziran’da yayınlanan son bölümüyle tatile girmiş, ancak tüm başarısına ve kalitesine rağmen eylül döneminde başlayamamıştı.

1.02.2005

Muhtar bile karıştırdı

Reha Muhtar’ın Telegol’den sonraki ikinci futbol programı Futbol Ateşi ikinci haftayı da geride bıraktı.

8.02.2005

Kurtlar Vadisi’ne rağmen

Ne yapımcılar ne de televizyon yöneticileri Kurtlar Vadisi gibi ratingi 20’nin altına zor düşen bir yapımın karşısına çıkmak istiyor.

9.02.2005

İspanya Ligi, Gani Müjde’yi yerinden etti

İngiltere ve Almanya ligi maçlarını izlediğimiz NTV son olarak İspanya ligi maçlarının da yayın hakkını aldı.

11.02.2005

Şaşırdım! Şaşırmadım!

Son iki yıldır her şey iyi gidiyordu oysa ki! Televizyon karşısındaki seyirci memnun, basın memnun, Bülent Özveren memnun, hatta herkes memnundu!

15.02.2005

Emre Kınay ve Kadir Çöpdemir

Star bu hafta iki diziye birden başladı. İlki pazartesi akşamı ekrana gelen ve Emre Kınay’ın üç rolde birden gözüktüğü Sen misin Değil misin.

24.02.2005

F1 heyecanı başladı

Formula 1 yarışlarının hangi kanalda olacağı merak konusuydu. Yarışları bir süredir yayınlayan NTV ile yarışların yayın hakkını almak isteyen CNN Türk arasında yaşanan rekabet son dakikaya kadar sürdü.

7.03.2005

Pazar rekabeti

Pazar gecesinin en büyük rekabeti İbo Show’la Pazar Keyfi arasında yaşanıyor.

8.03.2005

Yabancı dizide ‘vercen mi’ vakası...

Ata Demirer’in Beyaz Show’daki ‘vercen mi’ krizi daha yeni unutuluyordu ki, benzer bir vaka bir yabancı dizide yaşandı.

6.04.2005

Günlük Hayat

Çağla Kubat’la Başka Yerde Yok’ta iki sezon çalıştık. İlkinde Mehmet Barlas’la sundu programı, oradan Kanal D sabah haberlerine transfer oldu.

13.04.2005

Böyle gaf görülmedi

Beyaz Show’da, Ata Demirer’in ‘Vercen mi’ gafının ardından, bu kez Best FM’de yayınlanan Arıza Show programında büyük bir gaf yaşandı.

21.04.2005

Hafta sonundan isimler

Vildan Atasever Cumartesi akşamı Zaga’ya konuk olan Kadın İsterse ve İki Genç Kız filminin oyuncusu Vildan Atasever, Okan’ın kábusu oldu.

2.05.2005

Bu kez şikáyetim ‘Telegol’den değil

‘BEN demiştim’ demekten nefret etmeyenlerden olduğum için gururla ve açık sözlülükle ifade edebilirim:

10.05.2005

Kick boks’ta sponsor bolluğu

Show TV’nin haftalardır bangır bangır duyurduğu, her pazartesi akşamı yayınladığı maçlarla köpürttüğü Dünya Kick Boks Şampiyonası cumartesi gecesi yapıldı.

15.05.2005

Hiç değilse dekor değişseydi

Pazartesi günü, ‘Sabah akşam M.Ali’ diye yazdık ya, aynısı çıktı.

17.05.2005

Ajda-Müslüm düeti

Salı akşamı devlerin düet gecesiydi. TRT 1 ekranlarında Bülent Ersoy-Ahmet Özhan varken, Kanal D’de Ajda Pekkan-Müslüm Gürses ekranda az rastlanır gecelerden birini yaşattılar.

18.05.2005