EKSTRA
MENÜ

Seks Hakkinda

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.718 haberi bulunmuştur.

Seks Hakkinda Haberleri

Dünyanın en geniş seks araştırması yapılacak

Dünyanın en geniş seks araştırması yapılacak

Almanya'da Köln Üniversitesi Üroloji Kliniği ve Poliklinik Başkanı Prof. Udo Engelmann, dünyanın en geniş seks araştırmasını yapmaya hazırlanıyor.

5.03.2002Gündem
New Yorkta orji patlaması

New York'ta orji patlaması

New York'ta 11 Eylül'ün hemen sonrasında başlayan seks çılgınlığı, deprem ve savaş sonrasında bütün toplumlarda ortaya çıkan bir eğilim gibi gözüküyordu. Ancak aradan on ay geçti ve çılgınlık bitmedi. Orji (grup seks partisi) patlaması geçeceğine yayıldı.

3.08.2002Gündem
On

On

23.06.2003Gündem
On

On

Son günlerde tüm dünyanın gözlerinin çevrildiği İran'ın yetkin sinema yönetmenlerinden Abbas Kiarostami'nin 22. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde gösterilen On adlı filmi şimdi de ticari gösterimde. Filmin tamamı, bir kadının kullandığı arabada geçiyor ve özelde İran'da, genelde dünyada kadınlara ilişkin sorunları dile getiriyor. Yavaş ilerleyen temposuna rağmen ilgi çekici bir film On.

24.06.2003Gündem
Üçü erkek üçü dişi seksten bahseden altı kişi

Üçü erkek üçü dişi seksten bahseden altı kişi

Geçen yıl, Ally McBeal'in koparttığı patırtının benzerine bu yıl Coupling adlı dizi yol açacak gibi görünüyor. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olarak cnbc-e'de yayınlanmaya başlayan ve 30'larındaki altı bekárın birbirleriyle ilişkilerini ele alan komedi dizisi Coupling, İngiltere ve Amerika'da da son yıllarda en tutulan yapımlardan. Öyle ki, iki yıldır orijinal İngiliz versiyonunu yayınlayan NBC, bu sezon dizinin bir de Amerikan versiyonunu çekiyor.

27.09.2003Gündem
Erkekler yatakta ne ister

Erkekler yatakta ne ister?

Sevgilinizi ya da eşinizi mutlu etmenin yolunun yataktan geçtiğini bilmeyen kadın kalmamıştır herhalde. Peki onu mutlu etmek için Jennifer Lopez gibi seksi kalçalara ya da Pemala Anderson gibi göğüslere sahip olmanın yeterli olmayacağını bilmeyen kadın kaldı mı? Kaldıysa yanıldıklarını bilseler iyi olacak. Çünkü erkekler yatakta daha farklı şeyler beklerler...

4.10.2003Aşk

Bu soruları sormadan karar vermeyin

Karşınızdaki kişiyi tanımanın en iyi yolu ona kendi hakkında sorular sormaktır. Fakat hangi soruyu ne zaman soracağınızı bilmelisiniz. Örneğin ilk tanıştığınız anda "biriyle yatmanın doğru zamanı sence nedir?" diye sorarsanız üzgünüz ama bu romantik ilişkiyi başlamadan bitirmek zorunda kalırsınız.

14.01.2004Aşk
Sekste 4 gerçek

Sekste 4 gerçek

Kadınlar arasında yapılan son anketler, bazı ilginç gerçekleri gözler önüne seriyor. İşte kadınlar ve seks hakkında dört gerçek...

24.03.2004Aşk
Sekste 4 gerçek

Sekste 4 gerçek

Kadınlar arasında yapılan son anketler, bazı ilginç gerçekleri gözler önüne seriyor. İşte kadınlar ve seks hakkında beş gerçek...

30.03.2004Kelebek
Kadınlar da yalan söyler

Kadınlar da yalan söyler

Evet iltifat ediyoruz biz de yalan söylüyoruz, ama bizi buna siz zorluyorsunuz. Her birlikteliğin ardından "nasıldı, güzel miydi?," gibisinden sorular sorarsanız bütün kadınlar size yalan söyler.

19.04.2004Aşk
RTÜK, Woody Allen filmine savunma istedi

RTÜK, Woody Allen filmine savunma istedi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, çeşitli televizyonlarda geçtiğimiz günlerde yayınlanan program ve filmler nedeniyle uyarıda bulundu ve savunma istedi. RTÜK; Radyo ve Televizyonların Kurulu ve Yayınları Hakkında Yasa’nın "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlık ve bağımsızlığına, Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne, Atatürk ilke ve inkilaplarına aykırı yayın yapılmaması"na ilişkin hükmü kapsamında, Kürtçe yayın ve bağlantılı konularla ilgili yayın dolayısıyla "Manşet Özel" ve "Söz Sizde" programlarını yayınlayan CNN Türk’ten savunma istedi. CNBC-e kanalından da Woody Allen'ın "Seks Hakkında Sormak İstediğiniz Her Şey" filmi yüzünden savunma istendi.

15.07.2004Kelebek
Yeni bir yıl, yeni bir aşk

Yeni bir yıl, yeni bir aşk!

Yeni yılda sigarayı bırakmak, spora başlamak ve daha sağlıklı yaşamak adına birçok karar aldık. Peki yepyeni bir zaman diliminde ilişkimize yeni bir soluk getirmek için neler yapabileceğimizi düşündük mü hiç?

13.01.2005Aşk
Ülkenizde genç kadınlar erkek genç erkekler kadın olmanın sorunlarını bilmiyor

Ülkenizde genç kadınlar erkek genç erkekler kadın olmanın sorunlarını bilmiyor

Amerikalı ünlü seksolog ve evlilik terapisti Marty Klein, ‘Cinsel Zeka’ üzerine bir konferans vermek üzere Focus Dergisi’nin konuğu olarak İstanbul’a geliyor. ‘Cinsel Zeka’ isimli aylık bir e-dergi yayımlayan Klein, aynı zamanda seks terapisi, medya, politika, sanat dünyası gibi alanlarda çalışan ve cinsellikle ilgi tabuların yıkılmasına katkıda bulunan isimlere de her yıl ‘Cinsel Zeka Ödülleri’ veriyor.

12.03.2005Kelebek
Prezervatif cep telefonundan harika

Prezervatif cep telefonundan harika

Cinsel sağlık terapisti Dr. Marty Klein, sekste vazgeçilmez koşulun korunma yöntemleri uygulamak olduğunu, prazervatifin cep telefonundan bile harika bir buluş olduğunu söyledi.

15.03.2005Kelebek
Prezervatif cep telefonundan harika

Prezervatif cep telefonundan harika

ABD’de 24 yıldır evlilik ve aile danışmanlığı yapan cinsel sağlık terapisti Dr. Marty Klein, sekste vazgeçilmez koşulun korunma yöntemlerini uygulamadan cinsel ilişkiye girmemek olduğunu, prazervatifin cep telefonundan bile harika bir buluş olduğunu söyledi.

16.03.2005Kelebek
İngiliz kızlar 14 yaşında seks yapıyor

İngiliz kızlar 14 yaşında seks yapıyor

İngiltere’de yapılan son araştırmaya göre, 14 yaşındaki kızların dörtte biri seks yapmış ve ortalama 3 kişiyle birlikte olmuşlar. Seks yaptıklarını söyleyenlerin yüzde 65’i korumasız yaptıklarını, yüzde 45’i de bir gecelik ilişki yaşadıklarını belirtiyor.

25.03.2005Kelebek
İlkler unutulmaz

"İlk"ler unutulmaz

Hangimiz ilk aşkını tamamiyle unuttu ki... O ilk heyecan, ilk dokunuş ve ilk öpüşme... Aradan yıllar geçse de çoğumuz aklında o anın acı ya da tatlı hatıralarını taşır.

19.08.2005Aşk
Bir Cumhuriyet çocuğu

Bir Cumhuriyet çocuğu

Küçüklüğünden itibaren hayatta tek şey istedi: Yazar olmak. Ama yıllarca çeviri yaptı. Türkçe’ye aktardığı kitapların sayısını unuttu. 20 yaşında kendi romanını yazdığında, aşk sahneleri yüzünden imzasını atmaya korktu.

17.09.2005Kelebek
Cinsellikte kadınlar daha sorunlu

Cinsellikte kadınlar daha sorunlu!

11 bin kişiyle yapılan araştırmada, en çok evli kadınların cinsel sorunlar yaşadığı görüldü.

Orgazm olmak ya da olmamak

Orgazm olmak ya da olmamak

Orgazma ulaşmak konusunda bir endişeye sahip misiniz? Orgazm olamadan cinsel ilişki nereye kadar sürdürülebilir?

Yatak odası komedisi

Yatak odası komedisi

Woody Allen, "Hiç gülmeden en çok eğlendiğim saatler" diyor aşk saatler için. Şaşırabilir, seksin eğlenmekle ne ilgisi var diyebilirsiniz. Çünkü bu hazzı gereksiz tabularla ve ciddiyetle yaşamaya öylesine kaptırmışız ki kendimizi, bunun eğlenceli bir zevk olacağı aklımıza dahi gelmiyor. Oysa seksin gerçeklerine gülümseyerek bakmak, belki de çarşaflar içindeki gereksiz saplantılarımızdan kurtulmamızı sağlayabilir. Biraz espri yeteneği, biraz da muzip bir bakış... İşte yatak odası komedisi...

18.11.2005Aşk
İhanete af yok

İhanete af yok!

20 ülkede 19 bin kişiyle yapılan 'Seks Yaşamı' araştırmasının sonuçlarına göre aldatmaya en ılımlı bakan ülke Finlandiya.

23.11.2005Aşk
Kadınlar seksi nasıl yaşıyor

Kadınlar seksi nasıl yaşıyor?

Cinsellik hem erkekler, hem de ka­dınlar için hayatın vazgeçilmez bir parçası...

Evlilik = Özgür seks

Evlilik = Özgür seks

Evlilik seksi öldürüyor bir efsane mi? 100 kadınla söyleşi yapan yazar Mandi Norwood, aksini söylüyor. Evli kadınlar yatakta daha rahat davranabiliyorlar.

6.02.2006Cinsellik
Aşk cinsel sorunların en iyi ilacı

Aşk cinsel sorunların en iyi ilacı

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halim Hattat, aşk ve cinsel sorunlarla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Yazar Sonuçları

Erkekler seks hakkında yalan söyler

Bunu ben söylesem topa tutarsınız...

Burun kıvırırsınız...

1.11.2003

Erkekler ne hisseder?

Geçen haftaki fuar ne derecede ilginizi çekti bilemem ama Zeynep Kasımlıoğlu ile yaptığımız söyleşi nefis eğlenceliydi.

27.12.2003

Burnundaki kulak kıkırdağı

Michael Jackson’ın sayısız ameliyat geçirdikten sonra sabitleştirilmekte zorluk çekilen burnu, son olarak ünlü plastik cerrah Dr. Werner Mang’ın ellerine teslim edildi.

23.08.2004

Hedonist bilgiler ışığında horizontal haftasonu

Topesto ara sıra dünyanın en büyük güzelliğini yapıyormuş gibi havalarla bir kitap, bir film, işte ne bileyim bir dergi getirir, atar.

11.03.2005