EKSTRA
MENÜ

Şhow Tv

Şhow Tv ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şhow Tv haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.557 Şhow Tv haberi bulunmuştur.

Show TV, Ciner Medya Grubu bünyesinde Türkiye'de yayın yapan TV kanalı.

Show TV, Show Radyo ile birlikte, 1 Mart 1991'de Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa'da kurulmuş ve yayınına "Başka Bir Alem!" sloganıyla bu ülke üzerinden başlamıştır. 1 Mart 1992 tarihinde de Türkiye'de yayın hayatına başlamıştır. Yayına başladığı ilk dönemlerde yayınlanmayan Ana Haber Bülteni, aylar sonra ilk kez Mehmet Ali Birand tarafından 2 Mart 1992'de sunulmaya başlanmıştır. Kanal, Mart 1992'de Türkiye'ye de yayın yapmaya başlayınca, gerçek bir yayıncılık anlayışına girmiştir. Show TV bir dönem kardeş kanalı olan Cine5 ile birlikte türk televizyonculuğuna yeni soluk ve heyecan getirmiştir.

Şhow Tv Haberleri

Ramo oyuncuları kimdir Ramo dizisinde yeni oyuncu sürprizi

Ramo oyuncuları kimdir? Ramo dizisinde yeni oyuncu sürprizi

Ramo dizisi her hafta cuma akşamları ekrana geliyor. Show TV’de ekrana gelen diziye yeni oyuncular dahil oldu. Murat Yıldırım’ın Ramo karakterine, Esra Bilgiç’in Sibel karakterine hayat verdiği Ramo’nun kadrosuna Atilla Olgaç, Burak Demir ve Emre Kınay katıldı. İşte Ramo oyuncuları hakkında bilgiler

19.02.2021Televizyon
Müge Anlıdan ayrılan Arif Verimli Didem Arslanın programına mı geçti İddialarına yanıt verdi

Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli Didem Arslan'ın programına mı geçti? İddialarına yanıt verdi

Prof. Dr. Arif Verimli, Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına transfer olduğu iddia edilmişti. Arif Verimli, Didem Arslan'ın programına geçtiğine yönelik iddialara yanıt verdi. Peki, Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli Didem Arslan'ın programına mı geçti?

19.02.2021Televizyon
Kuzey Yıldızında Yıldız neden yok, ayrıldı mı Aslıhan Güner’den açıklama geldi

Kuzey Yıldızı'nda Yıldız neden yok, ayrıldı mı? Aslıhan Güner’den açıklama geldi

Show TV’de yayınlanan ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ dizisinin başrol oyuncusu Aslıhan Güner'in fragmanda yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Aslıhan Güner sağlık durumu ve dizideki akıbetiyle ilgili açıklamada bulundu. Peki, Kuzey Yıldızı'nda Yıldız neden yok, ayrıldı mı?

18.02.2021Televizyon
Adını Feriha Koydum saat kaçta yayınlanıyor

Adını Feriha Koydum saat kaçta yayınlanıyor?

Bir döneme damga vuran Adını Feriha Koydum dizisi, tekrar bölümleri ile ekrana geliyor. Tekrar bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi, son bölümü ile ekrana gelmeyince saati ile merak konusu oldu. Peki, Adını Feriha Koydum saat kaçta yayınlanıyor? İşte, o bilgiler

16.02.2021Televizyon
Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 116. son bölüme Yamaç ve Amcanın karşılaşması damga vurdu

Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 116. son bölüme Yamaç ve Amca'nın karşılaşması damga vurdu

Çukur yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Yamaç'ın mahalleye geri döndüğü 15 Şubat tarihli Çukur 116. son bölümünde, Kulkan'ın Efsun'u koz olarak kullanması dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümüne ise Yamaç ve Amca'nın karşılaşması damga vurdu. Tüm bu heyecanlı anların ardından gözler Çukur 117. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Çukur son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

15.02.2021Televizyon
Çukur 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Cumali Amca krallığını ilan ediyor

Çukur 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Cumali Amca krallığını ilan ediyor!

Çukur 116. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Çukur'un 116. yeni bölüm fragmanında Amca'nın mahalleden tezahüratlarla geçmesi dikkat çekti. Yamaç'ın Amca ile karşılaştığı anlar ise Çukur'un yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan'ın Efsun kozunu kullanmak için harekete geçmesi bu hafta heyecanlı anlara neden olacak. Çukur yeni bölümü ile 15 Şubat akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Çukur 116. yeni bölüm ve bu hafta yaşanacaklar.

14.02.2021Televizyon
Çukur final iddialarıyla gündemde - Çukur dizisi final mi yapacak, ne zaman bitecek

Çukur final iddialarıyla gündemde - Çukur dizisi final mi yapacak, ne zaman bitecek?

Show TV'de yayınlanan Çukur'un final yapacağı iddia edildi. İddialara göre, 4 sezondur devam eden Çukur dizisinin final tarihi de belli oldu. Final haberleri ardından dizi takipçileri “Çukur” etiketiyle paylaşımlar yapmaya başladı. Peki, Çukur dizisi final mi yapacak, ne zaman bitecek?

9.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Afganistana kaçırılan Yamaç kurtulacak mı

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afganistan'a kaçırılan Yamaç kurtulacak mı?

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 8 Şubat tarihli fragmanına Kulkan tarafından Afganistan'a kaçırılan Yamaç'ın işkence gördüğü sahneler damga vurdu. Yamaç'ın Afganistan'da yaşadığı değişim dikkat çekerken, Aliço ile karşılaşması merak uyandırdı. Çukur, yeni bölümü ile 8 Şubat akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Çukur 4.sezon 23.bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

6.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur son bölüme Efsunun kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur son bölüme Efsun'un kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından merak konusu oldu. Çukur'un 1 Şubat tarihli son bölümünde Çağatay'ın ölümü üzerine rahat nefes alacağını düşünen Yamaç'ın Efsun'un evden gittiğini öğrenmesi ekranlara geldi. Efsun için Kulkan ile karşılaşan Yamaç'ın beklemediği hamle ile karşılaşması ise son bölümde heyecan dolu anlara neden oldu. Çukur son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili bilgiler

2.02.2021Televizyon
Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor

Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor?

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşan Çukur'un 1 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun hazırlandığı görüntüler, Vartolu mahalleye geri mi dönüyor sorusunu akıllara getirdi. Efsun'u kovan Sultan'ın Yamaç'a yalan söylemesi de çarpıcı gelişmelerden oldu. Çukur 4. sezon 22. yeni bölümü ile 1 Şubat'ta dizi severlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur 114. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

31.01.2021Televizyon
Doğa Rutkay kimdir Doğa Rutkay’ın eşi Kerimcan Kamal hakkında bilgiler

Doğa Rutkay kimdir? Doğa Rutkay’ın eşi Kerimcan Kamal hakkında bilgiler

İbo Show'un bu haftaki konukları Muazzez Ersoy, Bülent Serttaş, Ali Sunal, Doğa Rutkay ve oryantal Didem oldu. Program tanıtımıyla birlikte konuklardan biri olan Doğa Rutkay'ın hayatıyla ilgili araştırmalar başladı. Peki, Doğa Rutkay kimdir? Doğa Rutkay’ın eşi Kerimcan Kamal hakkında bilgiler

30.01.2021Televizyon
Orhan Kemiksiz kimdir, mesleği ne İşte Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme programında danışmanlık yapıyor

Orhan Kemiksiz kimdir, mesleği ne? İşte Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında danışmanlık yapıyor

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında danışmanlık yapan Orhan Kemiksiz'in hayatıyla ilgili bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. İstanbul Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği’nden 2017 yılında emekli olan Orhan Kemiksiz, araştırma ve danışmanlık hizmetlerini sürdürüyor. İşte Orhan Kemiksiz'in hayatıyla ilgili bilgiler...

29.01.2021Televizyon
Sefirin Kızı’nda Gediz’e veda Uraz Kaygılaroğlu da diziden ayrıldı

Sefirin Kızı’nda Gediz’e veda! Uraz Kaygılaroğlu da diziden ayrıldı

Sefirin Kızı dizisinde bir veda daha yaşandı. İzleyiciler dizinin 37. bölümünde gözyaşlarına boğuldular. Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmasının ardından Uraz Kaygılaroğlu da diziye veda etti. Sevilen isim dizide Gediz karakterine hayat veriyordu.

26.01.2021Televizyon
Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukurun yeni bölümde mahallede patlama

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur'un yeni bölümde mahallede patlama

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yayınlanan fragmanında Çağatay Erdenet'i bitirmek için Koçovalılar'ın harekete geçmesi aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Vartolu’nun kurduğu planın dikkat çektiği Çukur yeni bölüm fragmanında Sultan'ın Efsun'la ilgili gerçekleri öğrenmesi damga vurdu. Çukur yeni bölümü ile 25 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak. İşte, fragmanın tamamı.

23.01.2021Televizyon
Mehmet Ali Erbilin hastalığı ne, sağlık durumu nasıl İşte Mehmet Ali Erbilin hayatıyla ilgili bilgiler

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı ne, sağlık durumu nasıl? İşte Mehmet Ali Erbil'in hayatıyla ilgili bilgiler

Mehmet Ali Erbil sağlık sorunları nedeniyle ekranlardan uzun süre uzak kaldı. Geçirdiği kaza sonrası yoğun bir tedavi sürecine giren ünlü sanatçı, röportaj yayınıyla katıldığı televizyon programı ile dikkatleri üzerine topladı. Kaçış sendromunun nüksetmesi sonrası zorlu bir süreç geçiren Mehmet Ali Erbil'in hayatı ve sağlık durumu İbo Show'da ekranlarda görülmesinin ardından gündeme geldi. İşte 30'dan fazla filmde, 10'dan fazla dizide ve tiyatro oyununda oynayan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ve hastalığıyla ilgili bilgiler.

23.01.2021Hayat
Kırmızı Oda Boncuk kimdir, hastalığı ne Kırmızı Oda Boncukun hikayesi yüreklere dokundu

Kırmızı Oda Boncuk kimdir, hastalığı ne? Kırmızı Oda Boncuk'un hikayesi yüreklere dokundu!

Kırmızı Oda Boncuk'un hayat hikayesi izleyenleri derinden etkiledi. Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine hayat veren başarılı oyuncu Burcu Biricik'in performansı ise tam not aldı. Halüsinasyonlar gören ve hayalinde yarattığı Can karakterine aşık olan Boncuk'un hastalığı ise merak konusu oldu. Peki, Kırmızı oda Boncuk kimdir? İşte, Kırmızı Oda Boncuk'un hikayesiyle ilgili merak edilenler.

22.01.2021Televizyon
Meryem Çetin kimdir İşte değişimiyle sosyal medyaya gündem olan Meryem Çetinin eski hali

Meryem Çetin kimdir? İşte değişimiyle sosyal medyaya gündem olan Meryem Çetin'in eski hali

Meryem Çetin son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Meryem Çetin, yaptırdığı estetik ameliyatı sonrası genç bir görünüme kavuştu. Meryem Çetin Ebru Akel’in Show TV’deki ‘Kendine İyi Bak’ programına katıldıktan sonra popüler olmuştu.

22.01.2021Televizyon
Sahte gelin Melisayın eski eşi Emirhana ne oldu Sahte gelin olayında son durum

Sahte gelin Melisay'ın eski eşi Emirhan'a ne oldu? Sahte gelin olayında son durum

Show TV’de ekranlara gelen 'Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME' programındaki sahte gelini konuşurken olayda adı geçen Emirhan'la ilgili yeni bir suçlama ortaya atıldı. Stüdyodaki konukların dışında canlı yayına telefonla bağlanan mağdurlar da Emirhan’ı teşhis ederken canlı yayında şok bir gelişme yaşandı. 2020 yılında 12 yaşında olan bir kız çocuğuna Yalova’da cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen ve ekrandan teşhis edilen Emirhan Arslan, Küçükçekmece Emniyeti görevlileri tarafından Yalova’dan gelen emniyet ekiplerine teslim edildi.

21.01.2021Gündem
Sefirin Kızından bir veda haberi daha... Dizinin Gedizi Uraz Kaygılaroğlu ayrılıyor mu

Sefirin Kızı'ndan bir veda haberi daha... Dizinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu ayrılıyor mu?

Sefirin Kızı'ndan bir veda haberi daha geldi. Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları nedeniyle veda etmesinin ardından bir ismin daha ayrılacağı iddia edildi. İddialara göre, dizinin Gediz’ini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu da ekibe veda edecek.

20.01.2021Televizyon
Kırmızı Kamyon dizisinin detayları belli oldu - Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncuları kimler

Kırmızı Kamyon dizisinin detayları belli oldu - Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncuları kimler?

Kırmızı Kamyon dizisinin detayları belli oldu. İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatacak olan Kırmızı Kamyon dizisinin tanıtımı izleyicilerle buluştu. Peki, Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncuları kimler? İşte Kırmızı Kamyon dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler…

19.01.2021Televizyon
Hayatım boyunca çirkinim diye çok üzüldüm

Hayatım boyunca çirkinim diye çok üzüldüm

Çok güzel bir annenin kızı olarak doğdu Meryem Çetin. Hayatı boyunca da bunun acısını çekti... Herkes ona “Annen çok güzel, sen niye ona benzemedin” diye soruyordu. Hayatın zorlukları, beş yıl önce hapse girmesi iyice yıpratmışken bir estetik mucizesi tekrar hayata bağladı onu. Sosyal medyada ‘öncesi-sonrası’ videoları büyük ilgi gören Meryem Hanım’la hayat hikâyesini konuştuk.

17.01.2021Hürriyet Pazar
Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Çukur yeni bölümde Vartolu ortaya çıkıyor

Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Çukur yeni bölümde Vartolu ortaya çıkıyor

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 112. yeni bölüm fragmanında Cumali'nin oturduğu yerde görülen bomba gerilim dolu anlara sahne oldu. Afganistan’da olan Vartolu'nun ekranlara geldiği Çukur yeni bölüm fragmanında Çağatay'ın söylediği sözler dikkat çekti. Çukur 4. sezon 20. bölümü ile 18 Ocak Pazartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

16.01.2021Televizyon
Sadakatsiz Derya kimdir Derya karakterine hayat veren Özge Özder annelik için gün sayıyor

Sadakatsiz Derya kimdir? Derya karakterine hayat veren Özge Özder annelik için gün sayıyor

Sadakatsiz Derya dizinin hayranları tarafından gündeme geldi. Televizyon severlerin yakından tanıdığı Özge Özder, Sadakatsiz'de Derya karakteri ile gösterdiği performansıyla dikkatleri üzerine topladı. Geçen sezon Mucize Doktor dizisinde yer alan Özge Özder, 6 aylık hamile ve annelik için gün sayıyor. Özge Özder, Şehir Tiyatroları bünyesinde halen görev yapıyor. Peki, Sadakatsiz Derya kimdir? İşte, Özge Özder'in hayatı ve biyografisiyle ilgili merak edilenler.

13.01.2021Televizyon
Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı -Çukur yeni bölüm fragmanına Çağatayın oyunu damga vurdu

Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı -Çukur yeni bölüm fragmanına Çağatay'ın oyunu damga vurdu

Çukur 111. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 11 Ocak tarihli yeni bölüm fragmanına Erdenet'lerin sonunu getirmek için hız kesmeden planlarına devam eden Yamaç'ın Efsun'u kendi evlerine yerleştirmesi dikkat çekti. Geri gelen Çağatay'ın kurduğu tuzak ise Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Çukur 4. sezon 19. bölümü ile 11 Ocak Pazartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

9.01.2021Televizyon
Acun Ilıcalı kimdir, kaç yaşında, nereli Acun Ilıcalı ve çocukları hakkında bilgiler

Acun Ilıcalı kimdir, kaç yaşında, nereli? Acun Ilıcalı ve çocukları hakkında bilgiler

Acun Ilıcalı Survivor’ın yeni sezonu ile ekranlarda yer alacak. Ünlü sunucu, yapımcı ve girişimci Acun Ilıcalı’nın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Kariyeri ile dikkat çeken ünlü isim aslen Erzurumlu. Ilıcalı Erzurumspor’a verdiği destekler ile sık sık gündem oluyor. İşte Acun Ilıcalı’nın kariyeri ve özel hayatı hakkında merak edilenler

9.01.2021Magazin
Çukur son bölümde mahalleliye zehirli tuzak... Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur son bölümde mahalleliye zehirli tuzak... Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 111. yeni bölüm fragmanı, son bölüm sonrası merak konusu oldu. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un 4 Ocak tarihli 4. sezon 18. bölümünde Erdenetler tarafından mahalleliye yapılan zehirli tuzak damga vurdu. Nehir’in Yamaç'a olan sürpriz hamlesi ise son bölümde merak uyandıran diğer gelişmelerden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Çukur son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili detaylar.

4.01.2021Televizyon
Çukur yeni bölüm bugün var mı İşte Show TV yayın akışı

Çukur yeni bölüm bugün var mı? İşte Show TV yayın akışı

Çukur dizisinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği belli oldu. Show TV’de her hafta pazartesi akşamları ekrana gelen dizide heyecan giderek artıyor. Bazı dizilerin bu hafta yeni bölümlere ara vermesinin ardından gözler Çukur’a çevrildi. İşte Show TV yayın akışı ve detaylar

4.01.2021Televizyon
Alev Alev 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Alev Alev yeni bölüm fragmanına damga vuran yakınlaşma

Alev Alev 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Alev Alev yeni bölüm fragmanına damga vuran yakınlaşma

Alev Alev 9. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Ekran macerasına yeni başlayan Alev Alev'in son bölümünde, Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi'nin planı her şeyi alt üst etmişti. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanına ise Rüya ile Ömer'in baş başa yemek yediği keyifli dakikalar ve aralarındaki yakınlaşma damga vurdu. İşte, Alev Alev 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

3.01.2021Televizyon
Çukur 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor

Çukur 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor

Çukur 110. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları diziseverlerle buluşan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Ogeday'ı kurtarmak için harekete geçen Kulkan'ın çukura düştüğü anlar dikkat çekti. Yamaç'ın Cengiz'e iki bilmece sorduğu Çukur 4. sezon 18. bölüm fragmanında Cengiz'in yapacağı hamle merak konusu oldu. Çukur yeni bölümü ile 4 Ocak Pazartesi akşamı diziseverler ile buluşacak. İşte, Çukur 110. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

3.01.2021Televizyon
Ramo bu akşam neden yok Ramo yeni bölüm tarihi ile ilgili ilk açıklama geldi

Ramo bu akşam neden yok? Ramo yeni bölüm tarihi ile ilgili ilk açıklama geldi

Ramo yeni bölüm ne zaman sorusu izleyenlerin merak ettiği konulardan oldu. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'i buluşturan Ramo dizisinin 1 Ocak Show TV yayın akışında yer almaması izleyenlerin kafasını karıştırırken, dizinin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama geldi. Açıklamayla beraber Ramo'nun 27. bölüm tarihi de belli oldu. Yılbaşı tatilinde bir çok dizide olduğu gibi Ramo dizisinin de ekranlara kısa bir ara verdiği öğrenildi. İşte, Ramo dizisi yeni bölüm tarihi.

1.01.2021Televizyon
Şükrü Özyıldız kimdir, kaç yaşında Şükrü Özyıldız Akıncı dizisi kadrosunda

Şükrü Özyıldız kimdir, kaç yaşında? Şükrü Özyıldız Akıncı dizisi kadrosunda!

Şükrü Özyıldız yeni dizi Akıncı’nın oyuncu kadrosunda yer alıyor. Şükrü Özyıldız’ın kaç yaşında olduğu ve daha önce rol aldığı diziler izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte 1988 yılında dünyaya gelen ünlü isim hakkında bilgiler

1.01.2021Televizyon
Özge Özder kimdir Özge Özder O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 performansı ile sahnede

Özge Özder kimdir? Özge Özder O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 performansı ile sahnede

Televizyonseverlerin yakından tanıdığı Özge Özder, O Ses Türkiye yılbaşı 2021 sahnesinde sesi ile performans gösterecek isimler arasında yer alıyor. Diziler ve filmlerdeki kariyeri ile tanınan Özge Özder, son olarak Sadakatsiz dizisi ile izleyicilerin karşısına çıktı. Peki, Özge Özder kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Özge Özder'in rol aldığı filmler ve diziler hakkında detaylı bilgiler...

31.12.2020Televizyon
Yılbaşı programları 2021 belli oldu İşte Kanal D, Star TV, TV 8, ATV, Show TV yılbaşı konukları

Yılbaşı programları 2021 belli oldu! İşte Kanal D, Star TV, TV 8, ATV, Show TV yılbaşı konukları

Yılbaşı programları 2021 yılında da dopdolu. Televizyon ekranlarında her sene yeni yıl programları yer alıyor. Kanallar yayın akışlarında yeni yıl heyecanını yaşatan yayınlara yer veriyorlar. Bu sene yine ünlüler geçidi yaşanacak. İşte Kanal D, Star TV, TV 8, ATV, Show TV yılbaşı konukları

31.12.2020Televizyon
Doya Doya Moda’da İvana Sert sürprizi… İvana Sert kimdir

Doya Doya Moda’da İvana Sert sürprizi… İvana Sert kimdir?

Doya Doya Moda’nın 30 Aralık tarihli bölüm tanıtımına İvana Sert damga vurdu. Kendisine daha önce jüri üyeliği yapan İvana Sert, konuk olarak dagil olacağı Doya Doya Moda yarışmacılarını yorumlayacak. Ivana 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve önceden Bu Tarz Benim ismiyle yayınlanan, daha sonradan ismi İşte Benim Stilim olarak değiştirilen programda jüri üyeliğini üstlenmiştir. İşte İvana Sert'in bilinmeyenleri...

30.12.2020Televizyon
Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Cengiz Erdeneti köşeye sıkıştıran hamle

Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Cengiz Erdenet'i köşeye sıkıştıran hamle

Çukur 109. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları diziseverlerin karşısına çıkan Çukur'un yayınlanan yeni bölüm fragmanında Efsun ve Nehir’i kurtarmak için Çukur'un harekete geçmesi dikkat çekti. Cengiz’i köşeye sıkıştıracak planını devreye sokan Yamaç'ın hamlesi ise Çukur 4. sezon 17. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Çukur 109. yeni bölümü ile 28 Aralık Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanından görüntüler ve 109. bölümün özeti.

27.12.2020Televizyon
31 Aralık gecesi ekranı

31 Aralık gecesi ekranı

Görevli olanlar dışında neredeyse herkes 31 Aralık’ta evde. Eskiden evde yılbaşı için PTT yani ‘pijama-terlik-televizyon’ denirdi, biz de pijimanın yerine pandemiyi koyuyor ve televizyondaki yılbaşı programlarına bakıyoruz. Baskıya girene kadar kesinleşen programlara göre 2020’yi 2021’e bağlayan gece ekranda bol bol gülmece ve müzik olacak.

İbo Showun bu haftaki konukları belli oldu- İşte İbo Show yeni bölüm konukları

İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu- İşte İbo Show yeni bölüm konukları

İbo Show'un bu haftaki konuları belli oldu. 9 yıllık aradan sonra ekran macerasına geri dönen İbo Show, bu hafta 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. İbo Show’un yayınlanan son bölümünde Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural ağırlanmıştı. Peki, İbo Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte İbo Show yeni bölüm konukları…

22.12.2020Televizyon
Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 16. son bölüm özeti

Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 16. son bölüm özeti

Çukur son bölümü sonrası 109. yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Selim'in ölümü sonrası Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşın kızıştığı Çukur 108. son bölümde Kulkan’ın hamlesi dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un 21 Aralık tarihli bölümünde Nehir ve Efsun’un rehin tutulması dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Çukur 4. sezon 16. son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

21.12.2020Televizyon
Popun zamansız prensi

Popun zamansız prensi

Sahne serüveni, dört yaşında evde sandalye üzerinde başladı. 1970’li yıllarda Türk pop müziğinin unutulmaz klasiklerine imza attı. Geçen sene sanatta 50. yılını geride bırakan Erol Evgin için Türk pop müziğinin ‘zamansız prensi’ desek itiraz eden olmaz herhalde… Buluştuk, bize albümünün derinliklerinden bugüne kadar görmediğimiz kareleri ve hikâyelerini anlattı. Klasiklerden ‘Sevdan Olmasa’ parçasını bugüne uyarlasak nasıl olurdu sorusuna da esprili bir yanıt verdi; “Aşı olmasa canım ah bu hayat çekilmez!” derdik!

20.12.2020Gündem
Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 15. son bölüm özeti (14 Aralık)

Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 15. son bölüm özeti (14 Aralık)

Çukur 108. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Selim'in intikamını almak için Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlattığı 14 Aralık tarihli Çukur'un 107. son bölümüne Erdenetler ve Koçovalılar arasında yaşananalar damga vurdu. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan'ın harekete geçmesi ise Çukur'un son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur'un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

14.12.2020Televizyon
D Smart spor kanalları direktörü Aybars Hünalp oldu

D Smart spor kanalları direktörü Aybars Hünalp oldu

Spor medyasında önemli bir transfer gerçekleşti. Uzun yıllar gazetecilik ve televizyonculuk yapan Aybars Hünalp, D Smart spor kanalları direktörlüğüne getirildi.

14.12.2020Futbol
Çukur’da Selim nasıl öldü

Çukur’da Selim nasıl öldü?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memilli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıca Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı dizi Çukur’un dördüncü sezonunda beklenmedik bir veda yaşandı. Selim Koçovalı'nın ölüm sahnesi dizi takipçilerini ekrana kilitledi. Peki, Çukur’da Selim nasıl öldü?

14.12.2020Televizyon
Çukur 107. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanında Selim’in intikamı...

Çukur 107. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanında Selim’in intikamı...

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşması dikkat çekti. Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları Çukur'un 4. sezon 15. bölümüne damga vuracak. Çukur yeni bölümüyle 14 Aralık akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, merakla beklenen Çukur 107. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

13.12.2020Televizyon
Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 14. son bölüm özeti

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 14. son bölüm özeti

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Çağatay’ın kurduğu tuzakla Selim'in ölmesi Çukur'un bu haftaki yayınlanan 106. bölümüne damga vurdu. Selim'in vurulmasıyla çılgına dönen Akın'ın Erdenetler'in evine saldırı düzenlemesi ise Çukur'un 4. sezon 14. son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur'un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

8.12.2020Televizyon
Çukur 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 14. bölümde Selim Yamaç’ın kucağında ölüyor...

Çukur 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 14. bölümde Selim Yamaç’ın kucağında ölüyor...

Çukur 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanlı bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Çağatay’ın kurduğu tuzak dikkat çekti. Selim Koçovalı'nın elinde tapularla mahalleye döndüğü Çukur 4. sezon 14. bölüm fragmanına, Yamaç'ın kollarındayken son nefesini vermesi damga vurdu. Tüm bu gelişmelerin ardından akıllara, Selim öldü mü sorusu geldi. İşte, Çukur 106. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

6.12.2020Televizyon
Berk Oktay kimdir, kaç yaşında Yasak Elma’nın Çağatay’ı hakkında bilgiler

Berk Oktay kimdir, kaç yaşında? Yasak Elma’nın Çağatay’ı hakkında bilgiler

Berk Oktay, Yasak Elma dizisi oyuncuları arasında katıldı. En son Savaşçı dizisinde rol alan ünlü isim dizide Çağatay karakterine hayat verecek. Peki Berk Oktay kimdir, kaç yaşında? İşte 28 Ekim 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen Oktay’ın hayatı

30.11.2020Televizyon
Tolga Mendi kimdir nereli kaç yaşında

Tolga Mendi kimdir nereli kaç yaşında?

Tolga Mendi, magazin gündemini yakından takip eden pek çok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Acı Aşk, Rüzgarın Kalbi ve Yeni Gelin dizisinde izleyici karşısına çıkan Tolga Mendi, özel hayatı ile de gündemde yer alıyor. Peki, Tolga Mendi kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Tolga Mendi'nin oynadığı diziler ve filmler

27.11.2020Hayat
Hande Doğandemir o fotoğrafa açtığı davayı kazandı

Hande Doğandemir o fotoğrafa açtığı davayı kazandı

HANDE Doğandemir, ilgisinin olmadığı bir cinayet haberinde fotoğrafının kullanıldığı gerekçesiyle Show TV’ye açtığı davayı kazandı.

25.11.2020Magazin
Okan Karacan kimdir Okan Karacanın eşi Zeynep Kadıoğlu hakkında bilgiler

Okan Karacan kimdir? Okan Karacan'ın eşi Zeynep Kadıoğlu hakkında bilgiler

Geçtiğimiz yıllarda fazla kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olan sunucu ve oyuncu Okan Karacan, değişimiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 80 kilo veren Okan Karacan kilolarından kurtulduktan sonra bambaşka birine dönüştü. Peki, Okan Karacan kimdir? Okan Karacan'ın eşi Zeynep Kadıoğlu hakkında bilgiler

24.11.2020Magazin
Turgay Yıldız kimdir, kaç yaşında

Turgay Yıldız kimdir, kaç yaşında?

Mizah videoları ile tanınan tiyatro oyuncusu Turgay Yıldız, Koronavirüs'ün yakalandığı ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından testinin pozitif çıktığını belirten Turgay Yıldız, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Peki, Turgay Yıldız kimdir, kaç yaşında?

24.11.2020Magazin