GeriKelebek Ne Münasebet izle 10. bölümde evlilik krizi patlak verdi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ne Münasebet izle 10. bölümde evlilik krizi patlak verdi!

Ne Münasebet izle 10. bölümde evlilik krizi patlak verdi!
refid:30006144-spot ilişkili resim dosyası

Başrollerini Sarp Levendoğlu, Pelin Akil, İnan Ulaş Torun ve Bengi İdil Uras'ın paylaştığı Ne Münasebet 10. bölümde evlilik krizi çıkıyor... Yönetmen sandalyesinde Çağrı Bayrak'ın oturduğu ve Show TV'de izlenebilen yeni bölümde ayrıca Demir, Nil'e kendini affettirmek için her yolu deneyecektir.

Senaryosunu, Hakan Haksun, Barış Başar Fatih ve Enes Ömeroğlu'nun paylaştığı Ne Münasebet'te sular durulmuyor.

Nil, Demir'i affedecek mi?

Yaşanan olaylar sonrasında büroya dönmek istemeyen Nil, Hakkı Bey’in herkesi şok edecek hamlesi karşısında ne diyeceğini bilemez. Diğer yandan Demir, kendini Nil’e affettirmek için her yolu dener. Ancak Nil, Demir’e çok kırgındır ve onu affetmemekte kararlıdır.

Ne Münasebet izle 10. bölümde evlilik krizi patlak verdi

Kendini affettiremeyen Demir, Nil’e büyük bir sürpriz yapacakken yaşanan talihsiz bir olay, ikiliyi allak bullak eder. Nil ve Demir kendileri gibi birbirlerine olan güvenleri sarsılan evli bir çiftin ara buluculuk davasını alırlar. Çocuğun kendinden olmadığını iddia eden baba ve eşini aldatmadığını savunan anne... Herkesin kendince haklı göründüğü dava araştırıldıkça giderek ilginç bir hal almaya başlar.

NE MÜNASEBET 10. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

“Ne Münasebet” dizisinin başrollerini Sarp Levendoğlu (Demir) ve Pelin Akil (Nil) paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça) ve Bahar Akça (Ahu) rol alıyor.

False